MAINLINE

Všechny diskuze » Nástrahy a návnady » MAINLINE

MAINLINE

Založil Radek Fox

Dne 8. 3. 2012 16:37

Odpovědí: 460

MAINLINE

Podělte se o zkušenosti, postřehy a úlovky na produkty této věhlasné firmy.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 2 z 11 (460) Starší Nejstarší »

Tom Dove

Tom Dove před šesti roky

Kesam » Sportcarp a Zábranský v Brně…

Kesam

Kesam před šesti roky

Kde mají nejlepší výběr hotovek od mainline.?

Martin Bartoš

Martin Bartoš před šesti roky

doktorglock » já nenapadal ani nic jiného jen mám v okolí a s klukama co na to chytají jiné zkušenosti než popisuješ že slušná ryba příjde až po vícedenním krmení.Na krátkodobky jsou mixy málo vhodné to raději hotovky k tomu určené.To co píši jsou jen dotazy…ono taky záleží co jsou slušné ryby.Ještě si mi neodpověděl který chlapík od Sportcarpu to je ;)

doktor glock

doktor glock před šesti roky

Martin Bartoš » Nikdy som neutocil, ani nepisal nieco v zlom smere, a ak sa bude a budu tieto debaty uberat smerom, ze niekto nieco odskusane napise a dalsi ho zacne napadat, tak to skutocne nema zmysel. Odborne fora maju byt o rozumnej vymene skusenosti a nazorov. Takze asi tak a tolko… Ale treba si uvedomit, rybacka nie je o guliach ale o vode, poznani vody a presnej lokalizacii ryb. Ak by to bolo len o guliach, asi by sa nechytalo stale tolko ryb na kukuricu, tigrak, a pripadne aj plovky… Ale spat k mainline, no asi tak a tolko k dlzke krmenia, na maple, na hotovky tutti, jahoda, slivka glm, zabery uz 3 – 4 hod po nahodeni, my chytame len zvazovky, a specialne ja extremne tazke vody. A ano mas pravdu niekde treba krmit dlhsie, to ti nikto neberie a mas v tom pravdu. Urcite na neznamej vode, kde som nikdy nebol, nepoznam ju a pod, ale aj tak je to cele o dobrej lokalizacii, alebo naopak o zlej a nepoznani vody, nie o znacke guli. A ako som spomenul gula typu slivka glm, alebo nasulane activ maple, pokladam za instantnu gulu na kt. ryba reaguje rychlo a chyta velmi dobre…rovnako aj obycajna lacna zmas 50/50 ofarbena, ochutena sladidlom a navonana cimkolvek sladkym ovocnym chyta par hodin po nahodeni…asi tolko k dlzke a mnozstve krmenia.

Příspěvek upraven autorem.

Lukáš Janků

Lukáš Janků před šesti roky

Martin Bartoš

doktorglock » co píšeš je hezké ale ještě napiš jak dlouho ti tví kamarádi krmí než chytí slušnou rybu o kterých se nám ani nesní třeba Fuzionem nebo Maple?? I ti kluci od Sportcarpu ti potvrdí že právě tyto koule jsou na dlouhodobé vnazení…ikdyž ano můžeš chytit slušnou rybu i během pár hodin lovu bez předchozího krmení…to nepopírám…zajímalo by mne kterého chlapíka máš na mysl z toho Sportcarpu?Máš na mysl Kraťase?Pokud vím nechytá všude na Maple,to se pleteš ;o)

Martin Bartoš

matio55 » banofee jsem ještě neměl čeče.Ono kdybych měl zkusit vše tak sedím jen u vody :o)))

Lukáš Janků

doktorglock » S většinou souhlasím ,ale ten závěr je trochu přitažený za vlasy :-) Myslím že chytat umí a že bez větších problémů zachytaj jak v ČR tak v SK .. :-)

matio55

matio55 před šesti roky

doktorglock » ja sa zatial neriadim nikym…v predchad­zajucom prispevku som sa akurat opytal Martina Bartosa, ci nevie nieco este o banofee, kedze DF hovoril, ze to je jeho pravidelna gula, ktoru pouziva v EU, cize nie na klubovych vodach

doktor glock

doktor glock před šesti roky

Mainline je spicka o tom ziadna, avsak v prvom rade si treba uvedomit, ze nemozes porovnavat klubove UK vody, kde ma kapor starostlivost, ako u nas dieta s nasimi vodami, to co plati tam nemusi platit u nas… Pokial siahnes po hotovkach typu GLM SLIVKA, alebo veci z noveho radu urcite nesliapnes vedla, rovnako ako ked si nasulas napr activ maple alebo fusion, v podstate viac menej s tymito dvoma gulami by si si mal vystacit kdekolvek, na akejkolvek vode. Ak mas viac casu a experimentov pohraj sa napr. so zmesou liver marine dolad robinom, e o b.pepper a esencia slivka, alebo na rybynovej esencii napr. red lobster, alebo big crab + trigger ade+ metamino + fosoil. Ale ako som ti pisal, maplom a fusionom vystacis kdekolvek pojdes na akejkolvek vode. Z lacnych radov a hotoviek slivka glm, salmon shrimp, dolad plavackou, rovnako aj rad impact… ale preboha neriad sa typmi a radami UK rybarov. V CR su daleko lepsie a vyssie spicky, napr chlapik zo sportcarpu chyta na activ maple vsade a vsade chyta… kopec chalanov od nas co maju krasne ryby chytaju fusiona a pulse, alebo upraveny liver marine a maju ryby o ktorych sa ti nesniva… riad sa ludmi kt. chytaju na obdobnych vodach a nie cudzincami, ktori keby mali ist k nam, k vam zhoria aj na sukromaku…

matio55

matio55 před šesti roky

Martin Bartoš » diky za odpoved, akurat som dopozeral tackle, tactics and tips a king Danny tam ukazoval ako spravit velmi atraktive gule banofee, ze na kratke rybacky velmi super a vraj celorocne na kazdej vode to pouziva :) + to tam dipoval v goo almond…co hovoris na to banofee?

Martin Bartoš

matio55 » Visual ananas je super rád jej taky používám.Dobrý je i jejich Fuzion v 16mm tuším mám velikost.nej se mi osvědčilo s banánem od solaru…ale je to defakto šumák páč kolegovi to zas jezdí se suprafiškou s lososem…z ixu co mám odzkoušeno asi nic čeče na víkendovky…tam bych zůstal u té řady hotovek Atrackt(bohužel tiu jsem v ruce zatím neměl,chystám se letos) z response jsem měl kdys mandarinku a tuším ananas a něco jsem na to chytil…tak jak vesměs na vše ostatní :o)))… jinak jsem používal z hotovek řadu Zenon bojko a to zase ananas,glm plum a moje nejoblibenější essencial fish.co bych ti doporučil?asi na tu švěstku pak ananas a tu rybu…ale co fungovalo mě nemusí fungovat tobě.

Ten pop up cell mám taky ale nevím co na to říct.měl jsem ho párkrát na prutě a ryba nula.Možná to bylo dáno teplotou vody páč jsem ho dával při vyšší teplotě.Uvidím co na to ryby řeknou na jaře.Teď v Prosinci mě zklamal i normální koulís Cell.Taky ani potah na Fuzion nějaké ryby přišli ale vzhledem k tomu že jsem krmil velikostí 16mm tak jen okolo 55cm ale na to že byl skoro konec prosince tak jsem byl spokojen :o)))

Martin Bartoš

judas.d » ty mě musíš vždycky prásknou joudo :o)))))))))) a obrázek jsem viděl z vlaku ke všemu :o)))))

judas.d

judas.d před šesti roky

Martin Bartoš » Ježíši,kdybys tak nekecal.Šrot a foukačka tvůj nejlepší přítel,ty jsi mainline a solar viděl leda tak na obrázku:-))))

matio55

matio55 před šesti roky

Martin Bartoš » no chcel by som to vacsinou na sukromaky ako alternativu pre 2. prut + aj na nejake tie rybniky do madarska …kedze na prvom mam na 95% vzdy samotnu HI VISUAL ananas nalozenu v esencii + nejake to GOO.....mal som s tym velmi dobre skusenosti, no planujem vyskusat aj popup CELL s korda GOO almond…inac doteraz som chytal na inu firmu, no Mainline ma nejako chytila za srdce a momentalne sa vzdelavam…
Ak sa smiem opytat, co by si mi ty odporucil na vikend a na dno od Mainline ? diky

Martin Bartoš

Lukáš Janků » já jim teď dopřávám cell,fuzion a maple…do toho ještě od solaru banán.zítra asi půjdu tak jsem zvědav co na to pupíci :o)))

Lukáš Janků

Martin Bartoš » Běžné svazovky s normální osádkou ryb :-)

Martin Bartoš

Lukáš Janků » tak to jezdíš na dobře zarybněné revíry :o))

Lukáš Janků

Martin Bartoš » Na svazovkách ,na soukromáky moc nejezdím a kddyž už tak mi na to stačí pelety :-)

Martin Bartoš

Lukáš Janků » dobra taky se zeptam jinak…kde si zachytal rychle na tyto smesi?soukromka nebo svazovka?jinak souhlas ze neni voda jako voda.

Lukáš Janků

Martin Bartoš » Mám jiné zkušenosti ,používal jsem směsi Fusion a Hybrid i na krátkých výpravách (méně jak 48 h) a ryb jsem nachytal celkem dost ,to že jsou směsi Mainline určené na vícedenní chytání je všeobecně známo ,nicméně právě směsi jako Fusion a Activ 8 Maple,Hybrid chytají celkem rychle (to je zase má zkušenost) směs Hybrid se mi dostala do ruk poprvé v červnu tohoto roku a vyzkoušel jsem ji na 2denní chytačce ,výsledek 3 ryby přes 10kg a pár menších ryb kolem 8kg ,měl jsem tuto směs i na Šíravě a tam fungovala až po 2–3 dnech.Cell je něco jiného ta funguje opravdu hlavně ve studené vodě ,v letních měsících jsem sní vyhořel.Myslím si že spíš to bude voda od vody a ryby na to reagují jinak

Martin Bartoš

matio55 » zeptam se te jinak…na jakych vodas hodlas s timto lovit??soukromky nebo svazovky?pokud oboji co bude prevladat?vice denni vyprava nebo max vikend?hodlas to mit jako hlavni nastrahu nebo jen pridavnou k hlavni?

Martin Bartoš

Lukáš Janků » jak se to vezme…prichute jsou dobre ale zalezi jestli bude i vnadit.pokud ano tak maple je vhodny az u vicedenich rybackach.tak jak fuzion,hybrid atd.teprve po alespon 3–4denim krmeni nabira na sile…vlastni zkusenost pac maple i fuzion spotrebuju tak 2×20kg smesi…co se tyce dumbelsek a samotne chytani bez krmeni banou prichuti…ano zaber muze prijit pro odliseni nastrahy ale take nemusi pac to ryby nepresvedci.co se tyce kombinace s nastrahou kterou se na miste krmi je to jedno jak u plovky.radeji bych treba volil plovku fuzion.cell se mi nijak jako plpvka neosvedcil.uvidim ted behem vanoc az jaro jak to bude slapat protoze cell je urcen do studene vody.da se o tom psat donekonecna.a to se mi pres mobil nechce

šulda

šulda před šesti roky

Lukáš Janků » dík za info,ale letos určo vyzkouším něco od mainline.pokukuju po teto značce už dlouho.Pujdu asi do toho spice craba a chtěl bych vyzkoušet ty dumbelsky activ maple 8.

Lukáš Janků

šulda » V poslední době jsem si oblíbil pelety o JT ,na rychlochytání mě vyhovují asi nejvíc ,používal jsem dlouho pelety o Nikla ,nicméně jsem začal chytat na tyto http://www.jetfish.eu/…-baits---1kg

šulda

šulda před šesti roky

jaké a u kterého??

Lukáš Janků

šulda » http://www.sportcarp.cz/…hookers.aspx?… je seženeš ,když jdu jen na pár hodin tak to namáčím do activátoru :-) Na rychlochytání mám ale favority u jiného výrobce

šulda

šulda před šesti roky

Lukáš Janků » dík za rychlou odpověd.chodím většinou jen na několika hodinové vycházky a pár krát do roka na vikend.je něco co bys mi mohl doporučit?dají se u nás sehnat dumbelsky activ maple 8?

Lukáš Janků

70043-1-121.jpg

matio55 » Jsou dost atraktivní ,neboj :-) Požívám to asi takto : na levo Spicy Squid na Fusion a vpravo Pro activ Pinaplle s ananasovým Goo

matio55

matio55 před šesti roky

Lukáš Janků » dakujem za rychlu odpoved, ale su tie dumbells nejako viac atraktivnejsie nez klasicke boilies, samozrejme okrem tvaru ? a ake GOO by si mi odporucil k FUSION a k ACTIV 8 MAPLE ?

• rozmyslam o tych dumbells ako alternativu k 2 prutu, kedze od mainline sa mi velmi osvedcilo pouzitie hi vissual pop up ananas+ kvapka esencie alebo goo ananas power smoke, celorocne na KD rig, na toto proste nedam dopustit !

Lukáš Janků

matio55 » Dumbelsky se nerozpouští jsou to v podstatě válečkové boilie,zatrak­tivnuji je vesměs Goo.Příchutě jsi si vybral dobré ,Activ 8 Maple máš výborné na jaro a podzim .Fusion přes hlavní sezonu.
Hybrid je kombinace Activ 8 a Cell ,voní příjemně po kokosu s lehkým rybinovým podtonem
Cell je kokoska :-)
New Grange voní jako nějaká vepřová pečínka :-D Nevím jak jinak to popsat

Lukáš Janků

šulda » Aromatik fish je rybina ,cítim tam ořech ,Spicy Crab je vyrazně kořeněný ,takový krásný smrádek -Kraba jsme měli na Šíravě a chytal pěkně ,bohužel však je to jen na krátké výpravy

matio55

matio55 před šesti roky

Zdravim pani, chcem do novej sezony vyskusat dumbelky od MAINLINE, mozete mi prosim napisat ako je to z rozpustnostou, ci ich nejako este zatraktivnujete ?

konkretne by som siel do :

• activ maple 8 -javor ako vam ide ? moze byt celorocne ?
  • fusion

+mohol by mi niekto popisat co su to za vone napr. hybrid, cell, activ 8 a new grange…sice nieco som pocital ale bol by som vdacny, kebyze mi to niekto zhrnie.dakujem

šulda

šulda před šesti roky

rozhoduju se mezi aromatic fish a spice crab.zajimali by mě nějake zkušenosti jaka je vuně,jaké je tam koření.prostě všechno co jde :)

Lukáš Janků

Ahoj ,co by jsi potřeboval vědět ?

Komi

Komi před šesti roky

Ahoj tuhle to možna pořídíte za lepší love:)http://bait-service-straubing.de

šulda

šulda před šesti roky

je někde nějaký popis te řady impact.všude je jen takovy obecný.

Lukáš Janků

Stačí ,Activator obsahuje vše potřebné (olej,esenci,tek­.potravu…)

Slavík

Slavík před šesti roky

lipo » Uvazujes spravne, presne podle prani vyrobcu :)

lipo

lipo před šesti roky

čau,chtěl bych se zeptat jestli do smesi stačí přidat aktivator jen+vejce,přijde mě to docela levný aktivator za 500kc,aby obsahoval všechno kdyz jiní vyrobci mají Amino complex za jiny prachy teda,díky :)

« Nejnovější Novější Strana 2 z 11 (460) Starší Nejstarší »

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč