MAINLINE

Všechny diskuze » Nástrahy a návnady » MAINLINE

MAINLINE

Založil Radek Fox

Dne 8. 3. 2012 16:37

Odpovědí: 460

MAINLINE

Podělte se o zkušenosti, postřehy a úlovky na produkty této věhlasné firmy.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 11 z 11 (460) Starší Nejstarší »

Martin Mašek

Martin Mašek před devíti roky

Radek Fox » Pěknej šupík :-))

judas.d

judas.d před devíti roky

jakewww » masakr:-)

jakewww

jakewww před devíti roky

judas.d » :))))))))­..........pun­tičkáři.:)

judas.d

judas.d před devíti roky

Radek Fox » radku nezlob se, ale todle fakt na šupíka nevidá,spíš lysík:-)))

Radek Fox

Radek Fox před devíti roky

3412-1-700.jpg

piercing » Čau Martine, krásný moravský šupík. Tady je fotka parťáka a kapra uloveného samozřejmě na boilie od Mainline.

Radek Fox

rtskp » Mainline je opravdu dobré téma a věřím, že se to zde ještě více rozjede…

Radek Fox

Pitris » Podstatné je také na jaké revíry ve Francii si Cell berou. Třeba na soukromkách jako Raibow, Abbey Lakes a podobných, kde se především nacházejí stáda vykrmených kapřích prasat, jim bude fungovat parádně. Jenže na francouzkých svazových vodách, kde chytám já, by se použitím sladkého boilie zbláznili z línů a cejnů.

rtskp

rtskp před devíti roky

MAINLINE VELMI DOBRE TEMA RADKU JSME V ČR NE V UK,ALE ČEKAL JSEM VIC TEMAT K TOMU VYROBKU NEPOTKAVAM MNOHO RYBAŘU CO NA TO CHYTAJI......­.MOŽNA DOBŘE

Radek Fox

Longi » Též si někdy kupované směsi mírně upravuji, třeba přidáním es. oleje, i když to u Mainline přímo nedoporučují, tak to s jeho přídavkem krásně funfuje. Dělám to z důvodu, abych se odlišil od ostatních, ale nějak mne dosáhnuté výsledky více netěší. Zkrátka používám dobré směsi různých výrobců, které se mi osvědčily nebo mne něčím zaujaly a radost mám až ze samotných úlovků. Dnes už vím, že jsem schopný nachytat ryby na směsi mnohých výrobců a povídačky o vyjímečnosti jejich produktů mne nechávají naprosto v klidu, pouze se tomu pousměji a myslím si své.
Chápu, že každý vidíme naši společnou kaprařskou vášeň trochu z jiného pohledu, ale výsledek je vždy stejný – relax, radost, spokojenost, a tak to má být.

Pitris

Pitris před devíti roky

Radek Fox » Oni angláni Cell dost často vozej i do Francie a nejde říct, že by se jim tam na to nedařilo… ;-) Tvůj postoj je přesně to, co sem popisoval, v ČR tomu pšenka nepokvete. Ale stejně je to zajímavý že to tam tak hrozně ruluje, něco na tom být musí.

Radek Fox

Pitris » Ano, je kšeft minimálně jako Brno a masáž potencionálních zákazníků musí být doslova nakažlivá až neodolatelná. Nemůžeš srovnávat vody v UK s revíry na kontinentu, natož v naší republice !!! Klubové či soukormé anglické umožňují lov na sladký boilies, protože je v nich zcela jiná rybí osádka než na revírech v ČR. Mne samotného používání sladkého boilie vůbec neláká, jdu pouze po kaprech masožravých :-))

Pitris

Pitris před devíti roky

Radek Fox » Ad nárůst cen – ono se ani není čemu divit, mohou si to dovolit. Navíc tak cílená a propracovaná a rozsáhlá reklamní kampaň nejen nese zasloužené plody, ale i něco stojí. Cell na tebe kouká z každého rohu, na většině UK vod je minimálně polovina rybářů co používají Cell. Pokud se koukneš na různé soutěže a na co se chytá nejvíc velkejch ryb – Cell. Polovina rybářů ho miluje, druhá absolutně nesnáší. Je zajímavé, že tady v Tuněchodech nevyužívají ten reklamní potenciál co mainline poskytuje, stačilo by to jen přejímat… A stejně tak zajímavé je, že Cell tu nefrčí, ale čeští kapraři se zamilovali do rybích moček a sladké je fuj :-)

rtskp

rtskp před devíti roky

Mainline-chytam na nej cca 8 roku prošel jsem si směsi aktiv.assasin,pi­neapple,nrg,ce­ll,…pokažde to bylo něco jineho a zajimaveho,,k tomu jsem použival syrup na zalivku pelet,nebo fosoil,ultra marine,meta mino-dip.obalovaci těsto jsem použil ze směsi-žadna novinka.nehanim česke vyrobky poslocham čtu jako každý jiny ,ale zatim pořad jsem anglan.přeju všem krasný rybařský rok.

Longi

Longi před devíti roky

Radek Fox » …všetko, čo ide na starý kontinent, prechádza cez holandské sklady Korda…predajcovia majú odporučené ceny, rozdiely pár centov…kamarát to urobil v obchode tak, že dal 10% zľavu na tovar a teraz čaká, kto sa ide do neho obuť za zníženie ceny…smiali sme sa, že je najlacnejší v EU…ku..a, ťažký biznis…ale k veci, strašne málo chytám na ich základné zmesi, nejak ma prestalo baviť, suchá + aktivátor a hotovo…miešam a kombinujem ostatné zmesi aj keď je to v podstate jednoduché ale mám z chytenej ryby väčšiu radosť…

Příspěvek upraven autorem.

Danny

Danny před devíti roky

Radek Fox » za kvalitu je treba platit i na ostrovech :))

Radek Fox

Longi » Láďo, takový odhad potěší :-) Začali jsme s parťákem tyto směsi používat začátkem tohoto tisíciletí, kdy mi je do ČR vozil kamarád žijící na ostrovech. Tehdy jsme začali se směsí Activ-8 Mix a jako špičkový produkt ji vyrábějí i v dnešní době, stále chytá a chytat bude. V ČR s touto firmou vyrukoval na trh Jet Fish, ale za šílené ceny. Je pravda, že v loňském roce i samotná firma Mainline v UK pěkně zdražila, že by to bylo díky panu „brejlatému“ ??? To si budu muset s jeho špehem Filipem při našem setkání vyřídit :-))

padre

padre před devíti roky

Martin Matuš » s toho si nic nedělej,té jeho svahilštině občas jen málo kdo rozumí :o)

Martin Matuš

Martin Matuš před devíti roky

David Fořt » nerozumím řeči tvého kmene :-)))

Martin Matuš

Mára - programátor » takže problém s právama by neměl být.

David Fořt

David Fořt před devíti roky

Martin Matuš » Tímto příspěvkem jsi se dobrovolně přihlásil k Márovi.

Mára - programátor

Mára - programátor před devíti roky

Martin Matuš » Ano, přehrávají se na youtube … jen jsou do jiné stránky vloženy skrze „takové okénko“. Teoreticky to, co vidíte v onom okénku, putuje přes internet z amerických serverů, ačkoli vše ostatní co vidíte v prohlížeči kolem, sedí na serveru někde v Praze :)

David: Živého mě nedostanou ;)

Martin Matuš

David Fořt » peněz máš dost, tak něco pustíš když bude průser :-)))))))))

Martin Matuš

Mára - programátor » videa vložená z youtube se stejně fyzicky přehrávají na youtube, nebo se přehrávají na webu kam jsou vložena?

David Fořt

V tom případě se Tomajovi omlouvám, prohlašuji se za šulína, ale s tím, že případné pokuty bude platit Mára :-)…

Mára - programátor

Mára - programátor před devíti roky

Tak tak. Choulostivé to je v okamžiku, kdy by se sdílelo video porušující autorská práva samo o sobě, ale normální video je možné vložit kamkoli. Jeho autor s tím musí při nahrávání na Youtube plošně souhlasit, ale může to pro jednotlivá videa zakázat. Tedy přehrát na Youtube ano, ale vložit na jiný web ne. To je ale ojedinělé, přece jen pro to je autoři videí tvoří = aby je zhlédlo co nejvíce lidí. Tedy tohoto se určitě bát nemusíme :)

David Fořt

Martin Matuš » mára programátor mi ted dává lekci z embedování videí…možná máte pravdu, já si o tom jistý nejsem.

Martin Matuš

David Fořt » já to chápu, ale přijde mi to totálně uhozený. Videa jsou volně ke stažení komukoli, ale na veřejně přístupný web, se dát nesmí, i když je jasně vidět zdroj videa a kdo ho nasdílel.

David Fořt

Martin Matuš » Pokud je to na našem webu, může to být problém. To, že si je lidi sharují na youtube je něco jiného. My by jsme jako komerční portál mohli mít problém. Stále je to celé v řešení, je to hodně složité a nehceme s tím mít problém. Například i videa, která jsme dostali a vložili na náš youtube kanál byla ihned napadena přímo youtube s tím, že nám nepatří. řeší se to tak, že je otitulkujeme, titulky se pošlou přímo vlastníkovi videa, který je vlo´ží ke svému videu na svém profilu a my je taháme rovnou od něj. vím, že je to pakárna, ale je to dost ošemetná věc. díky za pochopení

Martin Matuš

David Fořt » Davide, na videa z youtube se vztahují autorská práva??

David Fořt

Tomajo : omlouvám se, ale tento příspěvek jsem odstranil. Vkládat jsou povolena pouze uživatelská videa, tedy videa, která si natočili sami uživatelé. Odkazy jako byl tento lze zobrazovat pouze pomocí odkazu, nemáme na ně autorská práva. Po delších jednáních se nám podařilo zajistit videa od jedné z nejznámějších kaprařských firem. Již v brzké budoucnosti vám je nabídneme s českými titulky a je určitě se na co tešit.

Vdolek

Vdolek před devíti roky

mainline maj suproví esence,hrozně rád používam jejich plovky

Longi

Longi před devíti roky

…ako pustili tovar cez Kordu, okamžite stúpli ceny…gule si robím len z ich produktov, pre mňa srdcovka a maximálna spokojnosť…neuveríš Radek ale som si ťa tipnul ako zadávateľa otázky…

Martin Mašek

nitrix » JO,je to na šestce na prvním štontu.

Patrik Vlček

Patrik Vlček před devíti roky

piercing » to je na D6 ne? krasnej kousek

rtskp

rtskp před devíti roky

Mainline VELMI dobre,vyzkoušene vice druhu kuliček.TOP u mě N.R.G ktere se už bohužel nevyrabí.Letos s kolegou jdeme do N.grange. zdravim pany doktora,seňora -lahvače,jardu,mi­rečka. takže mainline 1

Martin Mašek

3129-1-325.jpg

Ahoj Radku,jeden Pálavskej šupík z roku 2004. Uloven na Activ maple 8. Tato směs mě fungovala přes léto výborně.

Fosgen

Fosgen před devíti roky

Já často používám popiny od této značky a jsem s nima spokojen :-)

Slavíček

Slavíček před devíti roky

S esencemi mám dobrý zkušenosti chytají dobře až na cenu . Používám raději ccmoore vyjde levněji .

Kokš

Kokš před devíti roky

Pro mě osobně č.1 co se týče esencí, veřím jim chytají a dají se sehnat za dobry peníz.

Radek Fox

3124-1-534.jpg

Směs Fusion Mix mi mnohokrát pomohla k ulovení pěkných ryb, nedám na ni dopustit a vozím ji s sebou na každou výpravu místo Betainu :-))

« Nejnovější Novější Strana 11 z 11 (460) Starší Nejstarší »

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč