MAINLINE

Všechny diskuze » Nástrahy a návnady » MAINLINE

MAINLINE

Založil Radek Fox

Dne 8. 3. 2012 16:37

Odpovědí: 448

MAINLINE

Podělte se o zkušenosti, postřehy a úlovky na produkty této věhlasné firmy.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 11 (448) Starší Nejstarší »

Kajpann

Kajpann před měsícem

Forester » funguje skvěle

Forester

Forester před měsícem

Zdravím. Boilies na lov kaprů si vyrábím doma sám z mixů. Chtěl bych vyzkoušet brzy z jara na řece Essential Opal od Mainline. Jaké máte zkušenosti s tímto boilies ve studené vodě?

fishbull

fishbull před třemi měsíci

Broula » na jedno vejce cca 5ml

Broula

Broula před třemi měsíci

Tomajo » ok. a kolik konzervantu na jedno vejce?

Chudýpocestný

Chudýpocestný před třemi měsíci

Broula » jenom technická není lepší vzít origo plovku od manline a přelít ji trošku tím krilem co tam chceš mít?některé firmy dělaj i esenci krill to by bylo ještě lepší kdybys nechtěl narušit ten barevný profil,vede mne k tomu že samotné plovky od Man. jsou bezkonkurenční co se týče kvality v porovnání s konkurencí

Tomajo

Tomajo před třemi měsíci

Broula » protože to dělají na přímou spotřebu a zbytek do mrazáku. Pokud to chceš jako hotovky a mít stále v krabičce třeba rok, tak musíš dát konzervant

Broula

Broula před třemi měsíci

fishbull » tak proč nikde v receptech mainline na popup není žádný konzervant?

fishbull

Broula » to ne, to by jsi tam toho musel dát min 100ml esence což je nesmysl

Broula

Broula před třemi měsíci

fishbull » jak srazi? jakoze samotna esence obsahuje dost konzervantu a dalsi neni potreba?

fishbull

Broula » však vím, používám jen UK esence od výrobce a jen samotná esence srazí vejce

Broula

Broula před třemi měsíci

fishbull » no zrovna v mainline receptech na vlastni popup nikde nepisi ani neni ve videu videt, ze by davali extra konzervant. Jestli jsem googlil spravne tak ten EEC permitted v esenci, co sem psal nize, je konzervant

fishbull

Broula » Konzervant je nutnost, protože se do toho dávají vejce. Ale některé sladidla a esence již konzervant obsahují.

Broula

Broula před třemi měsíci

fishbull » ahoj, no nevim jak hodne bude vyrobce sdilny sdelovat takovehle informace. Nikdy sem to nepitval, ale doma mam ted pouze jedinou esenci mainline – milky toffe a hydra sweet a na lahvicce je pouze = EEC pormitted, flavour,antio­xidant, colouring,swe­etener…cili nic o nosici.

2. jj, vim, ze se pouzivaji fluo barvy. Identicke s potapivym jsem myslel predevsim aromatem, tzn. proto bych do popup chtel pouzit i trochu stejne tekute potravy a esence jako davam do potapivych .
Jo a dava se popup nejaky konzervat? Nebo se jen dele vysusi a mohou se dat do krabicky?

Popup smes uz sem objednal Mainline Polaris, tak treba priste zkusim tu tvoji. Jsi koukam z Redic, coz mam z prace kousek.

Příspěvek upraven autorem.

fishbull

Broula » 1) nosičů esence je celá řada, zeptej se výrobce ten ti to řekne a nebo to bude na lahvičce.

1. Pop up se dělá z fluo barev nepotravinářské dají se sehnat 1 po 50g, v po up je cokoliv navíc zbytečné, rozhoduje barva a vůně.Ale mužeš přidat 10–20% suchých komponentu aby to pořád plavalo.
  2. wafters si musíš vyzkoušet sám kolik %, každá směs je uplně jiná.

Pokud chceš pořádnou směs tak kup u mne, lépe plovoucí na trhu nenajdeš

https://www.obchodsplashbaits.cz/pop-up-mix

Broula

Broula před třemi měsíci

ahoj, v nadchazejici sezone chci zkusit vlastni pop up a udelat identicke vyvazene boilie ze sveho mixu. Proto sem se chtel zeptat na nekolik veci:

1. ESENCE
  • vi nekdo jaky je rozdil mezi radami Profile plus a Response?
  • jeste by me zajimalo jestli jsou rozdily v jednotlivych prichutich v ramci jedne rady? Tim nemyslim, ze jedna voni po ananasu a druha po jahodach, ale jestli se lisi treba pouzite nosice apod

Pokud by byl nosic aromatu u vsech stejny v ramci rady, tak by mely ta esence mela davat stejny signal a tim padem by melo byt jedno jestli pouziju ananas nebo jahodu. Nejak se mi nechce verit, ze by uspech/neuspech zavisel na aromatu, ktere citime predevsim my lide.

1. POP UP
    1. klasicke/barevne
      • na ty chci pouzit polaris+vejce+e­senci+sladidlo+bar­va…tady by asi problem byt nemel
    2. identicke s potapivym boilie
  • vlastni potapive vyrabim bez esence a davam pouze tekutou potravu, ale abych je sjednotil s pop up, tak bych pridal i trochu stejne esence co nasledne do pop up. Lze pridat do pop up i danou tekutou potravu (u me konkretne krill)?
  1. NEUTRALNE VYVAZENE boilie
  • delal nekdo? Jaky pomer polarisu a zakladniho mixu pouzit? nekde sem cetl 1:1, ve videu od Kordy rikali 2 : 1,25

diky, jarda

Lukáš Janků

Lukáš Janků před dvěma roky

114713-1-600.jpg

Veselé vánoce a šťastné prožití svátků přeje celý tým Mainline Cz/ Sk

Lukáš Janků

fishbull » Přiměřeně :-) Rád si rozšiřuji obzory

fishbull

fishbull před dvěma roky

Lukáš Janků » Nemáš toho nějak moc :P

Chorchito

Chorchito před dvěma roky

Martin Bartoš » už pššššt :) pobavil jsi nás ,a teď si jdi dát nějaký cukrátko na nervy :).

Carp Kahuna

Carp Kahuna před dvěma roky

Martin Bartoš » Člověče ty jsi mi ale urejpanej chytrák.

Lukáš Janků

Martin Bartoš » Podívej frajere, já chytám hlavně na svazovkách a chytám opravdu hodně ryb tak se mě tady ani nezkoušej z něčeho takového osočit ! To že mi stačí na soukromky pelety je pravda , ostatně Dissolvas je v podstatě peleta chytrolíne, to že nemáš v čemkoli potřebu mě vcelku nezajímá a je mi to popravdě úplně jedno , já si jedu to své a na druhé se jako ty neohlížím (respektive neřeším hovadiny) , pokud tak o mě vše víš tak by jsi také měl vědět že již dva roky spolupracuji s jinými firmami ( loni Jet Fish, letos Vasr ) , předtím jsem chytal hlavně Mainline včetně Šíravy kde jsme celkem nachytali a obsadili 4 místo, to že jsem si dvakrát do roka vyjel ( po většínu sezony chytám plovky Mainline , nebo jejich kombinace )s kamarády na soukromák ještě neznamená že tam chytávám běžně … oficiálně jsem tester firem Daiwa – Cormoran, Korda a Vasr, na starosti mám i Mainline , Delkim , Guru … jinak na Mainline jsem chytal od roku 2008 takže mi věř že mé zkušenosti není vaření ze vzduchu ale z praxe a pokud se dobře podíváš tak nikdy jsem nevydal fotky jiné než kde to bylo chyceno- na co … a prosím odpust si řeči o tom že chytáš 30 let to mě fakt nebere , už nějaký pátek taé chytám (kapry konkrétně 15 let )

Martin Bartoš

Martin Bartoš před dvěma roky

Danny » zaplatit si to nechají u nás…koukni třeba na eshopy v polsku…10kg Fuzion i s aktivátorem a dostaneš se pod 3tis.....to samé ostatní mixy

Martin Bartoš

Lukáš Janků » v čem? že ti na soukromky stačí pelety a tady krmíš lidi fotkama ryb ze soukromky na koule od Mainline.....

neodpověděl jsi…ty jsi ofiko tester pro Main a Kordu u nás??Dík

a mě to chytá dobře jen s tím rozdílem že ne na akvárkách a navíc nemám potřebu vystavovat fotky toho co chytím :o))) a diskuze je plodná…je potřeba si udělat obrázek jak se dá nebo nedá věřit lovci v tom co tvrdí a čím svá tvrzení podkládá…

Danny

Danny před dvěma roky

za me je tahle firma zaruka jistoty i kdyz si to nechaji zaplatit :)

Lukáš Janků

Slavíček » A jaké používáš ? Já jsem si hodně oblíbil Maple Ade, Milky Tofee a Condensed Milk , v létě jsem experimentoval s Tiger Nut a taky celkem dobře , hodně se ted zajímám o novinku Anýz

Slava

Slava před dvěma roky

Lukáš Janků » Přímo plovky nepoužívám ale na dipovaní jsou jejich esence super

Lukáš Janků

113897-1-566.jpg

113897-2-886-nahled.jpg

113897-3-340-nahled.jpg

113897-4-696-nahled.jpg

Jak se vám daří na plovky od Mainline pánové ? :-)

Lukáš Janků

Vetesnik » Ale to víš že to chytá, a velmi dobře :-) Jen některým o něco méně a pak je ztoho taková plodna diskuze :-D

Vetesnik

Vetesnik před dvěma roky

Tak chytá to nebo ne :D

Lukáš Janků

Prosím té a v čem si tak protirecim ? :-)

Martin Bartoš

Lukáš Janků » mě nemusíš nic dokazovat jen mě udivují lidi co si na něco hrají o něčem píší a ve finále si protiřečí…rybařím už 30 let čeče a je mi tak nějak šumák kdo si co o mě myslí…já byl vždycky černá ovce a nebojím se říct co si myslím na plnou hubu…jestli pojedeš na Tovačov přeji hodně štěstí.....

PS:Ty jsi ofiko tester od Mainline a Korda pro ČR?…jelikož tak vystupuješ a píšeš tak asi jo…

Lukáš Janků

Jasnačka , určitě , ve všem máš pravdu ! Jak jsem tak sledoval více diskuzí do kterých se zapojuješ a celkem rád se hádáš co ? Tobě já nemusím rozhodně nic dokazovat ( jako ostatně nikomu) , podívej já se nechci hádat, to co jsem ti napsal tak je , ale přesvědčovat tě nebudu a ani nechci , pokud budu mít čas tak se zastavím, stejně chci mrknout na nějaké nové vody at už teda vypadnu od toho krcálku od Krále (ironie…) :-D

Martin Bartoš

Lukáš Janků » ty jo víš málo čeče protože já Tovačov nesnáším a kdo mě zná tak ví taky proč :o) to že tu bydlím neznamená že tu chytám Jouzo :o)))))) takže máš slepé náboje a to co držíš na těch fotografiích je co?podle ruk kapři tak may 80 víc jim nedávám…Co tam máš dál?? a podle toho co házíš na FB tam rozhodně 2× do roka nejsi leda bys z těch dvou návštěv používal fotky celý rok ;)
PS:Máme tu 4 jezera včetně Slavného Tovačova kam můžeš přijet a ukázat své schopnosti :o))) Určo chytneš Twina či jinou místní šupinatou legendu

Lukáš Janků

113749-2-398.jpg

113749-3-102-nahled.jpg

113749-4-304-nahled.jpg

Martin Bartoš » :-D Ty jsi taková usměvavá postavička že ? Prosím tě mrkni se na příspěvky Korda fb tam se dozvíš na co chytám a kde … mimochodem to co jsem ti psal i platí , ke Královi jezdím jednou z jara a jednou na podzim, takže by mě zajímalo kde na to chodíš , jinak rybník u Krale má na nejširším místě něco okolo 155m , tak pokud to přehodíš rád se nato přijedu podívat :-D Pokud vím tak hojně chytáš na Tovačově a to má se svazovkou společného asi tolik jak Králův rybník........... tak si laskavě odpust blbý kecy co neustále provozuješ, už si celkem úsměvný, ty kuličky zato nemůžou že jsi na ně nic nechytil, chyba je mezi zemí a prutem

Drinks

Drinks před dvěma roky

Martin Bartoš » :)))

Martin Bartoš

Lukáš Janků » Zdarec palec…ty jo víš co mě zaráží??tohle si mi odpovídal před cca dvěma roky při dotazu kde chytáš a používáš určité mixy na rychlé chytání....." Na svazovkách ,na soukromáky moc nejezdím a kddyž už tak mi na to stačí pelety :-)" tak se ptám proč tu furt rveš fotky ze soukromé louže od Krále která se dá navíc přehodit z každé strany krom na délku ta se dá přehodit na 2×…navíc od jara čekám na ty fotky velkých karů ze svazových vod kterýma mě prý zasypete :o)))))))))))­))))))) Na FB si raději ani nereagoval :o))

Lukáš Janků

113630-1-690.jpg

Trošku oživení, malá zkouška novinky Essentiall Cell…za mě dobrý :-)

Lukáš Janků

Lukáš Janků před třemi roky

100058-1-293.jpg

100058-2-991-nahled.jpg

100058-3-750-nahled.jpg

100058-4-455-nahled.jpg

Vcelku to šlo, Mainline Hybrid a New Grange + plovky Activ 8 a dumbell Pinneapple Juice

Angmar

Angmar před třemi roky

Lukáš Janků » Jasně děkuji musím si k tomu někde přivonět.

Lukáš Janků

Angmar » Hybrid je dost specifický sám osobě, upřimně nevím k čemu bych ho přirovnal, jde tam cítět jemný pod ton sladkého (podle mě kokos) a rybina, je dělanný z toho nej ze směsí Cell a Activ – 8

Angmar

Angmar před třemi roky

Ahoj zeptám se na tu příchuť hybrid jak to voní nebo k čemu se to dá přirovnat? Dík za info Honza

Luger46

Luger46 před třemi roky

Lukáš Janků » pořídil sem minulý rok na podzim tyto popky, takže jaro ar. fish a teplejší voda sp.crab

Lukáš Janků

Luger46 » Jasnačka, Spicy Craba (ještě ho dipuju) cpu snad na všechno, tedˇ jsem měl sebou i balancky :-) a Aromatic fish je hodně zajímavá vůně ale funguje mi hlavně na jaře a na podzim

Luger46

Luger46 před třemi roky

Lukáš Janků » servus, zkoušel si popky spicy crab a aromatic fish?

Jarýsek

Jarýsek před třemi roky

matio55 » peaches and cream používám celkem casto pak kousku sem na to už nachytal ale zatím vázne velikost :)

Lukáš Janků

99505-1-177.jpg

99505-2-863-nahled.jpg

99505-3-911-nahled.jpg

První letošní balancovaný :-)

matio55

matio55 před čtyřmi roky

Mate niekto skusenosti s High Impact od mainline?? Konkretne spicy crab a peaches and cream??

bzukcuk

bzukcuk před čtyřmi roky

Vite nekdo, kde je katalog mainline v cestine, abych si dokazal neco precist o smesich?

« Nejnovější Novější Strana 1 z 11 (448) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (12 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší
  • IBCC (14. 4.) (Balaton)

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč