boilie Starbaits Grab and Go

Všechny diskuze » Nástrahy a návnady » boilie Starbaits Grab and Go

boilie Starbaits Grab and Go

Založil memphisto

Dne 19. 2. 2014 19:04

Odpovědí: 11

Má někdo zkušenosti s tímto boilie a která příchuť byla účinná. Přivítám i foto úlovků či boilie.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (11) Starší Nejstarší »

memphisto

memphisto před sedmi roky

nějaké další postřehy k tomuto boilie?

Dendy036

Dendy036 před sedmi roky

Tomas Filo » Mozno ta pridem v sobotu pozriet ak budes lovit :))Mam tam cestu.Nech sa ti zadari nejaky osobak ulovit,čau.

doktor glock

doktor glock před sedmi roky

Tommy ty budes mat prezyvku chyt a pust, servus starky, dufam, ze sa coskoro dostaneme k vode. Ja tento vik nie lebo som v Tatrach ale ak bude takto pekne nabuduce ide sa. Drz sa btum a nech sa dari…,

Tomas Filo

Tomas Filo před sedmi roky

memphisto » teraz som to pozeral a dipi g&g su skladom:-)a co neni bude v najblizsej dobe naskladnene

memphisto

Tomas Filo » Jj, díval a pak jsem si právě stáhl katalog z francouzských stránek pro rok 2014 a rybolov.cz tam nemá spoustu věcí.

Tomas Filo

Dendy036 » cau Dano…vyrazim bud dnes alebo zajtra uvidim ako budem stihat…urcite sa ti podari…drzim palce:-)

Tomas Filo

memphisto » pozeral si na rybolov.cz?

memphisto

To je hezkej kapřík co má Filo. Hele díval jsem se i na dipy, starbait má ke každému druhu Grab and Go i dip, ale českej distributor ho nenabízí, kromě teda jednoho.

Dendy036

Dendy036 před sedmi roky

Tomas Filo » Cau Tomaš,kedy vyražas na rybačku?Pekny šupko.Dufam že sa aj mne taky podari :))Čau.

Příspěvek upraven autorem.

Tomas Filo

46066-1-796.jpg

Tu je jeden supik boilies grab&go monster fish…tato gulka mi super chytaka na rieke pri masivnom krmeni

Dendy036

Dendy036 před sedmi roky

Tato tema ma tiez velmi zaujima.Minuly rok na carpshou slovakia 2013 som tuto otazku polozil francuzkym testerom fi. starbaits.Odpoved znela „vyskusajte boilies bielej farby“.Mozno tu je ta spravna odpoved,cau

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (11) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (2 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč