Rolujete si sami nebo kupujete hotové boilies?

Všechny diskuze » Nástrahy a návnady » Rolujete si sami nebo kupujete hotové boilies?

Založil Marda

Dne 28. 1. 2014 14:03

Odpovědí: 255

Rolujete si sami doma nebo kupujete hotové boilie? Pokud kupujete, tak mražené nebo konzervované? Nebo si sestavujete směs sami, ale rolování necháváte na nějakém rollservisu?

Jakému boilie dáváte přednost a proč?

Upraveno správcem Marda v 14:23, 28. 1. 2014.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 6 (255) Starší Nejstarší »

touc

touc před čtyřmi roky

Ahoj chtěl bych jse zeptat čím by jste barvili boilies na cerno

Petr Loukota

Petr Loukota před čtyřmi roky

Kdo sháněl kontakt na výrobce k videu co jsem sem vkládal,tak má nick na mrku a to Hampik a nebo tady je tel.724662323 ale nevím jestli je stále číslo aktuální,přeci už je to nějaký pátek

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před čtyřmi roky

Radim Křížka » netuším

Chudýpocestný

Chudýpocestný před čtyřmi roky

NeBeroun alias Qwerty81 » kolik stojí 1kg.golfáku?:)

NeBeroun alias Qwerty81©

Radim Křížka » jo.. Možná udělat golfové míčky a nějakou smrdutou esenci.. Třeba Oily Chicken – fuj :)

Chudýpocestný

NeBeroun alias Qwerty81 » jo tun'ák byl vždy až nějak záhadně rychlej na malé:)

Chudýpocestný

Dělá si tu ještě vubec někdo koule?:))

.

. před čtyřmi roky

Radim Křížka » tak ty koule nevař, jen je vysuš na kámen, budou tvrdý, ale budou se ti omílat jako peleta, bohužel co není uvařený a suší se, tak praská, ta jizva se pak zatáhne až proschne až do středu, taky sem to zkoušel, ale nějak mě to neoslovilo

NeBeroun alias Qwerty81©

Radim Křížka » seafood nevim, ale dobře se omilal a makal koreneny tuňák… Ale nikdy mi to nešlukl žádný obr:)

Chudýpocestný

kok » hrubej ptačák dávám snad už od roku2005dík,spíš sem myslel nějaké nové směsky jestli někoho nepřekvapily dělá tu někdo koule z Live od CCm,nebo třeba Seafood od Jaryna?:)

NeBeroun alias Qwerty81©

kok » jo.. Měl to zmáklé :) kde jsou ty časy, kdy jsem mohl pět dnů smrdět u vody :)
Ale pak mi to nedalo.. Doma jsem v kafemlejnku rozšmelcoval robinredove pelety, rozňahňal vajíčko s aminokomplexem brusinka uhňacal těsto a tradá k vodě :)

.

. před čtyřmi roky

NeBeroun alias Qwerty81 » však on pouští všechno a nachytá, bo umí a chytá na koule možná víc jak 20 let, …ale na ty velký se moc nedostane, to co píšeš, to je jeho klasika, jednak díky tomu že chytá na těstíčka a podobně a za druhé bo jezdí na pár hodin, no a právě proto loví jak loví a nastražuje co nastražuje, …nicméně svoji taktiku a to o co mu jde, to má vychytaný, takže v době kdy já tam čuměl a čekal na hrocha, on se baví touhle sortou

NeBeroun alias Qwerty81©

kok » chytal ryby kolem 70ti cm a všechno pustil. Tehda jsem tam seděl 5 dnů a pětkrát mně torchu nakrkl :)

.

. před čtyřmi roky

NeBeroun alias Qwerty81 » jako jasné, ale aby z těch záběrů byla fotka a né jen dvě filety pro dva lidi:). Jinak toho pána na babětě znám, to je papica:)

NeBeroun alias Qwerty81©

kok » na Šušeň jezdil takový strejda na babete.. Krmil varenyma a chytal na těsto.. Vždycky měl záběr.. Trochu mně tim sr*l :)

.

. před čtyřmi roky

NeBeroun alias Qwerty81 » jediný co dělám v zimě, že si nástrahy připravuju před lovem aby byly čerstvý a poloměkký. Tvrdý vysušený kule s sebou mám taky ale jako záchranu kdyby se to zvrtlo a začaly kousat násaďáci

.

. před čtyřmi roky

NeBeroun alias Qwerty81 » máš recht, kulu jak uvaříš tak ta slupka na povrchu to drží, nikdy se to nebude chovat jako peleta, ale můžeš tomu pomoct hrubou strukturou. Jinak čistě na těsto nelovím bo moc často nepřehazuju a chci mít jistotu, takže vyloženě v zimním období malou 18mm kuličku a tu obalím v těstě do relativně velký nástrahy, po 12 hodinách když stáhnu, ještě jsou na ní kolikrát stopy těsta, dávám to na jeden prut, na druhej, popřípadě další jen holou kouli a loví to i to, v podstatě to dávám jen pro klid duše. Nikdy sem nedocílil toho abych mohl s čistým svědomím říct, …jo!, s tou obalovačkou je to lepší, někdy mám víc záběrů na to, někdy na to a spíš si myslím že je to místem do kterýho dávám pruty, ale těžko říct. Jen tomu vyloženě tak nedůvěřuju

fishbull

fishbull před čtyřmi roky

NeBeroun alias Qwerty81 » Na to ti stačí silonka od staré

smolda

smolda před čtyřmi roky

NeBeroun alias Qwerty81 » Má to i Krása, v různejch velikostech. Nacpeš do toho těsto a hotovo.

NeBeroun alias Qwerty81©

kok » jestli něco co se má rychle rozpadt a uvolňovat, tak boilies těsto.. Na korkovou kuličku a pome :) nebo tuším Korum vyrábí takový plastový košíček, ve kterém to těsto vydrží fakt dlouho :)

.

. před čtyřmi roky

Radim Křížka » kup si kokpro a jestli chceš aby se to hodně moc rozpadalo a opadávalo, dej do toho hrubej ptačák, nic lepšího ti neporadím, každopádně funguje to ikdyž to má legrační název bez přívlastku winter:)

.

. před čtyřmi roky

ideafix » to sem si vymyslel:)
Radim Křižka – no vidíš to, napiš to davidovi, bude rád:)), jinak sorry, jen vtípek

Slavíček

Slavíček před čtyřmi roky

touc » Chce to sledovat bazar občas se tam něco objeví za dobrou cenu

Chudýpocestný

kok » a zrovna imperial mi moc ryb nikdy nedal:)další postřehy?:)

BambiSpP

BambiSpP před čtyřmi roky

115427-1-389.jpg

ideafix » Nemyslí tohle? http://www.as-fish.cz/…v-iboxu.html

ideafix

ideafix před čtyřmi roky

kok » co to? Google mlčí

.

. před čtyřmi roky

Radim Křížka » cold water super mix, ..je nejlepší, omílá se, nedrolí se

Chudýpocestný

Máte někdo tip na hotovou směs která se dobře omílá i ve studené-hodně studené vodě?prosím jen renomovaných uk a cz firmrem,předem dík.

ideafix

ideafix před čtyřmi roky

touc » sem tam se něco objeví, ale i bazarový mašiny se prodávají dost draze.

touc

touc před čtyřmi roky

Třeba bazaru

ideafix

ideafix před čtyřmi roky

touc » Přijde na to, co považuješ za „Rozumnou cenu“. Dle mého žádná taková mašina neexistuje :)
http://www.boiliesmachine.eu/…-stroju.html

touc

touc před čtyřmi roky

Já nemyslím roball ale elektrickou mašinu

ideafix

ideafix před čtyřmi roky

touc

touc před čtyřmi roky

Ahoj scháním mašinu na boilies za rozumnou cenu neví někdo o něčem

smolda

smolda před čtyřmi roky

Palica_von_zvreca » Hele ty slinto, nech si to jo!

Palica_von_zvreca

Palica_von_zvreca před čtyřmi roky

smolda » jen to napiš tady probléme!!!!

Ťava

Ťava před čtyřmi roky

ekin » to je super, vzal bych ten druhej :) aby cena byla 2500,–

Ťava

Ťava před čtyřmi roky

kok » i tak bych ti to sehnal za lepsi cenu

ekin

ekin před čtyřmi roky

Carp Kahuna » ok díky ještě kontakt?

Carp Kahuna

Carp Kahuna před čtyřmi roky

ekin » delaji. Mam ho ve 24.

.

. před čtyřmi roky

Ťava » jsem v bytě!!, já nemůžu mít jak ty krematorium který neunesou čtyři lidi:). To co mám vypadá a je velikostně jak vysavač a je to jen na plyn

Příspěvek upraven autorem.

Ťava

Ťava před čtyřmi roky

kok » ses měl zeptat mě, já jsem přece kupoval :) domluvil bych ti hoodně dobrou cenu. atmos je lepší

ekin

ekin před čtyřmi roky

Petr Loukota » Taky bych měl zájem! Ale jedině ve 24, dělá tento průměr?

smolda

smolda před čtyřmi roky

Slavíček » To už je ale déle, co jsi ho kupoval? Jednu dobu byl šamot problém. Příště sz

Slavíček

Slavíček před čtyřmi roky

smolda » Když jste u těch kotlů rodiče koupily dakon na uhlí hrozný krám .Jednu kliku jsem musel upravit druhou vyrobit udělat novy šamot .Reklamace hrůza prodejce nás odkázal na výrobce ten dělal vmrtveho brouka pouze samé sliby .Omlouvám se za reakci mimo téma

NeBeroun alias Qwerty81©

Petr Loukota » to je super mašina!! Konstruktér nosí hlavu na krku :)

daniels

daniels před čtyřmi roky

Petr Loukota » nedal by jsi mi adresu kdo to dělá dik

Petr Loukota

při odběru 2ks byla cena 2500/ks

smolda

smolda před čtyřmi roky

kok » Plynovej a nebo na tuhý? A po sz, čtou to tady lidi a měl bych problém!!

.

. před čtyřmi roky

smolda » co říkáš jako znalec na kotle viadrus?, koupil jsem, ale hovno tomu rozumím, nechal jsem si poradit

Petr Loukota

Já jsem pořídil tuto mašinku,jen s rozdílem že jsem tam měl jen válce na boilies.Na videu je i s válcema na hady.Kliku jsem sundal a přidělal vrtačku s redukcí otáček jako pohon válců.
Výrobce s Chomutova a cena byla při odběru 2ks 2500kč.

https://www.youtube.com/watch?…

NeBeroun alias Qwerty81©

smolda » přesně :)

smolda

smolda před čtyřmi roky

NeBeroun alias Qwerty81 » Jestli to je kvalita jako Italský kotle, tak potěž!

NeBeroun alias Qwerty81©

Šupina » s boilie masinama ne.. Ale pár let jsem dělal servisního a garančního technika zemedelskych a komunálních strojů italské výroby :) (Same, Lambo, BCS, Peruzzo, Pezzollatto, GFS)

Šupina

Šupina před čtyřmi roky

NeBeroun alias Qwerty81 » Máš s nima nějaké špatné zkušenosti?Mě se ty mašiny líbí,maj to docela zmáklý.Viděls ty videa,jak ty stroje makaj?

« Nejnovější Novější Strana 1 z 6 (255) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (4 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč