Mikbaits

Všechny diskuze » Nástrahy a návnady » Mikbaits

Mikbaits

Založil pytlak

Dne 1. 3. 2012 20:20

Odpovědí: 30

Jaký mate zkušenosti s bojlím od Mikbaits

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (30) Starší Nejstarší »

Mojchy

Mojchy před osmi roky

22742-1-553.jpg

Jaryn82 »Haliboom je hlavně boilie vhodny do pva a na zakrmení.Můj top na kapry je G2 ten fakt šlape:-)

Rick

Rick před osmi roky

Jaryn82 » to asi proto BOOM znamena RANA a na to jde jenom vanočni kapr

Jaryn82

Jaryn82 před osmi roky

No a ještě dodám že jediné co mně zklamalo od Mika je boilies Haliboom.Nevim jak ostatní ale já na něj neudělal záběr.

Jaryn82

Jaryn82 před osmi roky

21986-1-763.jpg

21986-2-500-nahled.jpg

Ahoj sice soukromák ale obě ryby přišly na pop-up fluoro ananas.Šupík na panáčka s ananas express a lysec na panáčka s olihní express. Super je že obě ryby chytla přítelkyně sama jen jsem podebral a fotil :-) takže super.Jinak na závodech nám nejlépe šlapal Spiceman Pikantní švestka ořezaný na kostičku . Jinak popky už beru jedině od Mika nebo CC More.Ahoj

Mojchy

Mojchy před osmi roky

Já osobně nedám dopustit na boilie G2 a Spiceman(Pikantní švestka) obojí šlapou jako hodinky.:-)

Upraveno správcem Marda v 00:09, 11. 1. 2013. Poznámka: Přesunuto z duplicitně založené otázky.

pytlak

pytlak před devíti roky

David Fořt » to jsem rád pořádek musí být

Příspěvek upraven autorem.

mario86

mario86 před devíti roky

jakewww » Letos chci dát trochu prostoru i sladkým příchutím a asi teda vyzkouším ananas a pomeranč. Určitě počítám s tím, že to nebude jen o kaprach, ale na tak krátkých výpravách mě to vůbec nevadí.

David Fořt

David Fořt před devíti roky

pytlak » V pořádku a díky. Takto je to hned lepší :-)

jakewww

jakewww před devíti roky

pytlak » Tak to samozřejmě taky funguje,když použiješ jen PVA.Záleží taky na tom, na jaké vodě chytáš.Já jsem ji zkoušel na velké vodní ploše-přehradě a použít jen PVA by bylo, jak hledat jehlu v kupce sena,tak jsem doširoka nastřelil asi hrst koulí,aby se jim trochu líp hledalo.A kucííí to pokaždé našli.:)))

pytlak

pytlak před devíti roky

jakewww » mě to kupodivu u expresek šlapalo i bez vnadění pouze do pva,ale je pravdou ,že žádný torofejní kusy ale člověk si zachytá

pytlak

pytlak před devíti roky

David Fořt » tak a je to doufám že spokojenost

jakewww

jakewww před devíti roky

pytlak » Vnadil jsem jak do PVA,tak jsem i pár koulí nakobroval volně,ale né víc jak hrst.Ať kucíííí hledaj.:)))

pytlak

pytlak před devíti roky

Martin Matuš » v pohodě tak nereaguj !!a reaguj jen na to co tě zajímá a není pro tebe stupidní vždyt je to tak jednoduchý

Martin Matuš

Martin Matuš před devíti roky

pytlak » na mrku a jinych forech mas malo info o mikbaits? Nejen pro me to je stupidni otazka

pytlak

pytlak před devíti roky

jakewww » vnadil jsi intezivně nebo pouze do pva?,

jakewww

jakewww před devíti roky

mario86 » Vyzkoušel jsem z řady Express pouze ovocné příchutě-(ananas,půlnoční pomeranč,broskev s chobotnicí a jahodu),všechny fungovaly výborně,na krátkou rybačku jsou ideální,fungují opravdu rychle,ale musíš počítat s tím,že lákají i jiné ryby než kapra.Pokud hledáš rybačku,kde si rychle a hodně zachytáš,tak to ti řada Express nabídne.:)))P.S. Vím,ale i o kapru přes 20kg z Labe,který byl chycen na Expresku-ananas.:)))

Příspěvek upraven autorem.

pytlak

pytlak před devíti roky

mario86 » na svazovkách mě šlapal ananas

pytlak

pytlak před devíti roky

David Fořt » omlouvám se,že zatím nemám fotku hned jak budu moct tak to napravím,nevěděl jsem že to je podmínkou

pytlak

pytlak před devíti roky

Martin Matuš » pokad to je pro tebe stupidní tak není nic jednodušího než nereagovat a zajímat se jen o to co je pro tebe smyslu plné!!!!!!!

Bobrman

Bobrman před devíti roky

1635-1-111.jpg

Martin Matuš » já na to chyt novou energii, ktero sem načerpal ze stromů :-)))))

mario86

mario86 před devíti roky

Také bych uvítal vaše názory na toto boilie, konkrétně řadu express. Jedná se mě o krátké výpravy (1–2 dny), kdy mi jde především o počet záběrů.

Rudiko

Rudiko před devíti roky

Boilie Gangster G3 – Losos+Kaviar+GP mám s ním velmi dobré a uspěšné zkušenosti R.

David Fořt

David Fořt před devíti roky

Marda » Taky by pomohlo, kdyby se pytlák zaregistroval pod jménem a fotografií..tohle vyloženě nahrává. Jinak mi ta otázka nevadí, jsme v kaprařině a tahle firma v ní má určitě slušný místo.

Marda

Marda před devíti roky

Já si myslím, že na té otázce není nic špatnýho. Jenom je asi trochu nevhodně formulovaná. Spíš moc stroze na to, aby se na ní dalo rozumě odpovídat. Je tu registrováno dost lidí, kteří mají na značku Mikbaits nachytáno spoustu pěknejch ryb, jistě by měli co povědět. Ale to strohý zadání a bohužel částečná anonymita zadavatele, vedou k nedůvěřivosti, která má za následek dosavadní skladbu odpovědí.

Snad by bylo lepší, kdyby „pytlak“ líp formuloval otázku a třeba jí trochu doplnil či upřesnil. Pak by jistě dostal smysluplnější odpovědi. Doplnění identity by to podpořilo ještě víc. Přecijenom i v dnešní době internetový anonymity jsou ještě lidi, který maj větší důvěru k těm, který se tolik neskrývají.

kzfjhzfbkhj

kzfjhzfbkhj před devíti roky

Martin Matuš » Asi máš pravdu, je to balast.

Martin Matuš

Kocháč » Tobe nevadi ty stupidni otazky jak to jde na Mikbaits, Nikla atd kdyz to jsou notoricky zname znacky a je to porad dokola?

kzfjhzfbkhj

kzfjhzfbkhj před devíti roky

Rick » Proč by se to mělo mazat? Jeden se zeptal druhej odpověděl.

Rick

Rick před devíti roky

Martin Matuš » souhlas, tohle by se mělo smazat od prvniho dne :)

Martin Matuš

je umělá reklama na Mikbaits nutná i tady?

Ziki

Ziki před devíti roky

Jen ty nejlepší. Mikbaits forever....... :-)

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (30) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (2 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč