nová značka domácího mraženého boilie s cenou do 150,- kč/kg, má šanci?

Všechny diskuze » Nástrahy a návnady » nová značka domácího mraženého boilie s cenou do 150,- kč/kg, má šanci?

nová značka domácího mraženého boilie s cenou do 150,- kč/kg, má šanci?

Založil memphisto

Dne 9. 6. 2013 21:40

Odpovědí: 28

má u vás naději nová značka co by nabídla domácí mražené boilie s cenou do 150,– kč/kg a individuálním přístupem k zákazníkům?

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (28) Starší Nejstarší »

Tomajo

Tomajo před sedmi roky

Joika Kake » rybu chyta i brambora nebo kukurice :-)

Joika Kake

Joika Kake před sedmi roky

Nazdárek:)
a máte třeba někdo zkušenosti s koulema z Hulína?tam chtějí za kilovku podobně jako zadavatel…jde mi jen o to,jestli může za takovou cenu boilie chytat rybu.
J.K.

.

. před sedmi roky

Marda » Ježiš to je krásně napsaný!, …být línej, těch 150Kč za kilo bych tomu domácímu šikovnýmu výrobci dal stejně jako ty a zároveň je to asi nejvyšší částka kterou bych byl v dnešní době ochoten za kilo koulí zaplatit. Od velké fa která válí ve velkém, bych si kouli nikdy nekoupil, pač to co je nad stopadesát korun je na můj vkus drahý a to co by bylo pod stopadesát by už mohlo být na úkor kvality ( těch stopadesát korun by u velké fa. spíše dělali energie na výrobu, platy zaměstnanců, ceny za etikety a podobně než samotný produkt – viz. pedrovo moudro )

Příspěvek upraven autorem.

Drinks

Drinks před sedmi roky

Metax » Tak tak, člověk musí prokázat trochu schopností, aby dokázal využít potenciál koule.)

Metax

Metax před sedmi roky

Drinks » Celkově je to jedno souvětí kamaráde. :) Je pravda, že když někdo prostě neví, tak mu nepomůže žádná koule. Já osobně mám svou definici dobré koule, resp. vím co od ní čekám. :) Ptal jsem se obecně, co ostatní očekávají za své peníze. Jestli se spokojí s dobrým složením, nebo chtějí aby to opravdu chytalo. :))

Drinks

Drinks před sedmi roky

Metax » Ono je to celkově jedna věta:o) Něco na tom pravdy bude, to musíš uznat. :))))

Metax

Metax před sedmi roky

Drinks » Díky, tohle moudro jsem minimálně měsíc nečetl ani neslyšel. :) Ta první věta je úplná blbost. :))

Drinks

Drinks před sedmi roky

Metax » Dobrá koule je ta se kterou člověk umí pracovat, pokuď je člověk guma, tak mu ani hranatá koule nepomůže! :o)

Metax

Metax před sedmi roky

Existuje nějaká definice dobré koule? Dobrá koule je taková, která má dobré složení, nebo je dobrá koule taková, která dobře chytá?

Metax

Metax před sedmi roky

René » „znám spousty lidí co chytne kapra na kukuřici, a pak napíše, že to chytli na tohle a tohle a pak to rázem zvedne prodej u toho prodejce“

Mohl bys jmenovat někoho z té spousty?

Marda

Marda před sedmi roky

PEDRO » Skvěle napsaný a poslední věta vystihuje realitu. Různé garážovky vznikají, což je fajn. Vytváří to přecijen konkurenční prostředí, realizují se různé nápady, obohacuje se nabídka. Jiné garážovky zase průběžně zanikají, což je taky logický a vlastně přirozený…

Já bych si klidně koule za 150,– Kč/kg koupil, ale ne od někoho, kdo se tím chce pouze živit nebo přiživovat :o) Kdo sestavil svůj šestej mix podle receptu z netu, chytil na to pár kaprů a myslí si, že to bylo právě těma kuličkama.

Koupil bych je od někoho o kom vím, že je do toho zapálenej, léta chytá a rozhodl se o svoje vyladěný produkty podělit, aby udělaly radost i jinejm lidem, dejme tomu z úzkýho okruhu a aby si přivydělal na svojí režii.

Tomajo

Tomajo před sedmi roky

PEDRO » velmi dobre popsano

PEDRO

PEDRO před sedmi roky

Šanci by zajisté měla , ale pochybuji , že by takový výrobce pak měl na investice do strojů , zařízení , na distribuci a reklamu , jelikož v tomto odvětví nehraje roli jen cena výchozích surovin , ale také režije na výrobní prostory , práce , obaly, etikety a v neposlední ředě i náročnost na mrazící technologie. Ale pokud by si chtěl doma šolichat pro pár zákazníků , a s malým ziskem , tak určitě. Zapoměl jsem připočíst položku na samotné testování výrobků. Je to běh na dlouhou trat a málokdo to zvládne dlouhou dobu.

mális

mális před sedmi roky

Dobrý koule se daj udělat za pár kč 1 kg. Myslím, že to každý přehání se značkama. Podle mě je úplně jedno… zda -li rybí moučka je z maroka nebo aglie. Tý rybě je to stejně jedno .

Knedlik

Knedlik před sedmi roky

Tomajo » tak to je potom vsechno ok :-) to uz chapu tvoji odpoved ;-)

Tomajo

Tomajo před sedmi roky

Knedlik » já bych si ale nekoupil ani od věhlasné značky :-)))

Knedlik

Knedlik před sedmi roky

Tomajo » divny uvazovani.vem si kdyz ti dokazou vehlasne znacky dat slevu klidne 50% a i tak na tom varej,tak je to upne stejny ne :-)

Tomajo

Tomajo před sedmi roky

já osobně bych si to od tebe za 150 nekoupil, protože když si vezmu, že na tom potřebuješ taky něco vydělat, tak je mi jasné co v tom asi může být za suroviny a raději bych si ve stejné ceně udělal vlastní boilie, kde bych alespoň přesně věděl co v nich je a věřil bych mu.

kuban

kuban před sedmi roky

kobr.d » :-)) Byl z toho trošku nešťastnej,ale aspoň se přesvědčil,že to šlape ;-)
Sice jsem ho nikdy neviděl,ve spojení s nim je parťák,ale přes telefon jsem mu tenkrát líbal ruce :-)

kobr.d

kobr.d před sedmi roky

kuban » Tipnu si, šikula se jmenuje Libor Vlach? :-))

Josef Novák

Josef Novák před sedmi roky

JKh »
přijde mi, že zde pravidlo o čím větší konkurenci a tím zajímavější ceny pro spotřebitele, absolutně neplatí.....bohužel

Přesně!

Slavíček

Slavíček před sedmi roky

Za tuhle cenu aby člověk vydělal nemůže bejt při dnešních cenách složení žádný zázrak . My rybáři s toho většinou děláme zbytečnou vědu ve snaze udělat něco nej co nemá nikdo ostatní a ve finále to kolikrát je zbytečný . Dnešní trh je přeplněn a prorazit není lehký . Na druhou stranu je to paradoks když to je levný lidi ohromují nos když drahý tak nadávají do zlodějů a pak si vyber . Asi to půjde ale bude to chtít hodně času dnes dost lidí začíná i koukat na cenu a pokud to zkusí bude to fungovat proč by dával víc než musí . Osobně bych dnes víc jak 200 za kg nedal ! Chytám pouze svoje .

alda

alda před sedmi roky

René » ahoj já jsem přesvědčeny že kapr chuť má a vybírá o tom žádná ale k tématu koule si valim od začátku kaprariny a jediný rozdíl v ceně vidím v nákupu surovin ve velkém a pokut do kouli dá slušné věci tak moc neviděla a systém prodeje bude prez internetu.shop a telefon což bude komplikované rozjed ale upřímně mu držím palec a hlavně úspěch protože by to ovlivnilo cenu ostatních

René

René před sedmi roky

podle mýho názoru je uplně jedno jestli do vody hodíš koule za pět set nebo za dvě stovky když tam ta ryba neni nebo nežere tak jí nechytneš. před 14dni dny sem jel přes noc na ryby, tři pruty sem rozmístil 40 m vedle sebe, na jednom byl česnek na druhym pik, švestka a na třetim tunákovej guláš, a chyt sem kapra na všechny tři pruty,, takže já i mý další dva kamarádi si klidně od tebe koupíme dvě kila mraženky a pak ti dám vědět jak se nám to zamlouvalo… ale jak bylo zmíňěno níže, je to dneska jenom o reklamě, znám spousty lidí co chytne kapra na kukuřici, a pak napíše, že to chytli na tohle a tohle a pak to rázem zvedne prodej u toho prodejce

kuban

kuban před sedmi roky

Na lokální úrovni bych tomu věřil..Měl bys odběratele mezi známými rybáři,ti by přitáhli třeba další a nakonec by to mohlo skončit v pár místních krámcích s rybařinou.Ale spíš bych to viděl na ty známé a jejich známé..Osobně chytám na komerční koule,ale rád si na podzim koupim pár kilo pepře s játrama od místního šikuly,kterej si s tím hraje,směsi si staví 12let a kilo mě vyjde asi na 220..Svůj osobák mám právě na ně,kdy mi dal půl kila na zkoušku :-)

JKh

JKh před sedmi roky

logicky ano, nicméně se bojím, že většina je natolik poblázněná vlnou reklamy, že takto nízká cena bude až podezřelá. Pokud jsme schopni kupovat žrádlo pro ryby za cenu nad 500Kč za kilo, svědčí to o tom, že zde není něco v pořádku a někteří začínají věřit, že čím dražší koule tím kvalitnější, lepší a šance na rybu tudíž větší… stačí se podívat na JT, MIKa, KN, jak konkurenci typu CBD, VASR a jim podobné nechávají za sebou…bohužel je to jen marketing, který nám dělá díru do hlavy, byť samozřejmě určitě zcela mimo reálné vysvětlení.......za mne ano, ale osobně bych se do toho nepouštěl, byl by jsi machr, kdyby jsi prorazil:-) přijde mi, že zde pravidlo o čím větší konkurenci a tím zajímavější ceny pro spotřebitele, absolutně neplatí.....bohužel

Michal S.

Michal S. před sedmi roky

Jaká značka? Jaký koule? Bez informací těžko.

Fosgen

Fosgen před sedmi roky

Myslím že určitě ne :-))

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (28) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (11 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč