Rozhovor - Dalibor Hašpica

Všechny diskuze » Diskuze pod články » Rozhovor - Dalibor Hašpica

Rozhovor - Dalibor Hašpica

Založil Automat

Dne 16. 4. 2013 03:03

Odpovědí: 126

Diskuze k článku Rozhovor – Dalibor Hašpica.

Upraveno správcem David Fořt v 22:59, 20. 4. 2013.

Toto téma je uzamčeno. Již do něj nelze přispívat.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 3 (126) Starší Nejstarší »

radek homolak

radek homolak před sedmi roky

Kluci kluci jen si na chvili odskocim na ryby a tak pekne se to tu rozjelo, Je pekne co udela s lidma kdyz se dozvedi pravdu. A to je to co jsem chtel aby pravda vylezla na povrch,uz jsem mel dost tech lzi. Ale ukazali jste se jako typicky cesky kaprari..... Hezkej vecer ja jdu na pivo.

Drinks

Drinks před sedmi roky

kuban » Nějak mi to je u zadku, když to má člověk srovnané hlavě(což snad mám), tak ať si má na zádech přibitou cedulku výrobce. Důležité jsou činy, a chování/ vystupování u vody.
Není to o tom, kdo je u koho, jak vidíš napříč celým spektrem, tak každý dá se říct vychází s každým, jen občas vyleze někdo viz poslední dny, komu to prostě nedocvakne. Každý zde přítomný má Svůj rozum, je na něm jak si to každý přebere a pochopí. :)

kuban

kuban před sedmi roky

Drinks » mi přijde,že nejšťastnější jsou ti,kteří nejsou nikterak spjati s žádnou značkou,těch si nikdo nevšímá..Jak se někdo objeví ve spojení s jménem,krom toho,které má v rodném listě,tak jednou to stejně proti němu někdo použije :-)

judas.d

judas.d před sedmi roky

Moc pěkné počtení,stitese a to všichni.

Drinks

Drinks před sedmi roky

Komedie, a odraz dnešní „moderní“ doby v celé Své „kráse“.

Danny

Danny před sedmi roky

Martin Matuš » ani nápad,zase to tu žije :)

Martin Matuš

Martin Matuš před sedmi roky

Nechce někdo z adminů tuhle sračku zavřít? Jak Daliborovo zastánci a odpůrci si jedou svoje bugy a nikdy se neshodnou.

Slámiš

Slámiš před sedmi roky

J.K. » Líbí se mi jak jsis to přebral. Já se pod DH dostal jen proto, že si mě k sobě vzali kluci z CT Exil. Kašparundu jak ty říkáš, možná dělám, ale také jsem k tomu připsal svůj názor, kterému jsi se vysmál což myslím zrovna nebylo na místě. Znám je takové jako jsem je poznal a věř, že když mám pocit, že se mnou někdo vyjebává tak se oženu. Jejich minulost mi je u řiti, já sám bejval pěknej smejd. Myslím, že až je poznám více třeba i osobně tak se na tom nic nezmění. Mě to co dělám baví a jestli u toho udělám reklamu zrovna pro DH a tebe to sere, tak to mě nenasere. Taky děkuji za urážku, nepovažuji se za odborníka na kaprařinu a ani jsem to nikde neřekl a nepsal, pouze jsem se chtěl podělit o svůj názor na věc…

Prchlajs

Prchlajs před sedmi roky

jiřinator » To udělej ty trotle s tou si budeš rozumět!

cba

cba před sedmi roky

Prchlajs » už mě to tady nebaví… jdu si povídat se zdí

Prchlajs

Prchlajs před sedmi roky

jiřinator » No reaguju na to,protože mi připadá,že šalamounovo hovno si snědl ty.

cba

cba před sedmi roky

Prchlajs » panebože, proč na to reaguješ… jasně že si to nepamatuju ale ten chlap mi připadá že sežral všechno šalamounovo moudro a hodlá to dát všem jasně najevo…

abc

abc před sedmi roky

Kritik » neboj už vás dlouho pobuřovat nebudu na mrku jsem již zrušil profil a tady o to mám zažádáno.Adios všem wostrejm Kaprařům.....

Příspěvek upraven autorem.

Prchlajs

Prchlajs před sedmi roky

jiřinator » No jen,že si sereš do huby.Protože si to zkrátka pamatovat nemůžeš.

cba

cba před sedmi roky

Prchlajs » je jedno co mu odpovíš…

Prchlajs

Prchlajs před sedmi roky

jiřinator » No nevim nevim kloučku,když ses narodil tak komouši byly už 5 let po smrti.A ty drezy s komoušskou hvězdou..... tak ty taky.

cba

cba před sedmi roky

Josef Novák » pamatuju

Kritik

Kritik před sedmi roky

kobr.d » Škoda, s tím bazarem na Mrku jsi mi to vyfouknul..... :-)) Jednou Nikl, jednou Džej Tý, potom IP, nakonec DH. Jednou končí s výrobou, podruhý končí s rybařinou. Jednou je to Jirka Klíma, podruhý je to DOCarp. To není úchylka, to je nemoc :-))

abc

abc před sedmi roky

tímto vás zde prosím už mi nepište reakce jak jsem divný a ani nepište urážky do SZ.Žádám o zrušení profilu protože nemám za potřeby odolávat útokům na moji osobu když napíšu něco proti nějakému výrobci.Snad mi admin vyhoví…díky

cba

cba před sedmi roky

alda » co na tom není k pochopení http://imgs.idnes.cz/…OKEJ_V_V.JPG

Spacir

Spacir před sedmi roky

bezte k vode a nereste tady pica.ny jako na vedlejsim webu co se nazyva jak se nazyva . u vody vas aspon postipou komari a bude vam hej.vseho moc je prilis,chamrad co umi jen blbe rypat. to by vam jedincum slo:))chocholouska na nektere, by mel radost z vas:)

Josef Novák

Josef Novák před sedmi roky

jiřinator » Ty si tu dobu jistě dobře pamatuješ vzhledem k tvému věku! Já se z vás mlaďasů poseru! Řekni tátovi ať ti dá pár facek za mě!

abc

abc před sedmi roky

kobr.d » máš pravdu dost jsem toho koupil a pak po čase prodal.Je to moje úchylka se kterou již bojuji.Nemám žádnou vyhraněnou firmu pro kterou po´zuji.Dost jsem nakupoval u Nikla,ale poté co zrušil řadu Enzym fish a už má nejlevnější koule za skoro 300Kč jsem řekl,že to už za kilo nedám.S Jet Fish jsem měl směs supra fish ta se mi moc líbila,ale přestal jsme si doma sám koulet a koupil jsem si hotovky a ty se mi moc nezamlouvali.Od DH jsem si pár kg taky koupil moc se mi líbil red hot ale rychle se rozpouští vím pro toho kdo by mě chtěl poučit je to na rychlé chytání ale rychle se rozpouští 70% DH koulí (teď když vím že to šmudlá Mivardi tak už je mi to jasné) Pro mě TOP co jsem od DH měl byl MAIN Course ale ta cena je strašná a proto kupuji cokoliv ale max cena 250Kč / kg neberu pade měsíčně aby jsem si mohl dovolit za víkend nakrmit vodu za 2litry.to je vše.Jo a ohledně těch reklamních věcí tak něco koupím ať už trička,čepky,mi­kiny,chvíli to nosím po doma a ven (ne na ryby na to mám hadry zelené barvy) a pak to střelím né že by jsem střádal obleky na fotopozy

alda

alda před sedmi roky

jiřinator » my jsme na vojně vystrihovali z odznaku tatry ale hvězdu......?

cba

cba před sedmi roky

kobr.d » je to hold člověk kterej si hraje na značky no… to bych do rybařiny vůbec nezatahoval

cba

cba před sedmi roky

alda » stačí přelepit tu značku černou páskou a můžeš to mít jako to měli českoslovenští hokejisté kdy si přelepovali rudou hvězdu na dresu jako ďáblův znak :-)

cba

cba před sedmi roky

Jirka klíma » a vůbec zdáš se mi nějakej divnej… takový komedie nedělám snad ani já

kobr.d

kobr.d před sedmi roky

Jirka klíma » Jenom jsem se podíval na tvůj bazar na MRKu, v kolik výrobců jsi ztratil důvěru. Koncem ledna jsi sháněl novou kšiltovku Nikl a v únoru jsi prodával nepoužitou kšiltovku JET FISH.

cba

cba před sedmi roky

Jirka klíma » o mém zkapraření by se dalo polemizovat, kapraření mám sice rád ale na nic se nespecializuju, chytám všemi způsoby kromě muškaření, ty boiliesy bych si za normálních okolností koupil ale už jsem koupil spirit of hemp ve slevě a taky jsem mimochodem k tomu dostal dip, čepici jsem k tomu nedostal a ani jí nepotřebuju protože už jednu mám, je to camou čepice od carpsystému a mám jí abych si připadal maskovaně a né že je tam napsaná značka, na ryby chodím protože mě baví je chytat a nepotřebuju obdiv obecenstva které mi bude chválit zvolenou firmu, nevím jestli jsi tu rybařinu nevzal ze špatného konce, vůbec neřešim nějaký firmy a ani nemam žádnou oblíbenou, když na mě jako zákazníkovi chtějí vyrejžovat prachy, rybařina prostě není o módě a kdo si myslí že jo, tak na ryby nechodí kvůli rybám ale kvůli tomu aby se ukázal před ostatníma…

alda

alda před sedmi roky

Jirka klíma » dá se ta čepice nosit i naruby …

abc

abc před sedmi roky

kobr.d » nehraju si na nic zkouším vše možné ale takovéto věci mi prostě vadí a nebudí důvěru to je vše co na tom nechápeš…

abc

abc před sedmi roky

29623-1-514.jpg

vyznavačům DHbaits nabízím 7,5kg koulí Yellow honey 23mm (med) +dip+čepec tak jak je na foto za 950Kč hlaste se.....osobní dů­vody

Josef Novák

Je samozřejmě hezké, že se lidi mají rádi, že je klid a mír, ale lézt si falešně do zadku a nalhávat blbosti to fakt nemusím......

kobr.d

kobr.d před sedmi roky

Jirka klíma » Promiň, ale spíš mi připadáš jako někdo, kdo se v tom dost plácá a na něco si hraje.

abc

abc před sedmi roky

Josef Novák » SE VŠÍM SOUHLAS.TADY BEZ ŘEČÍ

Josef Novák

Jirka klíma » Úplně s tebou souhlasím! Tomu přirovnání k Hamé jsem se fakt zasmál! V jejich játrové paštice jsou asi tři gramy jater. já už tady ani moc nepíšu, protože tady jak napíšeš něco kritického negativního, tak jsi odsuzován a to převážně od mladých parchantů. Omlouvám se všem za tento výraz, ale lépe to vystihnout nelze. Takový slámiš ví o kapradině hovno, když se jí věnuje rok!

Danny

Danny před sedmi roky

radek homolak » psal jsem to spise z legrace ohledne toho Solaru. Sportcarp si u nich nechava delat novou radu plovek
Ono je jedno kde se co dela ,ale dulezity je konecny vysledek

abc

abc před sedmi roky

Ťava » asi začnu fotit jeleny …

Ťava

Ťava před sedmi roky

Jirka klíma » v tom případě musíš lovit už jen na žoužele, nebo se věnovat myslivosti pokud ti to vadí, dal ses asi na pro tebe úplně špatnou cestu.....

abc

abc před sedmi roky

kobr.d » ano bylo by mi milejší pokud by to Dalibor šoulel ve svých hrubých dlaních s vorošeným čelem a vajglem v koutku než u firmy kde roluje x firem.Toť můj názor a prosím nevyvracejte mi ho dík

abc

abc před sedmi roky

ital » mě osobně to prostě vadí,nemám v to důvěru dokážu si představit jak to tam vypadá když tam válí x firem.Třeba se pletu ale stojím si za svým a klidně mě tady pomluvte jak jen budete umět…

ital

ital před sedmi roky

jirka klima
hlavni ukol je aby na to boili bralo,a podle me na to berou!! oto jde!!!!! a jestli si to vali Dalibor doma,nebo u Mivardy tak potom ti muze byt hovno..

kobr.d

kobr.d před sedmi roky

J.K. » Nechápu, proč ti tolik vadí, že si firma DH nechává válet boilies ze svých vlastních směsí u Mivardy. Asi na to mají mašiny, které u DH zřejmě nemají. Kdyby to Hašpica šoulal sám nebo s několika zaměstnanci doma, ve sklepě nebo v garáži na rolbalech, a koule vařil ve friťáku, tak by firma DH byla v pohodě a ty budeš s jejich koulema spokojený ? Řekl bych, že nejsou sami, kdo u Mivardy koulí boilies a pelety.
Kdyby to bylo ze směsí Mivardy a DH to vydával za své vlastní, tak neřeknu, ale takhle?

abc

abc před sedmi roky

jiřinator » no vidíš to tak to jsi ve svém věku taky dost zkaprařený.......je to každého věc jak na to kouká.Mě třeba dost odrazuje že válí u Mivardi.Pokud by jsi měl zájem mohu nabídnout 7,5kg koulí med,dip a čepec za 950Kč vč pošty.Mám k tomu své důvody.Tímto Homolákovi děkuji za info ať je no name nebo ne.Nikde jsem se od nikoho z DH nic takového nedozvěděl.Asi sami tuší že by jim moc neprospělo.Tím neříkám že jsou jejich výrobky špatné,ale mě to celkem vadí.

cba

cba před sedmi roky

Jirka klíma » důkaz nemá, je to anonym, ikdyby měl pravdu tak ať jí píše do blesku nebo do aha a né sem… mimochodem je mi u zadele kde dh šoulí, pro mě je jedinej aspekt že na to berou ryby, to jak to vyrábí je mi jedno, když se mu to finančně vyplatí tak proč ne, a jestli Kratěna prodával ryby tak ať je prodával, každej si musí projít určitým vývojem, já dřív taky prodal ryby a už to nedělám, nakonec se stejně ukáže kdo chytá ryby pro radost a kdo kvůli něčemu jinému

abc

abc před sedmi roky

jiřinator » ať kydá co chce ale mě třeba podal velice důležité info a to to že DH šoulá u Mivardi což ni stačí…Nevím že tady každý omlouvá a leze do řitě výrobcům koulí a v životě jsme 80% lidí Hašpicu ani další neviděli…taky lezete do zadku Hamé za jejich konzervy?Nebo je toto web prouze pro slávu a opěv všech buzynesmenů v rybařině a křivé slovo či špatná recenze je kydáním hnoje?!!

« Nejnovější Novější Strana 1 z 3 (126) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (11 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč