Deník Ricka Mommerse (1)

Všechny diskuze » Diskuze pod články » Deník Ricka Mommerse (1)

Deník Ricka Mommerse (1)

Založil Automat

Dne 15. 4. 2013 02:03

Odpovědí: 10

Diskuze k článku Deník Ricka Mommerse (1).

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (10) Starší Nejstarší »

Rick

Rick před devíti roky

Filla » byly

Filla

Filla před devíti roky

Rick » vsak rikam ze budou :))
Petruv zdar!

Rick

Rick před devíti roky

Filla » nebyly

Filla

Filla před devíti roky

Rick » No tak to je noha v nohavu (prekladatelsky orisek). Tam budou ,)

Rick

Rick před devíti roky

Filla » To jsem myslel ze Kreek je melky, to bylo srovna prvni 3 ha ktery jsem prohodil, po psani toho to dilu jsem se dostal i na druhou stranu, tam uz je dira slusna.

Zbytek nekde popisuju v blogu

Ťava

Ťava před devíti roky

jsem tvůj fanda, jen tak dál, suprš !!

Tomajo

Tomajo před devíti roky

super dalsi, dalsi, dalsi tesim se :-) Je perfektni jak jiz napsal Filla, ze se da psat tak otevrene bez mlzeni a klickovani. Ma to sve kouzlo.

.

. před devíti roky

hezkej úvod a typ článku který mně opravdu zajímá a člověku něco řekne, …žel jak už psal filcek v našich podmínkách a o našich revírech takhle psát by byla vražda, …Ricku jen tak dál, jinak zajímalo by mě jaký tam je podnebí oproti čr, …chladněji, tepleji, nebo stejně

Příspěvek upraven autorem.

Filla

Filla před devíti roky

Parada! Takhle bych si to nejak predstavoval ve snach… soliterni pracovni cesta, moznost seznamovani se s okolnima vodama s tajemnym potencialem velke ryby a naslednej lov. Budu se tesit na pokracovani!
Vemte si jakej je to paradox, ze se clovek muze uplne otevrene podelit o zcela konkretni informace a to jen proto, pac neni na domaci pude, kde by vse lehlo popelem. Treba jednou budeme na rovine, jako zapad, kdy si borci radi a sdileji poznatky o lovu na konkr. lokalitach v konkretni cas. Snad nejaky generace po nas…

Jinak Ricku, ty Kreeky jsou dost melky. Jaky tam byvaji zimy, jak funguje tamni organizace, co se vyseku ledu, krmeni etc tyce, staraji se?

Drinks

Drinks před devíti roky

Tohle baví!
Kanály člověka lákají, tudíž i mne, ale jak. :))
Těším se na další.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (10) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (4 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč