Rozhovor a Jakubem Prudíkem

Všechny diskuze » Diskuze pod články » Rozhovor a Jakubem Prudíkem

Rozhovor a Jakubem Prudíkem

Založil Automat

Dne 10. 4. 2013 08:57

Odpovědí: 37

Diskuze k článku Rozhovor a Jakubem Prudíkem.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (37) Starší Nejstarší »

Mitchell

Mitchell před sedmi roky

Rozhovor na pohodu a je videt ze Drinks kaprarinou zije. Za veskere videa a fotky o novinkach ti patri velky dik a pro tento web si udelal hodne.

A hlavne ze sem dosli velci chytraci v anonymite . Ti zvladaji jen blbje komentovat rozhovor. Kam ten svet speje. Kdyby blbost a zavist techto lidi kvetla to by bylo na svete krasne.

mimat

mimat před sedmi roky

MARTIN CEKAL » Rozhovor s člověkem, který je takhle pro kaprařinu zapálený si přečtu daleko raději, než rozhovor s nějakou nafouklou celebritu. Jakub je slušný, taktní, nečetl jsem, že by někoho napadal. Nezaslouží si tvoji kritiku.Tohle je rozhovor s člověkem, který vypomáhá tomuto webu, vše ostatní není podstatné. Nikdo z něho tam celebritu nedělal, akorát ty.

smolda

smolda před sedmi roky

MARTIN CEKAL » Neznám Jakuba osobně,je mi jedno co dělá,nebo nedělá dobře.Víc mě vaděj lidi jako jsi ty!!!Ukaž svůj obličej a pak diskutuj!Zatím jseš pro mě posera ty!!!!!!

Tomáš Bára

Tomáš Bára před sedmi roky

MARTIN CEKAL » Proč to dělás? Z jakýho důvodu napadáš někoho, kdo se o něco snaží???

Marda

Marda před sedmi roky

MARTIN CEKAL » Díky za kritiku, ale ať už na jakékoliv téma, bude to lepší slušnou formou…

MARTIN CEKAL

MARTIN CEKAL před sedmi roky

Příspěvek tohoto uživatele porušoval pravidla používání tohoto webu a byl správcem nebo moderátorem smazán.

Upraveno správcem Marda v 00:48, 12. 4. 2013.

Fosgen

Fosgen před sedmi roky

radek homolak » já nepsal, ne že bych souhlasil s kritiky, ale fanoušky čímž asi rozbíjim tvojí statistiku
Nemá cenu se tu dohadovat s někym kdo jen kritizuje. Ať je Jakub jakkoli věhlasný kaprař tomu co tady dělá rozumí a dělá to dobře, to je hlavní a o to vlastně jde. Z vašich příspěvků spíš čiší jakási zášť, než opodstatněná kritika …
Bohužel asi pár zabedněnců nepochpilo, že tento rozhovor je představení nového člena CF teamu a ne rozhobor se světovou celebritou což je mimochodem napsane hned v prvním odsravci … Každopádně z tisíců návštěvníků (jak jsi napsal) jste pouze dva takto negativně vystoupili a z toho usuzuji, že většině se to líbí když nic nepíšou :-))

Radek Fox

Radek Fox před sedmi roky

kuban » Siamská :-))

kuban

kuban před sedmi roky

Radek Fox » Dvojčata :-))

Tommy23

Tommy23 před sedmi roky

radek homolak » Nemyslim si, blbost… Ne, že bych s Jakubem vždy souhlasil, kolikrát máme odlišné názory, ale tak to prostě je a musí to tak být. Lidé jsou různí. Ale to co tady psal údajný „Martin Cekal“ mi připadá hodně za hranicemi slušného chování. Každopádně se snaží svou aktivitou tento web oživovat, protože mi připadá, že je to někdy více než potřeba, a to je dobře. Vy, ti velcí kritici, jen kecáte, ale nejste jsem schopni vložit alespoň jeden solidní příspěvěk, Tak by si to chtělo uvědomit a pak moralizovat a někoho hodnotit ;-) A hypotéza, že s něčim souhlasim, když proti tomu neprotestuju, je pěknej vtípek, zasmál jsem se :o)))

radek homolak

radek homolak před sedmi roky

MARTIN CEKAL » No debatovali jsme dneska o tvem prispevku u vody s nekolika okolnima kaprarema. Musim ti vytknout zes to napsal dost tvrde ale v podstate mas pravdu. Vsichni jsme s tebou souhlasili,. Udajne sem chodi tisice rybaru denne ale Prudika se jich zastalo sotva deset, coz znamena ze tech ostatnich nekolik tisic s tebou souhlasi. Priste to zkus napsat nejak jemneji. Ale myslim ze si uhodil hrebicek na hlavicku a vyslovil nazor vetsiny ktera sem nechce psat.

Radek Fox

kuban » Kubo, vypadá to, že jsou a navíc dva tátové :-))

kuban

kuban před sedmi roky

MARTIN CEKAL » Nejsou rodiče sourozenci? :o)

Drinks

Drinks před sedmi roky

Pobavil kluk ušatá!:)

MARTIN CEKAL

Drinks » Jakube ja te dobre znam. Hrajes si tu na kaprare a pritom mas vse jen odposlouchane a okoukane z videa. Vlastni zkusenosti nemas to se pozna. Hrajes si tu na drsnaka a pritom ti stele postel kazdy den mama.Fotis se s petikilovyma kaprama a schovavas prsty ,to je trapny Jsi proste jen medialni rychlokvaska co nic neumi,.To je vse si pro me nula a nehodlam s tebou dal diskutovat.

kuban

kuban před sedmi roky

Jsem myslel,že to je introduction nový posily webu a on to měl být rozhovor s kaprařem roku,sakra!Jsem nepochopil,no :-)
Drinksovi vinšuju hodně elánu a díky za „nebrandované“ info ze světa kaprařiny ;-)

Zahry

Zahry před sedmi roky

Drinks » Zdar Jakube já ti taky držím palce a jen tak dál rád se koukám na vše co jsem namrskáš a to ,že jsi v teamu carpfishingu je jenom dobře určitě jsi to zasloužíš držím palce ať ti to jezdí díky Zahry.

Drinks

Drinks před sedmi roky

jakewww » Ahoj, děkuju. Já ho vážně neberu, jen mě taková reakce právě od anonyma, dokáže vytočit, ale nic si z něj neberu:)

Děkuju, ať se ti daří.

jakewww

jakewww před sedmi roky

Drinks » Ahoj Jakube, dokážu pochopit, že reakce CEKALA Tě zvedla ze židle, ale nemůžeš brát vážně někoho, kdo je přihlášen jen pár dní, schovává se v anonimitě a jediný jeho příspěvek je, že rozhovor byl trapný, vaří se zde z vody a všichni jsme noshledi.:)) Myslím, že nejen mě, ale i ostatní bavíš svými příspěvky a není pochyb, že kaprařině rozumíš a máš přehled. Jen tak dál. P.S. Tajně doufám, že se jednoho dne dočkám rozhovoru s profíkem MARTINEM CEKALEM a ten konečně vystoupí ze své anonimity a předvede nám, jak se to dělá, aby jsme nebyli trapní nosledi, kteří vaří z vody.:))

Příspěvek upraven autorem.

Radek Fox

Drinks » Máš moji podporu, a to nejsem žádný nohsled těchto stránek !!!

Drinks

Drinks před sedmi roky

28995-1-743.jpg

MARTIN CEKAL » Je smutné, že každý všechno přepočítá na úlovky. Co to všechno kolem? Co ty víš, co já jsem pro tu rybařinu udělal? A snažím se udělat? A taky udělám!
Nechytám kapry jenom proto, abych dokázal někomu že mám nachytané, a že mám osobáky od 30ti kg nahoru. Je moderní říkat „Není fotka, není ryba“, dříve jsem chytal ryby pro zábavu, né pro důkaz že jsem ho chytil.Byl jsem student, něměl jsem peníze na fotoaparát, neměl sem skoro nic. Zdaleka jsem neukázal všechny fotky, nemám potřebu někomu něco dokazovat, proč taky? Člověk se nedočká pochvaly, jenom blbého kydání hnoje. To mi za to nestojí.
Buď mi věř, nebo si mysli co chceš, a nechej si to pro sebe. Nemůžu se zavděčit všem, ani nechci. Házet lidem klacky pod nohy, těm kteří se snaží něco pro nějakou skupinu lidí vytvořit, je známka osobní nespokojenosti s vlastní osobou, né?:))
Nikdy jsem nikomu nedokazoval, jsem něco opravdu chytil/nechytil. Nemám potřebu někomu něco nalhávat, abych byl důležitý.

Kaprařina se netočí jenom kolem úlovku, což někteří stále nechápou, a nepochopí asi.

Je mi z toho na blití:)

Tvé „odhady“ na váhu ryb jsou mimo realitu. A jenom tím že tu bude kydat hnůj, mí dáváš na vědomí že dělám věci dobře, a někteří mají potřebu plivat, aby si „odfoukli“ od mindráku.
Počítal jsem s kritikou, když jsem do tohoto šel, nemůžu se zavděčit všem, a vždy každý bude pro někoho „trnem“ v oku.

Měj se hezky.

Danny

Danny před sedmi roky

MARTIN CEKAL » naštěstí ty tu úroveň tady zvedáš :(( Kafrat umí každý ,asi tak …

MARTIN CEKAL

David Fořt » Me neprijde zajimave dat sem rozhovor s nekym kdo jeste nic nenachytal a nema zadne zkusenosti. Na fotkach ma dva kapry do 10kg a jednoho tak 5 kg. Ta 17 bohuzel asi utekla pred vyfocenim. Prijde mi ze sem nemate co dat a varite z vody a neni to jen muj nazor ,ale kazdeho s kym mluvim. Ale kdyz to sem napisu hned se na me sesypou mistni nohsledi. Tady se musi jem mlcet a nebo chvalit.

David Fořt

David Fořt před sedmi roky

MARTIN CEKAL » Martine, Jakub je novým členem našeho týmu a považuji za zcela správné ho našim návštěvníkům představit. Navíc vám tady po celou dobu sype z rukávu zajímavá videa a příspěvky. Tebe jsem tady zatím nic napsat ani vložit neviděl. Do budoucna navíc hodlám tyhle rozhovory podpořit a chystám se nabízet i rozhovory s uživateli, kteří jsou zde aktivní.

dasty carp

dasty carp před sedmi roky

Musím souhlasit s Radkem,rozhovor je podle daných otázek zodpovězeno,Nevidím na tom nic špatného.Drinks nás tu zásobuje a vždy se těším co sem ten šikula zase nacpe …Fandím mu..

Radek Fox

MARTIN CEKAL » Kurňa, je to mladý zapálený kluk, který se o něco snaží, tak proč ho hned odpálit. Nebylo to vhodné a ani na místě, opravdu zdejší stránky udržuje v provozní teplotě, a to dobrými příspěvky bez nucených reklam určitých firem. Tak to vidím já, dobrou noc ;-)

MARTIN CEKAL

Radek Fox » Je to jen muj nazor na tenhle rozhovor. Je to o nicem. Ale tady se asi mit vlastni nazor nenosi.

Radek Fox

MARTIN CEKAL » Čekale, Čekale, na takový první příspěvek jsme zde opravdu čekali :-(( Až uděláš polovinu toho, co zde udělal pro uživatele člověk, kterého kritizuješ, tak ani nehlesnu, ale nyní jsi přestřelil. Je to však pouze Tvoje vizitka…

Drinks

Drinks před sedmi roky

Radek Fox » Dělám to rád, děkuju. Tobě také, a pěkné zážitky u vody.

Radek Fox

Drinks » Za hromadu pěkných filmů určitě nejen já děkuji, ať se Ti daří ;-)

MARTIN CEKAL

Me to prijde slaby az trapny rozhovor. Proste o nicem to uz to tady muze mit fakt kazdy, Za me teda palec dolu.

abc

abc před sedmi roky

Drinks » :-D tak napiš Adminovi ať to změní bije to do očí jinak dobrý
jo a jen tak dál

Drinks

Drinks před sedmi roky

Jirka Klíma » Čekal jsem kdo se chytne:)

Když to není nutné, tak nevymýšlím. Taky jedeš zaběhlý systém, kterému věříš. Když delší dobu nefunguje, tak začneš vymýšlet.

No ne?:) Mělo to být napsáno trochu jiným stylem no.

abc

abc před sedmi roky

tak vymýšlí u vody nebo ne?!

,, U vody nějak nevymýšlím, spíš mám rád klasiku. Nic složitého, řídím se heslem „V jednoduchosti je síla“, ovšem někdy taky vymýšlím. ´´

MikeT

MikeT před sedmi roky

Pěkný rozhovor…A určitě dík za oživení stránek :-)

Filla

Filla před sedmi roky

Kratkej dvur a dlouhej bic na nej, at vic facha! :))

stovec

stovec před sedmi roky

Odvadiš pěknou práci… jen tak dal.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (37) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (11 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč