CARP SHOW V - Extrémní Labe

Všechny diskuze » Diskuze pod články » CARP SHOW V - Extrémní Labe

CARP SHOW V - Extrémní Labe

Založil Automat

Dne 25. 10. 2019 19:17

Odpovědí: 49

Diskuze k článku CARP SHOW V – Extrémní Labe.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (49) Starší Nejstarší »

metloš

metloš před týdnem

Tohle jsme našel na FB

Václav ......... Svatá pravda, viz nedávné video o kaprech v Labskych proudech. Nepamatuji si název teamu, bylo to něco i Imperial Em nebo co. Vrchol kokotizmu

sindeji3

sindeji3 před dvěma týdny

Martin Jandík » fakt jsem se snažil, ale nemělo to šťávu :-\ reklama mi nevadí, pokud by to bavilo

.

. před dvěma týdny

Martin Jandík » účel světí prostředky:), …a na šípech sem taky vyrostl

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před dvěma týdny

Rychlé Šípy? Míň KOKainu.. :))

Martin Jandík

Martin Jandík před dvěma týdny

. » Chválit mi je nemusíš. A zrovna na Rychlých šípech jsem vyrostl a mnohým by tahle četba prospěla i dnes.

Martin Jandík

Sněžnik » Já myslím že určitě ;-)

Sněžnik

Sněžnik před dvěma týdny

Martin Jandík » Doufám že jsme se teda navzájem pochopili…

.

. před dvěma týdny

Martin Jandík » Martine, to musel být dobrý vzorek před tvou poslední reakcí:). A jestli je tomu tak jak píšeš, tak Mirek Dušín hadra a příště ti podobné video pochválím ať tam bude cokoliv. Co je pár nespokojených reakcí proti skrytě osvětě a lásce ke všemu živému:)

Příspěvek upraven autorem.

Martin Jandík

Sněžnik » Vždyť v pořádku :-) Kdyby jsi mě znal a jen tušil co vše už jsem v životě zažil věděl by jsi, že honění ega, peněz a falešné slávy u mě nehraje žádnou roli. Mě tohle nezajímá. Chci aby videa a články sledovali všichni lidé kteří dokáží v budoucnu něco v té naší společnosti změnit. Pro mě jsou články a videa spůsob jak se vyjádřit, jak ukázat že je třeba ryby pouštět, jak se chovat ke svým dětem, ženám, kamarádům, k přírodě a mnoho dalších věcí v tomto ukrytých. Je to asi k nevíře ale opravdu takový jsem. Proto raguji někdy arogantně na zbytečně útočné komentáře, protože mě štve, když tohle vše dotyčný nepochopil. A třeba z 30min videa nebo z článku kde padne 1000 slov vytrhne to jedno jediné které se mu hodí a tím pak útočí. Tolik asi za mě…

Martin Jandík

Bady-87 » Díky za pochvalu. Určitě v plánu mám natočit také lov na velkých vodách. Chtěl jsem stihnout ještě letos velké rakouské jezero, ale z časových důvodů to musím posunout do dalšího roku. V nejbližší době chci točit na konci prosince nebo začátku ledna, ať je přes zimu na co koukat :-)

Martin Jandík

bigkaz » Jak píšeš, každému se líbí něco jiného :-) S iB jsem spojený už mnoho let, takže se tam prostě objevuje, ale myslím si že v rozumné míře, žádná masírka tam neprobíhá. Jak jsem psal už níž, kdyby mě sponzoroval řeba NIKE a já to oblečení měl, nikomu by to nejspíš nevadilo :-)

Sněžnik

Sněžnik před dvěma týdny

Martin Jandík » Neber můj komentář jako kritiku,ale spíše jako připomínku.Při­pominku toho,do jaké pr…e dnešní kaprařina bohužel směřuje a co všechno jsou různí egohoniči jen pro par špinavejch zlaťáku a falešnou slávu odělat..a to nemluvím o převozu ryb.Mně se na tom videu třeba líbí ten samotný lov v silnějším proudu,ale být to natočeno “krapet diskretněji” dostalo by to ten pravý punc…aspoň pro mně.) Tak ať se daří a diskuzi neopoustěj,aspoň to tady trochu ožilo.)

Bady-87

Bady-87 před dvěma týdny

Martin Jandík » když vezmu poslední díl CT a tvoje video, tak je to velký rozdíl a tvoje video je fakt hodně povedený a mnohem lepší. otázečka… plánuješ nějaké video na větším jezeře???

bigkaz

bigkaz před dvěma týdny

Sto lidi, sto názorů. Video pěkný a dobře zpracovány, klobouk dolu. Jen testuj věci od Hobby G a GF, aspoň se člověk neco dozví, ale vadí mí ta neustálá reklama na IB :-(

Martin Jandík

sindeji3 » Konečně věcná kritika. Taková mi nevadí, naopak mě posune zase o kousek dál. Díky!

sindeji3

na tomhle videu je extrémní jeho nezáživnost… když tu padlo srovnání s Carptime, tak Carptime je mnohem lepší

sindeji3

NeBeroun alias Qwerty81© » ale je to těsný…

Martin Jandík

Filip Havlík » Proved jsem něco pane Havlík…

Filip Havlík

Filip Havlík před dvěma týdny

Trošku soudnosti pane Jandík…

IvanS

IvanS před dvěma týdny

Nevim, proc se chce kazdy porad neco naucit.. Na to je spousta inych videi. Kdyz chci dnes koukat na nejaky video, vacsinou pri tom relaxuji a cekam nejakou akci, hezke ulovky a dejme tomu k tomu nejakou recenzi. Tito aspekty carp show splnuje do bodky. Nepotrebuji sledovat 2 hod video o montazich, mapovani dna a technice chytani, to uz mam jako vacsina z vas davno za sebou. Kaprarina je krasna, kdyz je jednoducha.

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před dvěma týdny

Na kaprařská videa čumím rád.. Mám raději ta bez keců a recenzí.. :)
Ale raději tohle, než Jaromír Soukup.. :)

.

. před dvěma týdny

Martin Jandík » roztržitost, …jinak good luck

Martin Jandík

. » Taky asi neumíš čít viď? :-) Napsal jsem tohle cituji ,, Takže ano, pochvalu beru i od lidí kteří nic takového nedělají a ano kritiku neberu, jen pokud je věcná, bez urážek a sprostých slov!,, Takže nevím jestli se mýlím, ale opakuji kritiku beru jen bez urážek a sprostých slov! Tím končím tuhle opět nic nepřinášející diskusi. Ať se daří pánové :-)

.

. před dvěma týdny

Martin Jandík » mýlíš se, nevidím důvod proč by někdo nemohl kritizovat něco v čem není zrovna aktivní. On ti nikdo nekritizuje že máš špatně zaostřeno a podobně:). Technika jde stranou a věřím že tohle máš zmáknuté a byla za tím práce. Sněžníka a Pjotra tak nějak chápu, a zároveň stejně jako oni nechápu proč vznikají stovky videíí tohoto rázu. Respektivve proč každý kaprař musí natáčet, mít dron a podobně. Mně to v dnešní době už nevzrušuje, ale sedět někde vedle vás, tak si s váma klidně pokecám a zasměju se nad řádkáčem ale nad tím šaškováním kolem poklepu na čelo:), byď jste pravděpodobně v pohodě týpci. Jinak nic ve zlém, jen tomu také nerozumím a ptám se: ku..va proč?:). Tak jak děkuješ za pozitivní názory, s nadhledem se zkusit zamyslet i nad těmi negativními, popřípadě též poděkovat:)

Martin Jandík

Martin Jandík před třemi týdny

zewlbába » Já za reklamu úmyslně nic nechci, jedině tak si udržím nestranost. A hlavně to není reklama ale recenze s vlastním pohledem na daný produkt, který vždy už nějakou dobu používám. Jinak máš pravdu, že už jenom když si vezmu na sebe tričko NIKE je to reklama, ale toho by si nikdo nevšimnul :-)

Martin Jandík

Danda05 » Beru to podle sebe, pokud chci něco kritizovat musím přece sám něco umět nebo ne? A přes to že jsem sám v mediích aktivní, nikoho nekritizuji a už vůbec neurážím nebo nesnižuji jeho práci. Sednout za PC nebo tel. napsat pár vět ti zabere asi tak minutu i se zamyšlením se nad danou tématikou. Ale vytvořit video jako je to moje, trvá měsíc usilovné práce. Takže ano, pochvalu beru i od lidí kteří nic takového nedělají a ano kritiku neberu, jen pokud je věcná, bez urážek a sprostých slov! A díky že se video líbilo :-) odpověď platí rovnou i pro Sněžníka…

zewlbába

zewlbába před třemi týdny

Pro ty, kdo si hrají na politickou korektnost, doporučuji před každým videem uvést titulek, že obsahuje product placement, i když z toho autor třeba nemá ani korunu.
Kecy o reklamě mě fakt dostávaj, všechno, co vezmu při rybařině do ruky nese něčí značku, pokud jsem si zrovna doma neohnul špendlík ze švadlenky a pak nestrávil dva dny spekulací jak ho navázat.

Danda05

Danda05 před třemi týdny

Martin Jandík » zdarec, video super moc se mi to líbilo. Jen nechápu, že když to někdo kritizuje, tak musí natočit svoje video? Bez videa může tedy jen chválit jestli tomu dobře rozumím?

Sněžnik

Sněžnik před třemi týdny

Martin Jandík » Čekal jsem odpověď tohoto tipu.Ale v pohodě.)Třeba se jednou dočkaš,ale momentálně nemám v plánu žádné propaly revíru ,ikdyz už si znejakyma videjkama pohravam.Ale do světa to určitě zatím nepošlu.Peace

Pjotr fon Bionic

Pjotr fon Bionic před třemi týdny

Martin Jandík » Celkove jsou media tak presycena vsim,ale lidi furt koukaj a hltaj misto aby se venovali svemu lovu.Ja se nepotrebuji nikomu sverovat svymi uspechy,chytam si pro radost a staci me kdyz mam radost jen ja sam.
Sem rad ze jsi skousnul muj nazor na video.
Mej se fajn.

Martin Jandík

Pjotr fon Bionic » Vždyť to je v pořádku, mě se taky nelíbí spoustu videí nebo článků :-) Kdyby to šlo, rád bych si taky něco od vás dvou přečetl nebo se podíval na video jestli máte…myslím tebe a Sněžníka. Hoď mi sem nějaký odkaz, díky a ať se daří :-)

Sněžnik

Sněžnik před třemi týdny

Pjotr fon Bionic » Přesně tak..

Pjotr fon Bionic

Pjotr fon Bionic před třemi týdny

Pri nocni jsem se kopal do zadku tak rikam mrknu po dlouhy dobe na video z kaprariny.
Zadna zmena..nakrmte stado 100× predzvejkanejma srackama(pokazde trochu jinak) a bude spokjene.
Videa co se mi libila byla kapri horecka,pak videa od Mataka,Fishkyho a Handyho z tech si clovek aspon neco odnesl.
Tohle je furt stejny..prupa­ly,reklamy,za­bery z dronu a bouchani se do prsou..

Martin Jandík

Mifí » Těší mě, že se to líbí! :-)

Mifí

Mifí před třemi týdny

Martin Jandík » za mě tvoje carp show(ta posledni) je na 2× takové úrovni jako carp time (poslední dil)Diky a jen tak dál :)

Martin Jandík

Tomajo » Díky Tome!

Martin Jandík

Knedlik » Díky! Pořad Carp Time je v mých očích pořád to nejlepší co tady v CZ máme, ale lhal bych, kdybych řekl že srovnání s ním mě netěší :-)

Tomajo

Tomajo před třemi týdny

Pěkný video

Knedlik

Knedlik před třemi týdny

Hodně povedené,kam se hrabe carp time.jen tak dál

Martin Jandík

memphisto » Díky! :-)

Martin Jandík

Novi » Díky Pavle! :-)

Novi

Novi před třemi týdny

Velká paráda chlapi!! Skvěle strávená půlhodina. Pecka video, pecka ryby, no prostě všechno, jak má být :-)

memphisto

memphisto před třemi týdny

Po neskutecne dlouhe dobe jsem shledl dalsi velmi povedene video, ktere je konkurenceschopne s temi nejlepsimi zapadnimi. Velka gratulace a klobouk dolu. Hlavne osobne vim, jak narocne je chytat v takovem proudu a ty ryby jsou excelentni. Bomba panove!!!!

Martin Jandík

daniels » Díky všem! Jo pěkně skákali řádkáči :-D

Mifí

Mifí před třemi týdny

Bomba!!jen tak dál! :)

strop330

strop330 před čtyřmi týdny

Parádní video kluci díky a gratulace ke krásným rybám

Marek Sekulský

Marek Sekulský před čtyřmi týdny

Top! Výborne len tak ďalej

IvanS

IvanS před čtyřmi týdny

Za mne zatim nejlepsi dil!!

daniels

daniels před čtyřmi týdny

Super video chlapi, řadkač lysec asi dobry matroš :-)))))

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (49) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (13 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč