Carp Test III. - trailer

Všechny diskuze » Diskuze pod články » Carp Test III. - trailer

Carp Test III. - trailer

Založil Automat

Dne 12. 5. 2019 11:20

Odpovědí: 23

Diskuze k článku Carp Test III. – trailer.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (23) Starší Nejstarší »

Domino

Domino před čtyřmi týdny

Martin Jandík » Jedna perla za druhou :-D :-D :-D

dasty carp

dasty carp před měsícem

Martin Jandík » jj ta naše je strašně klidna az moc.strasny mazel

Arki

Arki před měsícem

memphisto » chlapce, ukaz nam tu tve video, tvoji tvorbu! Pak muzes psat takove negativni komentare. Do te doby te nikdo nemuze brat vazne.....

Martin Jandík

Martin Jandík před měsícem

dasty carp » Však ta tvoje taky :-) Někdy je musíme seznámit, to bude kongo…pruty budou lítat vzduchem :-D

dasty carp

dasty carp před měsícem

Martin Jandík » Oba jsou úžasný…

Martin Jandík

daniels » Díky, hlavní je že si tam každej najde to svoje :-D Stafbull (ten menší) je tady z CZ a Amstaff je ze Srbska :-)

daniels

daniels před měsícem

Tak video pěkné ale co jse mi tam nejvíc libilo tak to byli ti nadherní psi kde se daji takoví koupit dík

Příspěvek upraven autorem.

smolda

smolda před měsícem

René » Už teď toho lituju že jsem sem nakoukl a něco napsal!

René

René před měsícem

smolda » ja neříkám, že je někdo hrubej nebo sprostej jenom nechápu, že vám tolik vadí( nebo tomu borcovi) , že nedal včas video na carpfishing… dřív se tu řešilo, že se propalujou revíry a že ten chytá tam a tam a ted už lidem vadí i to, že to tu neni včas..

smolda

smolda před měsícem

René » No, já kolem sebe kopu? Jsem na někoho hrubej a nebo sprostej? Jenom jsem se ve vší slušnosti zastal borce kterej má pravdu. Taky nebyl sprostej.

René

René před měsícem

smolda » pokud si objednávám něco za co platím a do termínu to nepřijde, tak budu nasranej ale bejt nasranej na někoho kdo ve svým volným čase točí videa pro nás, rybáře, abychom se podívali nebo inspirovali mi přijde dost ubohí. Měli by jste bejt rádi, že se něco vůbec točí a né kolem sebe jenom kopat. Tak termín nedodržel, no a co. Napsal proč a tim to končí

smolda

smolda před měsícem

Nekoukal jsem na to, nevím co je dementní na tom chtít něco v daném termínu. Pokud toho má autor hodně, nedám datum a je to. Opravdu je dneska doba, že pokud nejdeš s proudem jsi hned za debila.
Ja osobně vše stavím na termínech, proto toho borce chápu.

Martin Jandík

Díky moc pánové :-) Nic si z toho nedělám a snad ho i dokonce chápu. Samou nedočkavostí se nechal unést a napsal to co napsal ;-) ps. moc mě těší že se pořad líbí!

bigkaz

bigkaz před měsícem

Martin Jandík » výborný video! Jen tak dál, děláš to pro lidi, který to zajímá a ocení to, na hejtry se vykašli, většinou jsou to lidi co nikdy nic pořádnýho neudělali a jen umí urážet 

Mifí

Mifí před měsícem

Martin Jandík » Moc pěkný film díky za něj rád jsem se podíval a užil si to:)jen tak dál a dementní komentáře DEMENTNÍCH lidí neřeš za mě krásná práce i kdyby to vylezlo o půl roku déle…Díky

Martin Jandík

memphisto » Ahoj, video už dávno je. Ale narazil jsem na pravidla tohoto webu, kdy zde nesmí být zveřejňován materiál, kde je reklama na produkty se kterými tento web nemá smlouvu o reklamě. Takže přikládám odkaz a omlouvat se vážně nebudu. Dělám to sám ve svém volném čase a i kdybych se spozdil o měsíc, může to být každému úplně jedno! Nejsem žádná obří společnost jako Korda, jmenuji se Martin Jandík, mám dvě děti, firmu a ve svém volném čase trénuji fotbalovou přípravku,chytám kapry a občas chci potěšit vás nějakým zajímavým videem. Takže ať se daří a hlavně žádnej stres :-) odkaz zde – https://www.youtube.com/watch?…

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před měsícem

memphisto » můžeš popsat, čím konkrétně jsme tě urazili, popíchli a nahnali si tím svá super ega?

memphisto

memphisto před měsícem

Danda05 » Omluvu opravdu nepotřebuji vážený kolego. Přiznám se, že videa sleduji a to převážně zahraniční a české se mrknu vždy jen ze zvědavosti, zda se po kvalitativní stránce česká videa alespoň trošku dostávají na úroveň těch zahraničních. Svým předchozím příspěvkem jsem chtěl webmastrům carpfishingu a tvůrcům videa Carp test sdělit, že pokud se uveřejní datum vydání videa a týden se nic neděje a na dotazy se odpovídá výmluvami v čem je problém, nebudí to zrovna dobrý dojem a většina zahraničních se právě tohoto snaží vyhnout…pokud se podíváte na společnost korda, ta má nejen datum, ale i hodinu zprovoznění videa a kromě minuloroční krpy, tak to na minutu plní, je to potom vyjádření, jak daná společnost plní své sliby a jak se bude starat o zákazníky. Tak děkuji za pochopení a sbohem, opět jsem se přesvědčil, že na tomto a jiných webech jakákoliv diskuze nemá smysl, protože za každým příspěvkem čeká tlupa nadržených urážečů a popichovačů, co chtějí neustále vyvolávat nekonstruktivní vzájemně se urážecí diskuze a tím si nahánět své super ego.

Danda05

Danda05 před měsícem

memphisto » a nechtěl by jsi přímo osobní omluvu a kytičky za způsobenou újmu?

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před měsícem

memphisto » ty jsi hustý jako londýnská mlha..

memphisto

memphisto před měsícem

Martin Jandík » No, je středa dalšího týdne a video nikde.....vidím, že žádná změna a teď zase jen výmluvy, výmluvy a výmluvy. Jen by se to chtělo ponaučit a když někde napíši 31.05. a ještě v traileru, tak ten termín dodržím…jinak to ukazuje na nezodpovědné jednání. Společnosti Korda se stalo něco podobného a natočili i video s omluvou a vysvětlení a nové video vydali v termínu, i když neměli k němu titulky, hádejte proč, aby to právě nevypadalo zase tak hrozně blbě…

Martin Jandík

Dominik Mokriš » Ahoj, měla :-) Video mám komplet hotové ale od pátku se mi ho nedaří nahrát na Youtube. Nejspíš je moc ve velké kvalitě. Teď provádím kompresi, tak snad už dnes k večeru se to podaří.

Příspěvek upraven autorem.

Dominik Mokriš

Dominik Mokriš před měsícem

Nazdar,nemala byť včera už premiéra? ? :)

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (23) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (18 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč