Carp Time 2019/1

Všechny diskuze » Diskuze pod články » Carp Time 2019/1

Carp Time 2019/1

Založil Automat

Dne 4. 2. 2019 13:29

Odpovědí: 41

Diskuze k článku Carp Time 2019/1.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (41) Starší Nejstarší »

David Fořt

David Fořt před pěti měsíci

Domino » :-)) Dobře. Beru a to dojemné objetí si natočím a dám ho do jednoho z dalších dílů, aby ses nad tím mohl doma kochat a říct si, že se ti to konečně povedlo. A teď už končím, chce se mi z té tvé upřímnosti plakat :-)))

Domino

Domino před pěti měsíci

David Fořt » Dívám se, protože furt čekám že se Ti něco povede a budu moci uznale napsat pochvalu :-)) Jsem rád že se těšíš na moje komenty a věřím, že tě posouvají malými krůčky dál a dál. Pokračuj v tom co děláš. Jednou to určitě dáš a padmeme si v slzách do náručí :-)

jirisyky

jirisyky před pěti měsíci

Fuj

Příspěvek upraven autorem.

M.Č.

M.Č. před pěti měsíci

David Fořt » říkej mu Helmut :-D:-D aspoň máš důvod točit

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před pěti měsíci

David Fořt » je třeba si fňuknout:)

David Fořt

Domino » Můžeš mi ty, jako můj největší fanoušek říct, proč se na ty videa koukáš?? :-)) Ty už nemůžeš mít jedinej normální nehet, budeš je mít okousaný i na nohách. Pokaždý musíš mít strašnýho nerva, ale stejně to vždycky dáš. To už je docela úchylný. Nějaký sebemrskání, sebebičování:-)
Seš divnej týpek :-))) Ale opět si nezklamal a ozval si se. Už by mě to bez tvého jedovatého komentu nebavilo, takže jsem vlastně rád, že si se ozval. Beru tě jako takového našeho maskota :-))

Domino

Domino před pěti měsíci

to je zase pláče… Tak „uplakaný“ video jsem ještě neviděl… Má to ten David ale smůlu :-D

Bady-87

Bady-87 před pěti měsíci

Z celýho videa je nejlepší, jak si kuba „zahřívá“ fluoš :D :D

Michal T.

Michal T. před pěti měsíci

David Fořt » To není potěšující čtení. :) No,v práci jsem si vzal kousek hlazenky 10mm akorát do dlaně.Že když zaháčím,omotám několikrát šňůru okolo a budu tahat.Je to dobré i na vlasec.Neničí se tak i naviják. Jsem i zvědavý,jaké bude zdolávání v noci.Jak půjde vidět.Už se těším..

David Fořt

Michal T. » To spíše zlomíš prut :-)

Michal T.

David Fořt » Vím vím.Ten Visible jsem měl vyhlédlý už dlouho a nic mě nepřesvědčilo dívat se jinde.Ib má skvělé produkty.Mě stačí ta sedmnáctka.Pouze na odhoz a nechytám v takovém extrému.Jen mám obavy,když zaháčím,jestli to urvu. :)

David Fořt

Michal T. » Vydrží opravdu hodně. Prodáváme i 0.30mm verzi a to je již prakticky nezničitelné.

Michal T.

David Fořt » Letos jsem si Visible Touch 0.17 konečně objednal.A byl jsem hodně překvapený,jak je ta šňůra tenká.Úplná nit.Když si představím,v jakých podmínkách ji ostatní používají a co vydrží,tak je to až neuvěřitelné.

David Fořt

carpdu » Je to Visible Touch 0.17mm od Imperial Baits : http://www.imperial-fishing.cz/…h-p-843.html

carpdu

carpdu před pěti měsíci

David Fořt » Davide co to máš za šnůry na navijácích v první části, ty žluté, nebo je to silon?

Filip Havlík

Filip Havlík před pěti měsíci

Kuba je prostě šoumen je to super.....

David Fořt

Ťava » Děkuju, ale je to práce celého týmu. Martin Voleman, který mi dělá střih, Renda Šír a kluci z Life Reportu, dodělávají zvuk, Michal Gulyáš a jeho komentář a ve finále taky člověk, kterého nevím jestli mohu jmenovat , který se postaral o to, že je to celé tak parádně obarvené. Co se týká toho natáčení, tak jsem měl možnost toho hodně za ty roky odkoukat od Matěje Tirpáka, takže i jemu je třeba poděkovat.

Ťava

Ťava před pěti měsíci

Davide smekám, žes to celý točil sám !!!

NeBeroun alias Qwerty81©

. » Určitě spasí;) ale tomu ty nemůžeš rozumět:))

.

. před pěti měsíci

NeBeroun alias Qwerty81© » Radku, ty sexy krevetky v konopí tě určitě spasí:), …jinak kdyby si chtěl, nechal bych ti za dobrou cenu kordyho PVA punčochu i s tubusem, ať si můžeš hrát:)

NeBeroun alias Qwerty81©

Chudýpocestný » méně kokainu.. :)

David Fořt

David Fořt před šesti měsíci

NeBeroun alias Qwerty81© » Já prostě nestíhám :-)

Chudýpocestný

Chudýpocestný před šesti měsíci

NeBeroun alias Qwerty81© » nestačí ti že je to ve filmu?potřebuješ aby ti kolem hlavy pořád lítaly nějaké banery?:)a vúbec jdi na balkon zatřep s tím květináčem a uvař to:))

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před šesti měsíci

David Fořt » proč tu teda neběhá žádný baner? :)

David Fořt

NeBeroun alias Qwerty81© » Ano.

NeBeroun alias Qwerty81©

David Fořt » ale jestli jsem to dobře pochopil, jsi dovozce..

David Fořt

NeBeroun alias Qwerty81© » Vedle :-))

NeBeroun alias Qwerty81©

David Fořt » hledal jsem to na imperialu :)

David Fořt

NeBeroun alias Qwerty81© » www.munchbaits.cz

NeBeroun alias Qwerty81©

David Fořt » už je to k mání?

Vetesnik

Vetesnik před šesti měsíci

Tož dobré to bylo :)

David Fořt

128282-1-551.jpeg

Šachy »

David Fořt

Šachy » ahoj, snažil jsem se dostat na nejnižší možnou cenu. Vyrábějí ho i jiné společnosti a dovoluji si tvrdit, že je to kvalitou naprosto nesrovnatelné a stojí více. Tohle je úplně jiný level. Samozřejmě se to někomu může zdát drahé, když si řekne, "je to jen partikl, " ale když to pak vidíš na vlastní oči, tak to pochopíš. Byli jsme na veletrhu v Bratislavě, kde to vidělo hodně lidí i obchodníků a ta cena se jim zdála naopak velmi příznivá.

IvanS

IvanS před šesti měsíci

Kaprarina pro silne natury, velmi dobry diel. Nech vam vule a energie vydrzi jeste dlouho. Palec hore.

Šachy

Šachy před šesti měsíci

Video super, hlavně super obsazení, páč Kubo to vždycky nějak zabije:).. Jinak ten partikl vypadá dobře, jen si říkám, že 340 Kč za 2,3kg partiklu je docela přestřelené ne?

David Fořt

Mifí » Steve Briggs

Mifí

Mifí před šesti měsíci

David Fořt » Dotaz:On bude Tim Paisley na For Fishing? Něco takového jsem zaslechl na konci videa:)Diky za odpověď.

David Fořt

Děkujeme!

NeBeroun alias Qwerty81©

Nezklamalo.. ;)

Mifí

Mifí před šesti měsíci

Krásná Prace!!!:)uzil jsem si to

Drinks

Drinks před šesti měsíci

Bylo to fajn. :)

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (41) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (18 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč