Carp Test 1

Všechny diskuze » Diskuze pod články » Carp Test 1

Carp Test 1

Založil Automat

Dne 21. 12. 2018 17:17

Odpovědí: 32

Diskuze k článku Carp Test 1.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (32) Starší Nejstarší »

David Fořt

David Fořt před třemi týdny

muna » U velkých lithiových baterií typu Rebelcell se udává, až 10.000 cyklů. Nevím úplně, jak je to s takovouto menší baterií, ale myslím, že to bude obrovské množství. Vem si, jak často nabíjíš telefon, který se sám navíc vybíjí stahováním aktualizací, dat atd…Ta čelovka pouze svítí, když je potřeba, takže ji nabíjíš mnohem méně častěji.

C1AUD13

C1AUD13 před třemi týdny

Každé úplné vybití baterii neprospívá… Naopak ihned nabít a pokud to jde nevybijet pod 20%

muna

muna před třemi týdny

David Fořt » A mě by zase zajímalo kolik ta baterie zvládne nabíjecích cyklů, případně jestli se nechá vyměnit ?

Michal T.

Michal T. před třemi týdny

David Fořt » Zajímalo by mě,když už je to lithiová baterie,je nutné ji nechat prvně úplně vybít a pak nabít?Nebo už je to u těchto baterií jedno?

David Fořt

David Fořt před třemi týdny

Michal T. » Z osobní zkušenosti mohu potvrdit, že to zelené světlo hmyz neláká. Letos v září na Balatonu jsme měli plné čluny bahna a bylo opravdu nesnesitelné vedro. Obvzláště v noci nám do toho bahna nalétavaly hejna hmyzu. Při bílém světle to bylo opravdu nesnesitelné. To zelené světlo hmyz dost zásadně eliminovalo. Byl to zcela zásadní rozdíl.

Marťas82

Marťas82 před čtyřmi týdny

Michal T. » http://bushcraft.cz/…vene-svetlo/

Jestli hmyz neatakuje tak super

Příspěvek upraven autorem.

Michal T.

Michal T. před čtyřmi týdny

Marťas82 » Na Mrku lidi kdysi psali,že hmyz neláká.

Marťas82

Michal T. » „To zelené světlo mi přijde lepší na oči,než to červené.“ otázkou je jak na tu zelenou reaguje hmyz

Michal T.

Marťas82 » To mě taky odrazovalo,se proklikávat k té zelené.Stačí mi,když u vody zapnu čelovku a hned mám hmyz u hlavy.Je to hnusné,když ti vletí do očí,do nosu nebo i do krku.Tuto čelovku mám vyhlédlou už dlouho.Na baterky už nikdy víc.Mám z Polska dobíjecí za pár korun ale už nemá takovou výdrž.Je fakt,že i přes čepici,mě pak z ní bolela hlava,jak ji mám několik hodin na hlavě.To zelené světlo mi přijde lepší na oči,než to červené.

Martin Jandík

Martin Jandík před čtyřmi týdny

Většina věcí byla ve videu řečena, ale na něco jsme skutečně zapoměli. Je spousta věcí co bych teď zpětně udělal jinak. Takže všechny vaše poznámky, i moje zlušenosti které jsem posbíral během natáčení prvního dílu, posunou ten další díl zase o kousek dál. Takže díky za ně :-)

Marťas82

Michal T::: Zamyšlení co potřebuješ od čelovky:
1.Ať je dobíjecí a má dlouhou vydrž.
2.Ať nehledáš vypínač a neblikáš tam jak debil někde na diskotéce než se doklikáš kam chceš…paměť super…indikace nabití super
3.Diskrétní světlo…ta zelená je prostě boží.
4.POHODLI NA HLAVĚ---není nic horšího než když tě tlačí čelovka a tebe z toho bolí hlava.
Nepíši z vlastní zkušenosti bohužel ještě nevlastním mám nějakou military camou 2 režimy bílé + 1 režim červené.
-------Zeptám se toho kdo vlastni tento model nebo klidně i předchozí: jak je to se zeleným světlem jde po něm hmyz nebo ne???------- Z mé zkušenosti po červeném hmyz nejde takže když něco v noci musíte navázat tak v klidu!!! Díky za info

Michal T.

U té čelovky jsem čekal,že ukážete jak svítí.Ale hodně dobrá informace byla,že má paměť.Což nikde v popisku není.Což je i zajímavé,jelikož je to dost velké plus.

Slavíček

Slavíček před čtyřmi týdny

Marťas82 » Dik za doplneni hodnoceni .

Marťas82

Ahoj,musím konstatovat že video relativně dobré (5/10 :) a musím souhlasit s ostatními názory. Co se týká testovaných produktů tak spacák relativně dobrý.. vlastním ho .. je v něm opravdu teplo. Spím v druhé vrstvě kvůli teplotě odspodu, V první vrstvě spí pes :) v druhé je mu totiž vedro. Nevýhoda tohoto spacáku spočívá v tom že nemá kryté zipy a vzhledem k tomu že je celkem úzký, tak je u boků cítit větší chlad.Zipy fakt super a při vstávání na ně prakticky nesaháte. Kvalita spacáku je zřejmá už podle jeho váhy 7,5 Kg..nevýhoda že ho zároveň s lehátkem nesbalíte, takže souhlasím s hodnocením 8/10. Co se týká navijáku tak nevím, který kaprař by si ho pořídil možná takna feeder. Čelovka fakt dokonalá. PS: promiň Martine,ale mluvíš fakt zdlouhavě takže jsem musel posouvat. ALE I TAK DIKY ZA VIDEO…SUPER

David Fořt

David Fořt před čtyřmi týdny

Slavíček » To s tím vnímáním teploty jsem myslel samozřejmě v obecné rovině. Prostě bude to vždy velice subjektivní. Znám pár lidí, kteří byli schopní dříve přespávat i na podložce a dnes mají docela zásadní problémy se zády. Díky vybavení, které máme dnes se stává zimní rybaření běžnou záležitostí.

Slavíček

David Fořt » Dik za reakci . Osobne nepatrim k lidem ktery jsou zmrzli pracuju vic jak 20 let celorocne venku .Driv jsem byl na rybach parkrat kdyz bylo v noci kolem –8 a vetsina lidi uz sedela v teple doma .Dnes uz takhle neblbnu po minulem roce kdy jsem mel vlekle zdravotni problemy si clovek uvedomil ze zdravi ma clovek pouze jedno.Holt starnem a lepsi uz to nebude .Rad se podivam na dalsi dil.

David Fořt

David Fořt před čtyřmi týdny

Slavíček » Od Giants Fishing mám jiný spacák, konkrétně RWE 5 Season a je to naprostá topka. Představoval jsem ho minulý rok v jednom z pořadů Carp Time a po více, než roce užívání mohu konstatovat, že se jedná o opravdu povedený výrobek do těch nejnižších teplot. S tou teplotou je to ale hodně ošemetná věc. Na mnoho výrobcích je uvedena nějaká nejnižší teplota, do které je použitelný, uvádějí se nějaké brutální –20, –25 st a podobně. Jsou pak firmy, které tuto teplotu záměrně neuvádějí, protože je to velmi subjektivní a pocitová záležitost. Někdo klepe kosu, když je venku 5 st, někdo funguje v podstatě normálně i v –5 st a podobně se tyhle osoby budou chovat i v tom spacáku nebo botě. Prostě ve stejném spacáku můžeš třeba ty klepat kosu, když bude –5 a já v něm budu v pohodě i při –10, protože mé tělo tu teplotu vnímá jinak. U tohoto recenzovaného spacáku a jemu podobných mi spíše chybí to, že nejde zapnout, až úplně nahoru okolo hlavy. Na, co vodotěsný materiál, když by tam tím vrchem ta voda stějně natekla? 99% procentu lidí je to asi úplně jedno, ale já někdy spím v noci pouze na lehátku a několikrát se mi stalo, že sprchlo a ocenil jsem, že jsem se do něj mohl zapnout úplně celý a neteklo mi tam. Krátkodobé recenze budou vždy trochu diskutabilní a to byl jeden z důvodů, proč jsme s nimi skončili. Po delší době používání se ty výrobky samozřejmě začnou chovat jinak a tak by se velmi lišilo i hodnocení. Vzpomínám si třeba na vítěznou vnadící tyč z jednoho pořadu, kterou bych po delší době určitě znovu nevybral, ale na druhou stranu je tam několik produktů, které mi slouží velmi dobře dodnes. Marťas bude s produkty pracovat tak, jak se mu dostanou do ruky a vycucne z nich maximum v čase, na který mu budou k dispozici. Nikdy to nebude 100% recenze a test produktu, ale je to určitě nějaké vodítko, díky kterému si můžete udělat alespoň nějakou bližší představu o konkrétním výrobku, který by jste jinak studovali pouze z písmenek na internetu a usnadní vám to vaše rozhodovaní při výběru nového kusu vaší rybářské výbavy.

Martin Jandík

Slavíček » Ale já to nemyslel zle ;-) Jsem rád za tyhle připomínky. Jen prostě ty věci hodnotíme v aktuálním počasí. Ale v noci bylo kolem dvou stupňů a já jsem opravdová zmrzlina. Spal jsem bez therma a zima mi fakt nebyla. Konec ledna budem točit druhý díl tak snad bude mínus. Pak ti napíšu jaký to ve spacáku bylo :-) Hezké svátky

Slavíček

Martin Jandík » Vyjadril jsen pouze nazor nic vic tak se nezlob .Mam spacak jrc kolem 0 dobry .Kdyz je kolem –5 bez pridane deky v tom mrznou nohy.Proto k temhle recenzim jsem trosku skeptickej.Ale jinak video dobry ale pro me nejsou tyhle recenze smerodatny beru to pouze jako pekny
podivani .Tesim se na dalsi dil.

Martin Jandík

Slavíček » Tak tebe to třeba nezajímá ale spoustu lidí jo, netočil jsem to přece jen pro tebe :-D A celej pořad je o tom, že ty věci zhodnotíme za těch pár dní co je máme u vody. Asi by nikoho nebavilo kdybych řek v prvním díle že tam máme spacák a navijáky a další díl o nich natočil až po roce. To je prostě nerálný. Musí se tam prostě najít kompromis.

Slavíček

Pekny video mam trochu vyhrady k testu spacaku.Me nezajima jestli je odolny vode k tomu mam pristresek .Ale zajima me jak v nem bude kdyz bude pres noc kolem – 5 a vic ..Na teplotu kolem nuly staci bezny rybarsky spacak.Ten navijak vypada pekne ale objektivni hodnoceni jde udelat az po roce pouzivani ale to je kazdemu jasny .Ze novy slape vetsinou vsechno dobre .

Bih

Bih před čtyřmi týdny

Martin Jandík » Je to tak …Děkuji moc i vám přeji hezké svátky .

Martin Jandík

Bih » Přesně o tom to je :-) Hezké svátky přeji…

Bih

Bih před čtyřmi týdny

Martin Jandík » Jasně ,v pohodě chyba a zkušenostmi se člověk učí..Pevně věřím ,že vás to nakopne dál. určitě se budu těšit na další Test

Martin Jandík

IvanS » Díky za podporu! :-) No to je můj Ceasar co se nejspíš narodil už kaprařským psem. Nehne se od prutů a každý záběr s nadšením sleduje, včetně nástrah a háčků :-D

Martin Jandík

Bih » Ahoj, zle to neberu naopak jsem za slušnou kritiku rád. Určitě se budeme snažit to každý díl posunout o krok do předu. Nechci se vymlouvat, ale byl to první díl, kde se toho spoustu povedlo ale taky nepovedlo :-)

IvanS

IvanS před čtyřmi týdny

Vzdy treba nejak zacit, urcite to bude nabuduce lepsi. Pobavil ma pes, co onuchava a hypnotizuje gulicku MP:))

Bih

Bih před čtyřmi týdny

O hodnocení testu čelovky od to bych osobně čekal víc například jak to v noci svítí ,někoho zajímá kužel svítivosti atd .Spacák to samé… váš postřeh o tom kdo je velký bude mít problém se v něm otočit – stačilo říct měřím tolik a tolik…Neber te to ve zlém ,ale mě tito informace tam chyběli…

Martin Jandík

Ondřej Macků » V pohodě díky. Nějak jsem se rozkecal a na kapra zapoměl. Ale nebylo to nijak dlouho takže jak píšeš nic se mu nestalo. Příště si dám na to větší pozor. I co se týká obsahu se to bude zlepšovat, byl to první díl, takže je tam spousta porodních bolestí :-) Ale díky za zpětnou vazbu, jsem rád za každou připomínku

Ondřej Macků

Ondřej Macků před čtyřmi týdny

Jako technicky hezky natočený, obsahově mě to nebavilo, ale věřím že spoustu lidí dychtících po informacích jo. Co bych ale fakt vytknul je krafání o navijáku nad kaprem v podložce. To myslím není třeba. Jako ono se mu stane kulový, ale myslím že není potřeba ho zbytečně trápit na břehu, ten naviják jde vychválit i bez ryby v podložce :-)
Neber to zle, jinak v podstatě chválím…

Martin Jandík

Čaldas » Díky za zpětnou vazbu :-) U vody jsme byli čtyři dny a po pravdě jsem se chtěl vyhnout technickým datům které si každý snadno dohledá. Ale uznávám, že pár jich tam chybělo a příště to napravíme. Tak hezké svátky:-)

Čaldas

Čaldas před měsícem

Celkem fajn, jen by to chtělo dlouhodobější zkušební recenzi, než jen vikend, no a predevším technické parametry testovaných věci – např. Spacák – rozměry, váha, aj. Naviják váha, kapacita cívky, převod. poměr, délka návinu na otočení, obsah balení a klidně ho i rozebrat zevnitř, Čelovka- kapacita baterie, výdrž, nějaká vodotěsnost? Aj.
To je co člověka/zákaz­níka zajímá

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (32) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (1 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší
  • IBCC (14. 4.) (Balaton)

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč