Carp Time 2018/3

Všechny diskuze » Diskuze pod články » Carp Time 2018/3

Carp Time 2018/3

Založil Automat

Dne 10. 12. 2018 08:05

Odpovědí: 126

Diskuze k článku Carp Time 2018/3.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 3 (126) Starší Nejstarší »

Jakub Trimay

Jakub Trimay před pěti měsíci

David Fořt » Jasné tomu rozumiem, ok tú reklamu chápem, v tom zmysle ako si to vysvetlil. Ale aj tak sa to dá urobiť menej vtieravo, nie ako teleshoping. Tie ostatné veci čo som písal, neviem možno to vieš lepšie a publikum si to také vyžaduje.

David Fořt

David Fořt před pěti měsíci

Jakub Trimay » Všechny ty firmy ale také stíhají točit celou řadu produktových videí. To je věc, kterou já nestíhám, proto musím vycházet z nějakého kompromisu i při představování produktů, které tam potřebuji ukázat.

Michal T.

Michal T. před pěti měsíci

sindeji » Mě jde jen o to,ukázat nahodit i s větší nástrahou.Třeba dvacítku popku obalenou v pastě.A to už je velký rozdíl.

sindeji

sindeji před pěti měsíci

Michal T. » Já chytám na 16mm plovku naprosto běžně, je to moje nejčastější nástraha pro daleký hody.

Jakub Trimay

Jakub Trimay před pěti měsíci

Podľa mňa je fajn, že sa tu niečo točí, len stále nerozumiem prečo všetko čo sa točí v Čechách a na Slovensku musí byť takým tým šaškovacím štýlom a s ohromnou nadsadenou pompéznosťou, či ž vo zvučkách, ako aj v komentároch a hereckých gestách. Tolko fantastického sa vo svete točí, či už sticky a ich videá alebo fortis, je toho mega. A je to riešené s pokorou, nie takou nadsádzkou, reklama tam je ale nevtieravá a je ešte účinnejšia, nie prvoplánová.

Michal T.

Michal T. před pěti měsíci

Taky něco napíšu.U těch hodů do dálky,jsem čekal trochu víc.Třeba že někdo řekne,mám tam dvě 24mm.Nebo kuličku 24mm a dvacítku plovku.Taková ta klasika.A ukážu vám,kam to jde dohodit.Když jsem viděl,jak vytahuje z hlíny montáž a na ní malinkou kuličku.Tak mě to spíše zklamalo.S takovou malinkou kuličkou to letí samo.Chyběla mi tam ta realita obyčejného rybáře.Prostě ukázat,kam to s větší nástrahou poletí,protože tak chytá hodně lidí.Malinkou plovku 16mm,to můžete nechat anglánům.Je pěkné vidět,co ty pruty snesou.Otázka je,i jak dlouho to vydrží.Ale čekal jsem i,že někdo řekne nějakou radu,fintu..Pro delší nához.U vody taky nestojíte na paletách metr nad zemí.Ta póza s kamarády u kapra,to mi přišlo trochu trapné.Ale budiž.Jinak jsem rád,že se je na co dívat,že tu někdo něco tvoří.Nebylo by špatné,chytat i někde jinde než zas na Labi,kde ty větší ryby,jak známo,prostě jsou.To už ani nebaví.První reakce byla:zase Labe..Kdyby jste přišli na nějaký obyčejný rybník a chytli za víkend malého kapříka,tak mě to bude víc bavit.Nahodit a bez člunu.Aspoň by to zase nebylo,přišli jsme,nachytali jsme a všechno je super. Tož tak.

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před pěti měsíci

Pescador » to se někdy stane..

Pescador

Pescador před pěti měsíci

NeBeroun alias Qwerty81© » A nic si nechytil 8o/

NeBeroun alias Qwerty81©

Pescador » proto jsem se řídil tvou radou.. ;)

Příspěvek upraven autorem.

Pescador

Pescador před pěti měsíci

NeBeroun alias Qwerty81© » V zimě jsem v tůnich nachytal na koule jen sumce a cejny. Kapříky jen na mělké vodě, nebo těsně u přepadu jezu…

.

. před pěti měsíci

NeBeroun alias Qwerty81© » aha, …my jsme teď o víkendu přijeli k vodě a taky led, takže v tomhle roce už konečná

NeBeroun alias Qwerty81©

. » byl jsem tam, protože Šušeň byl zamrzlý.. :) u těch mostních pilířů, kde jsem měl nahozeno je 1,7m a 2,3m
Do hloubky jsem nešel záměrně na radu jednoho říčního kozáka, který teď pravděpodobně mrzne na břehu Labe dle níže zmíněných GPS souřadnic:))
PS: letos prý prvně nebyla srážka..

.

. před pěti měsíci

NeBeroun alias Qwerty81© » :)), ..dám ti tohle: nedávno si sem dával do onlajnu fotku z řeky moravy, kdysi dávno sem tam hodně jezdíval a flek nad jezem na kterým si seděl býval produktivní jen v létě, je tam rovina cca 2,5 až 3 metry hloubky z místa kde jsi seděl až po jez, …kdyby jsi v tomhle období seděl v těch točkách výš kde je v dírách 4 až 6 metrů, udělal by jsi lépe. Nicméně na celým tomhle úseku i přezto že je krásný a není tam tlak, nečekej zázraky. Pokud se tam někdy ve svým životě dostaneš přez 15kg, kleknu a smeknu před tebou klobouk. Míra zarybnení a velikost ryb přímo souvisí s každoroční srážkou vody kdy se tenhle úsek vypouští. Z kuriozit snad jen: kapr 68cm / 11kg, parma na rybičku která měla bezmála 90cm a tloušť 60+, …a s kamarádem jsme tam každej jako bonus našli utopence:), ......good luck

NeBeroun alias Qwerty81©

. » to nestačí.. Naval dárky :))

.

. před pěti měsíci

zewlbába » njn, když to té svoloči naservírujete i se souřadnicema, se nedivte že jezdíme:), …nicméně mír v duši, jsou vánoce a měli by jsme na sebe být hodní, takže sprostý slova a provokaci beru zpět, mrzí mě to …a místo toho koledu, dudlaj dudlaj dáááá

zewlbába

zewlbába před pěti měsíci

. » právě, že ta diskuze sama o sobě je zlo…hned bych to zakázal! :)

A prej že, kapr kapr kapr, no jednou je to kapr fishing, tak kapr, až bude zander fishing, tak už to bude o něčem jiném…

A bodejť bysme to nehrotili, když nám moravská svoloč od jara do podzimu okupuje posvátné vody, že jo…sami tam máte prd, tak se stěhujete do polabí :-)))

NeBeroun alias Qwerty81©

. » brzo ti někdo klekne na ucho :)

Martin Jandík

Martin Jandík před pěti měsíci

zewlbába » Ámen! Lépe bych to sám nenapsal! Ono dneska je snažší za klávesnicí vše hanit a poplivat, než zvednout zadek a něco udělat…

Chudýpocestný

Chudýpocestný před pěti měsíci

. » nemel a sol sem nějaké souřadnice:))

.

. před pěti měsíci

smolda » si mně teď něco připomněl:), …mrkni na dokumentární film: český sen. A já mizím, dost bylo

smolda

smolda před pěti měsíci

. » Pardon, na Kaufland.

smolda

smolda před pěti měsíci

. » A ja pořad nemohl prijit na to kde natáčeli reklamu na lidl. Kde vzali toho borce s ledvinkou!

.

. před pěti měsíci

smolda » tady se jedou ponožky v sandálech a ledvinky, na západní evropu serem vy vlezdoprdelky:)), ........třeba za bratislavou choděj bratia úplně bosí a za košicema když máš štěstí vidíš lidi v kožešinách a přez rameno kyj:)

smolda

smolda před pěti měsíci

. » Tak to jste opravdu nad věcí:-) Tohle už hraničí s udáváním trendů. Nám stačej pantofle bez ponožek, po vzoru zapadni evropy:-)

.

. před pěti měsíci

smolda » na moravě kulich a brusle

smolda

smolda před pěti měsíci

Hagin » No, vlasů moc nemám. V Čechách se v létě nosí kšiltovka.

Hagin

Hagin před pěti měsíci

smolda » To je možný no ale když máš po týdnu na rybách vlasy jak slámu ,tak si ten kulich na fotku dáš rád.

smolda

smolda před pěti měsíci

Hagin » Máš recht, my v Čechách ale v létě nenosíme kulichy s kaprem

.

. před pěti měsíci

Hagin » to je tím že od jihlavy směrem na východ začíná Asie, …a to co odplavalo strachem moravou do dunaje, sežrali ještě divočejší slováci:))

Hagin

Hagin před pěti měsíci

. » Asi tak stařo…taky mne přijde ,že to tam moc řeší..furt kdo na co chytá,za keho chytá,furt výměna stájí…tady dojdeš v kabeli najdeš něco co dáš po háček ,hodíš to tam,chytneš stejně p… ptz tu nic není a nic neřešíš :D

.

. před pěti měsíci

zewlbába » zbytečně to dramatizuješ, …nic hroznýho se nestalo, david není ořezávátko, kritiku si myslím že ustojí, a natáčet bude dál, bo ať chceš nebo nechceš, je to pro něj především reklama a to slušná, .....a ti co tady vybublali, tak vybublali, někdo se tomu zasmál, někdo si řekne piča chlap, …asi jsou v tom i nějaký osobní asympatie když tady čtu některý příspěvky. Jednou je k tomu diskuze a každý se má možnost vyjádřit/vyblít a není nikde psáno že se musí každý vyjádřit kladně. Kdysi sem tu chválil holandsko a za mně to byl lepší počin jak kapří monstra v prvním díle kdy lovili v japonsku a co se týče rozpočtu, tak ten druhej pořad je někde jinde.
Mně přijde že už lidem z těch kaprů hrabe a vám v čechách trochu víc jak nám na moravě:), …všude jen kapr kapr kapr. Kdybych byl čáryfuk, mávnu hůlkou, zmizí CF, MRK a na labi od kolína po hřensko plavou jen cejni a byl by klid. Kapry bych tam vrátil až za odměnu:))

zewlbába

zewlbába před pěti měsíci

Když už jste to takhle hezky rozebrali, tak si pojďme říct, co tady vlastně ve vizuální tvorbě vzniká. V obecné rovině jiný pořad o lovu kaprů není. Buď jsou videa pod hlavičkou J. Vágnera, anebo videa lidí z teamů jednotlivých firem, což je oboje s C-T neporovnatelné.
Kdysi měl dobrou myšlenku p. Těšínský s carponline a jejich videa mají taky něco do sebe, ale bez úspěšného zázemí v byznysu, který je živí, by asi těžko vznikala a nikdo se nediví, že v nich propagují své výrobky. Proč by se měl tedy někdo divit, že David Fořt v C-T propaguje jako importér výrobky firem, které dováží?
Nevím, jestli jste se někdo díval uplynulé dva pátky na Kapří monstra na Prima Zoom s Alim od pana Brýlatého, ale za mě musím konstatovat, že Balaton v podání C-T mě teda bavil o dost víc, než Balaton v produkci BBC. Porovnávat produkci BBC s C-T se asi shodneme, je skutečně mimo mísu.

Místo kritiky a hanění bych tedy volil spíš víc respektu k tomu, že tady vůbec v těchhle podmínkách chce někdo dělat něco jakože pro všechny a držel mu v jeho pionýrských krocích palce.
Nebo taky píšete do český televize, že vás sere product placement v otázkách Václava Moravce? Asi těžko a to za to ještě platíme. Tohle nestojí nikoho (kromě autorů) nic, ale vždycky se najde někdo, kdo bude píčovat, misto aby držel hubu, krok a zákryt, protože sám vytvořil leda tak velký kulový.

Nelíbí se ti to? Tak se na to nedívej a nemel nesmysly o tom, jaký by to mělo bejt. Příště by se taky mohlo stát, že nebudeš mít na co píčovat a to si myslim, by byla fakt škoda.

David Fořt

Pišta » Moc děkuji!

Pišta

Pišta před pěti měsíci

David Fořt » Jestli je to tak.Mohu jen ŽIJ SVŮJ SEN.

David Fořt

Pišta » To je právě ono. Stal se z toho teleshopping. Pokud bych mohl a měl na to prostředky, tak bych nejraději točil jenom filmy o rybaření, úplně bez té reklamní omáčky. Mně prostě baví kapry chytat. Už jsem to tady psal, došlo to tak daleko, že v pořadu, za který jsem platil hodně peněz, prezentovaly cizí firmy výrobky, které okopírovaly třeba právě od RidgeMonkey. To už mi přišlo úplně přes čáru a postavené na hlavu. Proto jsem zvolil tento model pořadu. Dnes celý Carp Time stojí na podpoře firmy Hobby-G a osobě Lukáše Grofa a já mu musím jen poděkovat za to, že si tam mohu dovolit mít takový prostor. Dohodli jsme se na nějaké spolupráci a díky tomu, těch pořadů budu schopný v příštím roce zrealizovat více. Mám připravených několik plánů, které bych chtěl zrealizovat a pokud to vyjde, myslím, že to bude paráda a splnění mých dalších kaprařských snů, o které se s vámi podělím.

David Fořt

Domino » Proč ty na ten pořad vlastně koukáš? Házíš u něj šipky do monitoru a snažíš se mě trefit? :-))

Broula

Broula před pěti měsíci

Domino » tak proč tu máš ty zhrzenecke kecy? Pláčeš tu jak žena a snažíš se všem dokázat jak si nad věcí tím, že ke každé svému hloupému zápisu přidáš hromadu smajliku…

Pišta

Pišta před pěti měsíci

bigkaz » Je vidět ,že jsi to nepochopil.

Pišta

Pišta před pěti měsíci

David Fořt » Tak udělej video nebo pořad pod hlavičkou jmenovaných značek.Protože pokud si pamatuji tak Carp Time byl o všech možnych produktech a značkach,testech,vy­hodách a nevýhodách. A o tom byl Carp Time.Já osobně mohu s klidným svědomým říct že jsem nachytal na produkty I:B.mraky ryb.Používám to mnoho let a možná dýl než ty sám.Jen škoda že vyřadili Livera.Já jsem nezpochybnil produkty I:B,ale zpusob a myšlenku tohoto dílu a pár predchozích.

Domino

Domino před pěti měsíci

David Fořt » já ti to neberu :-)))
A jak říká Ťava „sypeš“ fakt málo… chtělo by to přidat :-D

David Fořt

Ondřej Smetana » Díky.

David Fořt

Ťava » Děkuji. Jsem rád, že se líbilo.

David Fořt

Pišta » Jsem dovozce té značky, stejně tak jako RidgeMonkey a Hotspot Design. Ty věci používám a chytám na ně. Proto se to okolo nich točí a točit bude. Tak to prostě je, ale snažím se to maximálně omezit. Nash team používá své produkty, Fox, Korda také…Já a můj tým používáme naše značky a proto se v pořadu objevují. Všechny ty věci jsem vyzkoušel a věř mi, že kdybych s nimi měl nějakou špatnou zkušenost, tak bych o nich nehovořil. A pokud se tady můj největší fanoušek Domino naváží do Elite Strawberry...­..Nevím, jestli tu kouli někdy vyzkoušel. Já jich v životě zkusil hodně a kdybych si mohl vybrat jednu jedinou, na kterou budu chytat po zbytek života, tak to bude právě jahoda a myslím, že mi v tom dá hodně rybářů, kteří ji vyzkoušeli za pravdu.

bigkaz

bigkaz před pěti měsíci

Pišta » >>Pokud ti to vadí, ze to je reklama na IB, tak se na to nekoukej!! A takovou ,,reklamu” jak ty říkáš, má možnost natočit kdokoliv a nikdo jinej to z CZ nedělá na takové úrovni, tak buďme rádi za to co je a že máme na co koukat…

sindeji

sindeji před pěti měsíci

Pišta » A přesto se rád podívám na další.

Pišta

Pišta před pěti měsíci

Opět se to točí okolo Imperial Baits.Za mě jen REKLAMA, UŽ DOST OHRANÁ.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 3 (126) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (24 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč