Carp Time 2018/2 Balaton

Všechny diskuze » Diskuze pod články » Carp Time 2018/2 Balaton

Carp Time 2018/2 Balaton

Založil Automat

Dne 12. 7. 2018 08:41

Odpovědí: 14

Diskuze k článku Carp Time 2018/2 Balaton.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (14) Starší Nejstarší »

Dida

Dida před čtyřmi týdny

David Fořt » Davide paráda, oba díly jsou moc povedené, těším se na další produkci.

Ťava

Ťava před čtyřmi týdny

David Fořt » dobre děláš , líbí se mi to, budu se těšit na další díl!!

David Fořt

David Fořt před čtyřmi týdny

Jirka M. » Nevyhořel, Honza hoří dále. Carp Time je od začátku můj projekt. Honza už tomu především časově nemohl dát to, co jsem chtěl a navíc se začal více věnovat vláčce. Ukončili jsme také spolupráci s Tropicem a Foxem, takže tam pro něj již vlastně není ani prostor. Jak jste si asi všimli, změnil jsem celkově koncept pořadu. Spolupráci jsem omezil pouze na společnost Hobby-G a jejich značky + ty, které zastupuji sám. Ve chvíli, kdy jsem na pořad doplácel poměrně nemalé peníze a dával jsem tam ještě k tomu prostor firmám (samozřejmě si ho zaplatili), na propagaci svých výrobků, které okopírovali od RidgeMonkey, za jednu následně dostali i hlavní cenu za výrobek na For Fishing, jsem si řekl, že jsem asi padlej na hlavu. Chci si to dělat prostě úplně po svém a Lukáš Grof a Hobby-G mi k tomu dávají prostor, jaký si představuji. Navíc si sedíme i po lidské stránce, což je pro mě hodně důležité. To, že Carp Time funguje je dnes především Lukášova zásluha.

Upraveno správcem David Fořt v 11:45, 20. 7. 2018.

Jirka M.

Jirka M. před měsícem

David Fořt » Smajlici tomu davaji nadech polovicni pravdy ! Pravda neni to, ze vyhorel ! 

Drinks

Drinks před měsícem

David Fořt » :D já bych řekl, že asi za pár měsíců se ozvu kvůli Balatonu. :D

David Fořt

David Fořt před měsícem

Jirka M. » Hubka prostě vyhořel a neměl nám už co dát, tak jsme ho vyhodili :-)))))

David Fořt

David Fořt před měsícem

ciciN » Povolený je vlasec, ale vím, že i na IBCC se šňůry používaly a nikdo si na to nestěžoval. Nám na to také nikdo nic neřekl.

Martin Darvaš

Martin Darvaš před měsícem

Veliké díky,Davide.
Podle mě video světové úrovně.

Carpkiller

Carpkiller před měsícem

Jirka M. » Hubka má svojí práce dost. Nezmizel jsem nikam, ale trošku jsem si přeskládal priority a věnuju se teď více než kdy dříve jiným druhům ryb. V kaprařině jsem si svoje dokázal, teď mám jiné cíle.

Příspěvek upraven autorem.

Jirka M.

Jirka M. před měsícem

Hubka uz se na vlne Carp Timu neveze? Kam zmizel?

ciciN

ciciN před měsícem

David Fořt » jestli se můžu tady zeptat, tak jak to tedy je s použitím šňůry jako kmen? V místník pravidlech jsem se dočetl, že je právě zakázaná…pojedu tam právě chytat, tak co vzít s sebou…jinak video, oba díly jsou super 

Příspěvek upraven autorem.

Drinks

Drinks před měsícem

Tak rád bych to tam jel proházet, ale obávám se, že bych po týdnu byl rozbitý jak cikánské hračky. :)))

David Fořt

David Fořt před měsícem

Broula » JJ, táhnul jsem to pžes brzdu. Byly takové dlouhé podivné vlny a dělalo to hrozné pytle. Vlevo od mě už seděli nějací maďaři, tak jsem to tahal takhle. Používal jsem šňůry.

Broula

Broula před měsícem

Jedna technicka…pri zavazeni v case 11:53 to pri zpatecni ceste beres pres brzdu bez odklopene civky?
jinak video paradni ;-)

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (14) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (14 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč