EUROBANX 4 with Alan Blair and Oli Davies

Všechny diskuze » Diskuze pod články » EUROBANX 4 with Alan Blair and Oli Davies

EUROBANX 4 with Alan Blair and Oli Davies

Založil Automat

Dne 1. 3. 2018 21:37

Odpovědí: 29

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (29) Starší Nejstarší »

eifi

eifi před čtyřmi měsíci

zimbuch » Kapři,rybáři a bolies. Tuhle vhs společně ještě s Pokladem na Labi jsem úplně hltal. Díky za vzpomínku ..Břehy pod Pavlovem bez jediného karavanu,chatrče at­d.

fishbull

fishbull před čtyřmi měsíci

zimbuch » Ty recepty jsou hustý :D

Drinks

Drinks před čtyřmi měsíci

Au, to bolí.

zimbuch

zimbuch před čtyřmi měsíci

https://www.youtube.com/watch?… Trochu hystorie :))

Příspěvek upraven autorem.

sindeji

sindeji před čtyřmi měsíci

125089-1-362.jpg

David Fořt » :-))

sindeji

kevin maddocks na rainbow od času 13:10

sindeji

No pěkný :-) Mám co dělat to zkouknout. Slušnej pravěk, ale super…

sindeji

Liam Dale na Rainbow

sindeji

David Fořt » a další Lac du Der

MikeT

MikeT před čtyřmi měsíci

David Fořt » pěkný retro :-)

hans83

hans83 před čtyřmi měsíci

kuča » Pro mě byl Bled zatím top – utopení Gopročka Bastiho, záběr za záběrem v bouřce :-))…Asi nikdo nemá lepší videa než kluci od Nashe, je to sranda :-)

David Fořt

David Fořt před čtyřmi měsíci

Úplně náhodou jsem narazil na tohle. Kevin Maddockcs a rok 1992 na řece ve Francii. Naprosto strhující závěr s boiliesovou přestřelkou. TOP!

Upraveno správcem David Fořt v 23:04, 3. 3. 2018.

sindeji

Drinks » Musíš uznat, že když na rybařině máš rád to, jak o tom psal Ota Pavel, tak tohle působí jako pravej opak toho.

MikeT

MikeT před čtyřmi měsíci

Videa tyhle dvojky mě baví a vždy se rád podívám na jejich počin :-)..Dříve jsem hltal Kordu…ale poslední roky NASH o kus vede. Trošku mě zklamalo český video FOXe..

kuča

kuča před čtyřmi měsíci

Neskutečný nářez! Po EB z Bledu jsem si myslel, že už nic lepšího nebude a od tohoto dílu jsem čekal hodně, ale že to bude až tak?! Fakt pecka! Nejvíc jsem se pobavil u toho, jak se Alan ztratil na tom trajektu :DDD

Drinks

Experti na vedlejším portálu na to mají jiný názor. :)))

Johan

Johan před čtyřmi měsíci

Super podívaná. Lepší než minulý Eurobanx. Nejlepší části – Dánsko a Švédsko.

Ondřej Macků

Ondřej Macků před čtyřmi měsíci

Nikdy bych neřekl že vydržím skoro dvě hodiny v kuse čumět na to jak dva týpci chytaj kapry, ale tady jsem to vydržel a ještě mi bylo líto že už to končí. Pecka video.

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před čtyřmi měsíci

Michal T. » asi jsme každý koukali na jiné video..

Domino

Domino před čtyřmi měsíci

jednoduše pecka! má to všechno a kluci to mají prostě v sobě… a i když se jim snaží pár lidí jen vzdáleně přiblížit tak oni budou prostě vždy jinde :-)
Jen pasáž v polsku a nemecku byla trochu slabší, kdy je cítit že tento způsob rybolovu kluci opravdu nevyznávají. a vidět Alana sedět v biwaku je jako jíst řízek s rýží… mám rád řízek i rýži ale spolu bych si to nikdy nedal :)))

Ondra Křížek

Ondra Křížek před čtyřmi měsíci

Skvělý, skvělý, skvělý. Tyhle videa, která jsou naplněna zážitky od začátku do konce fakt můžu a Oliho výkon masakr!

David Fořt

David Fořt před čtyřmi měsíci

Mně se to líbí moc. Mám ti jejich videa prostě rád.Pískání mikrofonu je úplně lidský, to se stane a asi na to přišli, až když ty záběry postahovali. Jediný, co mi přijde nereálný je, že tohle dají a natočí za týden. To se mi úplně nechce věřit a asi jim to úplně nežeru. Řídit, točit, chytat, vybalovat, sbalovat…podle mě je to nereálný vydržet. Mám teď na mysli především Oliho. Vím, jakou to dá všechno práci a aby to jeden člověk zvládnul, ještě u toho sám chytal a byl často k dispozici i v noci…Je mi to ale vlastně úplně jedno a ze všeho nejvíce mě mrzí, že už sem to viděl a na další podobný video budu čekat zase hodně dlouho :-)

Michal T.

Michal T. před čtyřmi měsíci

Abych pravdu řekl,vůbec mě to nebavilo.Už mě tato videa spíše otravují.Kde ukazují,jak je snadné chytit kapra,jak vše perfektně funguje,nástra­hy,vercajk.Je to tak jednoduché,jako spočítat,kolik je jedna plus jedna.A ty jejich řeči,hlavně dělejte to co říkáme a taky chytíte.Připadá mi to,jako když si britské kaprařské ´hvězdičky´ užívají dovolenou.A druzí na to čumí. A to jejich nadšení,že vidí plout kapra,nebo když má rybu v podběráku a dojetím,se tam obímají se slzama v očích.To je už je trochu moc.I kdyby k tomu byly titulky,tak bych to neviděl jinak.Už ten díl,kde byli na rybníku,kde jak sami řekli,pluje asi čtyřicet kaprů.Deset okolo desti kilo,dalších deset okolo patnácti atd..Ten kapr se jmenuje Mike a chytilo ho na jaře.A na obrázku ryba s deformovanou hubou.A na konci videa ju celý šťastný samozřejmě chytne.

IvanS

IvanS před čtyřmi měsíci

Toto ma vzdy bude bavit, carpfishing nemusi byt len nudne vysedavanie, cakanie na zaber a ryby 20+..

NeBeroun alias Qwerty81©

Bary » to kopiruješ z MRKu jo? :-))

NeBeroun alias Qwerty81©

Ale trvalo to teda :-)

Bary

Bary před čtyřmi měsíci

Za mě teda paráda od začátku až do konce…pokud srovnám s bídou u nás tak maximálně M.Ku… vypustí něco slušného, ale poslední výtvor J.T. je docela nuda.

Drinks

Jako vždy kvalitka, tohle umí kluci. Ale to pískání u určité kamery bylo dost nepříjemné..

chesper

chesper před čtyřmi měsíci

super podívaná

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (29) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (10 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč