CARP TIME 2017/3 Official trailer

Všechny diskuze » Diskuze pod články » CARP TIME 2017/3 Official trailer

CARP TIME 2017/3 Official trailer

Založil Automat

Dne 6. 12. 2017 08:51

Odpovědí: 36

Diskuze k článku CARP TIME 2017/3 Official trailer.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (36) Starší Nejstarší »

Vetesnik

Vetesnik před desíti měsíci

Domino » tobe to leží v žaludku jako kdyby jsi v tom měl hroznej ranec nebo te tam David nechtěl zařadit :)))

Tibor Bugyi

Tibor Bugyi před desíti měsíci

Nechci se nikoho zastávat, ale nedokážu si představit kolik a která firma by musela platit Davida aby to dělal pro ZISK. Věřím že mu někdo dá boilie, věřím že si nechá zaplatit naftu. Ale čas který, musí „vysedět“ 3× ..... Už nikdo nezaplatí. Myslím tím jednou na rybách a cestě, podruhé u videa a potřetí u zvuku.

Tak ti co taky mají blbé narážky věřím že jsou ti, co si platí za odebírání tohoto pořadu, jinak nevidím jediný důvod proč se tak chováte.

Klidně vemte někdo auto, vybavení, a mnoho času a můžete s Davidem jezdit po Evropě a získávat materiál.

Tak ať se daří Dejve a ostatní si myslím že se máme na co těšit . Pokud Carp Time nebude dobrý, pak to můžeme kritizovat a David to udělá příště lépe.

Jsme rybáři, tak se Chotejně k sobě ohleduplně.

David Fořt

David Fořt před desíti měsíci

Domino » Od té doby jsem zde několikrát celou věc upřesnil. Nepotřebuji se o tom rezepisovat, jen snad že opravdu vůbec nemáte představu, co jsem musel abslovovat. Jsem si jistý, že většina lidí by se na to vykašlala už jen proto, že to bylo i finančně velmi náročné. Prostě jsem někomu naletěl a zůstal jsem s nám s poměrně nekvalitně natočeným materiálem. Seděl jsem u každé minuty střihu, vybíral po nocích materiál, hledal hudbu, přeložil vše do češtiny, psal komentáře, musel jsem být u namlouvání a když si myslíte, že je hotovo, tak se to vše rozpadne při přetahování z jednoho programu do druhého. Musí se to celé obarvit, přestříhat znovu, protože některé záběry byly příliš světlé. Takže začínáte nanovo. Datumy premiéry jsem oznamoval tak, jak mi bylo řečeno i slíbeno a skutečně jsem věřil, že tomu tak bude, neboť já jsem svoji práci a vše co jsem mohl, také stihnul udělat. Celé se to „podělalo“ díky jedné osobě, kterou již nechci více jmenovat. Bohužel mi tento člověk dlouhodobě lhal a já byl moc důvěřivý…Tak už to víte, ať ještě ten Balaton :-) Vy jste tam snad někdy chytal?

Domino

Domino před desíti měsíci

David Fořt »
20.12.2017…
polovina ledna 2018…
do 14 dní je to venku…
10.-12.2…
Tento týden premiéra…

Jsem zvědavy jak to bude pokračovat… vlastně se asi už ani nedá mluvit o zvědavosti, spíš o zábavě :-)

David Fořt

Domino » Tak buďte prosím trochu konkrétnější.

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před desíti měsíci

David Fořt » blbost.. :-)

Domino

„Hnědých nosů“ je tu dost, tak proč nenapsat realitu? :-)

ideafix

ideafix před desíti měsíci

Tvl, frajer se tu vyloup jak boží poselství, nesnažil se ani zorientovat a hned to odpálil :D slušnej vomáčka. Já vám nevim, ale jestli za ty CT nemá David pořádnej balík, tak je to taky trouba. Já bych vám nasral na ty monitory, hovno točil nějaký pořady. Polovina tý kapařský sebranky jsou stejně zakomplexovaný, nevděčný sráčové.
(Pardon za ty výrazy)

Drinks

Drinks před desíti měsíci

Vždy se najde nějaký chytrák..

David Fořt

NeBeroun alias Qwerty81© » To je hezký, že mě chlácholíš právě ty, díky kterému mám z minulosti hned několik šedých vlasů :-)))

NeBeroun alias Qwerty81©

David Fořt » Davide, klid.. ;-) když si necháš rupnout cévku, nebudou další díly :-)

David Fořt

Domino » Milý pane, vůbec nevím na co narážíte. Pokud jde o CT považuji za slušnost lidi informovat o tom, co se děje. Smějte se čemu chcete. To je zase jedno mně, jen si mezitím procvičte pravopis a nechte si ty „KECI.“ :-) Asi vám z nějakého důvodu ležím v žaludku, ale tak to má každý, kdo se snaží něco dělat. O těch ostatních se člověk dozví pouze v případě popichujících příspěvků od klávesnice.

NeBeroun alias Qwerty81©

Domino » Ty budeš celkem vostrej..

Domino

zase to nevyšlo??? co se stalo tentokrát??? už se tomu směju. Nejde o to kdy to bude, to je celkem jedno, jen ty keci DF okolo jsou k smíchu :-D
Připomíná mi to online z Balatonu… všechno parádně šlapalo ale nic se nechytlo :-D

NeBeroun alias Qwerty81©

David Fořt » to už tu několikrát bylo ;-)

metloš

metloš před desíti měsíci

No hurá, aspoň Qwerty81© konečně ušetří za antideprasíva !

Michal T.

Michal T. před desíti měsíci

Jsem zvědavý a těším se.

David Fořt

Tento týden premiéra.

David Fořt

David Fořt před jedenácti měsíci

Už se opravdu blížíme do finále. Premiéra nového dílu bude příští víkend v Komárně v prodejně MMrybárstvo. Nový díl má stopáž 1:20h, takže se bude na co dívat. Kompletní díl se objeví na youtube na našem novém kanálu a budou v něm tři kompletní výlety do Itálie, Chorvatska a Francie. Současně s tím se postupně díly z Francie a Itálie objeví na televizní stanici O2 TV Sport.

Johan

Johan před jedenácti měsíci

Pro ty nedockave, pristi vikend (10.-12.2.) bude premiera noveho CT v Komarne. DF bude hostem v prodejne MM rybarstvo a krome sveho programu sebou vezme i novy CT.

https://m.facebook.com/story.php?…

memphisto

memphisto před jedenácti měsíci

Mám takový dojem, že se carptimu nedočkáme pánové…nebo bude mít zpoždění 2 roky…což je asi to stejné…

Marek Poláček

Marek Poláček před jedenácti měsíci

Přesně.Carpti­me.....carpti­me…chceme carptime :))

Novi

Novi před jedenácti měsíci

Dobrý den :-) 14 dní uteklo jako voda a Carptime nikde :-) Jak to zatím vypadá? :-)

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před jedenácti měsíci

David Fořt » To zní rozumně :-)

David Fořt

NeBeroun alias Qwerty81© » Prostě příště už žádný deadline. Až to bude, tak to oznámím :-)

NeBeroun alias Qwerty81©

David Fořt » :-)

David Fořt

Já vím. Fakt se omlouvám, ale situace je taková, že pořad je kompletně sestříhaný, ale potřebuje ještě dobarvit, namluvit voiceover (který musím napsat a následně přeložit do EN), natitulkovat, to znamená česká verze musí mít překlady anglického mluvení a verze na youtube zase musí být přeložená celá do angličtiny. To musím také udělat. Celý problém vzniknul tak, že mi Robin oznámil, že to prostě neumí střihnout, že je toho moc…Musel jsem hledat někoho nového, u střihu jsem s ním musel kompletně sedět, protože je to nerybář. Střihlo se to v programu, ve kterém to zase ta další parta není schopná dobarvit, takže to budeme dělat znovu u mě, až se kolega vrátí z hor. Celková stopáž je 1.20h ve verzi pro youtube, která se rozdělí a v TV nakonec poběží dva díly. Já jsem už vše, co jsem na tom mohl udělat udělal, ale sami vidíte, co je na tom ještě práce. Prostě jsem absolutně nečekal ten Robinův poděl a před Vánoci už to bylo vše velmi špatně řešitelné. Do toho přišla nabídka z TV, takže se musí připravit více verzí. Do budoucna je již vše zase jak má být, tým je připravený, ale teď je potřeba si poradit s tímto. Osobně si myslím, že do 14 dní je to venku. Opravdu se velmi omlouvám, ale zase si myslím, že je to velmi povedený díl.

NeBeroun alias Qwerty81©

David Fořt » zdar, dnes je „polovina ledna“ :-)

Johan

Johan před dvanácti měsíci

David Fořt » Pokud Carp Time vytlaci z hlavniho vys.casu Ordinaci, hodne lidi tim asi naseres :)))

Ledňáček

Ledňáček před dvanácti měsíci

David Fořt » Kdo si počká , ten se dočká ! Aspoň je na co se těšit !!!

David Fořt

David Fořt před jedním rokem

123688-1-117.jpg

123688-2-987-nahled.jpg

123688-3-616-nahled.jpg

123688-4-210-nahled.jpg

CARP TIME NEWS! Přátelé, vim, že vás asi moc nepotěším, ale premiéra nového dílu Carp Time, která se měla konat 20.12.2017 se přesouvá na polovinu ledna 2018. Důvodů je několik. Tím nejzásadnějším je však skutečnost, že Carp Time poběží kromě youtube také na dvou opravdu velkých televizních kanálech. Jednom českém a jednom mezinárodním. Vzhledem k těmto závazkům musíme připravit tři verze pořadu o třech různých stopážích. Natočené je obrovské množství materiálu a časově jsme prostě nebyli schopni v předvánočním hektickém čase vše dokončit. Ještě jednou se vám omlouvám a prosím o pochopení. Jsem si jistý, že se máte opravdu na co těšit. Všem vám přeji krásné svátky. David Fořt

Upraveno správcem David Fořt v 09:00, 21. 12. 2017.

Dominik Mokriš

Dominik Mokriš před jedním rokem

Diki za info :)

Hudiny

Hudiny před jedním rokem

Dominik Mokriš » David pisal na fb, ze sa to zial posuva na polovicu januara 2018

Dominik Mokriš

Dominik Mokriš před jedním rokem

Nemal byť už dnes nový diel? :))

Michal T.

Michal T. před jedním rokem

Připomíná mi to videa od Nashe.Ale ta v uvozovkách hudba je hrozná.Spíše se hodí k nějakým skejťákům,než k rybaření.Ale jinak se na nový díl těším.

Příspěvek upraven autorem.

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před jedním rokem

Sláva!

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (36) Starší Nejstarší »

Nejbližší kaprařské akceDalší

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč