Představujeme značku HotSpot Design

Všechny diskuze » Diskuze pod články » Představujeme značku HotSpot Design

Představujeme značku HotSpot Design

Založil Automat

Dne 19. 11. 2012 02:12

Odpovědí: 104

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 2 (104) Starší Nejstarší »

Mitchell

Mitchell před sedmi roky

94602-1-515.jpg

Po delší době jsem se rozhodl napsat menší recenzi na trička Hot Spot. Zakoupil jsem si na jaře dvě trička od této značky a jsem s nimi maximálně spokojený a kvalita je suprová nosím je na rybách do práce prostě pořád. Brzy zakoupím další ;-) teď jsem je pral i sám a přežili to ve zdraví takže doporučuji jo a nepotřebují ani žehlit takže pecka ;-)

Radek Fox

Radek Fox před devíti roky

39613-1-127.jpg

:-)

David Fořt

David Fořt před desíti roky

Tak by jsme do 14 dnů měli mít skladem i bundu Carpfishing http://www.hotspotshop.cz/…fishing-i45/ v zelené barvě. Jedná se o limitovanou edici, italové jich nebudou dělat mnoho. Pokud by jste o ní měl někdo zájem, napiště mi SZ s vaší velikostí. Mohu jich objednat jen omezené množství, tak bych se do těch velikostí chtěl trefit.

DejvL

DejvL před desíti roky

pod stromečkem jsem našel jak mikinu carp fishing eco, tak i tepláky a můžu za sebe říct, že fakt super..jak materiál, tak design..a oboje dohromady vypadá fakt hoodně dobře…v reálu to vypadá ještě o 100% lépe než na fotkách:)

kobr.d

kobr.d před desíti roky

http://www.plastenky.com/index.php?… A můžu jít na pívo :-)))

Příspěvek upraven autorem.

Tulo

Tulo před desíti roky

kobr.d » tak to máš štěstí že jdu zrovna kolem a mužu ti nabídnout-http://www.plas­tenky.com/index­.php?cont=kata­log2&skupina=15&me­nu=6

kobr.d

kobr.d před desíti roky

Tulo » To první nepřichází v úvahu a když nad tím přemýšlím, tak to druhé taky ne. :-)))))
To si raději koupím pláštěnku. :-)))

Štefáno

Štefáno před desíti roky

Taky jí vlastním ale myslím že by mohli dělat větší je mi menší přes ramena a rukávy kratší

Poušťák

Poušťák před desíti roky

Tulo » pořád brečí jako želva..o))

Tulo

Tulo před desíti roky

kobr.d » naděláš.Parkrát nepujdeš do hospody,sem tam zustaneš v práci déle a je tvoje.))

kobr.d

kobr.d před desíti roky

Tulo » Ta by byla super. Ale 7000 Kč je hodně přes limit. :-(

Tulo

Tulo před desíti roky

kobr.d » a co toto??:))http:­//www.hortez.cz/pro­duct/bunda-tilak-storm:365/

Jaroslav Foltýn

Jaroslav Foltýn před desíti roky

21400-1-811.jpg

Už je doma. Paráda. Dostal jsem ji od přítelkyně…

David Fořt

kobr.d » Ahoj Dane, toť otázka :-) Do letního počasí jako takového to asi není, ale pokud bude pršet, tak po té bundě určitě také sáhnu. Není to jen větrovka, vevnitř je opravdu fleece, který hřeje. Pokud to ale nasadíš v létě v nějakým marastu jen na tričko, mělo by to být v pohodě. Je to taková bunda do nepohody. Lehká, nepromokavá a když je nutno, tak zahřeje.

kobr.d

kobr.d před desíti roky

21242-1-161.jpg

Otázka asi na Davida. Prosím tě, sháním něco nepromokavého, ale ne zimního. Něco co by šlo nosit za deště i v létě. Píšou, že mikro fleece podšívka je extra teplá. Tak nevím.

Carpkiller

Carpkiller před desíti roky

radek.t » díkes, těším se na ně…:-)

radek.t

radek.t před desíti roky

Carpkiller » Máš to nabalené poslední 4 volné kusy co byli navíc jestli to stihnu tak zítra posílám

.

. před desíti roky

Carpkiller » :))) já to mám v práci teď fajn, omladili nám za poslední dva roky kolektiv, stařeny byly odejity a šéfové si tady vysadili hejno mladejch a hezkejch pipének:)

Carpkiller

kok » Hm, tak to chápu:-)já to mám opačně, u nás je lepší, když se to holkám v práci nelíbí, páč fakt není oč stát…:-)

David Fořt

kok » Pipes and pints, slyšel jsem je naživo, dobrá partička. Včera jsem byl na Kollerovi, super koncert.

.

. před desíti roky

Carpkiller » na tom obrázku to zas tak růžově nevypadá, hlavně by se to tričko líbilo holkám u nás v práci a vo tom to je, i pankáč musí ustoupit:), jinak nejraděj bych samosebou chodil v rybářským a v barvách khaki:)

.

. před desíti roky

David Fořt » :), …taky už dozrávám, krom elektra začínám doma poslouchat aj pankáče:), momentálně naslouchám kapele pipe and pints, možná sem ten název blbě napsal, ale sympaťáci jak hrom a hlavně do toho punku hrajou na dudy, …prostě punkáči dudáci a má to říz:)

Carpkiller

kok » Jestli by sis koupil fialový tričko ty Punkere, tak už ty nápisi nemusíš řešit…:)
Ale to podle mně nejhezčí, Triko Carpfishing is my life, je opravdu v pohodě, celkem decentní, a hlavně super střižený…

David Fořt

kok » Souhlas. Tohle tričko je myslím nejlepší ze všech. Já ho na civil normálně nosím. Jinak punk bude brzy. Koupil jsem si zase po 20ti letech elektrickou kytaru :-))

.

. před desíti roky

Carpkiller » jinak to pošéfuj a nech vymrsknout nějakou punk edici:)

.

. před desíti roky

Carpkiller » to fialový kdyby nemělo růžovej nápis CAT což by mohlo být chápáno nerybáři jako kočka:), tak bych si ho koupil jako civil, ten motiv se sumcem paráda, se mně vážně líbí, jinak mikiny fajn střih, ta bunda ve stylu anorak parádní včetně barvy, …kuwa ale ty obr nápisy to hýzdí:(

David Fořt

Carpkiller » To ty nikdy jako řepa s ústeckou značkou nemůžeš pochopit! Grázle! :-)

Carpkiller

kok » Náhodou NO-KILL mikina je cool, moderní, zajímavá, dobře barevná…:-)
Triko carpfishing je taky super…každopádně fialoví sumcařský triko už je na mě moc, to už bych si opravdu neoblíkl…
ale je fakt že by se dalo ještě drobátko přitvrdit, musím je trošku pošťouchnout aby mi vymrskli nějakou HELL Carp edici…:-D

kobr.d

kobr.d před desíti roky

David Fořt » No to jsem taky byl. Celý rok jsem kvůli mikině a kulichu sekal dobrotu. :-)))

.

. před desíti roky

Carpkiller » hele v tý mikině ale nebudeš moc vypadat jako grázl, má takovej uhlazenej disco kapří styl:)

David Fořt

kobr.d » No to jsi musel být sakra hodnej :-)

kobr.d

kobr.d před desíti roky

David Fořt » Mikina a kulich už čekají ve skříni na Ježucha :-))

Vdolek

Vdolek před desíti roky

David Fořt » bunda pojede dumů,dost se mě tahle značka zamlouvá.je to i na normální nošení mezi lidi a to se mě líbí

David Fořt

Produkty HotSpot Design je možné nově zakoupit i vyzkoušet v kamenných prodejnách Niklova kaprařská speciálka v Kolíně a v prodejně Tomi-Korda v Praze, Kobylisích.

David Fořt

Koudela Tomáš » Ahoj, do takových extrémů bych ji určitě nedoporučoval. Nevím tedy úplně přesně, zda-li se ptáš na tu černou budu nebo na tu šedou. Ta černá bunda je taková vzdušná, vevniř má fleece. Já ji na rybách měl, když bylo okolo nuly a měl jsem pod tím termoprádlo. Tu šedivou nosím teď jako zimní bundu. Neprofoukne, je v ní teplo, ale do –10 bych zvolil opravdu jiné oblečení.

Koudela Tomáš

Koudela Tomáš před desíti roky

David Fořt » Ahoj velmi se mi líbí ta zimní bunda a chtěl jsem se zeptat jestli vhodná k vodě i v tomto počasí co nás teď trápí (- 10 st ) . Děkuju za odpověď

Carpkiller

Filla » Vždy't jo, HELL je moje druhý jméno, trubičko…-)

Filla

Filla před desíti roky

Carpkiller » to se ale rika o pekle, babovko ;)

Carpkiller

kobr.d » já bych sám sobě nic nepůjčoval, protože co Killer schvátí, to už nenavrátí…-)

David Fořt

kobr.d » Jestli ho do té doby uvidím, tak jo. Ty velikosti jsou ale úplně standartní, není potřeba o tom moc spekulovat.

kobr.d

kobr.d před desíti roky

Půjčíte Killerovi do Liberce mikinu Carpfishing Eco velikost L a XL na vyzkoušení a případnou koupi?

Carpkiller

David Fořt » přesně tak…A je to prej strašnej grázl…:-)

David Fořt

TOPR » Bacha na něj. Je malej, ale strašně wostrej :-))

TOPR

TOPR před desíti roky

David Fořt » Chudák malej Caprkiller,každej na něj bude šahat aby si to ohmatal,taky si šáhnu -:))

David Fořt

20156-1-364.jpg

Tohle je sice mimo carpfishing, ale myslím taky velmi povedené. Nová kolekce „ElDiablo“ by Yuri Grisendi. Budeme ji mít koncem týdne skladem.

David Fořt

Drinks » Už jsem se dohodnul s Mirasem, že budeme na Kapří pohodě. V Břeclavi by v tom měl lítat oblečenej Carpkiller, takže se na to budeš moct podívat :-)

Drinks

Drinks před desíti roky

Bude nějaký vzorek na CSM v Břeclavě?

stepa23

stepa23 před desíti roky

trošku jak na motokros, ale tak zas lepší než drátem do oka :-)

David Fořt

Rostisla Wator » Ahoj Rosťo, díky moc za recenzi. Máš u mě kulicha :-) Myslím, že to taliáni dělají moc chytře. Nalezli díru na trhu. vyrobili oblečení, ve kterém se může rybář „identifikovat“ ve společnosti. Někdo poslouchá hip-hop a oblečení k tomu má, někdo je metalista a taky si k tomu něco sehnal. pro rybáře se vyrábělo oblečení pouze na ryby, ale moc toho nebylo i pro běžné nošení. Co nám to přišlo, už v ničem jiném nechodím. Nosím to do práce i do baru. Nejenže to super vypadá a je to příjemný na nošení, ale konečně mám něco, v čem se cítím opravdu spokojený. opravdu dobrý nápad.

Rostisla Wator

Rostisla Wator před desíti roky

Robin »
jojo,právě proto jsem to tak napsal,ať si to každý přebere po svém…:)

Robin

Robin před desíti roky

Rostisla Wator » Jak jako „vyjadrit svoji orientaci a zivotni smer i na verejnosti“? To je docela zavadejici.. :))))

Rostisla Wator

Rostisla Wator před desíti roky

taky něco z našich postřehů:
http://www.extremecarping.cz/…/test06.html

David Fořt

19917-1-300.jpg

19917-2-978-nahled.jpg

19917-3-851-nahled.jpg

A ještě..

David Fořt

19916-1-150.jpg

19916-2-616-nahled.jpg

19916-3-101-nahled.jpg

19916-4-771-nahled.jpg

Později, ale přece. Pár fotografií z pražské výstavy Moderní rybář, kde jsme na stánku U Habakuka prezentovali značku HotSpot Design.

Josef Novák

Josef Novák před desíti roky

Ta zelená bunda je úžasná! Kam se hrabou hadry od Armaniho! Aby bylo jasno, ty taky nenosím! ☺☺☺ Ale jak říkám, se šedesátkou na krku by se mi smáli mladí i staří!

David Fořt

kuban » Napiš mi klidně po SZ, jak jsi velký a já ti poradím. Už tak nějak vím, co komu sedí.

kuban

kuban před desíti roky

David Fořt » Ok,dík za info,zkusim to :o)
Kolikrát zůstává rozum stát,od jednoho výrobce mám trička jak XL,tak L a myslim,že jedna mikina je i eMko.No,objednám a snad bude sedět.

David Fořt

kuban » Tahle má záda čistý, je to klasická mikina s kapucí. Má dva druhy potisku, normální a reliéfní. Myslím, že ty velikosti sedí. Já jí mám L, ale nejsem žádnej titán. XL odpovídá, máme XXL, ale ta už je opravdu velká, na výstavě tyhle velky kupovali chlapi okolo 2m výšky. Trochu jiné číslování mají tepláky. Ty jsou o něco větší, ale zase záleží na typu člověka. Prodali jsme jich taky už někoílik XXL, ale já mám třeba L mikiny a tepláky si vzal M, pže ty L na mě jsou moc dlouhý.

kuban

kuban před desíti roky

19564-1-507.jpg

David Fořt » Ahoj,odpovídá tedy XL běžnému XL?
Nějak jsem se zakoukal do mikiny,záda má čistý nebo taky popsaný?

dasty carp

dasty carp před desíti roky

Tulo » Musíš vše také vykecat)

judas.d

judas.d před desíti roky

Tulo » a já myslel že růžovou nosíš jen ty:-)))

Tulo

Tulo před desíti roky

dasty carp » Vždyť jsi říkal že se ti líbí ružová.

T.Karel

T.Karel před desíti roky

David Fořt » Jo ta zelená je super .Do té půjdu taky budu mít obě :-)

dasty carp

dasty carp před desíti roky

David Fořt » No ta zelená co jsem právě viděl je hezčí,,Tu bych si i koupil)))Ted si nakoupí všichni černé a pak si koupím zelenou))))

« Nejnovější Novější Strana 1 z 2 (104) Starší Nejstarší »

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč