Carpfishing France 2017 - část 1

Všechny diskuze » Diskuze pod články » Carpfishing France 2017 - část 1

Carpfishing France 2017 - část 1

Založil Automat

Dne 3. 7. 2017 14:58

Odpovědí: 16

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (16) Starší Nejstarší »

Ondřej Smetana

Ondřej Smetana před dvěma týdny

Excelentní video! Mě se to líbilo, jen tak dál chlape.

Honza 68

Honza 68 před čtyřmi měsíci

ideafix » já myslel že tě štve to že dělá reklamu na to světlo do bivaku . Honza 68

ideafix

ideafix před čtyřmi měsíci

Honza 68 » netušim o čem mluvíš. Je mi fuk co kdo používá a fakt to z těch videií nezkoumám. Okomentoval jsem pouze věc do očí bijící.

Honza 68

Honza 68 před čtyřmi měsíci

ideafix » dneska to je těžké někoho odsuzovat že dělá reklamu na něco každý kdo se zabývá moderní kaprařinou tak každý pozná sám co je to za prut naviják stojan bižuterii bivak lehátko a vše kolem kaprařiny a může to být i bez nápisu a na tom videu poznáš skorem vše a nechci nikoho obhajovat Honza 68

NeBeroun alias Qwerty81

NeBeroun alias Qwerty81 před čtyřmi měsíci

Makovnik » já jsem to v mobilu přehrál…

Drinks

Drinks před čtyřmi měsíci

Makovnik » Špatně nastaveno u toho, kdo to nahrával, řekl bych.. Častý problém..

Makovnik

Makovnik před čtyřmi měsíci

Skoda ze video nejde prehrat na mobile, teda aspon mne nie. Cim to je?

Šela

Šela před čtyřmi měsíci

Super …

charon

charon před čtyřmi měsíci

Me to video supr bavilo. Koukatelny.

pablo

pablo před čtyřmi měsíci

ideafix » Keby len kaprársky :D

ideafix

pablo » pamatuju si sakovaní i sumce. Jsi prostě kaprařskej vyvrhel :D :D :D

pablo

pablo před čtyřmi měsíci

ideafix » No jo… Ale tak ako keď bola aferka že sakujem ryby… Proste to tak bolo tak som to tam dal… Ak by ma chytili doplatil by som na to… Ale keďže má nechytili chytil som ja :)

ideafix

pablo » vim. Už delší dobu ji vlastnim od RM. Jen mi tyhle záběry sedí víc do produktového videa jak do tvojeho. Ale jak jsem psal, mám pro to pochopení. Vždy je něco za něco. S tim nerespektovánim ať už smysluplných či nesmyslných pravidel je jedna věc. Točit to na video a pouštět do světa věc druhá. Podle mě je to zbytečný.

pablo

pablo před čtyřmi měsíci

Aha sorry už mi akosi vypadlo čo v tom videu bolo…áno hlúpe pravidlá nerešpektujem či už pri vode alebo kde kolvek inde…ak tej lampe ani nebudem nič písať… Nepáči sa ti… Kúp si od inej firmy… Je to pecka taká lampička ;)

pablo

pablo před čtyřmi měsíci

ideafix » Jaké pravidlá? Skus upresniť

ideafix

Nelíbí se mi, jak veřejně sereš na jasně daný pravidla, točíš to na video a publikuješ na internetu. Jak to chodí víme všichni aspoň trochu zasvěcený, ale tim, že to takle pouštíš ven, nám chčiješ do bot všem. Neděkuju. Ty nesmyslný záběry na světlo jakože i chápu, ale stejně mě rozesmály. Tvoje věc jakou cestou se chceš vydat. Už ale nejsi ten zajímavej punkovej Pablo. Škoda. Ryby krásný, o tom ani potom.

Příspěvek upraven autorem.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (16) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (30 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč