Rozhovor: Ray Dale-Smith

Všechny diskuze » Diskuze pod články » Rozhovor: Ray Dale-Smith

Rozhovor: Ray Dale-Smith

Založil Automat

Dne 19. 10. 2012 05:41

Odpovědí: 85

Diskuze k článku Rozhovor: Ray Dale-Smith.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 2 (85) Starší Nejstarší »

Marcel Peřina

Marcel Peřina před devíti roky

Drinks » jako jestli přes zimu nezrezly?

Drinks

Drinks před devíti roky

Tak co? Nějaká nová zkušenost s háčky?

Modrý šílenec

Modrý šílenec před desíti roky

Poušťák » Tož uvařit a zežrat :-)) K večeři tak deset raků a když to udělá každý tak bude za chvilku po problému :-))

Raggo

Raggo před desíti roky

Zdravím všechny nadšence a fandy nových ATS háčků. Schodou okolností se mi doma nahromadilo 7 pytlíků těchto zbrusu nových Cranked hooků velikosti 8. Pokud by byl zájem přenechám pytlík za 9 pětek. Na mě jsou zkrátka až moc vostrý :)))

Rick

Rick před desíti roky

17406-1-940.jpg

Radek Fox » no nevim jak dlouhy by jsi byl rád když se do tvoje oblibení vody nastěhuje pár desitek tisic krabiček.
Loni byl v NL hromadna havarie když kraby se přestehovaly přes hraz,a auta přes ni uklouzli do přikopu. Jediny kdo z toho má radost jsou činany ktery to sbirají do restaurace

Radek Fox

Radek Fox před desíti roky

Rick » Mne by takový rak moc potěšil, protože bych ho s parťáky s chutí sežral :-)

Ťava

Ťava před desíti roky

dasty carp » jsem přesvědčen o tom, že budou OK, popisoval jsem tu komedii kolem, ale to už pro prodej musí být…

Rick

Rick před desíti roky

Marcel Peřina » nevim nebo znáš kraby z NL :) takový půl metrový obluda ktery se veší na montaž v noci umí pěkne nastvat

dasty carp

dasty carp před desíti roky

Marcel Peřina » Dej pokoj z rakama))))))))

dasty carp

Ťava » To je správné udělej si usudek sám.Pak napiš jak se ti jeví,Uvidíš)Dle mě je špatné oněčem psát že je to špatné bez jakéhokoliv odzkoušení.)

Marcel Peřina

Marcel Peřina před desíti roky

My blbci z Labe můžeme být spokojení. Ale jen prozatím ...... než nám tam nasadí gigantické raky…

Ťava

Ťava před desíti roky

dasty carp » teď jsem obědnal, tak jsem zvědav.....

dasty carp

Poušťák » Ahoj a proč by ten háček nemohl být lepší???,Já také nevěřím nikomu a co čtu pokud si to neodzkouším.Ale dle mě konkrétně u háčku ATS je to krok vpřed co se týče jejich ostrosti.Hledal jsem háčky typu LS.Chytal jsem i dříve od Carp u rs.ale přestal stály za hovno,Nakonec jsem skončil u Kordy LS-x,ty jsou dobré a dají se použít vícekrát jen je musíš dobrušovat,Tak jsem si řekl že tyto odzkouším a to ostří je super,jak víš chytám převážně na Labi a ten háček je opravdu i po sedmi kaprech stále gut a po dvou tlouštích,.Ted jsem byl na noc a háček mám stále navázanej a jedu zase zítra na dvě noci a pak na týden a jsem zvědav jak dlouho to ještě vydrží,Ale už to co vydržel po jedné noci není nebo nevím o lepším háčku,Na háčky jsem pedant.Dle mě je to pokrok stejně tak jako dřív bylo video ,pak dvd a ted tablet co bude za pár let?To samé je u háčku konkrétně u toho typu,..Vem si co se dříve dělalo za dráty?? A co se dělá ted?Prostě to jde dopředu..Odzkoušej ho a pak mi dej vědět..Třeba ti nesedne,každému nesedí to co jinejm,ale já jsem z něj nadšenej a háček je to nej na montáži ,ale to ti nemusím povídat)

Ťava

Ťava před desíti roky

Poušťák » :))

Poušťák

Poušťák před desíti roky

Ťava » jak to není vymyšleno v Englicku a vyrobeno v Yponsku,tak na to těžko chytneš kapra…o)))

Ťava

Ťava před desíti roky

Poušťák » konečně někdo to napsal, je pravda, že na starším videu říká Ray úplně to samí o starší verzi CRU háků......nez­ničitelny, nejlepší japonskej drát, všichni to používají......já si je stejně koupím, protože je mám rád, ale sledovat to je prd…el
http://www.youtube.com/watch?…
http://www.youtube.com/watch?…
pro srovnání

Poušťák

Poušťák před desíti roky

Vrátili jsme se z Pareloupu a upozornuju vás,že v takovém množství velikých raků na skále neobstojí ani ten nejlepší háček.Je pozoruhodné co s tím rak do hodiny stihne udělat za divy.Předtím byl nejlepší tamten,nyní tento,zítra novinka a pozítří supernovinka.Jenom masáž na nás blbce a naše peněženky.

Radmon-Fox

Radmon-Fox před desíti roky

Lumír » Lumíre neodbourají konkurenci…O nějaký týden dřív jsou na trhu háčky Solar S 101.Pro mě jednička,která nepotřebuje reklamní masáž-naprosto precizní,dokonalý háček jako vše od Solaru :) Momentálně asi nej co se dá pořídit…

Milan V.

Milan V. před desíti roky

dasty carp » věřím ti brácho, hned bude u vody příjemněji :-) jdu do nich …

dasty carp

Lumír » Jo,,pokud mi něco sedí a je to dobré řeknu to otom,kdyby to nebyla pravda napíši že je to šmejd,ale tady je na místě napsat SUPER.

dasty carp

Milan V. » Kámo já že jsem na háčky pedant ale toto bylo super na dnešek jsem měl dost kaprů plus havět tlouště a držel ostří ..

Milan V.

Milan V. před desíti roky

Jak to tu tak čtu, musím je taky prubnout…

Lumír

Lumír před desíti roky

dasty carp » Čau, vidím, že z ATS háčků máš stejný dojem jako já (a vlastně už strašná spousta dalších kaprolovců). Jak jsem psal níže – jsou hezký, lehký, v super vzorech, ale ta výdrž jejich ostří je něco, čím totálně odbourají jakoukoliv konkurenci. Přesně to, o čem píšeš – taky jsem navázaný návazce s ATS háčkama ještě nikdy neměnil kvůli ztupenýmu háčku.

dasty carp

Tak od včera jsem do dneska u vody.A zkouším nové LS -ATS ve velikosti 6.Jelikož chytám jen tento typ hacku tak jsem byl opravdu na nej zvědav.Oproti Kordovi LS x.je Carpurs ve velikosti 6.mensi.Mám Ho na obou prutech na jednom z cervikem a na druhém bez.A musím podotknout že je to namrd)))pardon na ten jeden háček jsem vytáhl 6kapru od 7 kg do 10kg jeden necelých 11kg a nej.zatím 16.20kg a jednoho tlouste a mega jesena a háček stále jako nový.Ostrost super ani jedna ryba nespadla ..Už teď vím co nakoupil místo pana Kordy))Takže za mě zatím pecka jsem nadšen.Jelikož jsem na háčky pedant tak toto nemá chybu.Určitě jsem to nečekal za to bude tak dobře.Ale zaplať pánbůh .Uvideme dál jak se jim povede sezóna ještě nekončí.Dasty.

madro

madro před desíti roky

zaujmavy poznatok našich chlanov … uz fakt neviem co si mysliet a to som dnes osobne cez telefon roprval ako sa tie haciky chovali …

http://www.slovenskyrybar.sk/forum/index.php?…

Hagin

Hagin před desíti roky

akorát sem dojel z ryb,byl sem na 3 dny a a na longshank č.6 v ATS verzi sem vytahl kolem 10 kaprů všechno kolem 6–10kg a háček je furt ostrý takže ho ani měnit nebudu a už je znovu v penále nachystaný :))luxus ostrost

TOPR

TOPR před desíti roky

kok » Pšššt,tady se snažím vystupovat jako odborník:-)a jinak jsou to zbrojováčky ještě po dědouši.

dasty carp

Mikeeclipse » Díky))

MikeT

MikeT před desíti roky

dasty carp » Nepochybuju o tom, že něco lapneš :-) Máš to ted skvěle rozjetý :-)..Tak at se zadaří :-)

dasty carp

Tak už mám doma LS nové ATS na první pohled se mi jeví skvěle,už se těším až je navážu,,což bude brzy))A pak dám info jak se chovají pokud něco lupnu.)

cba

cba před desíti roky

Raggo » já jsem dostal darem od Karla Nikla ty nový continental snag hooks velikost 6, a můžu říct že to jsou nejlepší háčky jaký jsem kdy používal, vydrží neskutečně dlouho ostré akorát jsem zjistil že ač jsem býval zapovězený nesmršťovačkář, tak na tyhle háky je to o dost lepší s ní, ryby my nepadaj.. jiný ATS jsem nezkoušel, ale jsem velmi příjemě překvapen z těch continentálů

.

. před desíti roky

TOPR » miro nerozumuj, beztak tam vážeš zlatý háčky značky Kovosvit s lopatkou velikost 2/0 a rovnátko máš z brčka od piňakolády:)

Čeko

Čeko před desíti roky

Rick » asi sa nerozumieme tu 1* som dal za to interviu pri vode s Rayom,fotku v bare som dal len tak ako spomienku na Raya :-)

Čeko

Čeko před desíti roky

Modrý šílenec » čaw Milan,tak my sme tam pili Hrušku a Ray prišiel slušne s flaškou vínka či si môže sadnuť a porozprávať sa bola to pre nás veľká česť sedieť s Rayom,Milan neuveríš ,ale ostal tam aj kôli koláčom ktoré napiekla Dráčikova Janka :-)))

Rick

Rick před desíti roky

Čeko » Já bych nebyl tak překvapeni, bud jsou u baru lidi ktery maji stejní koniček a tlachaji až do ránu anebo jsou u baru lidi ktery honi penize mlati se po hlavě, víc bych v tom nehledal :)

Příspěvek upraven autorem.

Modrý šílenec

Modrý šílenec před desíti roky

Čeko » Pokud si mal dost červeného, tak si Raya udržal dost dlho ;-)

madro

madro před desíti roky

u mna Longshan je č.1 pouzivam ho niekolko rokov a myslim ze je to tak 7–8 rokov ..... nieje to hák do prekazok tam ma ineho favorita. Vratil som sa vcera z labe a skusal som prevedenie ATS a ostrost super fakt sedeli perfektne a to som lapal aj jalcov a pleskacov a tie dokazu haciky paradne zatupit … jedinemu komu sa nepacil LS bol amurko ale zdolal som ho aj ked vyrovnal ramienko …

Čeko

Čeko před desíti roky

17165-1-205.jpg

ešte jedna s Rayom na Carp Show Slovakia 2011,bol milo prekvapený atmosférou na CS ako sa chalani z rôznych teamov dokážu baviť a posedieť spolu a samozrejme vypiť aj nejaký ten drink :-)))

TOPR

TOPR před desíti roky

Původní háčky pro mne totál za jedna,hlavně Centurion a Longshan,vše ve velikost převážně č.6. a č.8.Tyto háčky při správném navázání ani nepotřebují žádné rovnátka.A při uvedení nové série na trh a zlevnění té staré cca.na polovinu ceny jsem si za krásné peníze udělal zásobičku na hezky dlouho.Také nechápu co se dá nově řešit na tam co funguje tak dobře,nicméně nové taky testnu třeba do mělké vody pro jejich matovou úpravu.

Čeko

Čeko před desíti roky

17151-1-716.jpg

Rozhovor je OK dávam 1* :-) super ,len tak dalej :-)
spoločné foto s Rayom po skončení Carp Show 2012 v Bratislave ,tak že Orthodox Carp,mr. Ray a Team Star Baits Fra. a SVK :-)))

MikeT

MikeT před desíti roky

Pitris » No i to je možnost :-)

Pitris

Pitris před desíti roky

Jen jedna úprava překladu, C-Max by běl být podle mého Cemex (http://www.cemexangling.co.uk/). Pravidla tam vidím, ale co se háčků týče tak je to jen No long shank curved hooks a No bent hook. O těch protihrotech ani slovo, dle mého je to blbost a Ray už blbne :-)

Michal S.

Michal S. před desíti roky

dasty carp » Jasný zkusím ;)

dasty carp

Michal S. » Odzkoušej si to máš dva klacky na jeden si to narovnej a na druhej to nech tak jak to uvážeš a uvidíš co ti bude lépe sedět,Spíše jak to bude sedět kapříkovi v tlamě.

Michal S.

Michal S. před desíti roky

dasty carp » Děkuju. A mám to nechat tak jak to uvážu? Nebo to narovnat nad párou?

« Nejnovější Novější Strana 1 z 2 (85) Starší Nejstarší »

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč