Zimní závod WinterCup Roudnice

Všechny diskuze » Diskuze pod články » Zimní závod WinterCup Roudnice

Zimní závod WinterCup Roudnice

Založil Automat

Dne 21. 12. 2016 12:41

Odpovědí: 299

Diskuze k článku Zimní závod WinterCup Roudnice.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 7 (299) Starší Nejstarší »

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před třemi roky

Jedny závody a tolik filosofickych komentářů :)

Danda05

Danda05 před třemi roky

Dida » přesně tak, ja bych na to tady vůbec nereagoval, ale přijde mi blbý obhajovat něco takového tím, ze to neni zakázáno a ze přeci je nejdůležitější vyhrát. Jako taky nejsem Mirek Dušín :-) ale tohle ne..

Dida

Dida před třemi roky

Danda05 » priste zacnou ostatni take taktizovat, az povede nekdo jiny, zacnou se do vody hazet mejdla a jine prostredky, to take neni zakazane… a umejt spinu na rybach preci taky musis :-))

.

. před třemi roky

s odstupem času sem došel k závěru že za vše může pořadatel závodu:). Kdyby to bylo o flašku rumu v přátelském duchu, jistě by tam nikdo netaktizoval, hold na prachy lidi slyší. No a tady za tu psanou smršť může zase šéf tohohle webu:). Nedávat sem takové provokativní nesmysle, nikdo by se tu nehádal, …hold neselektují a pak se to tu hádá. Stejně jako ta muchlovačka s kaprem vedle. Každej po zkušenostech ví že se to zvrtne a bude srandy kopec, a stejně si to sem ten david dá a ještě se k tomu otevře diskuze:)). Nehledě na to že společensky nebezpeční jedinci jako je Ráďa tady mají volný přístup bez dozoru dospělého, a mě taky nikdo necenzuruje. To je pak těžký:)

Danda05

Danda05 před třemi roky

Strunko-alias-Redrag » přesně tak, máš pravdu pravidla to nezakazují, ono taky není pravidlo pustit v tramvaji starou babičku sednout..To je prostě slušnost. Ale k tomu te nikdo nutit nemůže. Když sis sednul první tak seď a nech ji stát, je to dle pravidel.

Dida

Dida před třemi roky

Strunko-alias-Redrag » je to ostuda rybariny a vsech fairplay zavodu

Strunko-alias-Redrag

Strunko-alias-Redrag před třemi roky

Podle mě tím nic neporušil a je to jeho osobní věc kolik tam nahazal krmení když to závod nezakazuje tak ma na to právo.
Tak bych ho neodsuzoval.

Maši

Maši před třemi roky

Davide tobě taky hezké svátky a těšim se na viděnou v Praze na výstavě .SMAŽ TO CELÝ A BUDE KLID

David Fořt

David Fořt před třemi roky

Uzavírám tuto diskuzi. Chci se Hofimu omluvit za jeden z posledních příspěvků, kde byl naprosto neprávem nařčený, že při závodě použil pro spálení místa „dávku krmení naloženou ve sprchovém gelu.“ Samotnému je mi trapné psát a řešit tady takovouhle kravinu, ale čte to hodně lidí a všichni víme, že takhle to opravdu nebylo. Chci být férový a to ke každému a i když můj názor je v této věci neměnný a s Hofiho taktikou, kterou na závěr prvního kola použil se z hlediska své povahy nikdy neztotožním a nikdy bych ji nepoužil, je nutné uvést věci na pravou míru a ta je popsána v článku. Zde stojím jednoznačně za jeho autorem a opravdu ne z důvodu, že je to člen týmu IB, ale prostě proto, že mám od začátku pocit, že taková „taktika“ do kaprařiny nepatří. Jsou Vánoce a moc vás prosím, už žádné provokace. Bavit se lze i slušně a bez urážení. Nechci tuto diskuzi mazat. Promazal jsem pouze příspěvky, týkající se pouze tohoto úletu, který byl úplně zcestný a jsem si jistý, že si jeho autor uletěl v návalu jiných příspěvků, které se tu objevily a nebylo to myšlené tak, jak to nakonec vyznělo. Pokud někdo chce ještě něco napsat, tak prosím bez útoků, urážek, provokavcí a jedovatých komentářů. V opačném případě budu vše mazat. Děkuji za pochopení a všem slušným kaprařům přeji krásné svátky.

Šakal

Šakal před třemi roky

Lubos25 » nemusis privierat oci. Aj tebe Stastne a Vesele.

Lubos25

Lubos25 před třemi roky

Šakal » Šakale Šakale…

Co ti na to napsat ?!?

Asi přivřu oči a napíšu ti jen

Veselé Vánoce krásné svátky a šťastný nový rok

David Fořt

Zajímavá diskuze je v UK styl rybaření :-) O knížkách. Přesuňme se tam. Já zítra nějaké dostanu. Nebudete mi to asi věřit, ale od tchýně. Je to velmi vzdělaná žena, mluví plynně anglicky, tak to objednala přímo z UK :-) Super dárek, kterej se bohužel provalil, pže to přišlo domů a já to přebíral, ale i tak skvělej nápad a moc se na ně těším.

Pišta

Pišta před třemi roky

David Fořt » Správně ukonči to.Tohle byl závod jen pro zvané,Jestli něco vzniklo nebo nevzniklo, to si měli vyříkat tam mezi sebou.A přestante tady brečet.

supinna

supinna před třemi roky

David Fořt » Tak než jsem to sesmolil, tak jsi další postup navrhl sám…

supinna

supinna před třemi roky

Barosak » Jak už někdo psal- nejlepší bude,když požádáte Davida, ať to tady celý ne zamkne, ale smázne. Zdá se mi, že vám to trochu přelízá přez hlavu.

David Fořt

Pánové, končíme. Už je to opravdu mimo mísu. Zamykat to tu nechci. Prosím o pochopení. Přeji všem hezké svátky.

Šakal

Šakal před třemi roky

CTTimata » Topiaci sa aj slamky chyta.. tak by som to cele nazval. Ked uz tu bola rec o nejakych prislioviach.

CTTimata

CTTimata před třemi roky

Šakal » vsetci vieme ze ide kktinu, co sa vytiahla uplne zbytocne na web. :-)

Šakal

Šakal před třemi roky

Lubos25 » Ja som to velmi dobre pochopil o co tu ide, len zda sa, ze ty nie.

Lubos25

Lubos25 před třemi roky

David Fořt » prosím tě zamkni to tu… jen málo lidí pochopilo to o co tu šlo a teď už to tu bude jen tahání za slůvka a opravdu to ničemu nepomůže ba naopak

Lubos25

Lubos25 před třemi roky

Šakal » (Reakce na Ráďa)

Vy dva by jste měli jít do politiky tam by jste se ztratili mezi těma chudákama

Šakal

Šakal před třemi roky

Co tu vznikne z jedneho uplakaneho clanku, hm… ziiraam..

Mates_L

Mates_L před třemi roky

Ráďa » len pozor pozor aby Vám nenasnežilo do nosa keď z toho svojho fára vystúpite Vy HVIEZDA ;) :D

Vojc29

Vojc29 před třemi roky

Jako malý děti pořád. :) Kterým někdo chce sebrat hračku… nezlobte se pánové ale to že se tady navzájem pěkně titulujete jen ukazujete o čem to všechno je. O ničem jiném než vaší blbosti.

Martin Jandík

Martin Jandík před třemi roky

Ráďa » mysli si o mě co chceš, stejně jako si to já myslím o tobě…jen jsi zase názorně ukázal jak pečlivě se čte tahle diskuze! Jinak by jsi věděl že jsem to napsal já, hned na začátku v reakci na vyjádření mistra Hofierky! Je ti u prdele o čem článek byl, hlavně sem napsat nějaký hovno a pak ho tu dva dny rozmazávat!

.

. před třemi roky

Ráďa » Ráďo jen drobná korekce, …v rozhořčení si napsal etiketa, …etiketu máš třeba na balených rajčatech:)

Příspěvek upraven autorem.

David Fořt

Sklidníme to, pánové. O nikoho se tady žádný pruty lámat nebudou, to sem absolutně nepatří. Stejně tak ale sem ale nepatří řeči o kolech a automobilech. Ani ta nejlepší kára tě nedoveze na ty kouzelný místa, kam se Kok na tom kole určitě dostal. Na snobskej revír určitě a dáš si to neblejskaný fáro kolikrát i za záda, ale to je téma pro jinou diskuzi, než je tahle. Jedu pro dárky, buďte tady k sobě prosím slušný.

Ráďa

Ráďa před třemi roky

Martin Jandík » Takže to jsi Peterovi napsal ty? :-) Ty, který se sem jdeš bít v prsa a hlásit něco o rybářské etiketě – píšeš lidem, že o ně budeš lámat pruty? :D V tom případě jsi ubožáček na druhou. Tímto se k tomuto celému přestávám vyjadřovat, protože jsi jasně ukázal, jak etický jsi člověk :D

PS.: Klidně mi to lámání prutů přijet ukázat osobně, ty komický hrdino, už teď mám určitě stejně jako Hofi husí kůži :D :D

.

. před třemi roky

Martin Jandík » prdět na to, jak už tady vsal vojc 29, polknout hořkou slinu a neřešit, dá se s tou křivdou žít i bez zveřejnění, …ono se tím stejně nic nevyřeší. Lidi teď jen ví že Hofi je kujon:), ale to je tak vše, borec umí a firmě to stejně nijak neuškodí, né li naopak. Já třeba vím o jednom závodníkovi kterej vyhrál větší závod než ten váš, v podstatě vydrbal se všema okolo jen protože je mazanej a dokonce možná pravidla porušil a docela vtipným způsobem:). Akorát teda nepodělal nikoho okolo, jen pomohl sám sobě, …a udělal by to každej druhej kdyby ho to napadlo. Hold ceny jsou lákavé a lidi jsou koumáci, tak to prostě je:)

Vetesnik

Vetesnik před třemi roky

Tak jsem to celé učetl a podle mě by to nebylo marné vydat knižně :)))

Martin Jandík

Martin Jandík před třemi roky

Ráďa » milý Ráďo, pro začátek bych byl rád, kdyby jsi vynechal to familiérní oslovení příteli. Tvůj přítel nejsem a v nejbližší době asi nebudu…přestává mě bavit reagovat na vaše příspěvky, protože se uplně vytrácí důvod, proč jsme se v článku o závodech na Roudnici zmínili o chování pana Hofierky!!! A než někoho nazveš zamindrákovaným ubožáčkem, nezapomínej na to, že reálný svět není tak velký jako ten virtuální, s ohledem na to že ten ubožáček těch prutů má opravdu hodně…

.

. před třemi roky

supinna » :)), já z toho mám srandu, jsem ještě v práci a zabíjím čas, zakázku mám hotovou a tady to uteče:)

supinna

supinna před třemi roky

kok » Teprve teď začínám oceňovat, že mám dnes volno a můžu to tady sledovat pěkně čerstvý. Stomeček mám ozdobený a tak díky tomu vidím, že kvůli tomu abys byl za mediálního gurů, jsi ochoten udělat téměř všecko..:)))

Vojc29

Vojc29 před třemi roky

supinna » Tak to je správný každý by si zatím měl aspoň stát když už to NAPÍŠE ( potažmo řekne) .

supinna

supinna před třemi roky

Vojc29 » Ani bych si ho nenechal vzít :))

Vojc29

Vojc29 před třemi roky

kok » To si vem teda raděj tak troje hadry aby si je stíhal sušit u ohýnku a střídat :)))

Vojc29

Vojc29 před třemi roky

supinna » Neřekl bych ale neberu ti tvůj názor. Já tvrdím že to jsou uplně diametrálně rozdílné podmínky pořád ale to ať si každej porovná sám :)

.

. před třemi roky

Ráďa » nebuď nafrněnej, na auto ti seru, …vyzvedneš mě před barákem jak bývám zvyklej a jedem, pojedem bomby, …nahážem do vody pár kýblů a do rána se nezastavíme. Odfotíme nějaký bombarďáky a pak jim to tady natřem. Společně tu kaprařskou scénu rozsekáme na hovna. Jak vidíš, tak samotnýmu se ti to ráno nepovedlo. Musíš šťourat pod žebírko a né sem solit nějaký fotky a nesmysle

Vojc29

Vojc29 před třemi roky

kok » Díky. Od tebe to na Svátky zahřeje :D :))))… Ono to tak prostě je ale proč na to mi ještě nikdo neodpověděl.

supinna

supinna před třemi roky

Vojc29 » Chtěl jsem říct, že každá voda má podle hloubky nějakou setrvačnost , než zamrzna. Jestli nejsem úplně blbej, tak bych řekl, že na to ryby s aktivitou reagují. A pokud voda dosáhne stavu, že zamrzne, nebo lépe- začne zamrzat, bude předpokládám rybí aktivita podobná, bez rozdílu národnosti :)) (nebo číslu na kalendáři)…

.

. před třemi roky

Vojc29 » to je asi nejrozumnější názor jaký sem tady četl ( viz. níže jak jsi psal smoldovi )

Vojc29

Vojc29 před třemi roky

supinna » Já teda vidím zásadní rozdíl mezi půlkou listopadu v Hungary a půlkou prosince v Česku ve Východních Čechách. Když jde teda o ty kliamtické podmínky. A je jedno jestli voda zamrzala nebo ne.

Ráďa

Ráďa před třemi roky

supinna » V jeho virtuálním světě při stahování fotek cizích kaprů zamrzá všude ve stejnej čas :D :D Ten člověk mě opravdu baví :-)))

Vojc29

Vojc29 před třemi roky

smolda » Jasně no. Já asi ani nemám touhu závodit když to neustále pozoruji. Nevím no celkově mám takovej pocit že si lidi neumí a nebo nechtějí říkat věci z očí do očí…taková klasika

Drinks

Drinks před třemi roky

Johan » Líbí se mi tvůj pohled na věc. Takový ten mám v pičismus. :-)

smolda

smolda před třemi roky

Vojc29 » Byl jsem na pár závodech, problém je, že pořadatel to většinou nechce řešit během závodu, aby byl klid. Tady se nic řešit nemohlo, protože to zakázaný nebylo. Pak se to začne řešit veřejně.

Ráďa

Ráďa před třemi roky

kok » Sorry, mám trochu jiné kamarády :D Možná až si koupíš auto a vyrazíme na „kaprodrom“ Na kole bys tam nedojel :D :D

supinna

supinna před třemi roky

Johan » Jestli Ráďa tvrdí, že to bylo v polovině listopadu a voda pomalu zamrzala, nevidím v klimatických podmínkách žádný rozdíl. Pokud tedy v Maďarsku nezamzrá jezero při teplejší vodě, než na Roudnici :))

smolda

smolda před třemi roky

Ráďa » Když jsi ji tak zmiňoval, aby jsi ukázal kdo jsi a vymezil mantinely, myslel jsem si že jsi o tom přesvědčen!

Ráďa

Ráďa před třemi roky

Johan » Ale ne, tady jsi vyhrál ty – to je tvůj virtuální revír, tady se daří nejlépe tobě :D

Ráďa

Ráďa před třemi roky

smolda » Tvůj názor. Ovšem já si nemyslím, že moje tvorba je zázrak a ani se nepovažuji za hvězdu, takže jde mimo mě.

Vojc29

Vojc29 před třemi roky

smolda » No ještě to tak :) Buhví co proběhne po SZ někdy že jo. Já bych taky nebyl rád kdyby mi toto v té situaci někdo provedl na závodech. Ale tady pak rozjet takovou válku je pecka docela no… Asi bych neměl potřebu to propálit na webu veřejně a asi bych s tím dokázal žít teda.

Ráďa

Ráďa před třemi roky

David Fořt » No to koukám (myšleno jen pozitivně). Je super, že ty jediný jsi to celé pochopil a kultivovaně rozepsal svůj názor. Neříkám, že se s tím, co píšeš, zcela zototožňuji a mám stejný názor, ale klobouk dolů. Přesně takhle by kultivovaná diskuze a výměna názorů měla vypadat. Tobě jako jednomu z mála tu etickou rovinu věřím (a vím, že to s IB nemá nic společného).

smolda

smolda před třemi roky

Vojc29 » To víš, jako v UK to tu není, vraždu a znásilnění zatím nikdo nevytáhl!

Vojc29

Vojc29 před třemi roky

Pěkné jen co je pravda. Opět, znovu a dokola… :)

David Fořt

Ráďa » Je to ta nejšílenější soukromka na světě, když jsme u těch revírů. Je tam tolik kaprů, že se tam denně perou nesmysly krmení a pere ho tam i majitel vody, který si ty prasata vykrmuje. Na takové vodě mi ta taktika přijde celkem pochopitelná, tudíž jsem to celé pochopil. Jen si pořád nejsem jistý, jestli chápeš ty mě. Tady přece nejde o to, jestli se ta taktika mohla obrátit proti nim. V dnešní době se už každej dovede podívat na předpověď počasí a tak bylo každýmu jasný, že to do rána nejspíš zamrzne. Ten princip, o který mi tady jde je, že bych se na závodech takhle nikdy nezachoval. Tahle „taktika“ se mi prostě nelíbí. Ryby se mají chytat a ne se snažit „taktikou“ zabránit jinýmu, aby je chytil. To už pak s chytáním nemá nic společnýho. Tak to prostě vidím.

.

. před třemi roky

Tulo » nepřebere, romka nikdo nechce, ten na mě zbyl:))

.

. před třemi roky

Ráďa » já myslím že tě nikdo mlátit prutem po zádech nebude. Já se třeba přiznávám že ti závidím a proto sem po tobě hodil tím hovnem, …omlouvám se a už držím hubu .....takže zase kámoši a dáme spolu někdy šňupanec?, prostě zapomeneme na dnešní ráno

Johan

Johan před třemi roky

Ráďa » Jak uz jsem napsal, dnes jsi vyhral :) A podle tvych pokracujicich reakci to vidim stejne i do budoucna…A zbytek je mi…pockej si chvili…uplne jedno ;)

« Nejnovější Novější Strana 1 z 7 (299) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (16 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč