Kapor menom Jackie

Všechny diskuze » Diskuze pod články » Kapor menom Jackie

Kapor menom Jackie

Založil Automat

Dne 1. 10. 2012 02:13

Odpovědí: 15

Diskuze k článku Kapor menom Jackie.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (15) Starší Nejstarší »

Rick

Rick před osmi roky

Bobika » čus, asi to bude v názví: když hodně přidaš na pravo, musiš ne levo ubrat
, imperial boilie = inferoir lingvista oo))
jinak pěkna fiška a já se na jazyk nestežuju, je to pod moje rozlišovačí schopnosti, ono trvalo než jsem vubec pochopil že slovačí mluvi jinak

Miky

Miky před osmi roky

David Fořt » Gdibis nebil lýnej, tag bis to vopravyl :)

David Fořt

David Fořt před osmi roky

Bobika » Když „mi“ jsme zrovna měli moc práce :-))

Marda

Marda před osmi roky

Bobika » :oDDDD

Bobika

Bobika před osmi roky

Marda » To jste my nemohli zavolat?, já bych to byl klidně upravil… To by jste nevěřili, kolik chyb jsou schopni udělat rodilí češi v deseti řádkách. Někdy se musím hodně nutit, abych to po nich vůbec upravoval.

David Fořt

David Fořt před osmi roky

Colombo » Ďakujeme…velmi pekně :-)

Colombo

Colombo před osmi roky

Macska4092<>V p­ohode, v tejto súvislosti som dostal jeden nápad,navrhnem autorovi,že mu ako kamoš budem robievať úpravu textu a pravopisu pripravovaných článkov a máme „vystarané“.Určite sa na tom pobaví a zoberie to s úsmevom jemu vlastným.

Marda

Marda před osmi roky

macska4092 » :o)

Peter Dubík

Peter Dubík před osmi roky

Marda » Tu máš celú sadu: http://sk.oriflame.com/…detail.jhtml?…

Marda

Marda před osmi roky

Asi si budeme muset sehnat korektora pro slovenštinu, já to nepoznám :o)

Peter Dubík

Colombo » Možno si ma zle pochopil, ale ja nič proti osobe autora nemám a hold rybám ktoré ulovil, proste nádhera. V podstate môj problém spočíva v gramatike akým autor píše. Mne to osobne pripadá ako hanobenie nášho jazyka. Naozaj nechcem nikoho uraziť, to nie je môj cieľ, len som chcel poukázať na to, že takéto chyby sa do publikovaných článkov nemali dostávať.

Colombo

Colombo před osmi roky

Macska4092><Na jednej strane chápem v rámci gramatiky tvoje rozhorčenie nad autorom tohto článku, no na strane druhej jedným dychom musím dodať,že tento celý článok bol presne v tomto znení uverejnený v časopise Slovenský rybár v októbrovom čísle 2011 kde bol už vydavateľom v rámci gramatiky upravený. Ale prečo ti to vlastne píšem?Ja sa z autorom článku čiže s Norbim osobne veľmi dobre poznám,býva na Slovensko-Maďarskej hranici,takže tu treba hľadať „kameň úrazu“.Väčšinu dňa hovorí v maďarskom jazyku,ktorý chvalabohu ovláda perfektne,čo vyhovuje dozaista každému kaprárovi,ktorému sa dostalo cti si spoločne s Norbim užiť rybársku výpravu práve za hranicami u južných susedov.A hovorová slovenčina je u neho skoro bezchybná,takže tak. A inak v mojich očiach je to človek s veľkým „Č“ a kaprár telom a dušou,ktorý tejto záľube obetuje naozaj veľmi veľa.Aj ja som mal možnosť a tú česť v jeho spoločnosti stráviť niekoľko rybárskych výprav v poslednom období a ďalšie spolu ešte plánujeme. A som presvedčený, že tento alebo podobný názor zastávajú všetci tí, ktorí strávili v jeho prítomnosti pár chvíľ. Myslím si, že sa na neho nebudú hnevať ani autori tohto skvelého webu , ktorých osobne poznám a totuto cestou pozdravujem. Mať na konte také úlovky ako má autor tohto článku je závideniahodné (v dobrom slova zmysle) a nazdávam sa,že v každom prípade je dobré sa o tieto zážitky podeliť s ostatnými kaprármi.Bez urážky,cítil som povinnosť to uviesť na správnu mieru.Na záver prajem všetkým slušným športovým kaprárom veľa krásnych úlovkov a ostávam s pozdravom „Petrov zdar“!

.

. před osmi roky

Jacommo » může, ale musí oběhat příslušné úřady, musí to nahlásit na matrice a zaplatit poplatek za nové úřední lejstro

Příspěvek upraven autorem.

Jacommo

Jacommo před osmi roky

Inač ako to je ? ak má kapor meno, môže ho lovec opäť pomenovať?

Peter Dubík

Tento „krásny“ článok sa nedá čítať. Ryby sú pekné, ale toto je HANBA takto písať! Autor by sa mal vrátiť do základnej školy a učiť sa gramatiku niekoľko rokov. „prechitávaná“ „úspešní“ !? No fuj.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (15) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (4 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč