Návrat legendy - Nové impulsy

Všechny diskuze » Diskuze pod články » Návrat legendy - Nové impulsy

Návrat legendy - Nové impulsy

Založil Automat

Dne 3. 8. 2016 21:55

Odpovědí: 39

Diskuze k článku Návrat legendy – Nové impulsy.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (39) Starší Nejstarší »

Robin

Robin před dvěma roky

106675-1-960.jpg

kok » Tak posledni a jdu teda makat no :)
Zmatek je jasnej, na to Vas tipuju. Ale umim si predstavit jednoho cloveka, ktery by Vam to vyresil. Herr Romek :)
Na fotce jeste doba, kdy byly uplne jinak rozdany karty. (velkej smajliiiiiiiiiik)
Videjka posilam v sz. Nebal nic, zavani to namozenyma brisakama nebo padem z okna treba. Popcorn ideal. Nebo ty tvoje kolinka se strouhankou (porad premyslim, ktery to naserviruju..) :))

.

. před dvěma roky

Robin » ty buď jen kámo rád že se ztratil videozáznam když sem jel pro rybu já s fillou, …nachcal by sis do trenek, .....tolika zmatku si v životě neviděl:). Jinak všímám si že po Mardově nuceným vstupu jsme jediní diskutující, a ještě navíc se nám z toho povídání vytratil ten Jarda. Takže navrhuju nashle někde jinde:). Jinak tvou práci bych chtěl mít, po odpolednách si vykecávat na CF a hovno dělat:).
Jo a ty videa neznám, pošli odkazy, zní to vesele

Robin

Robin před dvěma roky

kok » Hele, ja to videl treba 20×.
Ale mam mnohem oblibenejsi herce.
#mokrykatata
#karasjaknoha

.

. před dvěma roky

Robin » :), ..udělej si popkorn, ubal si a pust si fiškyho video, někdo má možná i koupený originál:), na název si bohužel nevzpomenu

Robin

Robin před dvěma roky

kok » Vlastni kulicky dneska dela kde jaka legenda :)

.

. před dvěma roky

Robin » :)) taky ho znám, břeclavskej lapka, vlastní bojlí s názvem kukujátro a neotřelý přístup, legend je vícero:)

Robin

Robin před dvěma roky

106668-1-551.jpg

kok » Mam ho ve slozce, kterou jsem ted prejmenoval na #Zlatan.
Tady je v rukou uplne jiny legendy. Jako fakt jinaci :))

.

. před dvěma roky

Robin » v tom případě vím co mu zabralo:), já vás tam i viděl, ale vy mě ne, …byl jsem tam na čumendu:)

Robin

Robin před dvěma roky

kok » Jo, tak neco malo vis hele. A co mu vzalo pak na levej prut vis taky? Napoprve ho urval, ale ty ho mas na mrku v ty galerii :)))

Příspěvek upraven autorem.

.

. před dvěma roky

Robin » Máchalovo jezero, druhá strana dál od vesnice a přesně vím kterej flek a na fotce je máca, je tak?:)

Robin

Robin před dvěma roky

106664-1-719.jpg

kok » Kdyz uz se v tom rejpem. Byl to rok 2006, konec srpna. (exif nikdy nelze)
Tento pan mel k Jardovi jeste bliz nez ty (fotka je cca 12km od mista, kde byl naposledy spatren vinovej Forman!). Dnes si nejsem jisty, kdo koho vic sleduje no.
No ale kazdopadne.
#vpredubusines­svzaduparty

Marda

Marda před dvěma roky

Robin » Tak von málo kterej pankáč dokáže letět stejnou rychtu takovejch let… Prostě přijde věk, kdy jich spousta začne vnímat život jinak. Teď mám na mysli opravdový pankáče, nikoli Jardův styl rybaření někdy v době 1990–2010, i když se tomu v mnoha ohledech podobá.

Robin

Robin před dvěma roky

kok » A nechces domluvit neco jako „setkani po letech“? :))))

Robin

Robin před dvěma roky

Marda » Hele tohle je hrozne subjektivni vec. Ja to vidim stejne. Ale proste z vinovyho Formana do cernyho trika se zlutyma kodama proste vic punk uz nebudes.. :)

.

. před dvěma roky

Robin » když se vyhecuješ a na mrku najedeš do trofejí ( rok 2006 ), najdeš tam obrovskýho kapra a kluka s květákem na palici a svrškem od týhle firmy, …jasný důkaz že nejde o styl a že tam rozhodně jako modelka nevypadám:)), …jinak s hodou okolností i stejnej rok kdy sem se potkal s Dufínem:)

Marda

Marda před dvěma roky

Tak třeba pro mě Duf legenda je, vůbec mi titulek v tomhle stylu nevadí. Jasně, že ve spojení s PR se tohle označení sponzorovi hodí o to víc, ale tak to už je jeho výhra, že Jardu získal. Jednoduchý to určitě nebylo. Celý roky ho lanařila spousta firem, kam mohl jenom kvůli výrazně vyššímu prospěchu přeskočit a neudělal to…

Robin

Robin před dvěma roky

kok » To vis ze jo Marto :))

.

. před dvěma roky

Robin » :)), tilak není o stylu, to je o kvalitě produktu

Robin

Robin před dvěma roky

kok » Ty mas Tilak, ze? Nejakou vyssi radu? :)
#modelka

.

. před dvěma roky

Knedlik » jj:), ..dnes se jede moc styl, …tehdy se na to nehrálo, srdcaři byly vesměs vandráci:), když jsem viděl jardu poprvý měl jednu ponožku bez paty která by se přilepila na cokoliv na co by jsi ji hodil, a černý gumáky, …dneska jsou všichni u vody modelky, nuda

Knedlik

Knedlik před dvěma roky

Robin » :D

Knedlik

Knedlik před dvěma roky

kok » i to je moznost ,ale Robin to rozlouskl,hlavne mit formana :D

.

. před dvěma roky

Knedlik » slovo legenda má větší tah na branku, vem si kdyby byl titulek " návrat ztraceného Jarka " .....Kdo z mladých neznalých by to četl?, nikdo:)

Robin

Robin před dvěma roky

Knedlik » Na to ti staci Lord a vinovej Forman no. A pak nejaky kapri samosebou :)

Knedlik

Knedlik před dvěma roky

Robin » aj tak mozno aj tak..ale pro ziskani statusu legenda si myslim nestaci umet chytat kapry :)))

Robin

Robin před dvěma roky

Knedlik » Myslis Legend range nebo Legend jako Legend? :))

Knedlik

Knedlik před dvěma roky

Peckovej rybář otom žádná ale proc se ted kazdej nazývá legendou fakt nechápu:)

.

. před dvěma roky

návrat, ale zapomnělo se dodat že v novým kabátě:)))))

.

. před dvěma roky

Robin » :))))))))

Robin

Robin před dvěma roky

kok » Navrat legendy :)

.

. před dvěma roky

Robin » já myslím že určitě, …středně velkej chlívek a pár holek, vstupní kapitál žádný, slušnej vedlejšák

Robin

Robin před dvěma roky

kok » Myslis, ze to souvisi s Jardou? (nemyslim Vitka, jakoze Jardu Vitka)

.

. před dvěma roky

nehawalia » informations in your profile:)) …welcome

Slavíček

Slavíček před dvěma roky

Carpkiller » Přesně tak jmenoval se lord nesmělo se mu nic hodit jinak nosil klacek klidně hodiny

nehawalia

nehawalia před dvěma roky

Wow… love fish..

Carpkiller

Carpkiller před dvěma roky

A vlčák Lord, kterej si něco zažil:-) budiž mu země lehká…

Marda

Marda před dvěma roky

kok » Byl to forman, vínovej… ;-)

.

. před dvěma roky

čau jardo. kéž by se vrátila ta minulost, viz Dyje a béžovej fanouš v kterým ti chrápal vlčák:), každopádně ať se daří a netlač na pilu jako tady v odstavci současnost:)

https://www.youtube.com/watch?…

Bety

Bety před třemi roky

AHOJ Járo sem rád že se opět vracíš mezi nás je to už hodně let co sem četl tvé články at´se ti u Mivardi daří.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (39) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (1 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší
  • IBCC (14. 4.) (Balaton)

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč