Jaroslav Těšínský - Kaprařská škola 2

Všechny diskuze » Diskuze pod články » Jaroslav Těšínský - Kaprařská škola 2

Jaroslav Těšínský - Kaprařská škola 2

Založil Automat

Dne 8. 8. 2012 02:01

Odpovědí: 25

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (25) Starší Nejstarší »

David Fořt

David Fořt před desíti roky

Stanley » Nejsem si úplně jistý, ale myslím, že je z roku 2009…Nemám je teď u sebe, abych se na ně podíval.

Poušťák

Poušťák před desíti roky

Bobrman » Jj. chytil jsem bobří bacil a od jara marodím..o))

Bobrman

Bobrman před desíti roky

Danny » won začal jezdit se mnou, potřebuje někoho, kdo mu dá prášky, uspí ho a řekne mu 20× za hodinu, kde jsme :-))))

Danny

Danny před desíti roky

Bobrman » co jsi za ním začal jezdit ,je sním konec :))

Danny

Danny před desíti roky

Stanley » Stando netuším,nemůžu to nikde najít ,ale už je to dle mě dost let :))

Bobrman

Bobrman před desíti roky

Poušťák » Na elitního jelcaře si nějakej chytrej ne?:-))))

Stanley

Stanley před desíti roky

Čau Fildo..;) Jak je to video staré? Maty už je nejmíň rok po smrti pokud se nemýlím…

Příspěvek upraven autorem.

Danny

Danny před desíti roky

me to video neprijde taky spatne ,na to jak je stare. Miluji zabery na zapomenute neprovliknute prvni ocko to umim taky :)))
Jen si myslim,ze se tam Jarda malo smeje :)) na rozdil od Korda tymu to nema takouvou show :))
Myslim si,ze prevezene ryby uz Jarda oplakal a lituje toho :))

Poušťák

Poušťák před desíti roky

Pro začínající kapraře je to video podle mě dobrý,tak to neodsuzujte,bo jste se také všichni učili bud podle různě skopčených VHS,časáků,od kámošů nebo později z DVD.
Co se týče soukromek tak proti nim nic nemám,pokud si majitel ryby řádně koupil,vychoval a ted na nich bud vydělává,nebo provozuje klubovou vodu jako Jarda,kde se spíš prodělává a je to srdcovka.Myslím že si je Jarda moc dobře vědom co si tím způsobil a už nikdy by to podle mě neudělal,bo ho to mrzí.Tím ho nechci omlouvat,ale je to tak.Alespon to nezasral těma Jezefcema ruskejma a je to voda nejblíže typům anglických klubovek,jak tu někdo už níže psal.
A s převážením zásadně nesouhlasím,bolí mě z toho u srdce a raději jsem,když dotyčnej tu rybu sežere.

Hola Venca

kohi

kohi před desíti roky

souhlasím s Kokem…„rybáři“ co hojně navštěvují a obhajují/propagují soukromé revíry nepřímo zvyšují poptávku po trofejích a jejich převoz…stejný vliv mají i veškeré závody na privátech, pro které se tyto revíry stále „zatraktivňují“ z mizících svazových zdrojů…žijeme však v tržním hospodářství a toto se bohužel dalo očekávat, svazové hospodaření v tomto prostředí kde vládnou peníze fungovat nebude…

.

. před desíti roky

neříkám že se na Hejlově nemá kapr líp jak jinde, …a co se týče interního hospodaření, tak do toho Jarda dal třeba kus sebe a vím od pár lidí jaká jsou tam pravidla, takže když pominu že se tam kdysi navozilo hafol ryb z pálavských jezer tak za mě dobrý. Ale drtivá většina ostatních privátních vod jsou u nás v žalostným stavu a dokud se nezmění přístup k tomu jak jsou zarybňovány, názor nezměním ikdyž je možná přemrštěnej. Prostě priváty v současný době bez vyjímky nikde neprezentovat!, podle mě si tím serem do vlastního hnízda. A co se týče hospodaření svazu je kapitola sama o sobě, to bych do toho vůbec nemíchal. Na ten přijde taky řada, možná né hned, ale přijde:)
A natáčení se dá dělat i na svazových vodách. Kdyby si Jarda rozdělal piknikovej stoleček někde za hrází D5 kde na něj nefouká, mohl šmodrchat návazce taky a myslím že by nic nepropálil:). Prostě ty videjka se dají točit kdekoliv, aj na vodě kde nic neplave, …s filckem když jsme natáčeli ty grotesky, bylo to taky na svazovce kde krom cejnů a pár násaďáků kteří vydrželi od jara nic neplave, a pokud tam od tý doby jezdí zástupy kaprařů, taky dobře:)

PEDRO

PEDRO před desíti roky

Podle mého , ať si každý chytá kde chce, třeba v kaluži, nebo podle toho , na co má koule. Ale Hejlov jako voda je opravdu přírodně na úrovni, jak živiny , tak i pH a čistota vody,taky přírodně upravené břehy atd. Vzhledem k tomu , že je utopený v údolíčku na Vrchovině, kde bývají velké mrazy v zimě a jaro si myslím že začíná pozdě a zima brzy, není jednoduché tam hospodařit a myslím si ,že to stojí spoustu úsilí, toť pohled mýma očima( neberu v potaz soukromák nesoukromák) K těm neustále omílaným věcem se vracet nemíním, jednou toho padne do soukromých rukou , nebo do rukou menších organizací hodně ze svazovek. Ze svazových peněz se sadí na D5 ryby a na D6 se provádí průmyslová těžba, takže serme na spravedlnost a pojďme raději na ryby.

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před desíti roky

kok » to znamená, že podle té tvé teorie jsem idiot… to je hodně odvážné tvrzení.. já jen vím, že na některých soukromácích se hospodaří líp, než na svazovce.. jenže někomu, kdo je přesvědčenej o „své pravdě“ je marné cokoli vysvětlovat…

a mimochodem… svaz je komančistickej přežitek.. svazové hospodaření je utopie.. se divím, že to většina „moderních kaprařů“ stále nechápe.. myslivci už na to přišli…

David Fořt

kok » Měl jsem tu možnost se na Hejlov letos poprvé podívat, protože jsme tam dělali ty on-line přenosy z obou kvalifikací. Ta voda je krásná a myslím, že jí Jarda dal kus svýho života. To, že se tam nějaký ryby odvezly už dnes nikdo nezmění, ale myslím, že Jarda by byl první, kterej by to dnes už nepodporoval. Nemyslím si, že je nutný se v tom pořád dokola babrat. Přijde mi to už docela hloupý. Hejlov je dnes jedna z mála soukromých vod u nás, která je opravdu pro kapraře a snese srovnání s Uk jezery.

Hermis

Hermis před desíti roky

Rick » ja bych ty videa prestal tocit,akorat to ukazuje zacatecnikum,jak na to.

Rick

Rick před desíti roky

kok » V základě souhlasim ale jsem rád že se všechny videa točí na soukromáky, tak alespon nedojde k profláknuti další revíry. Vetší „machru“ zna dobry svazový revír ktery by se propálit dalo. Takže pro mně za mně video z soukromaku a to bud ilustrační/in­strukční nebo reklamní to už je jedno. Nerad bych někde na jedno nočku potkál stáb na můj flek na Labe :). Ty videa se točí a budou se točit dále, tak radejí takhle než jinak

.

. před desíti roky

NeBeroun alias Qwerty81 » to nevím, ale třeba vím, že mít kolegova fa soukromku, tak tam nebude ani jeden kradenej kus, ale i tak bych v současný době raději neprezentoval žádnej privát, ani ten „čistej“. Těžko rozlišovat ty který jsou košér a ty co ne, prostě když se kácí les, lítaj třísky a je potřeba to solit globálně. Ve smyslu, jezdíš v čr na soukromku?, tak seš idiot a výmluvy že někdo nemá čas a že nemůže chytat v noci neberu, …minimálně se tito lidé nebudou ze studu nikde prezentovat a je klid, třeba tady na carpfishing nahlíží hodně lidí a nikdy nevíš koho ovlivníš, podle mě je každý takový videjko ze soukromky krok zpátky. Možná si tady nedávno viděl videjko koupání s kaprem a nadšenýho lovce:), dostal celkem solidní čočku a už se tu určo neukáže:)

NeBeroun alias Qwerty81©

kok » myslíš, že kdyby kterákoliv xxxbaits měla svůj soukromák, bylo by to jinak? :-)

.

. před desíti roky

NeBeroun alias Qwerty81 » jo to jo, reklama, svoje produkty tam ukázal a nějaká omáčka kolem toho plus zdolávání, takže klasika a to mně je putna, každej láká zákazníka, mně tam vadí to podprahový vábení na tuhle vodu skrze nej rybu republiky která tam neměla vůbec co dělat jako spousta dalších, …všichni nadáváme na odvozy a pak mladejm prsknem pod čumák takový videjko

NeBeroun alias Qwerty81©

kok » příjde mi srovnatelné s ostatníma… kdo na koho plive je mi fuck, jen by to měl dělat méne okatě.. :-))

.

. před desíti roky

NeBeroun alias Qwerty81 » seš vedle jak ta jedle, do Hejlova a na některý Jardovi pohunky sem šil už kdysi na mrku za ty odvozy, …a to ještě žádný DHáčko neexistovalo, .....jinak tobě se to videjko líbí?

NeBeroun alias Qwerty81©

áááá.. hošánkům se nelíbí konkurence.. :-) přiznejte si to :-))

David Fořt

Ta DVD jsou už pár let stará, nejedná se o nějakou novinku. Jsou určena především začínajícím kaprařům a i z toho důvodu jsme je zde chtěli zveřejnit.

dasty carp

dasty carp před desíti roky

No na to jak je Jarda dlouho na trhu je to video hrozne.To kde to točí je další věc.Ono je těžké natočit něco pěkného.ale toto bych radši ani nepoustel do prodeje.ha.Tak za mě špatně a to dost.

.

. před desíti roky

Exceletní škola a ukázka moderní kaprařiny pro začínající. Ušmodrchat pár návazců, jak ukoulet bojlí a bůhví co ještě na vlastní soukromé vodě kde plavala nejdiskutovanější ukradená ryba a kde plave spousta jiných našich mušováků. Jarolíme!, klobouk dolů:) a zajímalo by mě, co na to Jan Tleskač

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (25) Starší Nejstarší »

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč