RED MAMMA

Všechny diskuze » Diskuze pod články » RED MAMMA

RED MAMMA

Založil Automat

Dne 16. 7. 2012 14:36

Odpovědí: 23

Diskuze k článku RED MAMMA.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (23) Starší Nejstarší »

oskus

oskus před desíti roky

David Fořt » ok no snad mi poslouží ,ale dojde pošlu ti ji :-))

David Fořt

David Fořt před desíti roky

oskus » To je divný. Volali mi z obchodů, že s tím mlátí o stůl a že se to neotevírá jako Spomb. Vysvětlil jsem jim, že se to po nárazu o vodu otevře. Prošly mi jich rukama desítky, které jsem sám zkoušel, když se tenhle nový čumák dělal a všechny fungovaly. Muselo by se jednat o nějaký kaz. V tom případě stačilo raketku vrátit, dostal by jsi jinou. Až se ti tahle rozsype, tak mi dej vědět. Rád bych ji viděl, dám ti za ní novou.

oskus

oskus před desíti roky

David Fořt » no nejprve doma o stůl jak říkáš a potom samozřejmě u vody a výsledek se nedostavil byli jsem u toho tři a trošku jsme na to čuměli s otevřenou hubou co je to vlastně za shit…

David Fořt

oskus » A zkoušel jsi to s ní doma o stůl nebo jsi ji vzal k vodě a nahazoval s ní?

oskus

oskus před desíti roky

David Fořt » no bohužel bez toho se neotevřela ani jednou ,tak jsem si ji měl vystavit na poličku???

David Fořt

oskus » Tedy doufám, že jsem to psal tobě :-) Ten čumák se zdá být hodně přitažený, ale raketa se otevře při každém náhozu.

David Fořt

oskus » Už jsem ti psal, že by se otevírala a tím tvým „vylepšovákem“ jsi ji v podstatě pouze poškodil. Tak tady ten nesmysl už znovu nepiš :-)

oskus

oskus před desíti roky

Já jsem musel tu moji proříznout kolem toho otvírání jinak by se neotvírala,Teď maká jak má…

Valis

Valis před desíti roky

David Fořt » Díky za info zatím jedu na tu starou zavařenou :-)

Příspěvek upraven autorem.

David Fořt

Valis » Po dohodě s výrobcem jsme dnes schopni každou rozbitou raketku vyměnit za novou. Jedná se o výrobky zakoupené od června tohoto roku, tedy ty, které již mají zalitý ten čumák.

Valis

Valis před desíti roky

Zkusil sem spomba a red mamma mě vyhovovala víc, jen dvířka po čase upadly, ale vyřešil jsem to jejich zavařením stejně jsem je nepoužíval. Spomba jsem reklamoval a měl jsem stejné zkušenosti jak David Fořt.

Příspěvek upraven autorem.

judas.d

judas.d před desíti roky

Tomajo » Red mama ji má větší a Blac tata akorát pašuje:-))))

Tomajo

Tomajo před desíti roky

UmpaLumpa » co vim, tak jsou dve verze jedna je Red mama a druha Black tata, ale ktera je mensi a vetsi nevim.

UmpaLumpa

UmpaLumpa před desíti roky

David Fořt » ahoj prosimtě dělaj i nějakou menší verzi jako má spomb děkuju za odpověď

David Fořt

judas.d » Od toho je tady to video..Jinak u nás je to 330,– vč poštovného, což je myslím méně, než Spomb.

judas.d

judas.d před desíti roky

David Fořt » prosím pošly nějakou starou Red mamku Davemu,snad udělá recenzi co bude na dobrá a lidi jsi udělaj obrazek......:-)

Dave

Dave před desíti roky

David Fořt » Dik za pomoc.Ja mam problem v tom, že Red Mammu musím koupit z e-shopu, a když připočtu poštovny, tak mně vyjde cenově jak spomb, kterej maj u nás v každym krámu........­.:)))Potřeboval jsem jen vědět, že je Red Mamma kvalitně zpracovana.

David Fořt

Dave » Technickým zpracováním je kvalitnější Spomb. Red Mamma je výrobek z jednoho kusu plastu. Nejsou v ní žádná pérka a pružinky. Osobně jsem Spomb také používal, ale ta pérka a pružinky bylo to první, co mi vždy odešlo. Vadilo mi také, že pokud jsem třeba na dálku házel s řepkou a na okrajích Spombu mi zůstala nějaká semínka…prostě pokud jsem ho při zaklapnutí neočistil, tak se při velkém švihu, kdy bylo zapotřebí daleko házet otevřel a vše vysypal. Red Mamma je taková halabácká raketa, která snese všechno a pokud nejsi zrovna fajnšmekr na to, jak tvé vybavení vypadá, tak si s ní užiješ hezké chytání. ta nová opravdu drží, byl jsem před 14 dny v Chorvatsku na rybách a naházel jsem tam s ní téměř 150kg krmení na vzdálenost 120m. To už je extrém, nevím, jak se při tomhle množství chvá Spomb, protože se mi rozletěl asi po hodině nahazování. Od té doby používám jen Red Mamma. Spomb mi reklamaci neuznal, dokonce mi napsali dopis, že jsem v podstatě jelito, protože jich prodali po světě x 1000 ks a nikdo si nestěžoval. My každou rozbitou Red Mamma vyměníme za novou.

Dave

Dave před desíti roky

Která raketa je kvalitnější???Red Mamma nebo Spomb???

viceroy CZ

viceroy CZ před desíti roky

David Fořt » tak to je dobre ze ji trochu vymakali , lita suprove a podstatne za jiny peniz nez SPOMB cusek at ti to hrci

David Fořt

viceroy CZ » Ode dnešního roku jsou raketky z tvrdšího plastu a mají zalitý i celý čumák, který někdy po delším používání taky upadnul. Zkrácená je i šňůrka, která ji drží. Myslím, že jsem s Red Mamma do vody naházel asi nejvíce krmení ze všech lidí na světě a ty nové jsou prakticky bezproblémové.

viceroy CZ

viceroy CZ před desíti roky

tak RED MAMMU uz pouzivam cca rok a funkcnost je slusna ale kvalita zpracovani je jen chvilkova , raketu drzi plastovy koralek ktery tlak nahozu kolikrat nevydrzi , ted na te posledni se mi parkrat pretocila a sokovka se zarezala z boku , trosku nestastne resene zpracovani u hornich kridelek ,

Tomajo

Tomajo před desíti roky

super videjko

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (23) Starší Nejstarší »

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč