Dylan Porte - 34,80 kg

Všechny diskuze » Diskuze pod články » Dylan Porte - 34,80 kg

Dylan Porte - 34,80 kg

Založil Automat

Dne 29. 6. 2012 03:15

Odpovědí: 15

Diskuze k článku Dylan Porte – 34,80 kg.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (15) Starší Nejstarší »

Marda

Marda před devíti roky

Robin » Vypousteni techto velkych nadrzi jednou za 10 let je normalni podle me se nic nestane. Pokud nebude povoleny lov behem vypousteni… Ale to uz se snad z Orientu poucili.

Robin

Robin před devíti roky

Tulo » Na Der musis teda letos, pristi rok to jde srat. V ty tvy velky vyzve bude setsakramentsky malo vody. Ale teda zase pomerne velka koncentrace ryb na hektar.. :)))

Marda

Marda před devíti roky

Vladys » Díky za postřeh, opraveno…

Marda

Marda před devíti roky

Tulo » Deru pravděpodobně pomohl i velký úhyn kaprů, někdy v letech 2003 a 2004. Méně ryb = menší potravní konkurence = větší přírůstky… Naštěstí pro tuhle a všechny další jejich vody tam nehospodaří ČRS nebo MRS, který by tam od té doby do dnes nejméně 16× vysadil několik tun K dvojek…

Tulo

Tulo před devíti roky

Marda » Na tu vodu se taky chystam.Když FR tak Orient nebo Der.Velká voda je velká výzva velké ryby:))

Vladys

Vladys před devíti roky

Bobika »
Petre, nic sa nedeje. Je to len drobnost. Zvysok je nagyon jo. :)

Příspěvek upraven autorem.

Bobika

Bobika před devíti roky

Vladys » Máš pravdu, určitě to tak má byť. Preklad z maďarčiny asi mi to uniklo.

PEDRO

PEDRO před devíti roky

Krasavec a urostlý.

Marda

Marda před devíti roky

12243-1-451.jpg

Jacommo » Mám na týhle vodě s rybama ještě nevyřízený účty… Každopádně podmínky pro růst gigantů jsou tam výborný… Tady jedna šupinatá krabice 16,5kg, kterou jsem tam chytil před pár lety…

metloš

metloš před devíti roky

No mě to nedá a musim to napsat … ty vole to je fiš jak hovado !!! neskutečnej kus …

Jacommo

Jacommo před devíti roky

12223-1-361.jpg

Je to nádherná ryba, minulý rok ju chytil Jean-Michel MORDACQ na rovnakej váhe.

Rick

Rick před devíti roky

kok » Presne tak, konečne ryba ktera nevyrostla na krmni pellety. Tuhle jezero mám hluboky v lasce, prožíl jsem tam pár hezkých tydnu (asi 5 v 1991) a doufám že v budoučnosti tak jeste na pár najdu čas abych nečo lapil. Velka voda je prostě kouzlo, jen pravdila musi byt ok jinak je to stejne velky oprůž

Vladys

Vladys před devíti roky

Kraasny supinac. Len jedna mala pripomienka k prekladu. Na konci ma byt pravdepodobne uvedene: „Bulldozer z Orientu“ a nie Bulldozer Vyýchodu. :))

Fosgen

Fosgen před devíti roky

ryba moc pěkná …

.

. před devíti roky

článek pro mě o ničem, ikdyž vím že vše bylo IPB:), …jinak úžasná ryba!, tmavý panensky vypadající šupináč bez šrámů mě vždycky bral a konečně vidím giga rybu z giga vody a né „duhového jezera“. Tiše závidím lovci a kaprovi dávám jedenáct bodů z deseti

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (15) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (4 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč