Na březích Pusiana - část 1.

Všechny diskuze » Diskuze pod články » Na březích Pusiana - část 1.

Na březích Pusiana - část 1.

Založil Automat

Dne 19. 6. 2012 03:07

Odpovědí: 23

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (23) Starší Nejstarší »

Ondřej Šrotýř

Ondřej Šrotýř před sedmi roky

Marda » To jsem rád i když mě mrzí že to vždy mám do 5 minut přelouskaný. :D

Marda

Marda před sedmi roky

Ondřej Šrotýř » Brzy vyjde další část… :o)

Ondřej Šrotýř

Ondřej Šrotýř před sedmi roky

Parádní článek a zase jsem ho přečetl jedním dechem. Není to klasický článek o lovu ale předělaný denník což je zpestření oproti ostatním článkům kde je jen na co se chytalo, háčky, vlasce.. trochu jiný pohled. Hodnotil bych kompletně všechn články tohoto autora na jedničku. Velice chytlavé.

PEDRO

PEDRO před sedmi roky

Radek Fox » A návrat straceného syna.

Radek Fox

Radek Fox před sedmi roky

PEDRO » Ne, takový člověk neexistuje, a pokud někdo tvrdí, že existuje, tak lže !!! Z druhé strany je třeba hledat v neúspěchu poučení a pokusit se ho následně zúročit ;-)

PEDRO

PEDRO před sedmi roky

Z mého pohledu jsou jeho příběhy psány skutečností a každodenním pobytem v přírodě. Stratil už pach civilizace , noblesu a mentalitu měštáka. Získal cit lovce, vůni přírody a odvahu dobrodruha , který se umí vyrovnat s nelehkými situacemi jak při lovu samotném , tak i s přírodními živly. Také jsem si všiml v jeho článcích , že vždy narazí na dobré lidi a ti mu jsou vždy schopni pomoci v nelehké situaci a to bych připisoval jednak jeho charisma ,tak i dobré povaze. Takový člověk nemusí psát báchorky , jako Mark Twain. Každy si musí uvědomit, že chytat giganty je obrovká loterie a všichni se budem učit až do smrti s nejistým výsledkem. Neznám člověka , jenž by byl vždy jen úspěšný. Vy ano?

Marda

Marda před sedmi roky

Filla » :oD

Filla

Filla před sedmi roky

David Fořt » kua ten ma zivot, me to teda nadchlo, diky za preklady, slapej dal :)
Danny: vyuziju toho ze neumis anglicky, musim.. Shut the fuck up please, cant read it anymore, its kinda cheap and annoying. Thanx dude ;))

David Fořt

David Fořt před sedmi roky

Danny

Danny před sedmi roky

Mirek » :)))))

Gustav Hulibrko

Gustav Hulibrko před sedmi roky

Danny » Ale do dneska pouziva Dannyho hrnecek na caj o pate, tak se mu prosim te omluv:-D

Danny

Danny před sedmi roky

Mirek » tam jine tvare,ktere me zajimaji :)))
nema na tvari znamenko krasy,nebo tricko s brejlema,tak je to obycejnel luzr :)))

Gustav Hulibrko

Danny » Kuwa ja myslel ze mas vetsi prehled kdyz ctes anglickej ctyrlistek:-D

Danny

Danny před sedmi roky

Mirek » aha ,tak to je neco jineho :)))

Gustav Hulibrko

Danny » Neni jako ty:-D zdedil nekolik baraku v Londyne ty prodal a zkousi ty miliony utratit:-D

Danny

Danny před sedmi roky

David Fořt » a co dela ted,porad jen chyta ? Nebo uz nekde pracuje,nebo tak neco ?

David Fořt

Danny » Chytal, když byl mladej tak se tomu věnoval. Pak se pustil do víru života, aby zjistil, že pokud to tak půjde dál, špatně to skončí, tak se rozhodl vydat se na cesty a začít úplně jinak. Už ho to nepustilo a je spokojenej.

Danny

Danny před sedmi roky

David Fořt » proste to neni Fairbrass a to bude ta chyba u me :)) Hele to on tedy kapry nechytal,jen proste jednoho dne vse prodal a zacal je chytat timto zpusobem ?

mexik

mexik před sedmi roky

David Fořt » Vidím to stejně jako ty…v podstatě pro mě v těch článcích není důležité co nachytal..ale ty zápletky, které ho při lovu provázely..:)

Baťour

Baťour před sedmi roky

Dobré počteníčko Pusiano Miluji :-))))

Radek Fox

Radek Fox před sedmi roky

David Fořt » Článek patří rozhodně mezi ty lepší, tak to vidím já. Lepší než číst slátaniny typu, přijel jsem k vodě, postavil bivak, nakrmil produkty firmy XY, nastražil kuličku firmy XY a vytáhnul „malého“ kapra 15kg… Těchto a podobných sr.ček jsou plné časopisy i internet a stále se opakují :-(( Dnes už tzv. kaprařina v ČR udělala mnoho kroků vpřed, proto bych četl raději obsahově kvalitní články.

David Fořt

Danny » Mně se tenhle článek opravdu líbil. Dobře se mi to překládalo. Na to jak je to dlouhý to šlo moc hezky a chvilemi jsem si připadal jako bych tam byl s ním. Je potřeba vzít v úvahu, že Jake do té doby, než vyrazil na Cassien více, než 15 let kapry nechytal a byl úplně mimo mísu. Z tohohle pohledu je ten jeho příběh takový ryzí, všechno se učí, musí reagovat na nové skutečnosti…Je to v podstatě takový dobrodružný román a tak je to potřeba brát.

Danny

Danny před sedmi roky

Tak článek celkem fajn,nenadchl ,ani neurazil ! Každopádně lepší čtení ,nežli bych něco zplodil já.
Jake Hobbs není můj šálek kávy ,nevím snad jeho povídání o Gigantice bude lepší .
Věřím,že tomu hodně obětoval ,ale bajky Andy Chamberse ,nebo Tima P. mě oslovují více ..
Mě už opustili sny být celý život na rybách ,raději mám články Korda týmu,nebo kluků ze Sportcarpu,nebo Jardy Těšínského.
Ale je fajn,že jste jediný v ČR kdo tlačí i něco ze zahraničí relativně neokoukaného …
České časopisy jsou pro mě fiasko,více si počtu v UK časopise ,který mi řekne více,i když anglicky neumím.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (23) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (9 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč