Videorozhovor s Mirkem Velechovským a CT EXTREME Carping

Všechny diskuze » Diskuze pod články » Videorozhovor s Mirkem Velechovským a CT EXTREME Carping

Videorozhovor s Mirkem Velechovským a CT EXTREME Carping

Založil Automat

Dne 1. 6. 2012 03:36

Odpovědí: 55

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (55) Starší Nejstarší »

Baťour

Baťour před desíti roky

kobr.d » to je minulost u Mirka jsem skončil v Lednu sám od sebe… nehaním firmu koule jsou dobré ale na spoustu firem ( Koulí) se dají nachytat kapři a to víme všichni že koule jsou 30% úspěchu :-)))

Bobrman

Bobrman před desíti roky

10978-1-856.jpg

Poušťák » právje :-))))) ty nejlepčí :-))))) žádný sfině převlečený!

Poušťák

Poušťák před desíti roky

Bobrman » asi máš dobrý kámoše když jsi na rybách…o)))

Bobrman

Bobrman před desíti roky

10970-1-248.jpg

Kocháč » jojo, babička, manželka, dcera......i pes :-))))

Ale zlomil to kocor MAX, po jeho adopci jsem nějak splodil syna :-)))) nechápu , ale nakonec na starý kolena majstrštyk !

Nerozumím tomu !

Příspěvek upraven autorem.

kzfjhzfbkhj

kzfjhzfbkhj před desíti roky

Bobrman » Taky plnej barák bab, co? :o)

Gustav Hulibrko

Gustav Hulibrko před desíti roky

Bobrman » me uz zbyly jen ryby jsem holt jinej rocnik:-DDD

Bobrman

Bobrman před desíti roky

Kocháč » jojo petře, takovej mumraj mám doma ! :-)

kzfjhzfbkhj

10963-1-360.jpg

Bobrman » Přesně, kapři jsou jen koníček, tohle je smysl života.

Bobrman

Bobrman před desíti roky

10961-1-434.jpg

Mirek » můj smysl života je tento a dobří lidi u vody, těch je jen pár, bohužel!

Gustav Hulibrko

10959-1-264.jpg

Bobrman » To je smysl zivota:-DDDDD

Bobrman

Bobrman před desíti roky

Mirek » tak to pro mě život začíná mít novej smysl !

Gustav Hulibrko

Bobrman » Tak to nevim o tobe je znamo ze bez plysaka nedas ani ranu:-DDDDD poprosim bossovu manzelku at sije rychleji:-DDDDD

Bobrman

Bobrman před desíti roky

Mirek » budu muset teda chodit spát bez plyšáků, jednou to muselo přijít!

Gustav Hulibrko

Bobrman » Neboj zase budou s plysakama to je jako s tvrdejma spartama:-DDDDD Chris nechal udelat malou serii k lonskymu 15. vyroci firmy a netusil jakej o ne bude zajem, ale uz se pracuje na naprave. Nechaval delat i fakt suprovy termo hrnky jenze taky malo, ja sam dostal jen 10 kusu tak mi bylo blby je prodavat a tak jsem je rozdal kamaradum jeden jsem zachranil pro sebe.

Danny

Danny před desíti roky

Mirek » No letos jeste jednou asi pojedu,mozna i 2× ,proto shanim nejakou nahradu :))

Bobrman

Bobrman před desíti roky

Mirek » bohužel to co myslíš, není moje Lake, neměl jsem několik desítek přebytečných milionů, ale pouze na základě určitých dohod, podporuji promo revíru.

Ale Kapra stejně nemáte, tak nemůžu utratit bankofky

Gustav Hulibrko

Bobrman » Nevrc nebo si dojedu pro nejakyho na tvoje Lake:-D

Bobrman

Bobrman před desíti roky

No jo, ale je tam Kapr 30 cm momentálně vyprodáno ! Tak jakej je to pokrok vpřed, když už nejsou kapři ! :-))))

Netipa-první hrdina kaprařiny

Netipa-první hrdina kaprařiny před desíti roky

Kocháč » Jak se dá někdo zničit na carpfishingu? Jistě máš nějaké indicie. Raději ale přes SZ, aby to zde bylo i nadále sluníčkové.

Gustav Hulibrko

David Fořt » Kdyz si vzpomenu co te vsechno napadlo na rybach tak toto te mohlo.napadnout taky:-D

David Fořt

David Fořt před desíti roky

Mirek » Jak jsem měl vědět, že prodáváte taky šidítka? :-))

Gustav Hulibrko

David Fořt » Vojto kdyby jsi to rekl u Labe tak jeste byly

David Fořt

Mirek » Já toho plyšovýho kapra chci taky. Malej Marda měl v sobotu narozky, takže už dnes je pozdě..Řekni starýmu, ať nějaký do pátku ušije :-)

Gustav Hulibrko

Danny » Fildo kdybych vedel ze jeste nekdy zacnes rybarit brnknu Michaelovi aby pozadal strycka Dannyho o venovani jen pro tebe:-D

Danny

Danny před desíti roky

Sakra Miro kdy bude tohle naskladneno. Kdyz vidim kdo to drzi,musim to mit :)

http://www.successful-baits.cz/…y-Kapr-30-cm

Danny

Danny před desíti roky

Nevím za mě pěkný rozhovor,pěkně udělané a těším se na nějaké další podobné videa !

David Fořt

Kocháč » Nadávejte si po SZ, ale nepište to sem. Tady to musí zůstat po kaprech. Nevím, co jste si udělali ani mě to nezájímá. Věnujme se Delkimu…

kzfjhzfbkhj

David Fořt » Jinak to o komplikování a rozumným jednání a lásce ke kaprařině zní dobře a souhlasím, jen mě prostě nasral a to hodně.

kzfjhzfbkhj

David Fořt » Třírukej Mirek má taky počítat do tří nebo nemusí? :o)

David Fořt

Pánové dost. Tohle je mrk, jak vyšitej. Já tady tyhle diskuse nechci. S Mirkem jsem udělal rozhovor jako ho udělám i s ostatními. Nezajímají mě vaše spory a už vůbec netoužím po tom, aby jste je tahali sem. Kocháč – počítej do tří, než něco napíšeš. Já mám od Mardy stejný příkaz, protože jinak bych se tady z toho kolikrát zbláznil. Jsem taky horká hlava, ale učím se kontrolovat. Ty se to nauč taky. Tyhle stránky budou o kaprařině a pokud ji máte rádi, netahejte sem zlo, osobní spory ani nic podobného. Uděláme vše pro to, aby tady byla pohoda. Nesnažte se nám to komplikovat a chovejte se k sobě slušně. Díky.

kobr.d

kobr.d před desíti roky

Baťour » Baťoure, jak nejseš v partě? http://www.successful-baits.cz/…Martin-Batka

Bobrman

Bobrman před desíti roky

Baťour » aha......:-)) tak jdem vo dům dál kchémo !

Baťour

Baťour před desíti roky

Bobrman » V jaký partě já v tyhle partě už nejsem :-))))

Bobrman

Bobrman před desíti roky

Baťour » je dobré, když je veselo, alespoň se nenudíte f partě :-)

Baťour

Baťour před desíti roky

Kolem Mirka bylo vždycky veselo:-)))))

Ťava

Ťava před desíti roky

Bobrman » A opět se značkou Cuccesfulbaits :-D

Bobrman

Bobrman před desíti roky

Konečně čtivá a živá diskuse :-)))

Tomajo

Tomajo před desíti roky

Tulo » však jasně, jen nechápu proč musí pořád do něčeho šťourat a dělat někde zle, když se ho to netýká

Tulo

Tulo před desíti roky

Tomajo » Tak v tomhle Kocháče chápu.Beru stejně jako on,akorát jsem se naučil před reakci napočitat do 3í:))

Tomajo

Tomajo před desíti roky

Kocháč » já nechápu, proč musíš pořád hledat někde problém? Proč se navážíš do lídí, že jsou kašpaři? Může ti to být všechno přece u otvoru ne?

kzfjhzfbkhj

Josef Novák » Na vzory už jsme staří :o)

Skálič

Skálič před desíti roky

Josef Novák » máš naprostou pravdu…

Gustav Hulibrko

Kocháč » Co ti na to muzu odpovedet? Odpovedel jsi si vlastne sam:-DDDD

kzfjhzfbkhj

Mirek » Tak aby jsme si rozuměli, ty jsi napadl mě a vyhrožoval, že mě tady zničíš. A proč? Protože jsem maníkovi co sere na MRKu odkazy na e-shop, se kterým seš svázanej, že je kašpar? Navíc si to ego honíte na broďáku u Jardy převažeče. A ty mi budeš psát ty sračky do sz? Se prober a s klidnou hlavou si to přeber. Firma sukcesfuckbaic nebo jak se jmenuje je mi u otvoru a reagoval jsem na toho troubelína, přesněji kašpara, protože nic víc není. Toliko vše k naší při hvězdo. A popřemejšlej jestli chceš se mnou válčit a posílat mi sz a dobře to zvaž :o) Já s tebou ne.

Josef Novák

Josef Novák před desíti roky

Kocháč » To snad není ani pravda! ☻☻☻ Co je toto za lidi......?! ☻☻☻☻Tyto lidi nám tu někdo dává jako „vzor“? V mém věku už tedy těžko, ☺☺☺ ale co ti mladí!? Opět se ukazuje „můj názor“, že nejlepší je se s nikým se nestýkat, nikde se neprezentovat, nikam nedávat fotky..... A máš svatý klid!

Gustav Hulibrko

Kocháč » Je opravdu videt ze jsi trapnej kdyz umis jen lidi urazet bud na sebe hrdej:-D

kzfjhzfbkhj

Velešovský je ten trapák co rozesílá sz a vyhrožuje všem co se navezou do kašparů co chytají na broďáku u Jardy na ty zázraky co prodává? Před chvílí mi přišla sz, kde mi vyhrožuje, že mě tady na carpfishingu zničí :o)
Takže asi tak moc je v pohodě.

kobr.d

kobr.d před desíti roky

Dandys » Jak to, že nejsi, já tě znám. :-))

Dandys

Dandys před desíti roky

kobr.d » To nejsem a vůbec mi to nevadí :) Adeptů na testerství je tady dost, já už jsem na to starej :)

kobr.d

kobr.d před desíti roky

Dandys » Třeba tě vezmou jako testera, pokud jsi trochu mediááálně známej. :-)))

Melmen

Melmen před desíti roky

Dandys » přesně jak píšeš aspon se něco dozvíš o firmě… kterou moc neznáš.. a takovíhle pokec je nejlepší… :)

Dandys

Dandys před desíti roky

Pohodový rozhovor, jsem rád že takové vznikají. Mě osobně doteď tahle firma nic neříkala, nic jsem o ní nevěděl a setkal se s ní jen na netu přes reklamu. Tohle mi alespoň rozšířilo trošku obrozy :)
Melmen: obyčejný pokec u vody. Zas to nepřeháněj :)

Melmen

Melmen před desíti roky

moc krásný rozhovor.

David Fořt

hrubdo » Mirek byl hodně nastydlej a já zapomněl mikrofon, tak to jelo jen přes kameru :-)

hrubdo

hrubdo před desíti roky

Parádní rozhovor ,jen ten přechod mezi tvým hlasem a jejich je trochu rozdílný ,ale to už je maličkost.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (55) Starší Nejstarší »

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč