Nová distribuce Imperial Baits pro Českou a Slovenskou republiku

Všechny diskuze » Diskuze pod články » Nová distribuce Imperial Baits pro Českou a Slovenskou republiku

Nová distribuce Imperial Baits pro Českou a Slovenskou republiku

Založil Automat

Dne 22. 6. 2015 23:44

Odpovědí: 171

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 4 (171) Starší Nejstarší »

Michal T.

Michal T. před čtyřmi dny

Richie » Taky jsem dlouho přemýšlel a nakonec jsem zůstal u duplonu.Jsem spokojený.

Richie

Richie před čtyřmi dny

planujem kupit 3× Temptation MK3 cork no stale sa neviem 100% rozhodnut az ma to nici 

Johan

Johan před měsícem

126827-1-319.jpg

Kopie ze zpráv od vody od Honzy Chvapila – Když jedu na řeku, musím mít po ruce věci, na které se dá spolehnout a kterým věřím na 100 procent..­.…….Imperial Baits, Monsters Paradise, RidgeMonkey, to je vše co mi stačí k boji!

Johan

Johan před měsícem

126826-1-749.jpg

Kopie ze zpráv od vody – Příprava na výměnu montáží v podání Honzy Chvapila…

Upraveno správcem Johan v 17:44, 14. 9. 2018.

Michal T.

Michal T. před šesti měsíci

David Fořt » Aha,já si jen pamatuji,že na stránkách bylo napsané,že je Worm Up zpátky. To mě mrzí jestli opravdu skončí.Pár věcí z této řady ještě mám.Snad nebude Max chrlit novinky za novinkou,jako všichni výrobci.Jsem rád,že IB má jen pár druhů,jelikož to opravdu stačí.A hlavně fungují.Tak snad Worm Up nezruší.

David Fořt

David Fořt před šesti měsíci

Michal T. » Worm Up se již oficálně nějaký čas opravdu nevyrábí. Max má ještě nějaké starší zásoby, ale já již z nich toto boilie nenakupuji. Bavili jsme se spolu o tom na For Fishing, osobně si myslím, že se jedná o kvalitní kuličku a řada lidí jí měla hodně oblíbenou. Max mi řekl, že to ještě zváží, ale jedna varianta boilie musí skončit a bude nahrazena novou.

Michal T.

Michal T. před šesti měsíci

Tak jsem se dnes dozvěděl,že Worm Up nebude nějakou dobu k mání.Možná,že jej Max nebude vyrábět,pokud jsem to dobře pochopil.Jen tak pro informaci všem fanouškum Imperialu.Na IBlogu,ani nikde jinde se o tom nepsalo,tak mě to překvapilo.

Michal T.

Michal T. před dvěma roky

Používá tady někdo IB šňůru na odhoz?

Danda05

Danda05 před dvěma roky

Robin » díkes, tak ted už jsem si to vygůglil, ale podle zkratky bps to moc nešlo :)) tak jsem zas o něco chytřejší :D jo na rakovinu to bude asi taky, když se to používá při výrobě klobás :)))

Robin

Robin před dvěma roky

Danda05 » Myslim, ze skoro i lek na rakovinu :) Boilie Protector Spray, google to posefuje..

Danda05

Danda05 před dvěma roky

David Fořt » Ahoj, co je BPS ? at si rozšířím obzor .)

Robin

Robin před dvěma roky

David Fořt » Ok, pisu si. Neznam mapu :)

David Fořt

David Fořt před dvěma roky

Robin » BPS se opravdu používá i na prodloužení rozpadu pelet. Ten rozdíl v době rozpadu je tam poměrně zásadní, do teplé vody je to dobrá volba.

Robin

Robin před dvěma roky

Michal T. » To je ulet no. BPS je na rolovani boilies. Skvela vec, ale na pelety teda nevim, sorry.
To uz je jinej kosmir tohleto :)
Zkusil bych aj impregnaci treba, jestli je to tak wostry.

Příspěvek upraven autorem.

Michal T.

pjarmil » Ještě mě napadlo,pro pomalejší rozpad mikropelet někteří používají BPS. To by mohlo fungovat i na pastu,aby se pomaleji rozpouštěla v teplé vodě. Jen taková myšlenka. :)

Michal T.

David Fořt » Však jo.Když otevřu pytlík a na každou vycházku si trochu naberu,nebo nechám v kyblíku přes zimu i dvě,tak jsem si nevšiml žádné změny.Když jsem měl doma kdysi jedno balení jiné značky,tak po po dvou letech,v nenačatém pytlíku se kuličky rozpadly na prach. Jen se mi zdálo u toho jednoho balení banánu,že méně voněl.Jinak byl v naprostém pořádku. V IBoxu krmení mám a nepropouští žádnou vůni.Je to pěkně uzavřené. Z jiných kyblíků to šlo kolikrát cítit.

David Fořt

Michal T. » To boilie nemá problém, pokud je v pytlíku nebo iBoxu.

Michal T.

David Fořt » Já jsem si u něj objednával loni a pak mi volal,že už má něco vyprodané.Že už to na skladě mít nebude.Je ale fakt,že i když doprodává,tak jsem si nevšiml,že by krmení mělo nějakou vadu.I po roce v kyblíku jsem našel zbytek načatého pytlíku a krásně to vonělo.Akorát u banánu se mi zdálo,že je takový jako by vyčmuchlý.Jestli byl na skladě dlouho.Jako by už tolik nevoněl. Ale jinak fajn.Ceny má třeba lákavé,ale přeci jen,raději čerstvé.

David Fořt

Michal T. » To je určitě pravda. Tomáš nevede žádné aktuální skladové zásoby IB, ale pokud si to u něj někdo objedná, jsme schopni mu to poslat. Soustředí se primárně na svoji značku.

Michal T.

El Duffus » Posledně mi říkali,že už od IB moc věcí nemají.Že to doprodávají.Že se časem uvidí,jestli bude prodávat znovu IB.

Hans.P.

Hans.P. před dvěma roky

IvanS » Vidis to mam tu nejake peny tak to zkusim soupnout do esence a rano se uvidi. Diky za tip

Hans.P.

Hans.P. před dvěma roky

Jirka Šindelář » Jo nakrmim batozi me uvidi a mam po pr… =D

IvanS

IvanS před dvěma roky

Case » skus zig rig..

cba

cba před dvěma roky

Case » nakrm a nechytej tam, pak ti tam najedou (možná).. vadí jim šňůry, vědí že je to bouda

Hans.P.

Hans.P. před dvěma roky

Thoomas » Kazdy vecer se ukazuji pobliz krmelce v okoli do 30 metru. Jen proste se nestahnou do zakrmeneho nedej boze k nastraze. O kouli strach nemam spis by me zajimalo co ja delam spatne

Thoomas

Thoomas před dvěma roky

Case » Zdar tak treba na tvem miste ty ryby nejsou :-)

Hans.P.

Hans.P. před dvěma roky

Zdar chlapci. Mam problem. Od zacatku roku navstevuji jednu svazovou sterkovnu cca 100 ha. Vsichni okolo me chytaji jen ja letos jeste nesmocil podberak. Mam strawberku, klasickou elitku a fishku. Krmeni pelety+kule+powder s liquidem na cca 130 metru. Se dnem tady neni moc co vymyslet a dal s kulou nehodim. Cim to je ze mi to nejde?

El Duffus

El Duffus před dvěma roky

David Fořt » myslel jsem si to, dík za info.

Michal T. – když vim houbeles, tak se nevyjadřuji neb pak vypadám jakou troubeles…

David Fořt

El Duffus » Tomáš ode mě normálně odebírá, takže je schopen zajistit i nové zboží.

Michal T.

El Duffus » Prodává zbylé zásoby.Už od loňského roku co opustil IB a začal se svojí značkou.

El Duffus

El Duffus před dvěma roky

Imperial co prodává Blažena je od Tebe nebo jsou to nějaké staré zásoby?

pjarmil

pjarmil před dvěma roky

fishmen17a » mám předem obalené plovky a uložené v chladu. Jakmile to bude mít nede v teple tak je jasné že pasta se rozpusti brzy. kolikrat plovku vytáhnu po 6 hodinách a těsto tam stále je. Čím déle budeš mít takto obalené plovky předpřipravené tím lépe. Neboj se to mít klidně i v lednici a při výpravě uložit do termotasky.

Ondřej Liška

Ondřej Liška před dvěma roky

Hudiny » beru ty od CRU. Většinou chytám na houpačku pod břehem nebo z blízkého náhozu kdy si můžu krásně kontrolovat dopad. Často přidávám pva kterym provlíknu návazec a schovám do něj háček. To mi dá chvilku času na to potáhnout po dně celou montáž a hezky jí srovnat. U dlouhých náhozů dávám antitangle.

Další diskuzi k tématu přesuňme do Kaprových montáží. Díky

Hudiny

Hudiny před dvěma roky

Ondřej Liška » gizmac od carp'r'us alebo tie klasicke? Asi by mi vadilo sa na to spoliehat bez akeho kolvek prevleku

Pulec7

Pulec7 před dvěma roky

pjarmil » i to je moznost ja plovky nechytam neverim tomu, Halfkam ano, hodne jsem zkoumal podvodni zabery a zabery na popku mi prijdou jako ze to nasaje omylem ne cilene. Jedine na zig.

Ondřej Liška

Hudiny » normálně očko na konci návazce zavěsim do gizmo obratlíku

Michal T.

pjarmil » Jak dlouho ti vydrží pasta na boilies?Mě po dvou hodinách v teplé vodě zmizela.Jestli to ozobaly malé rybky. Docela mě to překvapilo. Zkusil jsem to nechat i chvíli zaschnout před náhozem,ale nijak to nepomohlo. Jen když jsem si je nachystal předem a dal do kelímku,kde byly i týden.Tak ta pasta držela o hodně déle.

Michal T.

Ondřej Liška » Tuhle bižu taky nepoužívám,není k tomu důvod.Když je potřeba,tak si návazec znovu navážu.Nejsem na závodech,kde se hraje o čas. Šokovku mám ujímané návazce od kordy hnědé barvy,což na bahnitém dně dobře maskuje.Šňůrku mám ztuženou od Soulu,také hnědé barvy.Jinak ještě používám jako návazec z vlasce fc Raptor a šokovku Shock It.Pokud bych chytal na tvrdém dně,tak bych asi tyhle věci řešil víc.Ale jelikož chytám na vodě,kde je bahna místy i po kolena,kde je nejméně 15cm bahna a pak štěrk.Ono se to po dopadu hluboko celé zaboří.Ale chci zkusit na posledním metru a půl dát několik malých bročků.

Hudiny

Hudiny před dvěma roky

Ondřej Liška » a ako priprajas nadvazce ked nepouzivas antitangle? Viazes ich priamo na obratlik alebo ako?

Michal T.

Pulec7 » Jde vidět že máš přehled. Já někdy krmím plošně a do toho prostoru nahodím montáž.Jindy zase krmím cíleně.Na dvě dvacítky mi brali kapři 65cm.Tak jsem zkusil 24mm s dvacítkou plovkou a zabral mi kapřík 45cm. Což nebylo poprvé. :) Ano,ano,ty velké ryby jsou hodně opatrné.Viděl jsem tam ryby velikostí přes metr.Dvě dvacítky jsem dával proto,abych se vyhnul malým rybám.Nějakou dobu to fungovalo ale pak začli brát menší,i ty ty dvě koule konkrétně Monster's Para­dise.Tak jsem začal se 24mm,buď dvě jen ze zvědavosti,co se stane nebo s menší plovkou žluté barvy v esenci banán.Někdy i v pastě.Což mi znovu přineslo úspěch.Na té vodě lidi hodně krmí různými šroty a hlavně kukuřicí,tak se snažím dělat něco jiného.Prostě se odlišit. Tu samotnou kouli jsem dal trochu dál od kraje krmného místa.Ale je fakt,že jsou doby,kdy se to vyplácí a kdy zase ne.Často mění svoje zvyky a chutě. Já vlasec držím u dna zadními olovy.Právě chci zkusit i to,co jsi napsal,zamaskovat pořádně ty poslední metry. Loni jsem si vodu prošlapal,tak jsem se něco dozvěděl.Ty velké ryby se nejvíc drží v zátokách plných stromů a panelů.Kde se nedá chytat. Z jara mi tam nejvíc fungoval Monster cold water.

Ondřej Liška

Pulec7 » já v ten tungsten moc důvěru nemám. Myslim, že tam vždycky zůstane nějakej vzduch a pak to dělá neplechu. Na prochytanejch vodách se mi poslední dobou nejvíc ověřili čirý věci. Čirou šokovku, metr flc šedesátky, pak závěska s olovem a flc návazec. Nejméňe nápadná montáž co dokážu vyrobit. Fluorocarbon plní ale svou funkci pouze když je přilepenej ke dnu, jak píšeš. Backleidem to od špičky přišpendlim na dno a návazec ukotvym brokem. Tohle je pro mě jistota. Antitangle používám jen při dlouhejch náhozech, to je ale minimálně.

pjarmil

pjarmil před dvěma roky

Pulec7 » nebylo by od věci zkoušet třeba plovky v esencí a obalené pastou

Pulec7

Pulec7 před dvěma roky

fishmen17a » Samotný kouli uprostřed ničeho nevěřim, leda by si to házel mezi patentky nebo jiný přirozený krmný místa. Já sem zvyklej alespoň na pva, ale vždycky házim aspoň hrst k montáži. Hele pokud je tam málo ryb velkejch, tak bych to zbytečně nestěžoval velkejma koulema. Rozhodně bych nejel 2×20mm a vůbec 24ky. Pokud je někde velkej tlak, málo ryb ořezával bych jemě, mě se teď hodně osvědčilo tam hodit umělou kukuřičku ke kouli. Zábery od malejch ryb delám min. ale funguje to fakt překvapivě efektivně. Halfa je super ale max. 20ky bych daval. Ale je to voda od vody, musí člověk přizpůsobit, ale pokud je někde málo ryb tak bych tam rozhodně neházel velký koule, otázka jestli vůbec takhle velkou potravu budou chtít příjmat. 24ky jsou fakt selektivní věci, když těch záběrů máš hodně a chceš větší ryby. Nejprva bych se snažil docílit záběrů a pak teprva selektoval větší ryby. Když ti budou brát menší tak tam budou i větší, jen budou třeba na okraji krmnýho místa což byla asi myšlenka te samotné halfky.

Já se snažim co nejvíc maskovat, aby ta monžáž perfektně ležela na dně, k tomu čirou šokovku, teď testuju 60cm před montáž 0,60 čistej flurocarbon, prostě pokud honíš velice málo ryb na těžký vodě, tak ty ryby tam zůstali protože jsou extrémě opatrný a je potřeba se přizpůsobit a co nejvíc zamaskovat. Pouzivam všechno tungstan, antitangl, a 30cm za olovem abych to co nejvíc pritloukl na dno a nerušilo to. myslím že se to výplácí.

Michal T.

Tak jsem se dnes vrátil z lovu na přes noc.Až kolem půlnoci jsem měl záběr na 2× 20mm Monster/Liver a to od kapříka 52cm. Ale jistě lepší,než nemít vůbec žádný záběr.Krmil jsem stejným boilisem,s trochou micro peletek.O deset či patnáct metrů dál,jsem měl samotnou,bez nějakého krmení Elite strawberry Half n half 24mm. Té jsem dost věřil ale úspěch se nedostavil. Za to jsem byl snad jediný,kdo za ten čas měl záběr.

Michal T.

Pulec7 » Díky za info. Paradise meet Elite možná zkusím za pár dní na přes noc. U nás velké vody nejsou a hlavně velký tlak. Tak aspoň že těch šest.I to je velký úspěch.A jednoho ještě dvakrát.Nejspíš mu krmení dost chutnalo. :) Šedesát hektarů? To musí být krásná voda. Moje domácí voda má dva a půl. :) Ale je to dost složitá voda. Jinak Labe mám daleko,tak nevím.Znám tu řeku jen z článků. Můj cíl je zase šetřit na člun(IBoat) a příští rok jezdit na přehradu. A jak ti to tam funguje za úplňku?U nás jsou ryby za úplňku úplně v útlumu.Jako by na ně měl špatný vliv.

Pulec7

Pulec7 před dvěma roky

fishmen17a » Ahoj, zprávy jsou a ryby se chytaj :) i s topolem a jinejma stromama :). Paradajko jezdí :). Já krmim Paradajkem a pod háček strkám meet Elite. Já si dal nelehký cíl honit cca 15 velkejch ryb na 60ha :) ale zatim jich mám 6 :) a jednu dokonce dvakrát :-D, za 23 párhodinových vycházek, což je potěšívé :). Labe si nechávám na později, tam na některejch úsecích ty podmínky nejsou ideální to si zase nalhávat nebudem :) ale nachytat se dá, jen to občas není úplně jednoduché.

Michal T.

Nějak to tady ztichlo. Mě teď Monster's Paradise mlčí. Ještě v květnu mi hodně fungovala řada Monster Cold Water. Ryby jsou po tření a na hladině se válí topolí.Tak jsou ryby v útlumu.Možná je Monster-Liver nebo Elite Strawberry probudí. :) A jak vám se daří?

David Fořt

David Fořt před třemi roky

Aleš Hájek » Je to výprodej věcí, které mu zůstaly. Musím jen upozornit na to, že se většinou jedná o produkty staré více, než 2 roky. My máme vše čerstvé. Ceny, které jsou na našem shopu jsou víceméně totožné s těmi, za které prodával IB Tomáš, když byl ještě distributorem Imperial Baits.

Aleš Hájek

Aleš Hájek před třemi roky

Myslím ze imperial ma porad levnejsi,sice to bude asi doprodej ale takovyhle ceny by se mi líbily
i na imperial fishing

David Fořt

David Fořt před třemi roky

Aleš Hájek » Myslíš třeba jako 900g jeho koulí za 449,–Kč ? :-) Při vší úctě k Tomášovi, kterýho respektuju a mám ho rád i jako člověka. Jeho koule bych s IB zatím vůbec nesrovnával.

Drinks

Drinks před třemi roky

foxo » Asi jsem blbě pochopil jeho „nářek“. Nevím, jestli myslel koule osobně TB nebo IB, které prodává se slevou. :) Jestli myslel koule pod značkou TB, tak to možné je, to nevím. ( :

« Nejnovější Novější Strana 1 z 4 (171) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (14 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší
  • IBCC (14. 4.) (Balaton)

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč