Lipenská trilogie - Petr Fyrbach

Všechny diskuze » Diskuze pod články » Lipenská trilogie - Petr Fyrbach

Lipenská trilogie - Petr Fyrbach

Založil Automat

Dne 21. 1. 2015 00:28

Odpovědí: 8

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (8) Starší Nejstarší »

Michal Tisoň

Michal Tisoň před čtyřmi roky

Nádhernej článek!Todle léto (2014) se nám také tři větší podařili (70cm,72cm,80cm).To je malé Lipno?

Kesam

Kesam před čtyřmi roky

Krásnej článek já se lipnu vyhýbám nikdy jsem tam uspěch neměl :( Takže letos tam možná na víkend vyrazím:-)

Carp Hunter

Carp Hunter před čtyřmi roky

Zlikvidovala to tam Marina Lipno na levem brehu hraze..:(A jako Lipno mi jako dvakrat uzivna voda na kapry\ moc neprijde…Moc vysoko a studena voda…A trva jim to nez vyrostou…)

Kaly

Kaly před čtyřmi roky

Ahoj Lipno je nádherná voda , tam jsem začal s kaprařinou. Škoda že se všechny krasné revíry likviduji .

Carp Hunter

Ondra Křížek » Jen skoda ze mi tenkrat bylo asi 5 let a nemel sem z toho takovej rozum ted bych asi zabijel nejhorsi je ze mam doma video z 1997s kaprem v kuchyni okolo 20ti kg..:(Nedavno jsem se tam bavil s jednim clovekem co tAM CHYTAK KAPRY A bydli tam a rikal ze se to uz rovna pomalicku chytaji tedy spise na dvojce na jednicce to neumi hrozne prekazek..:)

Ondra Křížek

Ondra Křížek před čtyřmi roky

Krásné cenné ryby!

Carp Hunter

Kdysi sem tam bydlel Chatu mame stale kousek nad Lipenskou prehradou takze navstevuju docela casto.Bozel uz to neni takove jako driv..:(Ale pamatuju si doby kdy se tam tahali kapri kolem 80ti cm jak plotice ,meli nadhernou ricni stavbu tela a krasne zabarveni.A ted co mne mrzi kdyz si vzpomenu ze muj otec a jeho banda kumpanu tahali domu po x kusech…:(

jak.23

jak.23 před čtyřmi roky

Lipno je fakt challenge, super a zasloužené fishky pane! Ať se ti neméně daří i v této sezóně!

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (8) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (7 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč