Jarda Těšínský

Všechny diskuze » Diskuze pod články » Jarda Těšínský

Jarda Těšínský

Založil Automat

Dne 18. 4. 2012 15:13

Odpovědí: 7

Diskuze k článku Jarda Těšínský.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (7) Starší Nejstarší »

Malotík

Malotík před osmi roky

… njn, ty boilie mixy taky pamatuji. Banán, ryba, jahoda…, to byly mé první ,,opravdové" koule, dokonce jsem dělal dvoubarevné banán-ryba, jahoda-ryba. A když jsem díky nim začal chytat první kapry nad 60cm, byl jsem v sedmém nebi.:)

Josef Novák

Josef Novák před osmi roky

T.Karel » A fungují na syndicate vodě?

T.Karel

T.Karel před osmi roky

Rybařím již od šedesátých let ,ale ke kaprařině mě přivedla knížka Andy Littla Lov velkých kaprů. V té době tady u nás toho mnoho nebylo. Kupoval jsem si hotovky Top Secret , Ritchworth. První boilií od našeho výrobce jsem bral právě od JT a ryby mi chytalo .Vůbec první pokus s vařením bylo Bolie Mixc JT Anýz. Do dneška vidím ten binec který jsem doma při jeho výrobě způsobil .Koupil jsem si toho deset kilo a pustil se do toho . Až příchod manželky .která jako zkušená kuchařka mi s výrobou pomohla to nedopadlo katastrofou .Ty kuličky měly nazelenalou barvu a parádně voněly po anýzu . Chytal jsem s tím tenkrát a Orlíku a velice úspěšně .
Panu Těšínskému přeji do dalšího podnikání hodně úspěchů . Na jeho produkty chytám rád a jsem absolutně spokojený.

Josef Novák

Josef Novák před osmi roky

Já na tu dobu taky hrozně rád vzpomínám! Tenkrát se člověk nemusel stydět, že má teleskop 2,70m/100g, nikdo se nad druhým neofrňoval,všichni si po sobě u vody uklízeli, rybář odnášejíc kapra na pánev nebyl následně odsouzen před kaprařským trestním senátem za zabití kapra..... Jo zlaté časy!

Příspěvek upraven autorem.

Radek Fox

Radek Fox před osmi roky

Nostalgicky na ty začátky vzpomínám, to byl u vody ještě klid. Z každé drobnosti měl člověk radost, těžko pochopitelné pro lidi, kteří tu dobu nezažili.
Ten deštník s bočnicemi jsem též měl, nepřežil první vítr na Pálavě :-) Stejně tak jsem zkoušel tu první boilie směs v bílém pytlíku z přiložené fotografie, ale při sušení všechny kuličky popraskaly :-(( Myslel jsem, že mne „omejou“, takových hodin jsem je v dlaních koulel :-))

Fosgen

Fosgen před osmi roky

Ráďa » jj to jsme dva :-))

Ráďa

Ráďa před osmi roky

Zajímavý rozhovor, docela bych se na nějaký z těch 5 výtisků Carpscene podíval :-)

Příspěvek upraven autorem.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (7) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (11 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč