Přesnost vítězí - Karel Nikl

Všechny diskuze » Diskuze pod články » Přesnost vítězí - Karel Nikl

Přesnost vítězí - Karel Nikl

Založil Automat

Dne 25. 12. 2014 13:17

Odpovědí: 24

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (24) Starší Nejstarší »

smolda

smolda před pěti dny

Pavel Novák » Tohle přesně jsem tehdá taky psal. Pak jsem vyzkoušel distanční tyče a není nic rychlejšího a přesnějšího. Máš místa, znáš vzdálenost a při příchodu k vodě hned nahazuješ a vnadíš.

supinna

supinna před pěti dny

Pavel Novák

Pavel Novák před šesti dny

Hudiny » tak to už je stejný jako to má ted , zaklipovat gumičkou a označit fixou ,

Hudiny

Hudiny před sedmi dny

Pavel Novák » a čo keď príde záber? znova musíte nahodiť marker aby ste mohli nahodiť montáže…

Pavel Novák

Pavel Novák před týdnem

video super , ale za mě teda trochu překombinované , márkrem zmapovat dno ano , ale pak už je to na mě moc , co je jednodušího když vim kde chci chytat nahodit do místa markr , druhym prutem raketu vedle něj a zaklipovat ji a stejně to udělat i s prutama , kort když se tam chytá jen přes den tak nač se zdržovat

Dannetl

Dannetl před týdnem

video super,ale ta šnůrka STRIP od carp rus co chválí je uplně nap.ču.

Bary

Bary před čtyřmi roky

Moc pěkne video za 1…

IvanS

IvanS před čtyřmi roky

Hudiny » mas pravdu, musis preratat:) pri rozptyle krmiva a hlbke do tych 5 m budes pravdepodobne aj pri rovnakej dlzke v krmnom mieste. A dlzkou vies predsa varirovat, nie je problem predlzit a skratit..

Hudiny

Hudiny před čtyřmi roky

Pekne video :) len mam taku myslienku… ako moze dopadat krmivo zo spombky na rovnake miesto, ako montaz-pri rovnakej dlzke zaklipovania vlasca. Celu noc som na to myslel, pretoze spombka padne na hladinu ale montaz pri tom ako pada ku dnu sa musi o nieco pritiahnut pri hlbke napr. 5m
Ako to je?

Příspěvek upraven autorem.

Lukáš Janků

Lukáš Janků před čtyřmi roky

Carpbaiter » A ty jsi tam prosím tě někdy byl ?

šulda

šulda před čtyřmi roky

Super video :)

Hapas1

Hapas1 před čtyřmi roky

Pěkný, super ;)

Filip Štefek

Filip Štefek před čtyřmi roky

Velmi pěkně zpracované video a dobrá inspirace ;-)

fiam

fiam před čtyřmi roky

Hezke video Karlosi

Drinks

Drinks před čtyřmi roky

kvaso » 1+ :))

kvaso

kvaso před čtyřmi roky

Carpbaiter » vieš čo sa mi na tebe ľúbi ? že ty by si zachytal vždy a všade a pritom realita je taká aká je… dokáž niečo aj ty, nie len vždy kritizovať a mlátiť prázdnu slamu…
pekné video :)

IvanS

IvanS před čtyřmi roky

Velmi pekne video, s prestavkami v love a s limitovanym mnozstvom navnady aj pekny vysledok. Viem, ze vacsina nasich rybarov tam vyhadze krmiva denne 10 x tolko a to je asi ta „spravna“ cesta s velkym rybam. Len dokedy…

Pavel Lukšík

Pavel Lukšík před čtyřmi roky

70700-1-247.jpg

Moc pěkný video :-)

Před jedním rokem jsem měl taky možnost zkusit rybaření na Bledu. Chytal jsem opačnou taktiku, velké množtví krmení a plošně. Dnes bych určitě zvolil opačnou taktiku. Za 3 dny lovu jsem se 2× stěhoval, bohužel bez většího úspěchu. Jednoduše řečeno jsem si pěkně vylámal zuby. Takže si taky nemyslím, že je to uplně jednoduchá voda. Třeba se tam ještě někdy vrátím a „bledským lysečkům“ to vrátím :-)

cba

cba před čtyřmi roky

po delší době pěkný video, paráda

Carpbaiter

Carpbaiter před čtyřmi roky

Drinks » Ver, že nemusel by si presne nahadzovať :)

Drinks

Drinks před čtyřmi roky

Carpbaiter » Ty mi vždy zvedneš náladu. :-)

Carpbaiter

Carpbaiter před čtyřmi roky

Pekné podané, no myslím si, že na takom type vody neni problém nachytať kvantá rýb.

Mr.Carpy

Mr.Carpy před čtyřmi roky

Díky za video hezky se na to koukalo a něco mi to přineslo :-)

Drinks

Drinks před čtyřmi roky

Bavilo, díky!

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (24) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (8 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší
  • IBCC (14. 4.) (Balaton)

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč