Krmné rakety - TEST by Buldozer

Všechny diskuze » Diskuze pod články » Krmné rakety - TEST by Buldozer

Krmné rakety - TEST by Buldozer

Založil Automat

Dne 7. 11. 2014 10:58

Odpovědí: 62

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (62) Starší Nejstarší »

.

. před pěti roky

matko291 » je brzo, pole se sotva zazelenaly:)

matko291

matko291 před pěti roky

Chlapci co ste pili odvar z makovic? :)

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před pěti roky

kok » se podojím :-)

.

. před pěti roky

matko291 » nenech se berounem zmást, kapří polévka je z kapřích hlav, někdo dává i pajšl jako mlíčí a jikry ať je vývar hutný, a chutný. Když k tomu přihodíš jednu či dvě cejní lebky, taky se nic nestane, nikdo nic nepozná a když, tak jedině znalec a ten ohodnotí kladně, bo to dostane takovej lidovejší štych a vícero chutí. Každopádně nelejt do vody, ale raděj do sebe, ikdyž mám tucha že někdo někde někdy psal že cosi zalíval rybím vývarem. A kanibalismus je mezi rybama včetně nedravých v oblibě, kapr by nejraději sežral sám sebe a být čistokrevná kapří moučka, šmakovalo by jim. Třeba pro australany kdyby byly podnikavci by to byl kšeft jako prase

NeBeroun alias Qwerty81©

matko291 » kapr není kanibal.. papá jen polívčičku z kraviček

matko291

matko291 před pěti roky

NeBeroun alias Qwerty81 » si to mylis lebo je kapria polievka 

Buldozer

Buldozer před pěti roky

matko291 » Normálne:-)Daj method mix,možeš nadrtit boilies,ovsené vločky,krupy,at­d.Dať možeš tekutú potravu,pečeň,e­senciu atd.Nebráň sa ničomu:-)Netreba z toho robiť vedu,volám to čo pivnica dá:-))Musí to vydávať signál a dokial to dopadne na dno tak z toho nič nezostane,iba fakt malé množstvo keď pridáš repku a drobné čiastočky.

NeBeroun alias Qwerty81©

matko291 » kilo hovězího předního, kilo cibule, paličku česneku, mrkev, celer, petržel, divoké koření, vložíš do zapékací misky a pozvolna pečeš… poté vložíš do hrnce, zaleješ studenou vodou a vaříš…

matko291

matko291 před pěti roky

Buldozer ako si robil tu kapriu polievku?

kobr.d

kobr.d před pěti roky

Daniel Němec » Jsem slyšel, že jsi loni nastoupil v takovém stavu, že jsi obehrál sám sebe. :-))

smolda

smolda před pěti roky

Starosta » V pohodě, kdyby tě ještě něco zajímalo napiš. Zdar.

Dan Němec

Dan Němec před pěti roky

smolda » Jasně. Na nominační listinu jsem se v pohodě dostal. Zase dostanete kotel :)

.

. před pěti roky

Daniel Němec » čau Dane, …evidentně nemáš do čeho píchnout když už ses tady objevil i ty:). Ten test kober ať byl jakejkoliv, tak ta cru/nikl kobra je fakt dobrá, házel jsem s ní, …mnohem lepší než jak to karbonový bidlo se kterým se ukázal na šušňáku ešpi a já si s ním málem ustřelil palec u nohy:). Bohužel musím říct, že zatím ta nej s čím sem kdy házel, …žel jako všechny i tahle dělá kravál, takže zůstanu u homemade plastu

Příspěvek upraven autorem.

Starosta

Starosta před pěti roky

Buldozer » a Smolda díky za doplňující info :-) tak nějak jsem si to myslel …

Buldozer

Buldozer před pěti roky

Domino » Ahoj.Co popisuješ by přidalo videu další minimálně 10min,to jsem nechtěl.Humor?v pro­dukčním videu jsem humor nechtěl,komedie točím Carpfishing Is My Life:-)Ale něco si z tvého příspěvku vezmu a když bude něco dalšího tak se polepším.Vážim si takového názoru protože mi něco dá a né jenom napsat „super video“(ale potěší to) „o hovně video“ a nenapišou proč tom u tak je:-)

Domino

Domino před pěti roky

čau :-) Video na pohodu. Podle mě je možná až zbytečně dlouhé a trochu monotoní. Trochu bych si pohrál ze scénářem a kamerou. Jako příklad uvedu na začátku záběr na všechny rakety vedle sebe a zmínit se o tom co toto video bude obsahovat. Třeba… máme tady celkem 5 raket od … a podíváme se na plnění (tuhé – řídké) výhody -nevýhody, průběh letu, zámek atd… Bylo by pěkné rozdělit video na určité fáze nějakým aktuálním přechodem :-) A hlavně trochu srandy :-D Nebud tak važny ;-) Jen tak dál…

NeBeroun alias Qwerty81©

Buldozer » tož ale ináč fpoho ;-)

Buldozer

Buldozer před pěti roky

NeBeroun alias Qwerty81 » to se omlouvám:-)

NeBeroun alias Qwerty81©

Buldozer » pěkně mě to sra*o :-) a s tou lžičkou jsem to taky nedal… :-)

Buldozer

Buldozer před pěti roky

NeBeroun alias Qwerty81 » budu slibuji:-)

NeBeroun alias Qwerty81©

Buldozer » test dobrej, ale prosím Tě, mluv slovensky. dík :-)

Buldozer

Buldozer před pěti roky

Starosta » Ještě dodám,že každé naplnění má jinou váhu a i proto jsem se rozhodl tohle natočené do videa nezařadit protože je to ošemetné.Ale nejvíc pojme velký spomb jak jsem psal ale i proto s ním pak nejde házet moc daleko,dejme tomu 130m.na daleké hody jedu střední spomb který tolik toho nepojme ale o to dál líta.

Buldozer

Buldozer před pěti roky

Starosta » Tak tady v rychlosti.Rakety jsem plnil lžíci tak jak to dělám pokaždé a nepřeplňoval jsem je protože jak piše smolda čím víc tam toho napereš tím mín to bude lítat.Jedině Crash Ball kulatej jsem plnil uzavřením rakety v kýblu ale to se mi nelíbilo protože pak je potřeba čistit zámek a plnil jsem ji proto tak,že tahle raketa slouží na krmení do 100m a větší váha ji v tomhle případu nevadí.

Buldozer

Buldozer před pěti roky

smolda » jdu se podívat co tam mám ale několik videa z váhou tam mám tak to sestřihnu jenom tak na rychlo.

smolda

smolda před pěti roky

Buldozer » Víš jak to je, podle váhy se to určit nedá. Partikl je xkrá těžší než třeba pelety, ne o koulis.

Buldozer

Buldozer před pěti roky

smolda » Zrovna na to koukam,hodně materialu jsem už smazal:-(Příště(když nějaké bude)tak asi udělám 2 díl aby se tam toho vešlo víc.

Buldozer

Buldozer před pěti roky

smolda » Přesně tak jak píšeš.dobré doplnění dík:-)

smolda

smolda před pěti roky

Buldozer » Budeš muset ještě sestříhat druhej a třetí díl. Trilogie jsou populární.

smolda

smolda před pěti roky

Starosta » Dobrá otázka. Odpověď? Maximálně naplněný rakety nedoletěj tak daleko, takže podle délky náhozu a vybavení.

Buldozer

Buldozer před pěti roky

Starosta » Nejvíc pojme velký spomb,pak maličko pokulháva Carash ball CX ale jenom v tom případě když jsem partikl nabíral lžíci.Když jsem partikl nabíral raketou tak se tam vešlo o něco víc ale rozdíl je zanedbatelný mezi CX a SPOMBEM.

Buldozer

Buldozer před pěti roky

Danny » Hele,to všechno mám natočené ale nevešlo se to tam:-)

Danny

Danny před pěti roky

Buldozer » hele to by jsi jeste mohl doplnit, kolik gramu toho pojme :)

Starosta

Starosta před pěti roky

Buldozer » Dobrej test. Jen by mě ještě jako laika zajímalo, kolik se do které rakety vejde krmení (např. partikl – kukuřice s řepkou).

smolda

smolda před pěti roky

Robroj » Jaká prostitutka? Náhoxou je slušně vychovanej. Koho chleba jíš, toho píseň zpívej.

Buldozer

Buldozer před pěti roky

Robroj » Ma to presne napadlo keď si napísal:-))jálcoš by mi to dal riadne zožrať:-)))

Robroj

Robroj před pěti roky

Buldozer » Len to neukazuj Julkovi, lebo koneeeeeec :)

Buldozer

Buldozer před pěti roky

Robroj » nenormálne toto čo?:-)))Nabudúce to dám po našom:-)

Robroj

Robroj před pěti roky

Buldozer » Ty woe, po akom si to tam patlal??? Normálne si jazyková prostitutka :)))

Buldozer

Buldozer před pěti roky

smolda » kaprař mě vyprovokovat nemůže i když Robinovi se to dnes málem povedlo:-)))

Buldozer

Buldozer před pěti roky

žabíprinc » Není zač:-)

smolda

smolda před pěti roky

Buldozer » Na to sem zapomněl. Česky umíš pěkně, nenech se vyprovokovat!

smolda

smolda před pěti roky

Daniel Němec » A co ty sportovče? Dostal ses do nominace na vánoční florbal?

Ondřej Liška

Ondřej Liška před pěti roky

Buldozer » děkuji za dodatečné slovo závěrem. Fakt mi to spolu s videem vytrhlo trn z paty a pomohlo. Díky :)

Buldozer

Buldozer před pěti roky

smolda » Ahoj.Přesně tak.K tomu bych ještě přičetl jiné náčiní co kdo používa.

smolda

smolda před pěti roky

Buldozer » Zdar tygře, jak jsem psal včera, video super. S tím házením máš recht, to je dost zavádějící. Každej jsme na tom technikou a silou jinde. A hlavně tréninkem.

kobr.d

kobr.d před pěti roky

Daniel Němec » Já to video vůbec neviděl, tak se ptám. ;-)

Buldozer

Buldozer před pěti roky

Daniel Němec » Každá raketa doletí bez problému do 130–140m(říkam to vo videu) v mích rukách,dál to neumím.No viděl jsem lidi co se spombem (středním) nebo Alienem hodí cca 190m.Mín lítal jenom okrúhlej Crash Ball ale ten neni určený na daléké hody.Z toho důvodu jsem hody nepovažoval za nutné ukázat ve videu.Stejně by byl u každého hodu stejně ohlej průt a stejně by dopadla raketa do vody:-)Je toho natočené víc,v prvopočátku to mělo víc než 50min a to je už moc,tak jsem musel vystřihovat co nebylo podstatné.Co nebylo ve videu jsem napsal níže.

Dan Němec

Dan Němec před pěti roky

kobr.d » Pokud to chvilkový máchání na konci považuješ za test kober, tak sorry :))

kobr.d

kobr.d před pěti roky

Daniel Němec » rejpale :-)) S kterýma se v testu nekobrovalo ?

Dan Němec

Dan Němec před pěti roky

Postrádá to tu nejdůležitější věc a to nahazování rakety. Už tady byl jeden test kober, se kterýma se taky nekobrovalo…

kobr.d

kobr.d před pěti roky

Buldozer » No vidíš. Šprechtíš švédsky :-)
Příště normálně „šachor, burina, trma vrma“ :-D

Buldozer

Buldozer před pěti roky

kobr.d » řeřicha.Vidíš more?umím to!:-)

Buldozer

Buldozer před pěti roky

Zdeněk » Myslím,že příště když příště bude tak se vrátim k rodnému jazyku ale to mi pak nebudou rozumět děti narozené po roku 1990:-)

kobr.d

kobr.d před pěti roky

Buldozer » Mařeno řekni „ř“ :-))

Zdeněk(ZVcarp)

Zdeněk(ZVcarp) před pěti roky

Buldozer » Čeština je jaká je…to není podstata recenze! Ale neříkám že jsem se nezasmál :D

Buldozer

Buldozer před pěti roky

kok » no jo no:-)příště tě poslechnu!:-)

.

. před pěti roky

Buldozer » já ti říkal že lidi budou chtít abys jim pak řekl která je nej:), …pouštěl jsem, ale bez zvuku, bedničky stále v práci nemám, tak dám repeté doma a jsem zvědavej

Buldozer

Buldozer před pěti roky

Dík za komentář.Příště bych chtěl ještě doladit moji češtinu,docela se divím,že na to ještě nikdo nenarážel:-)

Buldozer

Buldozer před pěti roky

žabíprinc » Závěr by si chtěl?:-)Tak můj poznatek asi takovej.

Raketu Crash Ball (kulatou)bych používal během lovu na zig rig kde super drží tekuté složky jako to bylo ve videu.Výhoda-neni potřeba spod rod.

Crash Ball CX bych volil během zakrmováni na delší vzdálenost kde chci zakrmovat s peletama,bo­ilies.Tohle krmení je lehčí a samotná raketa má díky použitému materialů + magnetům vyšší váhu a tak lze tuhle složku krmení dopravit dál od břehu.Další použití během lovu zig rig,víc variabilní kterou víc využiju u různého druhu krmení.

Alien-Na tuhle raketu neni potřeba taky dokupovat spod rod a snese ji i klasický 3lb proutek.Raketu bych volil na takovéto běžné chytáni kde neni potřeba moc krmit ale je potřeba krmení umístňovat hodně přesně.Raketa super plave a tak neni potřeba nic do ni lepit jako v případě ostatních modelů. Nejpříznivější cena a zpracováni je fakt moc pěkné.

SPOMB-Verzi mini nepoužívam vůbec,podle mě vhodná tak na feeder.Tahle raketa má nejvíc části které se můžou zničit a taky se ničí(drátek,zámek, plast)Jak na velkou tak střední na delší hody je potřeba rod spod.Velkou bych volil na masivní krmení kde je potřeba dostat na lovné místo hodně krmení.Kvůli jejímu zámku je potřeba u každého krmení(výnimka velký průměr bolies) použít nějakou pomůcku na plnění kvůli jejímu zámku.Na velkou je potřeba fakt hodně síly aby si ji dostal třeba na 130m.Používam ji nerad:-)Ale nejraději používam tu střední.Ta mi fakt sedí,sice nepojme tolik krmení jako ostatní rakety ale do hodů nemusím dávat tolik síly a vydržím s ní spombovat i 2h nepřetržitě.

Je na každém kterou si zvolí podle svého způsobů chytáni.Mám u vody všechny protože předem nevím jak budu chytat:-)

Ondřej Liška

Ondřej Liška před pěti roky

Pěkná recenze. Nic povrchního, vše v přátelskym duchu. Stáváš se takovou naší kaprářskou celebritou :)
Jinak mi ale opravdu chybí nějakej závěr. Zajímal by mě tvůj názor, jakožto zkušeného, jakou z nich považuješ za nejlepší. Chápu, že se ale tomu vyhýbáš :)
Budu se těšit na další tvé video.

Zdeněk(ZVcarp)

Zdeněk(ZVcarp) před pěti roky

Radku recenze jedním slovem PARÁDA! Kdo bude hanit tak ať si zamete před vlastním prahem. Ikdyž používám spomb tak je tahle recenze pro mě určitě přínos. Co se týká toho crash ball (ten kulatý) tak na tu ,,polévku" si určitě své místo najde…díky a určitě pokračuj!!

zrušený profil

zrušený profil před pěti roky

Video na pohodu!!! A podle toho co jsem videl ty LK homo rakety, tak uz vim co si urcite nekoupim:-) nejak jsem jim i na zivo neprisel na chut!

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (62) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (11 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč