Parys Carp Show 2014 - reportáž z akce

Všechny diskuze » Diskuze pod články » Parys Carp Show 2014 - reportáž z akce

Parys Carp Show 2014 - reportáž z akce

Založil Automat

Dne 25. 2. 2014 00:07

Odpovědí: 42

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (42) Starší Nejstarší »

Ondra Rezek

Ondra Rezek před šesti roky

fish2 » Páka :-DDD

Michal Tisoň

Michal Tisoň před šesti roky

mouthsnagger » Datum platí a 14 mi bude za chvíli a ten rok, no tem už se ztratí :-)

Buldozer

Buldozer před šesti roky

smolda » jj „dovolená“ v prosinci mi to končí a můžu říct,že představa jít do práce je víc než nepříjemna:-))tobě taky at se daří a už něco nafoť!zdar

fish2

fish2 před šesti roky

mouthsnagger » Zato ty jsi stará páka:-))

Ondra Rezek

Ondra Rezek před šesti roky

Michal Tisoň » Prej skoro 15, ještě ti není ani 14 :-)) Jestli platí ten datum co tady máš…

smolda

smolda před šesti roky

Buldozer » Vím!!! Nechápu, proč se tomu říká dovolená. Zlatě v práci. Už to tady nebudu zasírat. Ať se ti daří. Zdar

Buldozer

Buldozer před šesti roky

smolda » tak je pravda,že pc mám zaplej 24h:-)ale neni to tím,že jsem na mateřské, tvl na mateřské se maká,zeptej se manželky:-)))

smolda

smolda před šesti roky

Buldozer » Já nejsem doma na mateřský jako ty. Ráno jdu do roboty a vracím se večer. Dokud nebyl carp fishing, chodil jsem jen na youtube . O víkendu jsem většinou u rodičů a nebo na trénincích, pokud nejsem v háku. A občas, když zbyde čas, tak na rybách. Internet je v poho, bez něj si krácení volnýho času taky nedokážu představit. A na informace, je to jediný jakž takž svobodný medium. ZATIM

Buldozer

Buldozer před šesti roky

smolda » dobře ty:-)))já bez pc jsem mrtvej člověk:-)))

smolda

smolda před šesti roky

Buldozer » Tyhle záležitosti jdou mimo mě. Kdyby mi nebylo blbý, že dědci na školeních maj notebooky a podobně a já jedinej, návody dostávám v šanonech, nepoužíval bych snad ani email. Navíc nejsem ani moc družnej člověk. Kamarádů mi stačí pár.

Buldozer

Buldozer před šesti roky

smolda » to máš jediné štěstí:-)já ho už taky brzo asi nebudu mít:-)))

smolda

smolda před šesti roky

Buldozer » Já to nebyl. Fb nemám a ani neplánuji.

Buldozer

Buldozer před šesti roky

Miky » Tak nezapomeň použít hvězdičku:-)hledám tu hvězdičku jak se používa na fb ale nemůžu nic najít:-(

Miky

Miky před šesti roky

Buldozer » myslím že jich mám v zásobě clkm dost :D

Marda

Marda před šesti roky

Moc pěkná diskuse, díky kluci, slupnul jsem to celý na jeden nádech a udělalo mi to hezký dopoledne :o)))

Buldozer

Buldozer před šesti roky

Miky » chceš pujčit fotky?:-)))

Miky

Miky před šesti roky

taky tam mám lidí jak najebáno, celkem mi sere se denně probírat marastem, ale po jednom to odmazávat, to se mi fakt nechce, musel bych tomu asi věnovat celý den, to raději dám pár nahotinek, oni mi bloknou a založím učet nový :D

Ondřej Macků

Ondřej Macků před šesti roky

Fosgen » tebe už znám a chci vidět klokana, takže „potvrdit“ :-)))))

Fosgen

Fosgen před šesti roky

Ondřej Macků » taky jsem ti to tam fláknul :-o))

Buldozer

Buldozer před šesti roky

Ondřej Macků » jj to samé.předtím to bylo i 50 žádosti denně,ted je to tak 10 za týden:-)))jdu ti poslat žádost:-)))))))))))))))

Ondřej Macků

Buldozer » Jojo, taky už nemám nějakou dobu v profilovce rybu a žádosti od „neznámých“ trochu polevily, ale i tak to občas někdo zkusí :-)

Buldozer

Buldozer před šesti roky

Fosgen » já to už promazal před rokem,od nervu jsem smazal i lidi které znám ale na fb jsem si s nima nenapsal ani slovo,tak proč je tam mít?šup smazat!!:-))

Fosgen

Fosgen před šesti roky

Buldozer » přesně jak píšeš, do přátel jen „přátele“, ze začátku jsem přidával kde koho, ale tak před měsícem jsem to promazal, na to abych se bavil i s jinými lidmi jsou fóra, nebo na FB skupiny a stránky .. ne můj profil :-))

Buldozer

Buldozer před šesti roky

Lubos25 » přesně tak:-)

Buldozer

Buldozer před šesti roky

Ondřej Macků » když jsem „přátele“ promazal tak jsem od lidi co jsem smazal dostal opět žádost.když jsem mu napsal,že né tak ten člověk ani nevěděl,že mě měl už v přátelech:-)i profilovku jsem si změnil abych tam neměl kapra:-))))

Příspěvek upraven autorem.

Lubos25

Lubos25 před šesti roky

Buldozer » já bych jim vždy odeslal tento ,,song" :-D

Lubos25

Lubos25 před šesti roky

Buldozer » to dá rozum nač mít lidi který neznáš ?!?! akorát tě to přivede do průseru :-D

Ondřej Macků

Buldozer » Taky nechápu lidi, co mají potřebu si přidávat někoho koho osobně neznají jen proto, že má v profilovce kapra nebo ani to ne a jen ho znají z rybářských webů. Divný…

Buldozer

Buldozer před šesti roky

Fosgen » v zprávě bylo napsané,že tohle už bylo druhé varováni(na první si nějak nepamatuji) a ještě jednou tak mi bude účet zablokovan:-)))dnes ho taky zablokovanej mám:-))tady se potvrzuje to,že si nemám do přátel přidávat lidi které neznám a taky nepřidávam.dal jsem tam hodně fotek s kozama a ještě se mi to nestalo:-)včera jsem tam dal fotky a hned cca 20 žádosti do přátel tvl.já na to jebu když někoho neznám a to,že má v náruči na fotce kapra mě nezajíma:-)měl jsem kolem 1000 přátel,když jsem to ráno otevřel tak všechno na mě blikalo červeně tvl a 30min jsem se překlikával,všechno jsem to promazal a nechal jsem si cca 200 přátel.

Fosgen

Fosgen před šesti roky

Buldozer » a teď už budeš pro FB navždy úchyl a bude ti americká NSA a FBI odposlouchávat telefon :-))

Buldozer

Buldozer před šesti roky

Tak nahé těla někdo nahlásil na mém fb jako nevhodné,vše mi fb smazal.tohle byl poslední album kterej jsem nechal otevřenej pro veřejnost!!

Buldozer

Buldozer před šesti roky

Michal Tisoň » v tvém věku mi stačil sen a vzbudil jsem je promočenej :-))))a nech už toho,nebude to tady opět zasírat sexuálni naukou:-)))

Drinks

Drinks před šesti roky

Buldozer » :)))))

Michal Tisoň

Buldozer » Fotky nestačí o)))

Buldozer

Buldozer před šesti roky

Michal Tisoň » vyndej tu ruku z kalhot!!!!:-)

Michal Tisoň

Luděk Černý » Neboj :-) Už je mi skoro 15, skoro :-)))

Luděk Černý

Luděk Černý před šesti roky

Michal Tisoň » koukej si při posledních zavřít oči..o)

Michal Tisoň

Buldozer » To sou hustý fotky :-))

Buldozer

Buldozer před šesti roky

Víc fotek jsem přidal sem https://www.facebook.com/…os/media_set?…

Buldozer

Buldozer před šesti roky

Na to,že to byl první ročník tak to byla povedená akce,co vím tak příšti rok to bude ještě lepší a bohatší program:-)

kobr.d

kobr.d před šesti roky

To muselo být dobrý!! Škoda, že jsem se nemohl z pracovních důvodů zúčastnit. :-(

MikeT

MikeT před šesti roky

Skvělá akce. Už ted se těším na příští ročník :-)
p.s.: Přednáška Mivardi byla opravdu nuda :-/

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (42) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (1 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč