První sezóna kapraře

Všechny diskuze » Diskuze pod články » První sezóna kapraře

První sezóna kapraře

Založil Automat

Dne 20. 1. 2014 00:18

Odpovědí: 34

Diskuze k článku První sezóna kapraře.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (34) Starší Nejstarší »

Slámiš

Slámiš před sedmi roky

Tomajo » no jeje, přijde mi, že si pod tím umíš vybavit vlastní zkušenost :) u některých lídel bych raději puknul kolikrát než nedojedl… :) dědu mám ze Slovenska a tak se u nás dělají dost halušky, ne teda s brynzou jako tam, ale s tvarohem, máslem rozpuštěným, posolené tak akorát… to můžu… :) další luxuska jsou pirohy s povidly nebo tvarohem.. to jsou jídla do kterých jsem zamilován :D

Tomajo

Tomajo před sedmi roky

Slámiš » to se mě líbí to: nechutně přežírat :-)

Drinks

Drinks před sedmi roky

Slámiš » Že reklama, pff . :-)

Slámiš

Slámiš před sedmi roky

Drinks » taky jsem pochopil ale přišlo mi to akorát jak nějaká reklamní masírka :D tak jsem si rejpnul :-P

Slámiš

Slámiš před sedmi roky

Tomajo » Taky jsem se stačil přes zimu oplácat, ale jakmile se oteplí tak to začne zase klesat.. Než jsem se zamagořil do kapraření držel jsem si metráček, ale potom to byla často po práci otočka doma, sprcha, jen par rohliku a koleček salamu a hurá než se šlo zase do práce. Jak jsem pořád doma tak jsem schopnej se nechutne přežírat :D

Drinks

Drinks před sedmi roky

Slámiš » Já ho pochopil kluku, ale ty asi ne. :)))

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před sedmi roky

Pojdmě založit galerii kaprařských pupků :-)

Tomajo

Tomajo před sedmi roky

Slámiš » dej si pozor nebo tě upupkuju :-))) Hele já měl ještě na jeře o 15kg méně a byl jsem i fešák. Tohle jsem prostě nabral na zimu. Kdybych věděl, že žádná letos nebude, tak jsem jako laňka pořád :-)

Slámiš

Slámiš před sedmi roky

Za poklony všem děkuji, vážím si jich a jak koukám budu muset maknout, aby to opravdu za něco stálo :)
Co tu kluci řeší mi navadí, rád se tu aj pobavím nad příspěvky. A pokud Tomáš nekecá tak si na nej stejnak zachvili neuvidí když mu dal poroste pupek :D (bez urážky) jen mě pobavilo u kolika lidí se ten chlapskej pupek vyklube a jinak z fotek vubec :) akorát u drinkse mi přišlo že mluví řečí jiného kmene a nebo jsem jeho příspěvek nepochopil… :)

Příspěvek upraven autorem.

Tomajo

Tomajo před sedmi roky

NeBeroun alias Qwerty81 » a kdo tady s tím začal? :-)

Tomajo

Tomajo před sedmi roky

kok » když si holky napíšou do soukromé zprávy, tak není problém poslat :-))))

NeBeroun alias Qwerty81©

A zase se tu řeší koko#iny :-)

Ťava

Ťava před sedmi roky

kok » puc tomajovi ty tanga cos dostal a jezdis s nema na ryby to by se urcite vyfotil :-))))))

.

. před sedmi roky

Tomajo » ok, troška toho tajemna musí zůstat na každém, …ale tak třeba tichým čtenářkám a fanynkám carpfishingu který tajně nahlížejí bys udělal radost, možná i chlaské části. Né jednou jsem četl tézi že kapraři jsou utajené bukvice:)))

Tomajo

Tomajo před sedmi roky

kok » vyjimecne se chlubit nebudu a neukazu ;-)

Drinks

Drinks před sedmi roky

43478-1-286.jpg

Při těch mírách, by Vám možná pasovala novinka od Aqua, mělo by to ten tížený styl. :-) Ale nedokážu říct, co by Vám řekly drahé polovičky. :)))

.

. před sedmi roky

dasty carp » já na statistiky věřím a jelikož je tohle ožahavý téma stejně jako pravdivá velikost kapra, tak věřím že evropský průměr může být klidně nižší jak 14cm, …no a ten cenťák co si tomajo přidal závěrem je jen bublina:)

dasty carp

dasty carp před sedmi roky

kok » Ty na ty statistiky věříš?)))Já né teda)At ukáže,,Víš jak se to říká,Ukázaná platí)

dasty carp

Luděk Černý » Přesně tak)))

.

. před sedmi roky

dasty carp » podle statistik je jako běloch lehký nadprůměr, teda není se zač stydět:)

Tomajo – a ukážeš nám ho?:)

Luděk Černý

Luděk Černý před sedmi roky

dasty carp » někomu pánbůh přidal jinde. Výška(postava), délka penisu atd.)))))))))))

dasty carp

Tomajo » No tak tím bych se zrovna nechlubil)))))))

Tomajo

Tomajo před sedmi roky

NeBeroun alias Qwerty81 » 7cm v klidu a pri stoporeni jednou tolik + centak navrch

NeBeroun alias Qwerty81©

Tomajo » no a kolik teda? :-)

Tomajo

Tomajo před sedmi roky

za me dobre a pokud to nebude vadit rad se pripojim ke Kokovu prispevku. Prdet na nejake numera. Ja si take vazim ryby jen pro svoji predstavu a nikde ty cisla nepisu. Dost cast me i mrzi, kdyz clovek neco chytne a kazde se hned pta jen kolik, kolik, kolik??? A nic vic ho nezajima.

Trpík

Trpík před sedmi roky

Ja jen…, za sebe, ....... pokračovat…!!!

Fosgen

Fosgen před sedmi roky

Slámiš » pěkné čtení, těším se na tvůj další počin :-))

.

. před sedmi roky

Slámiš » mně to pak přepošli než to pustíš do světa

Bih

Bih před sedmi roky

Slámiš » Dobře ty !

Slámiš

Slámiš před sedmi roky

kok » Tento článek vznikl před rokem, takže to jsem byl ještě jednoletý zelenáč :) Zbytek beru k srdci a ještě o tom dáme řeč. ;) a děkuji :) '

To Rick: Děkuji a snad se brzy dokopu k článku co si plánuji a když mě políbí můza měl by za něco stát, jelikož téma mám celkem dobré…

Rick

Rick před sedmi roky

kok » Presne tak, cast clanku ohledne zacatek, bez diskuze o techniku se mne libil. Posledni cast je uz copy paste jak obvykle. Zkus to nechat u te prvni impresse, mnohem lepsi.
I tak diky, clankek neni nikde dost

NeBeroun alias Qwerty81©

Dobrá práce! ;-)

.

. před sedmi roky

na zelenáče kterej loví dva roky dobrý:), …a cožtakhle se na váhu pro veřejnost úplně vysrat, nechat si ji jen pro sebe a vážit jen sám pro sebe a pro případy kdy tuším že ryba překračuje pro mě vzácné kulatiny ( pro někoho to bude 10, 15 či 20kg ), vyhneš se polemikám, každá váha byď poctivá může být v průběhu roku u stejné ryby proměnná. Připadá mně navíc směšný když kapři stejných rozměrů začnou zobat a dotyčný pak pustí fotky se článkem kde se dozvím: parádně jme zachytali a váhy v pořadí od nej: 15,4 15,3, 15,1 14,95 a pak dva malý přez deset respektive 10,3 a 10,1:). Seš z toho co sem tě poznal zatím neovlivněnej, tak v tom klidně pokračuj. A jak sem říkal v břeclavi: čadit, naslouchat přírodě, používat selskej rozum a časopisama si vytírat prdel:)

Hanz

Hanz před sedmi roky

Ten Černokněžník je prostě krásnej :-)

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (34) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (1 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč