Parádní finále - Deník Ricka Mommerse (11)

Všechny diskuze » Diskuze pod články » Parádní finále - Deník Ricka Mommerse (11)

Parádní finále - Deník Ricka Mommerse (11)

Založil Automat

Dne 6. 12. 2013 05:31

Odpovědí: 7

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (7) Starší Nejstarší »

.

. před osmi roky

Rick » njn, ono toho v tý kaprařině není už v dnešní době moc o čem psát, techniky a vše kolem bylo už popsáno milionkrát a tak jediný co se dá dneska požvejkat a neurazí je asi napsat něco formou reportingu jak si udělal a dávat si jen majzla aby člověk nečetl, …rozeznil se můj delkim, roztočila se cívka mojí daiwy a nakrmil sem k tyčové bojce dvěapůlkila mixu halibutích pelet, bojlí průměru 18, příchuť extra crab plus brusinka AC-LC sardinka-sleď a vše zalito stejnojmeným bůstrem extra crab plus brusinka AC-LC sardinka-sleď:)

Rick

Rick před osmi roky

kok » pristi rok bude NL, v čtvrtek jsem měl slezinu s 3 kaprokamoší který jsem nevidel 20 let, kaplo to jako za starý času takže mně býlo 2 dni blbě ale těším se na obnovení Nizozemského plundrování jako malej. Chvale netřeba ale jsem rád když čtu že to někomu bavi, težko odhadnout co komu bavi takže zpětna vazba je vitana, jakekoliv

.

. před osmi roky

ono celý to belgický řádění tak jak je popsaný je čtivý, …chvála netřeba, ta je pro „zelenáče“ a pro děcka když něco udělají dobře:), od tebe se Ricku očekávalo že to bude mít úroveň a mělo, takže úkol si splnil

Příspěvek upraven autorem.

Rick

Rick před osmi roky

pánové , dekuju za podporu. Časem nečo výplodim ale bude to s menší frekvence a trochu jiné o)

Tomajo

Tomajo před osmi roky

konecne jsem si to mohl vychutnat a v klidu precist. Super denik. Za me nejzajimavejsi dilo za letosni rok na Carpfishingu. Diky Ricku

David Fořt

David Fořt před osmi roky

Ricku, děkujme. Bylo to parádní.

dodo

dodo před osmi roky

Rick dakujem za excelentnu seriu, sledoval som kazdy diel od zaciatku. Len je skoda, ze to chces zabalit a na buduci rok nepokracovat v pisani, dobre sa to cita.
Ale casu je malo, tak to chapem. Nech sa ti buducu sezonu dari!

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (7) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (4 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč