Rozhovor - Karel Nikl

Všechny diskuze » Diskuze pod články » Rozhovor - Karel Nikl

Rozhovor - Karel Nikl

Založil Automat

Dne 3. 9. 2013 08:52

Odpovědí: 43

Diskuze k článku Rozhovor – Karel Nikl.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (43) Starší Nejstarší »

Scopex

Scopex před šesti roky

supinna » Tak to nééé…pokud budu s navijáky spokojený,budu s nimi i rybařit. Pokud mi vyhovovat nebudou,z prutů je sundám. Nikdy nevychvaluji věci,které za nic nestojí,nebo mi nevyhovují…a že už jich bylo :-)

supinna

supinna před šesti roky

Jinak na e-shopu K. Nikla ho nabízejí za 4650 kč což je o 150 kč míň , než zaznělo v rozhovoru. Ale zatím tam není ta akce tři za cenu dvou, takže se asi vyplatí nějaký čas s případnou koupí počkat…

supinna

supinna před šesti roky

Scopex » Tvoje poslední věta, to je to co nás zajímá. :) Tak až budeš mít s nima něco odchytáno, tak sem dej nějakou recenzi. Ale opatrně, aby z toho zase nebyly dohady, že je to fígl, jak jich co nejvíce prodat :))

Scopex

Scopex před šesti roky

supinna » Už je mám na prutech a jsem zvědavý co v praxi. Zatím jsem si s nimi byl jen zaházet a lítá mi to dál než z mých XSC-ček. Mají užší cívku,nahoře zbroušenou pro daleké náhozy a líbí se mi i rychlý chod brzdy. Při povolené brzdě jen trochu otočíš a máš utaženou…Uvidíme co ukáže praxe…

supinna

supinna před šesti roky

Tak jsem měl naviják SONIK TOURNOS 8000 v ruce. Moc hezká věc a v krámu na omak dobrý…:)

kzfjhzfbkhj

kzfjhzfbkhj před šesti roky

Moc pěkné a super prostory, to musí být psycho tohle všechno utáhnout i s tím ansáblem, klobouk dolu.

sidneyv

sidneyv před šesti roky

velmi pekne video a Karel je borec rybar,vyrobca aj obchodnik. Predajna je super, musim tam niekedy zajst, len to zas bude zatah na moju penazenku:)
co som sa trocha podivil, tak dost kontrastoval poriadok, celkovy prehlad a uhladnost v predajni s celkom dost neporiadkom v sklade. To by sa u nas vo firme nemohlo stat krabice tak ledabolo pozaskladnovane v regaloch, vytrcajuce do uliciek atd. Ale to je mozno len moj dojem, lebo robim nakup a logistiku, tak to mam mozno z povolania:) Chcem tym povedat, ze to asi nie je problem a absolutne nic to nema spolocne s kvalitou vyrobkov, ci fungovanim produkcie, len mne to skratka udrelo do oci :)
Kazdopadne, tak vyzerajuci sklad by veru nedostal 5S certifikat :)
Inak to ma p. Nikl vsetko super zvladnute a rozbehnute.

arsen

arsen před šesti roky

Videa zajímavý a určitě mě na ně baví koukat ;) jenom bych to z pohledu kamery maličko vylepšil..Já bych to dělal tak, že bych natáčel rozhovor celou dobu (ať už staticky a nebo je třeba natáčet jak prochází prodejnou(skladem, …)) a pak bych tam ještě půl hoďky běhal a dělal 10s „detailní záběry“ (stojany, bivaky, regály, …) a to pak dohromady prostříhal..myslím si, že by to zajímavost videí ještě umocňovalo ;) (je to ale jenom můj názor)

zrušený profil

zrušený profil před šesti roky

Ty vyrobci a firmy si fakt mysli ,ze jsme uplne na palicu!!!Vsechno stejne kolovratky,ale kazdy za jinou cenu no nekup to ,kdyz je to tak levny a kvalitni!!!!

Drinks

Drinks před šesti roky

UmpaLumpa » :-))

UmpaLumpa

UmpaLumpa před šesti roky

34146-1-111.jpg

Další na porovnání :D ,,,,,,,,,,,,,, Mivardi

Příspěvek upraven autorem.

stovec

stovec před šesti roky

Je to parada… delate to dobre.

supinna

supinna před šesti roky

Marda » Pokud budou rozhovory na takový úrovni jako teď, tak mohou být klidně dvojnásobný délky:-) Tak si dám ty kafata dvě :))

.

. před šesti roky

Martin » :), …existují nějaké fotky vnitřku?, čistě ze zvědavosti nakouknout co je pod kůží

Martin MD-carp

Martin MD-carp před šesti roky

Asi udělají jemnou změnu designu a už to jede, zajímavé je srovnání ceny.

David Fořt

David Fořt před šesti roky

Martin » Také jsme si všimli. Ještě se dá dohledat jeden velmi podobný naviják jiné značky, záměrně zde neuvádím jméno.

Tomajo

Tomajo před šesti roky

Marda » ja bych videjko zkousnul klidne i delsi :-) Vazne to delate moc dobre.

Martin MD-carp

Martin MD-carp před šesti roky

34136-1-557.jpg

Tady něco k porovnání. Jinak Video parádní aspoň je na co koukat.

Miras

Miras před šesti roky

Marda » Ok, chápu to, jen jsem si postesknul, že musím pak v práci hákovat přesčas, abych dohnal ztrátu. Každopádně takhle videjka jsou zajímavá a rád se na ně dívám. BTW. kde koupím takovej hrnek:-)

Marda

Marda před šesti roky

34132-1-935.jpg

Miras » Na začátku jsme měli představu dělat rozhovory na 10–15 minut, ale to je prostě nereálný, všichni jsou děsně ukecaný :o) Ve výsledku nám to ale přišlo docela zajímavý, protože času máme dost, prostoru je na YouTube taky habaděj a alespoň se návštěvníkům našeho webu nabízí možnost trošku víc poznat známé osobnosti a užít si nějaké zajímavosti a taky prezentaci produktů přímo od nich.

Btw… mě to na jedno kafe vychází akorát :oD

Marda

Marda před šesti roky

Děkujeme všem za kladný hodnocení videa. Další rozhovory typu „na návštěvě u…“budou postupně přicházet. Budeme ale taky trochu měnit témata a prostředí, nechte se překvapit…

Miras

Miras před šesti roky

Super videjko, jen by mohlo být malinko kratší – tak na jednu kávu:-)

Příspěvek upraven autorem.

Martin-H

Martin-H před šesti roky

Moc pekny video…

Danny

Danny před šesti roky

Bobinek » nastesti snad Karel u LK nekopiruje :))))

Rick

Rick před šesti roky

Bobinek » A od koho to okopčil LK? zatim CR neni inovativni zeme, kopirujeme co se da ale inovatori nejsme, alespon ne na kapraské sceny. Co ale pravdu je ze ruzne vyrobce svoje kopie doladi do dokonalosti, podle svoje predstav a podle jeji potrebi k chytani, tohle delaji vsichni a proto se produkty lyšeji od sebe, i kdyz občas nepatrne, občas ale znatelné. Výhoda český trh je že zatim jsou stale k mani opravdoví kvalitni výrobký- trochu pod značkou- co se děla doma to se dela dobře.
Napřiklad tady v NL skoro nic kvalitne v obchodě nenajdete, jen u privatni malo výrobce. To je výhoda pro čechy a i když tyto výrobky nejsou srovnatelny drašží než levný nahrazku co tady vidim na pultech

zrušený profil

zrušený profil před šesti roky

video fakt hezke!!!Nikliks je v pohode ,ale trosku mi nejde do hlavy ta novinka !!!jako obalovacka na plovky sorryy,ale jen okopcil LKbaits!!!takze par bodu dolu!!!jeho novinka to urcite neni:-):-):-)spis je to usmevne:-):-):-)

Sněžnik

Sněžnik před šesti roky

Hodně zajímavé vídejko.Big respect Karl :-)

Burdik

Burdik před šesti roky

hezké videjko. Pracovat bych tam nemohl. každý den bych víc utratil než vidělal :-)

metloš

metloš před šesti roky

Toho zarostlejšího pána sem už někde viděl ..... tý vole ten sklad to je pecka, tam bych se učuchal, uchmatal a učuměl :-))))

Drinks

Drinks před šesti roky

Jinak video luxusní. Takovou práci mít, pff :)

Drinks

Drinks před šesti roky

supinna » Myslím si, že tohle prošlo přes několik lidí, kteří už mají nějaké ty navijáky šešroubované, určitě by firma Sonik nešla s kůží na trh jen tak. Já myslím, že to bude nějakou tu kvalitu určitě mít, ale otázka je, kolik lidí si to získá, a dají mu důvěru. No, nechme se překvapit, já moje starý LCcéčka nevyměním. :o)

Tomajo

Tomajo před šesti roky

tak tohle video zatím určitě nejlepší. Klobouk dolů

supinna

supinna před šesti roky

Drinks » To je jasný :) Spíš jsem chtěl naznačit, že ačkoli dělaj nádherný věci, v případě navijáku budou asi lidi opatrnější, při rozhodování mezi novinkou a osvědčenou klasikou…

Drinks

Drinks před šesti roky

supinna » Co já vím, z obrázku toho moc nepoznám. :))

supinna

supinna před šesti roky

Drinks » Myslíš, že to bude konkurence pro osvědčený stálice, třeba Shimano?

Drinks

Drinks před šesti roky

34111-1-135.jpg

34111-2-390-nahled.png

Naviják, o kterém byla řeč.

Zahry

Zahry před šesti roky

Paráda :)

Tom252

Tom252 před šesti roky

Super video jen tak dál.

ondras76

ondras76 před šesti roky

moc pekny!

dasty carp

dasty carp před šesti roky

Moc pěkný. …

millano

millano před šesti roky

Tento talk nemá chybu,ďakujeme.

Hanz

Hanz před šesti roky

Parádní video :-) díky carpfishingu a budu se těšit na další ;-)

Johan

Johan před šesti roky

Pekny rozhovor a video s boilie baronem :)

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (43) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (11 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč