Dobrodružství Jakea Langley-Hobbse část první

Všechny diskuze » Diskuze pod články » Dobrodružství Jakea Langley-Hobbse část první

Dobrodružství Jakea Langley-Hobbse část první

Založil Automat

Dne 1. 3. 2012 08:54

Odpovědí: 28

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (28) Starší Nejstarší »

kobr.d

kobr.d před sedmi roky

Fosgen » Umí. Achoj a pifo. :-)))

Fosgen

Fosgen před sedmi roky

David Fořt » umí česky? :-))

David Fořt

David Fořt před sedmi roky

Dnes mi Jake potvrdil online rozhovor 25.4.2012 od 20–21h. Budete se ho sami moci zeptat na co budete chtít.

Ráďa

Ráďa před sedmi roky

David Fořt » Dobře jsi udělal, je to skutečně velmi čtivé a inspirující :-)

Ráďa

Ráďa před sedmi roky

Šolcik » A proč ne? Na podobně dlouhých výpravách má člověk při čekání na záběr přece spoustu času, tak proč ho nevyužít ke cvičení. Ardy Veltkamp by mohl vyprávět :-)

Příspěvek upraven autorem.

Tommy23

Tommy23 před sedmi roky

David Fořt » To je taky fakt, za 3 roky utratit 40 000 liber, když v tom byly celý jeho životní nároky, neni zas tak hrozný… jsem si neuvědomil, že tam byl až tak dlouho :))) Ale tak on měl ještě výhodu, štěstí, že dostával boilie od IB… jinak by náklady byly určitě značně vyšší…

David Fořt

Tommy23 » On prodal dům, všechno, co měl a jelo se. Byl na rybách praktick celé 3 roky, takže když to rozpočítáš a vezmeš v úvahu naftu, jídlo a vše, co je potřeba k rybaření, ta částka není zase tak vysoká.

Tommy23

Tommy23 před sedmi roky

David Fořt » Tak to je pěkná částka… ale zas má zážitky na celej život :))) Kdybych měl zbytečnejch 40 000 liber, nelitoval bych je takle utratit :)))

Jakub Trimay

Jakub Trimay před sedmi roky

naozaj dobre sa to číta niesu to stručné strohé konštatovania a poučky a to ma baví , super !

David Fořt

Nepamatuji si to úplně přesně, ale myslím, že ho ten výlet stál okolo 40.000 GBP. Někdo se ho na to ptal na Kapří pohodě po té přednášce, ale úplně přesně si to nepamatuji, měli jsme za sebou těžkou noc :-)

Šolcik

Šolcik před sedmi roky

Filla » Na to by dvě rachoty nestačili.Ale jinak bych jel na ryby klidně na půl roku.

Filla

Filla před sedmi roky

David Fořt » ja sem si myslel, ze v tom bude nejaka zaba, jak pise Radek, nebo zlobeniii. Tesim se na dalsi dily, davej!

Filla

Filla před sedmi roky

Šolcik » jenom cash? tak to mas v pohode, muzes mit rok dve rachoty a smele vyrazit :))
nebo si sezen zastoupeni nejake bobul firmy a voni Te zasypou!

David Fořt

Pánové, pár slov k autorovi :-) Jsme teprve na začátku. Ta série má 23 článků a ten druhý jsme zvěřejnili pouze z poloviny…Zažijete opravdu neskutečné věci. Tuto sérii jsem od Jakea zakoupil, proto, že je to je to opravdu fenomenální spisovatel. Čte se to jedním dechem.´Tohle umí málokdo. Důvody, proč opustil Anglii znám…Já byl zase DJ :-)))

Šolcik

Šolcik před sedmi roky

Filla » Já ty impulsy mám denně,ale nějak chybí cash na účtě na to,abych si mohl dovolit to,co Jake. :-D

Tomajo

Tomajo před sedmi roky

Petr Kalach » jj to si pamatuju. To zrovna chytl banána :-)))

Radek Fox

Radek Fox před sedmi roky

David Fořt » Davide, měl by to být dotaz na autora článku, ale ten mi sotva odpoví. Nevíš, jestli je ženatý nebo se právě nerozvedl či nerozešel s partnerkou ??? To by totiž ten útěk od reality k vodě vysvětlovalo. Díky za případnou odpověď Radek
PS: Vzkaz pro rypáčky :-)) Jsem už více než dvacet let šťastně ženatý a po sporťákovi netoužím :-))

Petr Kalach

Petr Kalach před sedmi roky

David Fořt » Rafan mel na Cassu take rotoped aby zahnal dlouhou chvilku :-)

Filla

Filla před sedmi roky

Šolcik » me by zajimalo co byl ten impuls se zdekovat na takovou dlouhodobou rybacku, navic po X letech nerybareni. jak pise, ze citil jak stagnuje, zivot se mu nikam neubira a pak jede zevlovat na dva mesice na ryby.
jinak krasna predstava, takhle zmizet od vseho a zamcit se do „prirody“ na nekolik desitek dni. dvacky obcas jdou, sprcha s drenazi, nemcour s bivakem piva co prijizdi na odlesk z poklicky. Prima vacanza :))

Šolcik

Šolcik před sedmi roky

David Fořt » -Já jsem si myslel,že jsem totální magor,ale po přečtení těch dvou dílů jsem zjistil,že jsem úplně normální! :-D

dandak

dandak před sedmi roky

David Fořt » To by chtělo možná fotku :)

David Fořt

Šolcik » Já viděl frajera a ten si dovezl rotoped. Normálně ho vyhodil z dodávky vedle bivaku a už frčel.

Šolcik

Šolcik před sedmi roky

Moc pěkný.Jen nechápu člověka,kterej sebou na ryby táhne činky! :-D

dandak

dandak před sedmi roky

David Fořt » Ok díky za odpověd

David Fořt

dandak » Další díl vyjde v pátek.

dandak

dandak před sedmi roky

JJ škoda toho sakování a poranení ryb ale hezky příbeh už jak bylo na kapří pohodě :) Davide kdy bude další díl at si to můžu přečíst v klidu přece jenom na kapří pohodě to bylo zajímavé :)

judas.d

judas.d před sedmi roky

mi-ku » to máš asi pravdu ale i tady u nás se děje dost prasáren.A dělají je i ty od kterých byst to nečekal.

mi-ku Prologic

mi-ku Prologic před sedmi roky

To co na rybách za tu dobu prožil mu asi závidí hodně kaprařů, ale co to trošku kazí je ten fakt, že většinu ryb zasakoval a nebyli při focení zrovna hezké..je to můj postřeh z jeho přednášky na Kapří pohodě…((

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (28) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (9 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč