Video: Lov kaprů v ČR & Urban fishing Praha 2019

Všechny diskuze » Diskuze k videím uživatelů » Video: Lov kaprů v ČR & Urban fishing Praha 2019

Video: Lov kaprů v ČR & Urban fishing Praha 2019

Založil Ondra Křížek

Dne 11. 1. 2020 12:52

Odpovědí: 5

Lovíme kapry kde to jen jde, každá voda je výzvou a základ je si to pořádně užít. V novém videu uvidíte úspěchy z uplynulého roku na českých svazových vodách, ten pravý pražský Urban fishing a jako bonus výlet do Slovinska, místa plného křišťálově čistých jezer a řek.

Přejeme úspěšnou sezónu

Tým Exil Carplife

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (5) Starší Nejstarší »

Ondra Křížek

Ondra Křížek před devíti měsíci

. » více méně souhlas i jsem u tvorby prskal, že je to samej kapr :D Příští rok, jestli budeme dělat nějaké video v podobném stylu, chce to rozhodně více zajímavých záběrů bez ryb a jak píšeš na konci, tak v takovém duchu už tvoříme delší dobu, taky to u videí ostatních nesnáším. Když člověk nemusí něco ani sebe prodávat a dělá to jen proto, že ho to baví, je to pak úplně jiná pecka:)

.

. před devíti měsíci

Ondra Křížek » jestli myslíš záběry, tak určitě, .....utopený potkan, ta mladá ještěrka vylízajíce z vody v mokrém tričku, přelízání zábradlí, ta malá kolemjdoucí holčička jak si přiběhne do záběru…to mně bavilo. ´Teď to neber jako kritiku, ale nejnudnější mně přijdou ty všední záběry s rybama (a to vlastně na všech kaprařských videích, byď to s kaprařinou souvisí. Kapra každý z nás zná a pokud to není řádkáč 25+:), je to tuctový, vyjma teda těch záběrů jak tvůj kolega drží úlovek a za ním je nějaká budova banky či co, a ten osobák, to je něco vyjímečnějšího. Myslím že těch zážitků máte za rok dost a poskládat to dohromady bez jediné ryby, nebo jen s těmi exklusive, máte originální scénář oproti konkurenci, ale jen můj subjektivní názor. Nicméně pecka že to nemáte prošpikovaný žádnýma sračkama

Příspěvek upraven autorem.

Ondra Křížek

Ondra Křížek před devíti měsíci

. » Díky za hodnocení! První Praha z roku 2014 byla asi vážně neopakovatelná a tohle video je takový sběr toho co mi z letošního záběrů zbylo a co mi kluci dali, nakonec z toho vzniklo slušný videjko, ale dle mého tam letos máme lepší :)

.

. před devíti měsíci

pražskej urban už asi nikdy nepřekonáte, to bylo top!!, …a to nej co jsem z české tvorby viděl, ale i tohle je povedený, …některý záběry kamerou jsou hrozně pěkný

Jakub Figr

Jakub Figr před devíti měsíci

Parádní video, skvělá sezóna

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (5) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (1 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč