Video: Příběhy ze zapomenutých tůní (část 1.)

Všechny diskuze » Diskuze k videím uživatelů » Video: Příběhy ze zapomenutých tůní (část 1.)

Video: Příběhy ze zapomenutých tůní (část 1.)

Založil Slámiš

Dne 1. 12. 2012 21:28

Odpovědí: 22

Můj povedený den na jedné zapomenuté tůňce, při které se mi povedlo přelstít její klenot. Černého lysce, který je naší srdcovou rybou.. K tomu dva další šupíci. Na část 2. si budete muset rok počkat, jelikož příští rok se chystá velké video z těchto vod.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (22) Starší Nejstarší »

abc

abc před devíti roky

Slámiš » černokněžník je moc pěkný pěkně se tam o něj starej :-D

Příspěvek upraven autorem.

kzfjhzfbkhj

kzfjhzfbkhj před devíti roky

Slámiš » moc pěkný ryby

Slámiš

Slámiš před devíti roky

Filla » yes, tam je to kolikrát větší adrenalin než když líčíš na nějaký hovádko… :) budeme se těšit!

Filla

Filla před devíti roky

Letos mam na vas popud v merku 2 vody pobliz bydliste.. skoro nikdo tam nechodi. jiz se na ty minilovy tesim, budu informovat .)

Slámiš

Slámiš před devíti roky

28095-1-129.jpg

28095-2-849-nahled.jpg

Ze 4.března máme první záběry z „naší“ zapomenuté tůňky. Byl to již starý známí, ale v krásných barvách. Více o zálovu na našem novém webu www.ct-exil.cz v podsekci projekty/Zapo­menutí kapři

Slámiš

Slámiš před desíti roky

20551-1-709.jpg

Moc děkujem za kladné ohlasy a podporu! Hřeje to u srdíčka! Hlavně za mě, jelikož „mezi Vámi kapraři“ nejsem tak dlouho.. :) Zde Vám ještě přikládám ještě můj xicht s tímto pokladem na fotce. :)

Mareshoun

Mareshoun před desíti roky

ahoj kluci krásný ryby a skvělí nápad......moc vám fandim.

dasty carp

dasty carp před desíti roky

Moc pěkné kluci letos vám to jde super,jen tak dál a držím palce.

Jaryn82

Jaryn82 před desíti roky

Slámiš » Ahoj nádhera a zvlášť ten černý lysec o takovém taky sním. gratuluji ahoj

T.Karel

T.Karel před desíti roky

Slámiš » parádní ryby ,ten černý lysec to je pecička :-)

Karásek

Karásek před desíti roky

Super, krásne ryby :-)

Ondra Křížek

Ondra Křížek před desíti roky

Díky za hodnocení a podporu! Příští rok bych rád udělal pořádné video z podobných tůní jako je tahle na videu, tak snad to všechno klapne :)

Fosgen

Fosgen před desíti roky

ahoj hoši, držím vám palce celý rok a video je pěkný, jen tak dál …

David Fořt

David Fořt před desíti roky

Kluci, moc se mi líbí, jak to máte hozený. Sledoval jsem vaše úlovky celý rok a klobouk dolů. Tohle je pak úplná paráda. Doufám, že vám to vydrží a ať vám ten černoušek roste :-)

Slámiš

Slámiš před desíti roky

mládě » jojo, třeba u tohohle videa máme i více záběrů ze zdolávaček třeba na ten feeder, atd., ale nemůžeme s tím na povrch páč by jsme to propálili.. ač by jsme se s tou krásou podělili rádi… nejde to :(

Filla

Filla před desíti roky

kez by meli vseci k veci takovej pristup. kloobrc :)

mládě

mládě před desíti roky

Libovka kluci, jen tak dál a nepropálit! :-))

Slámiš

Slámiš před desíti roky

Jinak se snažíme s parťákem ondrou protlačit tohle „naše zlatíčko“ v prosincovém kole pardalova, tak když nám ho budete chodit podporovat, budeme jen rádi. Ukažme společně, že kaprařina nejsou jen kilogramy a centimetry…!

Slámiš

Slámiš před desíti roky

Moc děkujeme. Opravdu si této vody vážíme a ryb v ní ještě více. Máme velikou radost z každého uloveného kapra a třeba v této tůnce, rybě 10+ opravdu nevěříme. Víme tam zatím o 9-ti kaprech z níž je tento černý lysec zatím největší a jeho váha zatím nepřesáhla 8kg. Pokud Vás zajímá více o našich projektech (tento je první) mrkněte sem: http://ct-exil.wbs.cz/Projekty.html a pod záložkou Zapomenutí kapři najdete naše letošní putování…

Tomajo

Tomajo před desíti roky

vážně bomba. Moc pěkný

Danny

Danny před desíti roky

Paradicka , jak psal pan dole , souhlas …

Poušťák

Poušťák před desíti roky

Tak to je opravdu voda které si važte a ty ryby jsou super a ani nemusí mít 10+.Takových ryb si opravdu cením a u mě za1.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (22) Starší Nejstarší »

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč