Video: Jednodenní vycházka k vodě

Všechny diskuze » Diskuze k videím uživatelů » Video: Jednodenní vycházka k vodě

Video: Jednodenní vycházka k vodě

Založil KlokyCarp

Dne 30. 10. 2017 19:49

Odpovědí: 17

Diskuze k videu Jednodenní vycházka k vodě.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (17) Starší Nejstarší »

KlokyCarp

KlokyCarp před týdnem

všem děkujeme. ceníme si toho! :)

Dušan Horák

Dušan Horák před týdnem

Šakal » děkuju moc!! :)

Dušan Horák

Dušan Horák před týdnem

Vdolek » díky moc!! :D :)

Dušan Horák

Dušan Horák před týdnem

Michal T. » dobře už budu vědět, děkuji !

Šakal

Šakal před dvěma týdny

Vdolek » Presne tak. Pekne chlapi len tak dalej.

Vdolek

Vdolek před dvěma týdny

Dušan Horák » Pěkný video, jen tak dál. Těhlech chytráků si nevšimej, nenech si tím otrávit rybařinu. Pokaždý si někdo něco najde aby mohl plácat hovna. Směj se jim do ksichtu :D

Michal T.

Michal T. před dvěma týdny

To hlazení bych nedělal.
Ale,nikdy nepokládat rybu na břicho!!!Hrozí ji poranění vnitřních orgánů.Svojí vahou si tlačí na vnitřnosti.

Dušan Horák

Dušan Horák před třemi týdny

ideafix » všechny šli zpátky! můžou dělat radost dal :)děkujeme

ideafix

ideafix před třemi týdny

Kluci dávaj kapry normálně na podlužku, mazlej je hezky mokrejma rukama, polévaj, pusinkujou a věřim, že pak pouštěj zpět. Chovat se takle všichni rybáři u vody, bylo by na světě zase o trochu líp.

Dušan Horák

DOCarp » všiml jsem si že rád lidi poucujes a vyrypujes. procital jsem si ostatní staré diskuze. Takže mě to žily netrha. nedělám nic špatně. Rybu polozim do měkkého, mrknu se na ni, poleju a pak zvednu, Alles :) to že se třeba sem tam mrskne a já ji musím vzít a dát zpátky nebo z ní setru list tak co? To k tomu patří
Ať se daří, dík

KlokyCarp

KlokyCarp před třemi týdny

DOCarp » místo psaní pitchovin běž na YouTube a podivej se,co dělá většina kaprařů, když má kapra na podložce, který má na sobe nějaký bordel (list, řasy). Normalně ten bordel z něj setře,polije ho a dal neřeší. Ale je mi úplně jasne proč komentuješ video mladým rybářům :) starý,ostřílený kaprař by tě okamžitě vyšachoval:))

abc

abc před třemi týdny

Dušan Horák » mydlis ho tam jak kocicku pred akci…neres to at se dari

Dušan Horák

DOCarp » teď by mě fakt zajímalo čím teda ztahuju z ryb ten sliz?

abc

abc před třemi týdny

Dušan Horák » polit ano, ale stahovat z ni sliz.....misto trpajzlikovani pred HD kamerou zalez do bivaku a procti nejakou naucnou knihu o rybach jako takovych
P.S. vek te omlouva
.mej se

Příspěvek upraven autorem.

Dušan Horák

DOCarp » nevím jak ty ale já když rybu vytáhnu tak jí prostě tou vodou poleju, důkladně. když už se jde ryba fotit tak není nic jednoduššího než ji polit, kapánek ji ulehčit v těch horkach na podložce

kok

kok před třemi týdny

DOCarp » těžko říct, …tohle je možná ještě konzumní ryba a ideální velikost a stavba těla kapra když chceš někoho podarovat a neudělat si ostudu s nějakým dvoukilovým násaďákem, já bych je vzal rovnou škrabkou a nešpinil ani podložku

abc

abc před třemi týdny

vi ten chlapec v te reklame proc maji ryby na sobe ten sliz? ze je tak dukladne omyva .....

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (17) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (28 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč