Video: Koupaní s kaprem

Všechny diskuze » Diskuze k videím uživatelů » Video: Koupaní s kaprem

Video: Koupaní s kaprem

Založil hrobař

Dne 19. 6. 2012 20:30

Odpovědí: 56

Moc suprovej zážitek

Upraveno správcem Marda v 14:01, 25. 6. 2012. Poznámka: Nedalo mi to a musel jsem tu spojku opravit :o)

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (56) Starší Nejstarší »

xy

xy před osmi roky

Poušťák » ale já jsem proti točení takových „videí“ milý Venco :-)

Raggo

Raggo před osmi roky

Na vině jsou budovatelé soukromých krcálků, kde si každý neumětel může chytit svoje sele a provozovot s nim podobný zhovadilosti. Třikrát fuj všem akvárkům !

.

. před osmi roky

dasty carp » to by byl ultra nebezpečnej sport pro nejwostřejší, požerákovej zub je sakra blízko a vzrušenej lovec by mohl přijít o bambuli raz dva:)

kzfjhzfbkhj

kzfjhzfbkhj před osmi roky

Poušťák » Ukazují se v duševní nahotě kaprářů :o)

Poušťák

Poušťák před osmi roky

Kocháč » já jen Petře nechápu,že to doted nepochopili a pořád se jen ukazujou v plný kráse.

kzfjhzfbkhj

Poušťák » Takoví to Venco nikdy nepochopí

Poušťák

Poušťák před osmi roky

pepinoM. » díky takovým,jako jsi ty a autor tohoto cirkusu,si z normálních kaprařů všichni dělají srandu,a ani se jim nedivím.Jestli se vám to líbí,tak si to točte,ale neprezentujte veřejně.

xy

xy před osmi roky

…a teď už tady chybí jenom ten teoretik netyp a jeho moudra, co by bylo kdyby, blablabla…

kzfjhzfbkhj

Ty opičárny s rybama se musí pranýřovat. Jenže problém je v tom, že těm lidem vůbec nedochází, že dělají něco špatně. Stačí se podívat do časáků co jsou schopni kapraři s rybama dělat. A když to je v časáku, tak je to asi normální. Prioritou není mít ve vodě zdravé neporaněné ryby, ale pořádný fotky a hodně. Lidi co jsou schopni napraskat s jednou rybou dvacet fotek bych pleskl po tlamě a ty co kvůli hezčí reklamafotce s lepším světlem navíc sakují břinkl i z druhé strany. Naštěstí znám pár lidí co umí chytat veůký ryby, ale skoro už nefotí. Nepotřebují někomu dokazovat jací jsou lovci trofejí, prostě je jen kaprařina baví. A před těmahle kaprařema smekám.

dasty carp

dasty carp před osmi roky

kok » Hezky napsané a souhlasím,,,Tyto uchylácké videa jsou hnus a je mi z toho spíše k zblití.Nechtěl jsem vůbec reagovat,ale nedalo mi to..Akorát tímto videem ukáže ostatním co vše se s rybou dá dělat,Už jen čekám až někdo natočí svůj wocas v kaprově hubě)))))))))

.

. před osmi roky

Poušťák » v pohodě:), já se nevysiluju, mám v práci lenošivou, tak sem se snažil jen vysvětlit o co mně šlo

Poušťák

Poušťák před osmi roky

kok » je to marný a zbytečně se vysiluješ..o))

.

. před osmi roky

hrobař » jestli je kapr tvůj kámoš, tak potěš pánbůh:), můj teda určitě není a pět menších jsem letos sežral …a ulovením většího kusu řekněme že ukojím vášeň a abych tohle mohl ještě někdy zopakovat a budu chtít mít opět zkouknutelnou fotku, snažím se ho nepoškozeného pustit, .......žádný hlubší city v tom nemám a pokud bych měl a kapr byl doopravdy kamarád jak píšeš, tak ho rozhodně nelovím na háček, nešaškuju s ním mimo vodu a už vůbec nenavěštěvuju ty vody který si na videích ukázal. Zamysli se nad tím, že touhle prezentací svýho lovu nabádáš další aby zaplatili a jeli na tyto vody a nepřímo se podílíš na kšeftu: majitel soukromky zaplatí a kretén na svaze prodá. Jinak tady nejsi na mrku, je tady skvadra lidí co to vnímaj i trochu jinak jak ty a na tuhle prezentaci ti tady nikdy moc chvály nepřijde ikdyby se ti mezi rukama houpala třicetikilová ryba

TomasB

TomasB před osmi roky

Josef Novák » chtel bych ho potkat.

Josef Novák

Josef Novák před osmi roky

Viděli jste ve zprávách, jak nějaký hajzl polil psa benzinem a zapálil? To je prasárna největšího zrna!

Karásek

Karásek před osmi roky

hrobař » Myslím a určite niesom sám že to chyba je a nie iba tvoja, ale aj ostatných čo sa k živým tvorom takto správajú, možno trochu aj z nevedomky. Ryby ako aj ostatné zviratá niesu bábky na hranie a ked sa máme správať k prírode šetrne a čo najohladuplnejšie tak tudy cesta nevedie

L.Č.

L.Č. před osmi roky

hrobař » Vždyť ti nikdo hlavu netrhá,ale jestli se takhle budeš prezentovat nadále tak s negativními reakcemi musíš počítat.Je to škoda,že jsme ti pokazili radost z pěkného úlovku, je to zkušenost pro tebe i těch 80%.Přeji ti hezké úlovky a věřím,že příště bude vše ok.

kzfjhzfbkhj

hrobař » Většina rybářů kapry masí. Ty máš podložku a v euforii z ryby s ní děláš ve vodě kraviny. Taky by jsi mohl s rybou takhle blbnout na břehu, ale naštěstí jsi s ní dělal ty hovadiny aspoň ve vodě :o)
Před pár lety by se nad tím moc lidí nepozastavovalo, ale čas pokročil a je pravdou, že jsou tyhle předvádění fakt zbytečný a jestli chceme brát tu šetrnost k rybám vážně, měli by jsme se na podobný kraviny vysrat :o)

hrobař

hrobař před osmi roky

Karásek » Nevím proč chybu 80% rybářú takhle nebo podobně fotí ryby a nemyslím že by se u toho cítily provinile.

Karásek

Karásek před osmi roky

Fakt moc suprovej zážitek , hlavne pre toho kapra, ale snad si sa poučil.
Mylsím že to nebolo správne. Mal by si si uznať chybu a je to.

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před osmi roky

hrobař » nějak jsem si nevšiml ničeho, co by tě mělo znervóznit.. rozhodně do tebe nikdo nerejpe, jak se tu snažíž sám sobě namluvit… :-)

Josef Novák

Josef Novák před osmi roky

Hrobaři, ber to tak, že alespoň jsi se poučil, že už příště nemáš nikam dávat fotky. Mně se osobně taky takovéto koupání s kaprem nelíbí, sám to nedělám, ale pokud někdo takovou fotku nebo video chce mít na památku, tak prosím, je to jeho věc a nemyslím, že by to nějak kaprovi ublížilo. Podle mého názoru zde je několik jedinců,kteří se snaží udávat směr názorů a pokud tato úzká partička řekne, že to je správné, tak to správné je a naopak. Opravdu zjistíš díky těmto rýpalům, že nemá cenu dávat nikam fotky.

hrobař

hrobař před osmi roky

Tohle to je podle mě na kritiku!!!!! Je to srdcervoucí!!!!!

Video odstraněno.. Carpfishing.cz je sportovní web a nic podobného tady nemá co pohledávat…

Upraveno správcem Marda v 14:15, 23. 6. 2012. Poznámka: Odstraněno bylo toto video: 8b51UHo1C44

hrobař

hrobař před osmi roky

Trocha času trvalo prostudovat diskuze místních rejpalistu o čem píšou a co haní a myslím že nemá absolutně cenu reagovat na jejich chytré narážky. Za 18 let co chytám ryby jsem neublížil rybě natolik aby neodplavala zpět na svobodu,kapry nejím řídím se helem kapr je kámoš ne žrádlo. těch pár videí co jsem tady dal si připadam jako nějaká kaprařská špína nkterá ubližuje a nevím co ještě. Pánové nezlobte se na mě ale jestli vám dělá kritika dobře nebo vás vzrušuje ja to pochopím ale co jsem měl možnost číst o jakých hovnech tady publikujete nad tím zůstavá rozum stát!!!!

NeBeroun alias Qwerty81©

kok » amen…

.

. před osmi roky

Martin Bartoš » asi k ní nebyla vytvořena diskuze a autor nebyl natolik provokatér jako kolega hrobař který tu naprskal několik videí ze zologických zahrad s anglickým trávníkem, vlaječkami a s největší pravděpodobností ukradenýma rybama ze svazů

Martin Bartoš

Martin Bartoš před osmi roky

Poušťák » já psal že ti co tady haní hlasovali??o tom nevím a nejsem si toho vědom jen jsem napsal že tady se kritizuje a nad fotku kde se hlasovalo se nikdo ani nepozastaví.....

Poušťák

Poušťák před osmi roky

Martin Bartoš » napřed dokaž,že ti co tady to video haní,tak hlasovali že líbí na tebou uvedený odkaz.

Robin

Robin před osmi roky

Martin Bartoš » Jo, ale u verejne znamych osobnosti jakou pan Cejka urcite je tohle neni zadny problem, k tomu se pristupuje jinak.. :)))))))))))

http://www.google.cz/imgres?…

Příspěvek upraven autorem.

Martin Bartoš

Martin Bartoš před osmi roky

sice zacházení o ničem ale nejde mi do hlavy že když to odsuzujete tady tak se hlasovalo v pardálovi pro týpka co drží dva jak kýty s prasete?? http://www.carpfishing.cz/…/2012-4/431/ jak ten je dostal na svá bedra???

Rick

Rick před osmi roky

hrobař » jsou to kokoty francouzy, stači ?

kzfjhzfbkhj

hrobař » Tobě ta narážka na hodinky asi nedošla, co?

zoom

zoom před osmi roky

škoda že nebyli chyceni dva kapři najednou, mohli jsme vidět žonglování nad hlavou … tak snad příště

NeBeroun alias Qwerty81©

hrobař » nevím, proč tajně doufám, že nejsi „myslivec“ …

hrobař

hrobař před osmi roky

co budete kritizovat tady těmhle klukům?????

Gustav Hulibrko

Gustav Hulibrko před osmi roky

hrobař » Toho jsem se obaval......co k tomu dodat..........

hrobař

hrobař před osmi roky

Mirek » buď v klidu ty jsou zaručeně vodotěsné!!!!!

hrobař

hrobař před osmi roky

NeBeroun alias Qwerty81 » Tak choď dál k vodě a čum jak padá listí a sem tam propluje kačena!!!!! Ty jsi expert z velkým P. Proč nepíšeš do myslivosti experte. Alespoň jsem se zasmal od srdce to je lepší jak naše politika. Jen tak dále čekam na další hlty a hlody

Poušťák

Poušťák před osmi roky

hrobař » kašli na ně a per sem další videa..o))))))))))­))

Radek Fox

Radek Fox před osmi roky

hrobař » To jsi ve svých výlevech hodně ulétl !!! Co jsi čekal ??? Dáš sem video, kde zacházíš s živým kaprem jako s půlkou prasete na jatkách a čekáš od ostatních obdiv ?!?!? Dál je to škoda slov.

NeBeroun alias Qwerty81©

hrobař » asi se tu nebudu rozepisovat o penisech… jen poznámku: většina lidí (doufám, že většina) chodí na ryby, protože má ráda přírodu.. mít rád přírodu znamená mít rád ryby. mít rád ryby znamená jim neubližovat.. tím že je chytáme jim bezesporu ubližujeme.. a proto to dělejme co nejméně..

Gustav Hulibrko

Gustav Hulibrko před osmi roky

Rick » sem s tou kritikou:-D ty hodinky na ruce nejsou rozumnej napad

Rick

Rick před osmi roky

hrobař » umiš brát konstruktivni kritiku nebo budeš dále hruby? pár pozitiva tu vidim a to je že kapr nespadl na kamen, přišel o všechen sliz jen na jednu stranu, byl očividně na pokraj síl ale stejne odplaval (zklounul do hlubin) a nechal za sebou evidentni spokojeni lovce. Negativa až se vyjadřiš nebo to sneseš :)

Pescador

Pescador před osmi roky

Jako malej, jsem strasne touzil koupat se ve vane s vanocnim kaprem. V dospelosti me tato touha nastesti opustila…

Tahle gymnastika s kaprem je vazne totalni ulet. Nerozumim tomu, jak muze nekdo alespon trochu pri smyslech vytvorit takove video a jeste ho verejne prezentovat…

hrobař

hrobař před osmi roky

NeBeroun alias Qwerty81 » Jsem myslel že kokoti jsou jen na MRKU ale je to všude.

hrobař

hrobař před osmi roky

maras » Jsem vás chtěl nasrat!!!!!!!!!!!!!

xy

xy před osmi roky

ještě mi tam chybí CT J+T a bude to dokonalé…:-)

maras

maras před osmi roky

to jsi sem dal proč? to jsi se tim chtěl pochlubit?

Příspěvek upraven autorem.

.

. před osmi roky

:)), už tam chybí jen erotika s kaprem

NeBeroun alias Qwerty81©

podivná úchylka…

geči

geči před osmi roky

hrobař » joo f poho

hrobař

hrobař před osmi roky

geči » No je to pár let zpátky už jsem chytřejší a každej nějak začínal

geči

geči před osmi roky

hrobař » no právě , přesto že je to ve vodě tak jí mužeš ublížit .

kzfjhzfbkhj

hrobař » Koupání z kaprem?

hrobař

hrobař před osmi roky

Byla to moje první ryba takových rozměru chtěl jsem si to užít.

geči

geči před osmi roky

ryba pěkná ,ale tošku zbytečné šaškování s kaprem ovlivněné dívkem jedné baits firmy ((

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (56) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (7 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč