NOVINKA 2013 K. Nash pruty SCOPE

Všechny diskuze » Ostatní diskuze o všem možném » NOVINKA 2013 K. Nash pruty SCOPE

NOVINKA 2013 K. Nash pruty SCOPE

Založil MB

Dne 5. 4. 2013 12:53

Odpovědí: 107

Diskuze k příspěvku NOVINKA 2013 K. Nash pruty SCOPE.

Kevin Nash přišel s novou řadou prutů Scope. Tyto pruty mají teleskopickou část od rukojeti po první očko a umožňují tak zkrácení přepravní délky na minimum bez újmy na akci prutu. Scope pruty jsou ul … více »

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 2 (107) Starší Nejstarší »

Wagis

Wagis před třemi roky

125560-1-523.png

Rozhodně dobrá volba…

JPV

JPV před třemi roky

Michal » Aha já ještě nejsem rozhodnut…kaž­dopádně díky za info.

Michal

Michal před třemi roky

JPV » no strees :D jen ze tam se daji koupit za dobre penize ted :D ale pohoda sorry za prispevek

JPV

JPV před třemi roky

Michal » Ptal jsem se na zkušenosti s pruty nikoliv na to kdy končí black friday…asi jsem nějak mimo…

Michal

Michal před třemi roky

JPV » pospes si black friday konci :D za chvili

JPV

JPV před třemi roky

Ahoj z důvodu zmenšování výbavy uvažuji o koupi průtů Nash Scope 9ft nebo 10 ft ve 3lb. Vzhledem k tomu, že chytám zpravidla na Labi (max 40m od obřehu) a používám olova od 120g do 200g (nejčastěji 150g) chtěl bych se zeptat zda je prut schopen na takovouto zátěží při nahazování fungovat. Díky za pomoc.

Veltrušák

Veltrušák před pěti roky

tonskiller » Díky,snad se mi povede někde si proutky prohlídnout a porovnat osobně,i když bohužel ne u vody se zátěží.Jen mi není jasné co vedlo Nashe k tomu, neudělat 2,75lb v korku.Měj se ahoj.

tonskiller

tonskiller před pěti roky

a Veltrušák » Já mám zkušenost jenom s těma librážema 2,75 a 3 lb. Já jsem už 2 roky odchytal s 2,75 lb a ryby přes 20 kg se s tím dají úplně v pohodě tahat. Teď je otázkou co to udělá s rybou této váhy, když se dostane na Labi do proudu. Ale 15ka se dá otočit celkem v pohodě

Veltrušák

Veltrušák před pěti roky

Bobinek » Děkuji za příspěvek. Bylo by fajn kdyby měl někdo osobní zkušenost s více librážemi z praxe a mohl mezi sebou porovnat,ahoj.

zrušený profil

zrušený profil před pěti roky

Veltrušák » ja je mam ve trech librach a uplne v pohode,zas tak tvrde nejsou,uzijes si i mensi rybu ,zadny problem od te doby co je vlastnim 12Ft pruty jsem nevytahl a vubec mi to nevadi proste pohodicka

Veltrušák

Veltrušák před pěti roky

tonskiller » Díky moc za reakci.Já jsem se rozhodl pro odlehčení a mobilitu výbavy a proto mě zaujali tyto pruty.Chytám již delší dobu na jemno a minulou sezonu jsem odchytal s pruty barbel od sportexu.Na libráž 2,25 jsem na řece dával dle průtoku i přez 100g+pva a lítalo to pěkně.Pruty scope neznám a proto jsem vděčný za každou informaci,ahoj.

tonskiller

Veltrušák » 2,25 lb je už podle mě dost málo. Tam by jsi si souboj asi každopádně užil, ale s tím kam to dohodíš bych si nebyl moc jistej. Já mám 2,75 lb, ale jak říkáš není v korku. Mám je už dva roky v libráži 2,75 a když jsem zkoušel 3 lb tak je podle mě znatelně tvrdší. Na FF bude i stánek Nash, ale prodej prutů tak asi nebude. Jeno nějaké drobnosti jako každý rok. Myslím si, že v Praze se dají někde prohlédnout, třeba v Kaprarskaspe­cialka.cz mají zatím jenom 3lb k prohlédnutí a co vím tak nemají problém cokoli objednat pokud o to má člověk zájem a kluci tam taky budou a tak třeba taky budou mít něco jiné než mají na netu. Před výstavou něco na tuti naberou

Veltrušák

Veltrušák před pěti roky

Zdravím ,chtěl bych se zeptat, zda má někdo z vás již nějakou zkušenost s Nash Prut Scope 10ft 2,25lb 3m Cork Novinka 2015.Neměl jsem zatím možnost pruty osobně prohlédnout a vyzkoušet.Chtěl bych je používat na lehčí kaprařinu na menších revírech ale i na řeku.Prosím o radu zda má tato libráž dostatek rezervy i na zdolání větší ryby.Chtěl bych je v korku, ale tam se 2,75lb nenabízí a 3lb je na moje chytání asi moc, nechci tvrdé pruty na nihž si neužiju zdolání menší ryby.Děkuji za případné reakce a zkušenosti.Ještě prozba zda některá prodejna ve srředočeském kraji tyto pruty nabízí a nebo zda budou pruty v nabídce na FOR FISHING .

Ťava

Ťava před pěti roky

ja vlastním dwarfy a k plné spokojenosti. odchytáno hromadu hodin. Prut je z kategorie levnějších a je potřeba k tomu tak přistupovat a nechtít po něm nemožné, pak to končí zlomeným klackem… prutů mám vícero druhů a beru samozřejmě podle situace. Tyto jen na malou vodu, nebo řeku, kde nemusím moc nahazovat. Za sebe doporučuju a SCOPE ať si narvou do špic, tak předraženej klacek sem neviděl :)

tonskiller

Tak já se zase přikláním ke scoope. Mám je 2 sezóny a nic se mi s nima nestalo, Mám je v 10 ft a 2,75lb a asi to bude podle toho jak se k nim člověk chová. Zkoušel jsem na ně dávat i středního spomba a 40m to doletělo, Chtěl jsem zkusit zda to vydrží a tímto testem to prošlo a tak pohoda. Jsou to proutky tak do 80m a to plní skvěle. na 80m nahazuju přesně jak já chci a mám na ně spoustu ryb a z toho jsou i 3 přes 21 kg a neměl jsem s nimi sebemenší problém.

Okurkáč

Okurkáč před pěti roky

matio55 » 3m 3lb a paráda

rower

rower před pěti roky

matio55 » tiez kvoli motorke som zacal s minimalizaciou vybavy a myslim, ze zbytocne. staci kupit 130cm trojpuzdro na ramena a aj na nahaci docestujes v pohode s dostatocnou vybavou a najma, bez tolkych kompromisov v kvalite.

matio55

matio55 před pěti roky

rower » velka vdaka za prispevok…nejake staznosti som cital aj na inych forach, takze uz aj chapem preco je verzia MK2…to by bolo pre mna maximalne neakceptovatelne, aby boli taketo problemy mozne pri prute cez 200eur aj mozno z MK2. Skoda, lebo sa mi rada scope ako celok velmi pacila (hlavne kvoli preprave aj na motorke, cize by som spojil dva konicky :) ) potom kvoli tej preprave tam je aj ta rada dwarf, co je cenovo inde, len som sa rozhodol, ze si konecne zadovazim poriadne pruty.

rower

rower před pěti roky

matio55 » mam prvu verziu v 3lb hned ako vysli, asi nemali vychytane muchy, ale koncove ocka som menil 2krat u oboch, taktiez som dolepoval spodnu zatku rukovate, ktora castym pouzivanim pri skladani jednoducho odpadla (dtto problem pri scope podberaku). tento rok som dokupil jeden z novej verzie scope, nie vsak black ops, to je predrazeny vypal. uz ma cierne sedlo, jednoduchsie skladanie a konstrukcne je to kvalitnejsi produkt.

ako hlavne pruty by som ich vsak nebral. presiel som totiz o triedu nizsie ako uvazujes ty s horizon x, zobral fox torque v 10ft 3lb a pocitovo je to lepsi prut, vyrazne presnejsie s nim nahadzujem, lepsie drzi smer, pri zdolavani je pevnejsi v rukach, nie tuhsi. ak ti nevadi 23 cm navyse pri skladovani a transporte, tak chod do klasickej dvojdielnej konstrukcie.

matio55

matio55 před pěti roky

Okurkáč » kolko lb mas ty? Chcem tie pruty mat tak povediac ako hlavne, uz dva dni hladam vsemozne po internete o nich, tak nechcem spravit chybu. Inac mam este favorita fox horizon x 10ft, len tieto scopy sa mi velmi pacia, ze to hodim na plece a mozem ist aj na motorke, no u foxa asi tazko

Okurkáč

Okurkáč před pěti roky

matio55 » Jj opravdu za to stojej neboj se toho ;)

matio55

matio55 před pěti roky

Rozmyslam nad 10ft scope, no bohuzial si ich nemam kde pozriet, vedel by mi niekto co to o nich popisat, co uz ich ma nejaku dobu, ci stoja za to? Diky moc

Alf

Alf před sedmi roky

novinky 2015

Alf

Alf před sedmi roky

scope 2014/2015

Dzina

Dzina před sedmi roky

Alf » Díky moc :-)

Okurkáč

Okurkáč před sedmi roky

Korek nevalim ale je radost stim chytat potřebuju eště jeden.

Alf

Alf před sedmi roky

Dzina »
od £129.99 (cca 165 € )

Dzina

Dzina před sedmi roky

Alf » Nevieš kolko budú stát ? díky :-))

Alf

Alf před sedmi roky

63831-1-659.jpg

Scope v korku. dostupne v 9ft aj 10ft + po novom aj v 1,75lb a 2,25lb. predaj od 11/2014

Pulec7

Pulec7 před sedmi roky

Carpbaiter » proto mam 4× 12ft a 2×10ft, 10ky beru tam kde se zahrabu do krovi a porustu a je to super :).

Carpbaiter

Carpbaiter před sedmi roky

Pulec7 » Ja som fanúšik Nasha, ale tie prúty sú fakt divočina na mňa, aj tá akcia prútu ma moc nezobrala keď som ich mal v ruke. Nash má dobré veci no tento polo teleskop je určie jeden z jeho výstrelkov… ale proti gustu… A inak ako píše, že 10 stopový prút nahradí 12ku tak to možno na tých ich parkových jazierkach :D

Příspěvek upraven autorem.

Pulec7

Pulec7 před sedmi roky

Marda » No prave, s tema 10kama se zazil uz poradnou akci i kdyz neuspesnou, vlastni chybou, ale dal sem na nich plnou parabolu bohuzel kapr vyhral, ve druhejch stulikach sem udelal kokotinu a prisel o nej.

Marda

Marda před sedmi roky

Pulec7 » Nevim jestli by tě to s nima bavilo, když máš doma HI-S. Podle mě to bude nižší level i když jsem oboje měl v ruce jen v obchodě = bez navijáků. A jen kvůli těm 115cm… Leda že bys je vzal pro kluka a než doroste, že bys mu je občas oprášil :o)

Pulec7

Pulec7 před sedmi roky

Já sem hodně ty Scope zvažoval ale nakonec sem si koupil 10FT Hi-S sem teda naprosto spokojenej ale furt mě láká 9ft , přepravní dálka 115cm to je fakt bomba :) ale co bych s těma prutama pak dělal :) ale svrbí mě hodně ruka :).

Okurkáč

Okurkáč před sedmi roky

Pulec7 » jj pěknej to on je ale na kapry to nemá smysl.Jsou tam tloušti, cejni, potočáci a úhoři.Kapr 45cm tam je trofejní :-).

carpo2

carpo2 před sedmi roky

53550-1-512.jpg

Dunaj 100g olovo vyvezene 100m .pruty su super mam 10ft 3lb.10ft2,75 zu­vacka.

Pulec7

Pulec7 před sedmi roky

Okurkáč » to je slusnej potucek :), je tam neco? mam tu podobne taky me laka to ji ze srandy zkusit

Danny

Danny před sedmi roky

Uz je mate nekdo v korku ?

tonskiller

tonskiller před sedmi roky

53453-2-440.jpg

Taky přidám jednu od vody, proutky jsou to super :)

Příspěvek upraven autorem.

Okurkáč

Okurkáč před sedmi roky

51716-1-578.jpg

:-)

Falda

Falda před sedmi roky

kobr.d » Mě to teda nepřijde lepší, ta móda tmavě černýho vybavení jde asi kolem mě. Kdyby to bylo s dřevěnejma kličkama, tak super :P

https://www.facebook.com/photo.php?…

Marda

Marda před sedmi roky

kobr.d » Jo, to vypadá o dost líp než ve zlatým provedení. Sice jsou ty lemy cívek hodně „prázdný“, ale je to pěkná úpravička.

kobr.d

kobr.d před sedmi roky

Tady jsou upravený. Elox cívek a jiné kličky. Mám ty Daiwy taky a taková úprava by se mi líbila.
https://www.facebook.com/photo.php?…

Ondřej Macků

Ondřej Macků před sedmi roky

Marda » Zlatá je dobrá :-)

Falda

Falda před sedmi roky

49009-1-170.jpg

Posuďte sami, k tomu prostě velkej naviják nejde!

Marda

Marda před sedmi roky

Ondřej Macků » Me na nich vadi jen ty zlaty civky. Ale cim dyl uvazuju nad sadou mensich navijaku, tim vic jim ty civky odpoustim. V mensich navijakach neni moc na vyber…

Falda

Falda před sedmi roky

Jinak další příklad toho jak jsem psal, že většina eshopů má vše skladem, ale ve skutečnosti je tomu naprosto jinak a člověk po objednávce čeká :/

Falda

Falda před sedmi roky

Ondřej Macků » Právě že nemaj, čekám až jim zas příjdou :(

Falda

Falda před sedmi roky

Alf » Tak zrovna teda v 3,5 bych to nechtěl, ani 3lb, to pak trochu ztrácí smysl :) mám 2,75 a požitek z ryby úplně luxus! Ale je furt dost tuhej na chytání např u vázek :) Whiskery už sou na cestě :P Tak pak dám report jak to s nima lítá :)

Ondřej Macků

Ondřej Macků před sedmi roky

49004-1-701.jpg

Marda » Mají je ty votroubci u Háby :-)
http://uhabakuka.cz/index.php?…
Mám je a jsou super

Alf

Alf před sedmi roky

Falda »
v katalógu je napísane, že 90 metrov 2–3oz olovo…tak je to ešte lepšie ako píšu v katalogou. parada! tieto prúty si ma získavajú viac a viac :)
držal som ich na výstave a sú fakt lahučké a hlavne aj v 3,5 lb krivke tenké..
s whiskerom to bude vyzerať dokonalo :)

Marda

Marda před sedmi roky

Falda » Kde jsi ty Daiwy objednával? Taky po nich počouhávám…

Falda

Falda před sedmi roky

Alf » Hele s těma biomasterama a 70gr olovem, vcelku bez problémů sem nahazoval 80 metrů, dál sem nezkoušel, ale myslim, že stovka se dá pokořit. Bez pva, ale s obalovačkou. Jinak ale ty pruty sou tak lehký, že ty biomastery sou k tomu šílenost. Už čekám na Daiwy Whiskery 2600 :) to bude akorát k nim :P

Alf

Alf před sedmi roky

Falda »
práveže som tomu ani moc neveril… a také praktiky ohľadom tovaru na e-shope a reálne na sklade poznáme aj u nás..
inak koľko sa dá s tou zostavou čo máš dohodiť plus/mínus metrov?? :O

Falda

Falda před sedmi roky

Alf » Každej šmudla v čr má všechno skladem, ale v reálu vlastně nemaj vůbec nic a jen se tim chluběj na eshopu. Takže jim zase tolik nevěř, tolikrát jsem se už o tom přesvědčil. Čeká se na to, protože to neni ani v Anglii :(

Alf

Alf před sedmi roky

Falda »
Prečo si tak dlho čakal?? fishinginvest, sportcarp a pod.. ich majú napísané skladom … či ich museli objednávať?? inak tiež nad nimi silno rozmýšľam :)

Falda

Falda před sedmi roky

Jako fakt nemaj chybu … jenom kdybych na ně nečekal přes měsíc a na pouzdro přes dva :/

Danny

Danny před sedmi roky

Dida » jsou souhlas … to budou jednou me posledni pruty :)

Dida

Dida před sedmi roky

Falda » jsou pěkné:-)

Falda

Falda před sedmi roky

48606-1-101.jpg

Já sem se dlouho rozhodoval mezi Dwarfem a Scopem. Ale když sem to viděl na výstavě, tak bylo rozhodnuto. Konečně přišly z Anglie a já je otestoval na kapřících kolem sedmi kil a musim říct, že paráda! Podle mě na příbřežní chytání nemaj konkurenci :) Scope 10ft 2,75lb 70g olovo a lítá to samo :)

Ťava

Ťava před sedmi roky

tonskiller » jj diky moc, urcite mrknu na oba ( pokud budou na obchode)

tonskiller

Ťava » určitě se na ně podívej a pokud budeš mít šanci tak pošetři na scope když vedle sebe postavíš scope a dwarf tak to uvidíš. Nevím jak často je budeš zase využívat a podle toho se asi rozhodneš

Ťava

Ťava před sedmi roky

tonskiller » budu mit cestu kolem jednoho obchodu, kde by je meli mit, tak si je zkusim prohlidnout, 2,75 mozna stacit bude, uvidim…

tonskiller

Ťava » tak pokud to chceš pod nohy tak bude stačit i 2,75 si myslím, já jsme taky přemášlel o 3 lb ale bylo mi to vymluveno, že to pak bude potrádat smysl a myslím, že jsme udělal dobře, že mám to co mám. Taky chci jezdit na krátké výpravy a taky tomu všechno uzpůsobuju. S tím co mám tak 80m dosáhnu a u dwarf nevím jak to je

Ťava

Ťava před sedmi roky

tonskiller » jinak moc dekuju za info!!

Ťava

Ťava před sedmi roky

40546-1-225.jpg

tonskiller » predstavuju si hlavne mensi reviry, pod nohama, nebo kdyz to doleti tak staci 80 m od brehu… k nim chci navi daiwa ss

tonskiller

Ťava » jinak naví mám starší, od spro hardliner 10600 a ty mi tam sedí krásně :)

« Nejnovější Novější Strana 1 z 2 (107) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (1 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč