Custom Century- FMA-2 13ft 3-5oz

Všechny diskuze » Ostatní diskuze o všem možném » Custom Century- FMA-2 13ft 3-5oz

Custom Century- FMA-2 13ft 3-5oz

Založil Drinks

Dne 3. 4. 2013 05:12

Odpovědí: 5

Diskuze k novince Custom Century- FMA-2 13ft 3–5oz.

Jedna lahůdka od Century fishing! … více »

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (5) Starší Nejstarší »

sidneyv

sidneyv před devíti roky

David Fořt » mas pravdu:)
ja to mam vyriesene tak, ze mam 3,25lbs e classy s 50kou okom na chytanie, ake ty popisujes na rieku, alebo kde treba dalej nahodit. A fbs 3,5lbs mam na hranie sa na rybnikoch, alebo pri zdolavani z clna na vode bez prekazok

David Fořt

David Fořt před devíti roky

Já už chytám třetí sezonu na 3.5lbs pruty a nemůžu si to vynachválit. Na Labi mrsknu 250g olovo pod druhý břeh. tam, kde je nutné házet daleko hodím dál, než ostatní a při zdolávání velké ryby se do ní mohu opřít, když je potřeba. Měl jsem Century FBS, ale prodal jsem je. Zvyknul jsem si na obyčejné Fox Horizon 3.5lbs a prostě paráda. Nějaké řeši no vyřezávání ryb na tvrdý prut neberu. Jednak ten prut pracuje naprosto skvěle a pokud máte dobrej háček, tak ta ryba drží, jak přikovaná. Od července 2012 do konce roku ztráta jedné ryby před podběrákem, která se následovně přesekla za ocas :-) Doporučuji 3.5lbs pruty :-)

Carpbaiter

Carpbaiter před devíti roky

Ten korkáč musí házdať olovo do Afriky :D

.

. před devíti roky

je to nejkrásnější surfovej prut co jsem viděl, s jeho o chlup měkčím a kratším bráškou sem si aj zaházel, žel na kaprařinu nepoužitelný a to jako že mám rád tvrdý pruty

Danny

Danny před devíti roky

tohle se mi snad jako prvni vec od century nelibi

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (5) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (1 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč