Češi sedí na Rainbow

Všechny diskuze » Ostatní diskuze o všem možném » Češi sedí na Rainbow

Češi sedí na Rainbow

Založil David Fořt

Dne 18. 3. 2013 19:41

Odpovědí: 51

Diskuze k novince Češi sedí na Rainbow.

Parta českých kaprařů vyrazila minulý týden na Rainbow. Radek Řehák a Radek Zbranek loví na místě číslo 19. Radek Zbranek zatím ulovil 2 kapry o hmotnosti 17kg a dva 19kg. Většina záběrů přichází z hl … více »

Upraveno správcem Mára - programátor v 13:19, 20. 3. 2013.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (51) Starší Nejstarší »

Body

Body před šesti roky

37531-1-114.jpg

Čo tak vykopať jamu a dať tam kaprov a potom ich chytať? K tomu to asi speje. Alebo?
Skrátka, celé zle!!!!!

Příspěvek upraven autorem.

Marda

Marda před sedmi roky

Podle mýho top fleck na jaro… http://goo.gl/maps/JB2es

Btw… 550km z Prahy… :o)

Marda

Marda před sedmi roky

Carpkiller » Takhle konkrétní jsem ještě nikdy nebyl… a teď to myslim upřímně. Jsem přesvědčenej, že tady se 40+ dá chytit v době od června do listopadu. Má to sice hodně „ale“, ale kdo to chce zkusit… Rezervace fleku neni nutná, jde to jenom z lodě, povolenka se dá koupit v každým kempu. A aby člověka na lodi nehnala policie z vody, musí bejt bezvětří. Ve zhoršeným počasí nesmí bejt nikdo na vodě. No a kdy choděj záběry? Když fouká… začarovanej balatonskej kruh :o)

Top fleck… http://goo.gl/maps/mQAL0

Carpkiller

Carpkiller před sedmi roky

Marda » tak jim semka šupni ideálně GPS LOC., nebo mapku se špendlíkem, ať už pomalu vyrazej, ať není na řece o víkendu tlačenice…:-D

Ráďa

Ráďa před sedmi roky

Marda » Na druhou stranu, když člověk vidí, kolika lidem dvě velký ryby v 3ha jezírku dokážou udělat radost :D :D Třeba Pelzer si už Mary chytil několikrát a vždycky se na titulce s ní tak nadšeně usmívá :D

dasty carp

dasty carp před sedmi roky

Marda » Také pravda)))))))))

Marda

Marda před sedmi roky

Ráďa » To už je na mě moc tohle :oD

Ráďa

Ráďa před sedmi roky

Marda » „Cesta“ (obrazně) je to relativně docela snadná, oproti těm ostatním. Spoustu lidí jede tam nahoru na ryby (svaz) a tu kartu si vyzvedne na cestě zpátky, aby se nejeli jen projet kvůli povolence :) Jinde je to oproti tomu celkem bez šance, viz třeba malej písák v DE, kde se chytají dokola Mary a Joe… Jak mi tuhle říkal Finkelde, sehr laaaaaaaange Warteliste :D Tam maj na členství čekací listinu na několik generací, to už ty ryby budou dávno kaput :))

Marda

Marda před sedmi roky

dasty carp » Zase na druhou stranu, čim víc lidí se rozjede za „klidem“ ven, tím míň by jich mohlo vysedávat ve vantech… ;o)

dasty carp

Marda » Srát na takovou vodu))))

Marda

Marda před sedmi roky

Ráďa » Jo, to je jediná cesta, zajet tam a zkusit to, ale trochu z ruky :o))))

Marda

Marda před sedmi roky

Carpkiller » Nemám…

Carpkiller

Marda » ide tó, ty volé..pusť si fishing and hunting!!!!

Ráďa

Ráďa před sedmi roky

Marda » Napsal jsem to špatně, myslel jsem zdokumentovaný kapr 40kg plus, jinak právě Aqu jsem tou vodou v Maďarsku myslel…

Dobře, já brzdím. Na který, kde plave zdokumentovaná ryba 40kg plus se jde tedy dostat snáze?? Na telefony a maily už roky nereaguje, ale když si tam zajedeš, tak ti termín (i když třeba o Vánocích za dva roky :D), ale nějaký dá…

Marda

Marda před sedmi roky

Carpkiller » How do Joudo v Ostrávě? :o)

Marda

Marda před sedmi roky

Ráďa » Mimochodem s tím, že je nejsnažší dostat se na Rainbow, bych trochu brzdil… Pokud jsi tam ještě nikdy nebyl, zavolej tam a řekni mi, na kdy jsi dostal od Pascala termín. Tipnul bych si, že ani za pár měsíců, ani pár let „nevyfasuješ“ flek…

Carpkiller

Marda » Euro aqua, alias Lac de Curton po Maďarsku:-DDD
Bloody shit:-D

Marda

Marda před sedmi roky

Ráďa » Největší jezírko, kde plave kapr 40+ je maďarský Balaton – 60 000 ha a tam není težký se dostat, ale… :o)

Bohužel je to zdroj násady mimo jiné i pro minijezírko Euro Aqua… :-/

Ráďa

Ráďa před sedmi roky

Jaroslav Hosak » Protože tam je paradoxně nejsnažší se dostat. I když to pár měsíců (někdy i let) trvá a třeba nedostaneš hned ideální termín. V těch ostatních zemích jsou to víceméně uzavřené klubové vody. A když píšeš jezírko, mezi náma, je to asi největší vodní plocha, kde plave ryba přes 40 kilogramů…

Jaroslav Hosak

Jaroslav Hosak před sedmi roky

Ráďa » tak proč rainbow?

Ráďa

Ráďa před sedmi roky

Jaroslav Hosak » Jinde ulovit nejdou? Německo, Polsko, Maďarsko, Belgie, několik dalších vod ve Francii, tam všude můžeš ulovit 40kg+

Jaroslav Hosak

Jaroslav Hosak před sedmi roky

Tohle jezírko plne slavných ryb!Urcite lákavé pro ego turisty a jiné reklamní kaprare,osobně bych tam nejel ale jestli je to pro tyto rybáře dulezite tak prosím .Samozrejmne ze ty nejslavnější soukromáky okupují Angličané zvučných jmen protože takhle si udržují svůj primát dokonalosti.Tyhle 40 kilove ryby a více už snad ani nikde jinde ulovit nejdou .Ve Francii je spousta mnohem krásnějších lokalit a pro kaprare by se nekteré daly nazvat Rájem .

dasty carp

Ondřej Macků » Dobře prdelko))

Ondřej Macků

Ondřej Macků před sedmi roky

dasty carp » To jsem rád, ale takhle na veřejnosti mi lásko říkat nemůžeš :-)))

dasty carp

Ondřej Macků » Lásko mě osobně také taková voda nic neříká,…))))Tak bud v klidu))

kzfjhzfbkhj

kzfjhzfbkhj před sedmi roky

Ondřej Macků » zůstaň v klidu, máš pravdu :-)

Ondřej Macků

Czechmade 74 » No konečně, už jsem myslel že tady budu rebelovat zase sám :-)))

Czechmade 74

Czechmade 74 před sedmi roky

Ondřej Macků » Naprosto s tebou souhlasim,vidim to taky tak…

Ráďa

Ráďa před sedmi roky

Body » To určitě ne, rekord Rainbow drží Martin Locke – 43kg.

Body

Body před sedmi roky

Myslím, že rekord tejto „výkrmne“ majú slováci z minulého roka. 40,1kg

Fosgen

Fosgen před sedmi roky

Ondřej Macků » já si myslím, že je spíš důležitý koukat na maximu daného revíru. Kapr nad 30 je šupa a osobně si svoji radost neumím ani představit. Pokud bych, ale takových ryb chytl na tomto revíru X, pak mě to neveme motivaci ke kapraření, ale k lovu na tomto revíru. Podobně jako když se u nás dostanu na strop nějakého jezera a tím už pro mě ztrácí ten smysl tam jezdit, jestli mi rozumíš … :-) Nicméně si myslím že potěžkat takovou rybu je sen asi každého z nás … nebo můj aspoń ano :-)

smolda

smolda před sedmi roky

Zdar bejci.Osobně zprávy a články z těchto prasečáků přeskakuju, ale pokud se to někomu líbí, jeho věc!

Mira ACS

Mira ACS před sedmi roky

Chlapi, každý máte svoji pravdu. Každá voda má své plusy i mínusy, než rozebírat jestli je to ok nebo ne, je důležitější chlapům pogratulovat a popřát jim hodně štěstí do dalšího lovu.

Michal Marek

Michal Marek před sedmi roky

Ondřej Macků » jo chápu co chceš říct,ale mylím si,že nejde srovnávat Brigse, Paisleyho Danaua apod..s klukama z Čech,protože když se podíváš do knihy tak ti výše jmenovaní tam sedí pořád v ty nejlepší termíny na nejlepších místech,Mě se tam líbilo a klidně bych si tam jednou za rok nebo za dva zajel je tam fakt hezky,ale sedět tam 10 týdnů v roce jako brigs apod..by ani mě nebavilo..

Simon1

Simon1 před sedmi roky

Ondřej Macků » V pohodě já to taky nemyslel nějak zle))..to jsou malé věci, ahoj ))

Ondřej Macků

Michal Marek » Myslím, že Cass se svými 700ha a zarybněním se nedá s Rainbow vůbec srovnat. Zbytek viz. moje reakce na Simona1 ;-)

Ondřej Macků

Simon1 » Tyjo já nechci aby to vyznělo, že ty úlovky kluků nějak shazuju, to vůbec. Jenom mě vždycky zaráží, když čtu v Briggsových zprávách, že XY seděl 10dní na Rainbow a ulovil za tu dobu 17 kaprů přes 20kg, 6 přes 25 a 2 přes 30. Pak se sám sebe ptám, jestli to ty lidi může ještě bavit. Kapr přece není elastickej, je nějaká hranice, přes kterou váhově už nepůjde a když potom budeš mít takových kaprů chycených x, tak kde budeš brát motivaci? Prostě ačkoliv je Rainbow určitě krásná voda a svým způsobem i nějak složitá, určitě to není voda pro mě. A myslím si, že nebudu sám. Jen někteří se asi bojí říct, že nejvíc COOL světová voda je nebere :-) Ať se daří tobě i klukům na Rainbow, měj se

Simon1

Simon1 před sedmi roky

Ondřej Macků » Ryba nad 20kg se tam chytla až po týdnu, jinak se tam chytaj i kapři 8kg..
Někteří tam nemají ani šupinu pokud se něco od včerá nezměnilo )) Pro někoho to může být nuda pro někoho ne, jde o hovn..)) Serwus

Drinks

Drinks před sedmi roky

Filla » Na Pálavě jsem nebyl kolem 6ti let, a nějak se tam zatím ani nehrnu:o) Když už, tak pouze na procházku, s rafanem:) Když jedem za rodinkou. Nějak mi tam chybí ten klid:)

No, je záhadou co je tam všechno pod vodní hladinou. Třeba se tam letos vydám, a chytím toho místního mohykána, to víš. Štěstí sedne i na pořádného vola, tak proč né na mě:)))
Ale asi, se zase opět někde zašiju na plácku 2×2metry a tam zůstanu:))))

Michal Marek

Michal Marek před sedmi roky

Ondřej Macků » a na Cassu tě to taky nebavilo? :)

Simon1

Simon1 před sedmi roky

Oprava ))))))))))…Lysce jak prasnice zdolal Radek ale Řehák )))))) Je to jedno, hlavně že se klukům daří )))

Ondřej Macků

Myslíte si, že to fakt může bavit, chytat jenom ryby 20plus? Za sebe říkám, že mě by to nebavilo určitě…

Simon1

Simon1 před sedmi roky

Dnes ráno Zbráňa vydoloval z borovic lysce jak prasnice, 25,80kg .........Češi ukazují co v nás je ))) Vedle kluků sedí Tim Paisley v teplákách a nechápe co tam naši předvádí, Anglání jen slintaj.. )))

Carpkiller

Filla » nazdárek, no že je tam málo lodí bych rozhodně netvrdil, vídám jich tam třeba i deset na ráz, a z každý je vytahanejch minimálně 5 a víc vłasců. Ikdyž je fakt, že většina jich kotví okolo vrat a hráze se 6kou, a dál na vodu jezdí jen pár věcy znalých přehradních vlků…:-D ( to není narážka na konkrétní osobu!!!) mám na mysli spíš Pavla M. Nebo mí oblíbený dvojčata…;-)

Filla

Filla před sedmi roky

Drinks » To nabada k vecne konverzaci o faktu, jestli takovou rybu ukryvaji palavska jezera.. nechytanych oblasti je tam „dost“ a lodi, co hladiny brazdi, zas moc neni. Tezko rict, ale nadeje je jakasi i u nas. Kazdopadne zdejsi ulovek takove ryby by mel nesrovnatelne vetsi hodnotu, aspon tj muj pohled na vec

Kedda

Kedda před sedmi roky

Drinks » To sice jsme ale ty peníze…věřím ovšem že se tam dostaneme :)

Drinks

Drinks před sedmi roky

Kedda » Jsme mladí, a času dost:) Jen je škoda, že si ho u nás asi nechytíme:)

Kedda

Kedda před sedmi roky

To jsou ryby! O takových se mi ani nesní :D :D

Rick

Rick před sedmi roky

Simon1 » to musi být divni počit -hlědět na 20 kg jako miminko

Simon1

Simon1 před sedmi roky

Hodinu po rekordním šupináči Radka Řeháka zdolal Radek Zbránek cárpa 20,20kg..))

Danny

Danny před sedmi roky

parada at se klukum dari jeste vice

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (51) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (8 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč