Koupani s rybou

Všechny diskuze » Ostatní diskuze o všem možném » Koupani s rybou

Koupani s rybou

Založil TomasB

Dne 17. 2. 2013 13:07

Odpovědí: 5

Dobry den,
Chtel bych se zeptat zda se take koupete s ulovenou rybou. Zda se mi, jako by to byl posledni dobou trend. Neni snad video kde by se nekdo nekoupal s kaprem.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (5) Starší Nejstarší »

Jaryn82

Jaryn82 před devíti roky

24350-1-138.jpg

Ahoj podle mne je to pro rybu asi to nej.Hlavně v létě to osvěží i rybáře.Má přítelkyně na břehu kapra neuzvedne tak se raději fotí ve vodě a nemusí se bát že jí kapr spadne.

Drinks

Drinks před devíti roky

Když ho neutopíte, a bude to s rozumem. Tak proč ne:-)

TomasB

TomasB před devíti roky

Tomajo » Takovato fotka je hezka. Spis mi prijde divny neustale zvedani a treni kapra o obleceni divny. Na nekterych filmech, mi to prijde jak sestrihanych 20 minut.

Tomajo

Tomajo před devíti roky

24320-1-351.jpg

s rybou se rozhodně nekoupu. Mám za tu dobu co rybařím asi jen 3 nebo 4 fotky s rybou ve vodě a to když jsem do ní musel vlézl abych rybu mohl bezpečně zdolat. A když už jsem byl mokrej, tak se cvaklo pár fotek. Nicnéně nevidím vůbec nic špatného na tom, když se někdo rozumně vyfotí s rybou ve vodě. Ba naopak je to určitě pro rybu bezpečnější než na břehu. Co ale neuznávám je šaškárny s rybou a různé akrobatické kreace a hodinové natáčení videa.
Ještě asi doplním, že fotky s rybu ve vodě se mi líbí, ale často se fotím sám a nebo ani nejsou příhodné podmínky na to vlézt do vody jen kvůli fotce.

Příspěvek upraven autorem.

Spacir

Spacir před devíti roky

24319-1-798.jpg

24319-2-889-nahled.jpg

jedno z takovych koupani jsem provadel s timto krasne stavenym lysonem:) ale je to prece jen zazitek si tak zaplavat s nejakou 20kou, treba jednou se s ni proplavu:) jsem zvedav na photo ci nejake videjka.Jinak kdyz to jde, tak neni od veci s peknou rybou suponout do vody:) ma to neco do sebe

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (5) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (1 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč