Kamerováni a vše kolem toho.

Všechny diskuze » Ostatní diskuze o všem možném » Kamerováni a vše kolem toho.

Založil Buldozer

Dne 12. 2. 2013 00:19

Odpovědí: 577

Ahoj všichni.V dnešní době je hodně populárni už i své úlovky kamerovat a né jenom fotit.zajímalo by mě jak to děláte vy.například:
jaké osvětlení používate v noci?
akú další techniku používate?
jaký program na úpravu,na co si dát pozor?
podle čeho vybírat hudbu?
atd.hlavně bych poprosil psát k dané tématice.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 14 (577) Starší Nejstarší »

dolezalo

dolezalo před pěti roky

hehe no ja mám takovou malou kamerku v brýlích https://www.spionsvet.cz/…nazni-kamery to mi naprosto stačí, brýle mám vždy na očích a přitom natáčím ;)

Příspěvek upraven autorem.

MaximusSk

MaximusSk před šesti roky

este by som chcel sa chcel spytat ci mi viete poradit nejaky free program na upravu videii hlavne na strih a zvuk.

Dida

Dida před šesti roky

MaximusSk » musí to být malé.. zrcadlovka je hovado, akční záběry s ní nenatočíš. Gopro kamery jsou ideální, dáš si jí na čelovku a jedeš. Při točení úlovků jí dáš na stativ a díky širokému záběru zachytíš naprosto vše. A ještě při natáčení zároveň fotí a občas z toho vyleze hodně netradiční snímek.

MaximusSk

MaximusSk před šesti roky

Zdar hosi kaprarina ma v poslednej dobe hodne chytila preto sa snazim na rybach zachytit co najviac momentov ci uz z vlastneho lovu alebo okolitej krajiny alebo prirody koli tomu som si zaobstaral aj najmensiu zrkadlovku Canon Eos 100D. Chcel by som si skusit spravit aj nejaky ten kratky video klip. Skusal som to s mojou zrkadlovkou ale ta nieje stvorena na natacanie. Robi sice zaznam v HD kvalite ale neustale sa snazi zaostrovat takze nakoniec z videa skoro nic nieje. Preto som uvazoval nad variantou zadovazit si nejaku kamerku. V tomto vsak nemam ziadne skusenosti vedeli by ste mi poradit na co sa hlavne zamerat pri kupe?

Spacir

Spacir před sedmi roky

Zdravim panove, potreboval bych vedet neco o podvodni kamere FF-3308–8, nejake recenze, mate s ni nekdo zkusenosti? Diky moc za kazde info
zde odkaz primo na ni http://www.nasoutokushop.cz/…ra-ff-3308-8#…

Fofo

Fofo před sedmi roky

78425-1-960.jpg

Ahoj,kdyby měl někdo zájem, tak na bazaru prodávám sportovní full HD kameru sjcam sj5000plus.

Ondra Křížek

Ondra Křížek před sedmi roky

Ahoj, najde se někdo kdo stříhá v Premiere pro a řešil nebo ví jak vyřešit problém se soubory .MTS, u kterých se nenačte audio stopa?

Buldozer

Buldozer před sedmi roky

Dida » to je správné:-)

Dida

Dida před sedmi roky

Buldozer » to je jasný, já jsem zase ulítlej na GO Pro…ta kvalita je pro moje účely nadmíru dostačující..https://www­.youtube.com/wat­ch?v=3BI0XgR97FU

Buldozer

Buldozer před sedmi roky

Dida » Jde vybrat i kvalitní a hlavně o 90% levnější:-)Zrcadlo nabízí víc možností a to je pro mě důležitější:-)

Dida

Dida před sedmi roky

Buldozer » jde o to jestli neorigo gimbal bude stejně kvalitní, ale na naše účely to je asi fuck…:-)) zrcadlovka je na videa moc těžkopádná, alespoň pro mě.

Buldozer

Buldozer před sedmi roky

Carp Hunter » video musíš nejdřív nahrát na youtube nebo vimeo a až pak ho sem vložíš.Jako soubor to nejde vložit jak například fotka.

Buldozer

Buldozer před sedmi roky

Dida » Nemůžeš kupovat origoš od GoPro a pak to bude za hubičku:-)Tu tyč vůbec nepoužívam.Jako hlavní kameru mám zrcadlovku a s podvodní točím jenom pod vodou nebo časosběr.Na podběráku mám jenom ten držák kde připnu magicam.

Dida

Dida před sedmi roky

76370-1-889.jpg

Robroj » mám tento Vanguard Espod 204 AP … je super!

Robroj

Robroj před sedmi roky

Ak máte skúsenosti s nejakým dobrým foto-video statívom, sem s ním. Primárne pre DSLR, komplet aj s hlavou ( kit) v cene do ±100€. Ďakujem za rady a tipy.

Carp Hunter

Carp Hunter před sedmi roky

V jakem formatu musi byt video abych sem mohl vlozit?

Carp Hunter

Pres zahradu nam protyka mlejnskej nahon z Labe sirka cca4–10ma hloubka 20cm-2,5m hroznej prales…a momentalne se zajistili dotace na odbahneni tak sme slovili strouhu agregatem a stejne neco zustalo…Tak obcas beru neopren podberak a sak a zbiram ryby co zustali..:)Tento kaprik co je natoceny mel opravdu uz na male zustal v zabahnene tunce estes metrovim sumcem:) Zachrana probehla uspesne prevoz do labe taky Snad se snim este nekdy potkam..:) Dostal jmeno LUCKY :)

Dida

Dida před sedmi roky

76311-1-911.jpg

Buldozer » na to točení z ruky je dobrý gimbal…ale cena už je řacha…ale video se ani nehne a to s tím můžeš mávat…

Dida

Dida před sedmi roky

Carp Hunter » musíš mít světlo…jinak nic nenatočíš…pokud voda nění vyloženě úplně průzračná…což je málokde

Dendy036

Dendy036 před sedmi roky

Carp Hunter » ja ho chcem vidieť !!!! :)

Carp Hunter

Tak mam prvni video s rybou pod vodou sice krotoucke ale nejsem z toho nejak nadseny..:(

Dyno

Dyno před sedmi roky

Lubos25 » Taky si radsi necham poradit :) a diky za to video aspon vidim nejakou ukazku a vypada to dost dobre.

Dyno

Dyno před sedmi roky

Buldozer » Diky za rady. Asi zkusim tu sigmu 17–70 mm a tamron 70–300 mm hlavne kvuli cene :)

ondras76

ondras76 před sedmi roky

Buldozer » uz mlcim, nemam co delat :)

Buldozer

Buldozer před sedmi roky

ondras76 » Ja dal jenom ukázku na roztřesený obraz né aby si někdo koupil ten steadycam na zrcadlo:-)Ondro,dnes mě dostáváš.-)Máš absťák?:-))))))

ondras76

ondras76 před sedmi roky

Buldozer » ty mas i steadycam? To je uplne neco jineho? A bacha, to co ukazujes je na iphone, na tu mark2 to vypada trochu jinak a taky za trochu jiny penize. Ale souhlasim, ze je to super.

Buldozer

Buldozer před sedmi roky

ondras76 » Ano řekl jsem to asi špatně ale myslel jsem to tak,že když se samotné zařízení drží jenom v holé ruce.Ted to dobře?:-))Tady ukázka

ondras76

ondras76 před sedmi roky

Buldozer » ne ty jsi to rekl spatne :), tomuto se rika toceni z ruky. Normalni kameraman by nevzal kameru jen tak do ruky aniz by to nemel na nejakem rigu. Jen jsem se lekl aby si to Jan spatne nevylozil, ze je toceni „z ruky“ pausalne spatne.

Buldozer

Buldozer před sedmi roky

ondras76 » Si to asi špatně pochopil.Kamerováni z ruky tak tím myslím,že držíš jenom kameru samotnou v ruce a pak máš obraz rozklepaný.Pak jsem dopsal co je dobré i použít takže si si to vyložil špatně.Budu ti muset dát u vody školení se mi zdá:-)

Upraveno moderátorem Buldozer v 14:48, 21. 1. 2015.

Buldozer

Buldozer před sedmi roky

ondras76 » Ano ale s tímhle nebudeš mít obraz roztřesen jako když držíš samotnou kameru v ruce a máš to rozklepané všechno.

ondras76

ondras76 před sedmi roky

75006-1-734.png

Buldozer » trochu s tebou nesouhlasim :), ze zabery z ruky vypadaji vzdy rusive a ze je nejlepsi mit kameru na stativu, slideru atp. Napr. toto co kupujes slouzi pro toceni z ruky a je to pak uplne jiny level zaberu nez ta nuda ze stativu.

Buldozer

Buldozer před sedmi roky

Jan třeský » ušetřil si peníze:-)

Jan Třeský

Jan Třeský před sedmi roky

Buldozer » tak v tom případě diky, za ponaučení

Lubos25

Lubos25 před sedmi roky

Adík » a jelikož tě zajímá video tak sem natáčel pouze večer … tohle je asi na poloviční zoom

Lubos25

Lubos25 před sedmi roky

75001-1-853.jpg

75001-2-552-nahled.jpg

Adík » dal sem na doporučení Buldozera a musím říct že jsem spokojen :-)
Mám Canon Eos 600D a sigmu
Tady mas nějakou ukázku

Buldozer

Buldozer před sedmi roky

Adík » Tohle by ti mohlo poct http://zrcadlovkou.cz/…-zrcadlovkou

Buldozer

Buldozer před sedmi roky

Buldozer

Buldozer před sedmi roky

Adík » Klidně si pořiď Sigmu 17–70mm a pokryješ tím takmer vše.Proč chceš kupovat " 70–300" a pak ještě 18–200"?Plně postačuje na běžné použití například 17–70 a 70–200mm a pokryješ tím vše.Je zbytečné mít 2ks "teleobjektivu "ne?
osobně mám tohle
Canon 17–40mm f/4 L -vystačím si s ním na všechno natáčení
Canom 50mm f/1,4 pevná-portréty
Canom 100mm f/2,8 L pevná na portréty a makro
Canon 70–200mm L f/4 takmer nepoužívam a pujde do světa:-)

Buldozer

Buldozer před sedmi roky

Jan třeský » Proč je lepší aby měl stabilizátor?Ka­merováni z ruky je hloupost!Během točení je nejlepší když máš kameru,foťák na stativu,slidru atd.V tom případě pokaždé vypínám stabilizaci protože zařízení je stabilizováno už stativem a stabilizátor pořád pracuje a jenom ti to víc rozpohybuje.A navíc si myslím,že u kamerováni stabilizátor nemá vůbec cenu,je určen na focení.Během kamerováni z ruky to budeš mít vždy roztřesené a nevypadá to nijak dobře ve filmu spíš hodně rušivě a nepříjemně.Proto je vždy lepší použít například stativ,rig,sli­der,flycam at­d.

Jan Třeský

Jj, ta sigma bude dobrá volba, já mám ten setovej univerzál 18–55, a je lepší aby ten objektiv měl stabilizator

Dyno

Dyno před sedmi roky

Jan třeský » tu 70–300 bych chtel taky koupit a jeste nejaky univerzalni nejvic se mi libi sigma 18–200 tak snad to bude dobre

Buldozer

Buldozer před sedmi roky

smolda » ty si nemocný víc nez ja tvl.ja holku uz ulozil a ted lezim v posteli a nemůžu usnout:-(

Upraveno moderátorem Buldozer v 22:43, 19. 1. 2015.

smolda

smolda před sedmi roky

Buldozer » Párkrát už jo, ale není skoro čas se učit:-( Teď jsem byl zase memocnej, klouby, svaly, nemohl jsem se hejbat. No, kdyby to bylo dobrý, třeba by si ta tvoje papula vysloužila Technia:-) Musím jít spát, dobrou.

Buldozer

Buldozer před sedmi roky

smolda » To mi vůbec nevadí:-)A co ty?Kdy použiješ už to 600D?:-)

smolda

smolda před sedmi roky

Buldozer » To by jsi musel udělat i mě, kasu držím já a moc se nemeju!

Buldozer

Buldozer před sedmi roky

smolda » tebe ten smích přejde až mi tvá manželka koupi nové navijáky:-))))))

smolda

smolda před sedmi roky

Buldozer » :-))))))

Buldozer

Buldozer před sedmi roky

Danny » toho by nechtěl ani muslim jako loutku na TNT,prd unese a prd se na něj vejde suchára:-)

Danny

Danny před sedmi roky

Buldozer » prodej Vojtu nejakym nemcum,ty kupujou vse :)))

Buldozer

Buldozer před sedmi roky

smolda » a ještě ať se naučí dobře dělat felátio:-))))

smolda

smolda před sedmi roky

Jan třeský » Najdi si paní co tě bude živit, udělej jí holčičku a zůstaň na mateřský:-))))

Buldozer

Buldozer před sedmi roky

Danny » jj prodám byt a jdu do něj:-)))

Danny

Danny před sedmi roky

Buldozer » :)) max koupis Markouse IV :)

Buldozer

Buldozer před sedmi roky

Danny » Taky jsem jako o tom nevěděl:-)Ale na 60D jsem vestavěnej nepoužil ani jednou tak si myslí,že mi to chybět ani nebude:-)

Danny

Danny před sedmi roky

Buldozer » jo taky jsem po nem koukal … ale tohohle jsem si nevsiml a to mam nactene vse :))) jen vim ze Sony NEX A7 je nemaji taky :) proste je to profi,ne amaterina :)))

Buldozer

Buldozer před sedmi roky

Jan třeský » Kamaráde já na něj "tvrdě " makal abych ho měl:-))

Jan Třeský

Buldozer » takhle bych se chtěl mít, koupit si 5D Mark II…

« Nejnovější Novější Strana 1 z 14 (577) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (1 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč