Rybářský lístek

Všechny diskuze » Ostatní diskuze o všem možném » Rybářský lístek

Rybářský lístek

Založil Dusa44

Dne 4. 7. 2019 10:02

Odpovědí: 6

Dobrý den, vím že spousta z vás mě tu momentálně za tento dotaz sežere, ale snad se najde někdo kdo by mi mohl poradit. Prozatím rybařím na soukromém rybníku kde není lístek potřeba, teď jsem se dočetl, že lze zakoupit tzv. “Rybářský lístek na zkoušku” na 30 dní, což bych rád vyzkoušel. Má někdo zkušenost co vše se musí pro tento lístek udělat? Nikde na internetu to nemůžu dohledat. Děkuji za informace, přeji hezký den.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (6) Starší Nejstarší »

.

. před dvěma týdny

NeBeroun alias Qwerty81© » jo sorry, sem si nevšiml že lístek na zkoušku, tak to nevím jak chodí, …ještě že tu jsi:)

Příspěvek upraven autorem.

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před dvěma týdny

. » Pro lístek na 30 dnů?

.

. před dvěma týdny

NeBeroun alias Qwerty81© » mám za to že přítelkyně musela do hospody, pak na úřad pro lístek a až pak sem ji platil povolenku

.

. před dvěma týdny

mimochodem tahle sranda něco stojí, takže tobolku na penízky pro zaplacení zápisného určitě s sebou!!, hold každá sranda něco stojí. .....v níže popsaném je to cena počtu vypitých piv, pronájem hospody+ utopenci s cibulí pro školitele, …a tohle vše lomeno počtem uchazečů. Ty si samosebou musíš svoje pivo koupit, stejně tak kdyby jsi dostal chuť na párek a po testu ti vyhládlo:)

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před dvěma týdny

. » Myslím, že tahle procedura se netýká lístku " na zkoušku "

.

. před dvěma týdny

aby ti úřad vydal rybářský lístek, musíš se zaevidovat na svaze a složit zkoušku způsobilosti:), …to jest chabá poznávačka ryb, dále znalosti rybářského řádu, …až pak si jdeš s požehnáním pro rybářksý lístek na úřad, …konkrétně u olomoucké organizace se při zkoušce způsobilosti sejdeš s dalšími nováčky a partou vypitých kmetů přímo v předem pronajaté restauraci třetí kategorie. Samotný test je fraška, …školitelé popíjí, ti více šťastní se i opijí, nálada je prý dobrá. Pokud jsi ale hezká mladá žena, popřípadě slušný nepotetovaný kluk mají tendenci ti radit. Závěrem ti ukážou jak například složit teleskopický prut a že švihem se nemá rozdělávat jelikož už jej nesložíš, poví ti o přednostech dvojnávazce a jiné zprominutím píčoviny které už měly dávno zapadnout v historii dějin. Na druhou stranu zažiješ takový flashback a návrat do dob minulých. Good luck:)

Příspěvek upraven autorem.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (6) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (18 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč