Foto vašich kolovrátků

Všechny diskuze » Ostatní diskuze o všem možném » Foto vašich kolovrátků

Foto vašich kolovrátků

Založil CarpStalker

Dne 13. 12. 2012 14:55

Odpovědí: 1043

čau chtěl bych aby jsme sem dávali fotky našich kolovrátků nejraději někde v přírodě. Díky.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 26 (1043) Starší Nejstarší »

Haemorrhage_gore

Haemorrhage_gore před měsícem

129462-1-765.jpg

Daiwa emblem qda

sindeji

sindeji před měsícem

Nevíte někdo, jestli jde sehnat samostatné kolečko přední brzdy na naviják Penn Surfblaster 7000?

Schneider

Schneider před měsícem

Dobrý den, prodám legendární power aero XT dva kusy, úplně nové,nepoužité,za­balene,. No nejsou nové ,ale jen nepouzite, made in Japan. Rozumnou cenu nabídněte a domluvíme se.

Krajíc

Krajíc před měsícem

129339-1-770.jpeg

Balatonske slunce …

C@rpSt4r

C@rpSt4r před měsícem

129330-1-815.jpeg

129330-2-236-nahled.jpeg

Staré hujdy…

Mr.Doctor

Mr.Doctor před měsícem

129328-1-613.jpg

milans63

milans63 před měsícem

129318-1-211.jpg

Zdravím, dorazili včera a hned namotáno..

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před měsícem

Haemorrhage_gore » nemá

Haemorrhage_gore

NeBeroun alias Qwerty81© » ok, nemá to cenu 

NeBeroun alias Qwerty81©

Haemorrhage_gore » jenže na krabici máš napsáno: bearing line roller:)
Nějaké další otázky? :))

Haemorrhage_gore

NeBeroun alias Qwerty81© » ball bearing = kuličkové ložisko. Co tam máš dál?

NeBeroun alias Qwerty81©

Haemorrhage_gore » ale na krabici nepišou kuličkové ložisko :))

Haemorrhage_gore

129311-1-275.jpg

milans63 » Pořídil jsem si je taky a protože rolnička nefungovala jak by měla, rozdelal jsem ji. Více viz foto. Žádný kuličkový ložisko, jak píší na krabici, ale kluzná sračka, ještě k tomu hodně blbě opracovana. Začínám mít strach, kolik ložisek ten naviják opravdu má, když píši 6+1. Dělají z lidí trochu blbce. Až budu mít chuť, rozdelam je komplet a asi se budu divit. Nicméně po výměně za kuličkový ložisko šlapou navi dobře.

zaxxx

zaxxx před dvěma měsíci

129172-1-283.jpg

10 Ft black sestava vyladěna :)

milans63

milans63 před dvěma měsíci

Tomajo » OK, díky moc, vlasec objednán a teď udělám ty kolovrátky ☺

Tomajo

Tomajo před dvěma měsíci

milans63 » neee, ja mam velikost 5500

milans63

Tomajo » Fakt vypadají luxusně. No pokud Ty jsi bral 4500 na 10ft proutky, tak na 9ft to bude také cajk. O vlasci uvažuji tomto – tak nevím… https://www.tropicliberec.cz/…uoro-zeleny/

Tomajo

Tomajo před dvěma měsíci

129122-1-861.jpg

milans63 » navijáky zatím super, ja jsem spokojený

milans63

Tomajo » Super, a co ty navijáčky, já o nich také uvažuji, dostal jsem nevyužité Nash Dwarf H-Gun 9ft – tak uvažuji, že si je popřídím, jen nevím zda 4500 nebo 5500.

Tomajo

Tomajo před dvěma měsíci

milans63 » ahoj, to zatím nemám je to novinka. Ale na to že nebude špatný stačí jedna, dvě chytačky a poznám. Za mě super. A je perfektně vidět i v noci.

milans63

Tomajo » Ahoj, ten vlasec je také super, máš s ním nějakou delší zkušenost? Díky.

Becher

Becher před dvěma měsíci

129108-1-422.jpg

Longbeam

Lithium

Lithium před třemi měsíci

129100-1-124.jpg

Strojky…

Podho

Podho před třemi měsíci

129095-1-831.jpeg

Bezkonkurenční :-)

milans63

milans63 před třemi měsíci

129094-1-843.jpg

129094-2-748-nahled.jpg

Zdravím, moc se omlouvám, asi to sem nepatří, ale , dostal jsem od kamaráda tyhle proukty a knim tyto navijáky ( no na můj vkus jsou hooodně veliké k těm proutkům) ,nic méně sháním k těmto proutkům obal – budou pasovat do tohoto obalu – případně i s těmi navijáky? Případně doporučit jiný a ještě bych měl dotaz – čím event. osadit tyto proutky – poměr cena výkon? Nebudu je používat často.. Díky moc.

https://www.anglingdirect.co.uk/…le-rod-skins

Karlos

Karlos před třemi měsíci

129093-1-364.jpg

Maximální spokojenost :)

zaxxx

zaxxx před třemi měsíci

129090-1-812.jpg

SPRO Black pit

zaxxx

zaxxx před třemi měsíci

129089-1-438.jpg

Tomajo » taky jsem pro letos vybíral navi pro krátký hůlky, podmínky byly co nejvíc černý, rychlá brzda a hlavně vyšší námot na jednu otočku (to předchozí slammery) nedávaly, vzal jsem SPRO Black pit a zatím super. 120 olovo zatím tahají vpoho.

Příspěvek upraven autorem.

Tomajo

Tomajo před třemi měsíci

ype » jj mám velikost 5500 níže jsem to napsal špatně V zahraničí nevím kolik koštuje, ja ho bral tady u nás v ČR.

.

. před třemi měsíci

Tomajo » dík, ..pro začátek dobrá rezecenze. Na prasčiny to mít nebudu, chytání na krátko na malých loužích bez vázek. Moc často takhle nelovím, tak je mně líto vyhazovat prachy za daiwu. Ta by mě asi víc bavila, ale sral to pes

Tomajo

Tomajo před třemi měsíci

. » cauec, to všechno ukáže čas co to vydrží, každopádně než jsem je koupil, nechal jsem si na jeden namotat silon a vzal olova 90 a 120 g a šel si s tím zaházet abych si udělal obrázek jak to bude navi zvládat. Ty olova úplně bez problémů, hladký chod a jdou z vody jak po másle. Brzda celkem kratší, což mě taky vyhovuje, takže zatím spokojenost za ty kačky. Ale ostatní ukáže už jen čas. Mě by se taky líbila ta Daiwa cast izm25, ale jak říkáš, trochu jiná cenovka.

ype

ype před třemi měsíci

Též se mi líbí. Dá se někde sehnat v zahraničí pod 2k? Řekl bych, že máš 5500 verzi.

.

. před třemi měsíci

Tomajo » tywoe!, docela hezkej naviják. Po roce se optám a jestli je neprodáš, koupil bych si je na malý rákosky asi taky. Zatím mám favorita daiwu cast izm25 qda, ale cenovka je úplně někde jinde. Jen tak předběžně, na krátkou vzdálenost když stahuješ montáž nerachotí to nebo necítíš že už je to na naviják moc?, kolikátky olova s tím smotáváš, u mě by to bylo něco kolem sta gramů. Vykládej, přeháněj!, Dík

Tomajo

Tomajo před třemi měsíci

IvanS » trochu kratší klicka

IvanS

IvanS před třemi měsíci

Tomajo » co ti nesedlo na tých Extricatorech? (myslím, že tie si mal predtym, ak sa nemýlim..)

Tomajo

Tomajo před třemi měsíci

129063-1-458.jpg

letos jsem pořídil nové kolovratky na 10ft pruty, tak jsem zvědav. Zatím spokojenost Strategy gtr-s 4500

wallys

wallys před třemi měsíci

129062-1-867.jpg

129062-2-767-nahled.jpg

129062-3-660-nahled.jpg

Nějaké obrázky od vody

Chudýpocestný

Chudýpocestný před čtyřmi měsíci

NeBeroun alias Qwerty81© » nebyl by důvod,kdyby se to neoj.balo,když dnes např. pover aero které už má solidní vnitřek koupíš kolem8…mi a dát mu pořádně hranaté ostruhy např jako dole GT tak bych řekl že by si to za10… pár lidí rádo pořídilo a určitě by to cosik odtočilo

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před čtyřmi měsíci

Chudýpocestný » jenže pak bys všude četl, že ty „reedice“ stojí za prd.. :)

.

. před čtyřmi měsíci

Chudýpocestný » kéž by tomu tak bylo. Evidentně to co se líbí hrstce lidí se nelíbí většině, jinak si nedokážu vysvětlit když se podívám na design dnešních shiman

Jelda

Jelda před čtyřmi měsíci

128727-1-695.jpeg

128727-2-899-nahled.jpeg

A ještě tam toho dost chybi :)

Chudýpocestný

Chudýpocestný před čtyřmi měsíci

128726-1-162.jpg

Ziky » Jo

Ziky

Ziky před čtyřmi měsíci

Chudýpocestný » AMEN !!!!!!! Souhlas… Hlavně se vyprdnout na neustálé snižování váhy. Ty odlehčené plasty , které jsou „odolnější než ocel“, jsou divný . Ten prut opravdu několik hodin nedržím v ruce, než kapr zabere! Chybí mě ten pocit z pořádné „hmoty“ !!!

« Nejnovější Novější Strana 1 z 26 (1043) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (7 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč